Setari Cookie-uri

ELENA GHEORGHE -ARE SANSE MARI SA CASTIGE EUROVISIONUL 2009 -SUSTINETI PIESA "THE BALKAN GIRLS"

De la: blue07scorpion, la data 2009-03-23 16:39:03tanti dana f82 :|
in primul rand nu pup pe nimeni in c u r , ok ?
daca da pe tine te as pupa cu crucea la capatai
nu de alta dar ai grija fatuca antisociala cu noua ta dreapta si cu radicalisti tai , ca ultima oara cand am verificat codul penal actiuniile lor sunt catalogate drept hulicagnice si ilegale , deci sa nu dea dracu sa ma ameninti tu pe mine
ca eu pot fi oricine si pot sa ti-o trag , sa inteles ?
si in alta ordine de idei , nu am tupeu virtual cat si real asa ca te pui cu mine nush ce sorti de izbanda ai nationalista cretina ce esti

blue ,mama nu te agita...............las-o in lumea ei.....................
just_heaven
Postat pe 23 Martie 2009 16:41
;;;;;;;;;... TOT CU DANA INCEPE DAIA DEVENISI MASCOTA! maiculita ,vezi ca pe forum e unu de vrea sa se sinucida ca sufera de screloza........cum suferinta voastra e comuna poate ii faci un pustiu de bine omului si il insotesti in lumea dreptilor!....................................................................................................................................................................oricum parerea mea este ca sintem reprezentati mediocru!
FRANNNCE
Postat pe 23 Martie 2009 16:41
zi sa mori de analfebeta ce esti , pe cine mm faci tu a nu avea viata sociala ?
ahm ?:|:|:|
fir ar mata a dreaq de retarda ce esti
daca te prind pe strada te jupoi , fmmm de cretina cu acte in regula ce esti :|
iauzi frate la ea nu avem viata persoana da cine dracu esti de vi si ne spui noua ca ne o luam pe coaja si pe net?
faptura refuzata din rai si admisa pe acest pamant ,ai grija cum vb sa inteles ?:|
blue07scorpion
Postat pe 23 Martie 2009 16:44
scorpion, te rog!!! inceteaza ca mor de ras!!!!!!!! "faptura din rai si admisa pe acest pamant" super tare!!!
Lulli
Postat pe 23 Martie 2009 17:55
De la: danaf82, la data 2009-03-21 16:37:35
De la: andreea1976, la data 2009-03-20 17:02:56
De la: dandanaua_reloaded, la data 2009-03-20 12:51:20
De la: kudika002062, la data 2009-03-20 11:16:52Nu a zis nimeni ca etnicii maghiari sunt toti ca tine -adica fara bun simt elementar-tot tu dai si tot tu tipi !
Din contra sunt unii care sunt niste oameni repectabili dar tu nu esti unul dintre ei din pacate !

si dupa 10 mesaje pe forum ti-ai dat tu seama ca andreea este unul dintre etnicii maghiar fara bun simt...
mai draguta dar cat de lene va poate fii sa va abtineti de la comentarii de genul asta????

ce dracului inseamna etnic maghiar????

ÉTNIC, -Ã, etnici, -ce, adj. Referitor la apartenenþa la un popor; privitor la formele de culturã ºi de civilizaþie specifice unui popor.

nascut maghiar.... deci, inainte sa spui despre altii ca sunt nesimtiti mai bine ti-ai analiza propriile "comportamente" pe forum...
din simplu motiv ca ...in aceasta relatie virtuala nu ai nici cea mai vaga idee cu cui te adresezi.




Mersi ema,esti o dulcica
Cat despre fatuca asta......eee.....daca atata o duce capul.....asta e


Vezi ca tu nu intelegi nimic nici dupa 1000 de mesaje pe forum si mai te dai si mare filozoafa se referea la scarpinon ala !
Si ma rog de ce sa se abtina e libera sa zica ce vrea!
Sau a deranjat cumva jleatca de prosti care se tot pupa unul pe altul in c u r pe kudika aka luli -andreea -scorpionu si mai stiu eu ce alte aratari !
Vai ce combatanti fermi sunteti voi in lumea virtuala sunt sigura ca in realitatea nimeni nu da doi bani pe voi si suferiti din cauza asta .
Haide mai reveniti la viata si lasati internetul in pace ca v-o tot luati pe coaja si in realitate si pe internet !
La cate mesaje aveti pe aici se vede ca nu aveti viata personala si nici nu vreau sa imi inchipui cum aratati in realitate niste dihanii paroase si grase sau niste grisine cu un smoc de par in varful capatinilor seci- marginalizati social care incearca sa-sI regaseasca pe forumul asta dreptatea si increderea in sine !


mi-as fii inceput mesajul cu ceva invective daca as fi crezut ca le intelegi dar la cat esti de plina de tine.... ma indoiesc sincer ca poti percepe altceva decat fornaiturile filozofice cu care te imbeti...
eu ma refeream la faptul ca nici andreea nici scorpionul nici luli nici altcineva nu era etnic maghiar....
dar in etilismul tau obscur si la cat de "chioromete" esti ai vazut ca am postat doar 1000 de mesaje pe forum... deci dupa fraza respectiva nu mai avea sens sa ma agit sa te tratez cum meriti....
dandanaua_reloaded
Postat pe 23 Martie 2009 23:41
danaf28 da` ce pm nu ai alta treaba mai buna de facut decat sa te bagi in seama cu japca? vezi`ti de troaca ta si mai scuteste`ne
Diavolyta_
Postat pe 24 Martie 2009 12:48
De la: danaf82, la data 2009-03-24 12:42:29
De la: blue07scorpion, la data 2009-03-23 16:39:03tanti dana f82 :|
in primul rand nu pup pe nimeni in c u r , ok ?
daca da pe tine te as pupa cu crucea la capatai
nu de alta dar ai grija fatuca antisociala cu noua ta dreapta si cu radicalisti tai , ca ultima oara cand am verificat codul penal actiuniile lor sunt catalogate drept hulicagnice si ilegale , deci sa nu dea dracu sa ma ameninti tu pe mine
ca eu pot fi oricine si pot sa ti-o trag , sa inteles ?
si in alta ordine de idei , nu am tupeu virtual cat si real asa ca te pui cu mine nush ce sorti de izbanda ai nationalista cretina ce esti


Poti sa i-o tragi ma-tii aleia cretine bozgoroaice iar eu te pup in c.u.r cu limba de la pantof !
Bozgor Imputit mars in Hungaria !!!!
Crezi ca ai vreo sansa aici cu romanii .bai agariciule de doi lei , tupeu virtual si real ,te pupa ma-ta rece dc imi pun eu mintea cu tine ! S-a inteles ?Si apropo Noua Dreapta e ceva incredibil de bun in Romania asta o sa inceapa stalcirea moghoirimii care au impanzit Romania cat de curand ,si poate chiar cu tine !!!!!!!!


cretinismul a aprut si pe kudika ,nu ca ar fi o noutate
mai fatuco fara minte ,la tine toti sunt turci sau unguri,daca nu avem aceleasi placeri muzcale?
invata fatuco sa vorbesti,iesi din mahalaua i care convietuiesti,pu tza mik

si nu mai aduce injurii ........esti prea pro asta pt secolul asta,rasisto............
just_heaven
Postat pe 24 Martie 2009 12:51
Just-hEAVEN burn in HELL bITCH !!!
dUCETI-VA SI imPusCaTI-vA cuTot cU bOZGORIMEA SI TUrCii vOSTRII FAI pARASUTELOR !!!
danaf82
Postat pe 24 Martie 2009 13:03
bai fata ,asa vb si pe you tube.tot ra hat din asta mesteci
u vrei sa intre mai bn in tine cu cva zeama ?
gustoasa si aturala...............
just_heaven
Postat pe 24 Martie 2009 13:06
De la: just_heaven, la data 2009-03-24 13:06:02bai fata ,asa vb si pe you tube.tot ra hat din asta mesteci
u vrei sa intre mai bn in tine cu cva zeama ?
gustoasa si aturala...............


nu era mai la indemana un partz?
matracucu
Postat pe 24 Martie 2009 13:07
uitasm................partzzzzzzzzzzzz/breeeeeeeeeeee si levesa
sterge-ma cu c u r papier
just_heaven
Postat pe 24 Martie 2009 13:08
De la: danaf82, la data 2009-03-24 13:03:43Just-hEAVEN burn in HELL bITCH !!!
dUCETI-VA SI imPusCaTI-vA cuTot cU bOZGORIMEA SI TUrCii vOSTRII FAI pARASUTELOR !!!


Asta ce palaria mea are?

Auzi, dano (lipsa majusculei intentionata), daca tot esti tu asa romanca, vezi ca romanescul pentru b i t h c h este catea... Si tu esti o ipochimena patetica.
Nu se duce sa se impuste, ca mai avem si alte treburi... de exemplu sa facem un misto strasnic de disperatele ca tine... De asta ce zici?
Dor_a
Postat pe 24 Martie 2009 13:11
De la: just_heaven, la data 2009-03-24 13:08:53uitasm................partzzzzzzzzzzzz/breeeeeeeeeeee si levesa
sterge-ma cu c u r papier


alta treaba
matracucu
Postat pe 24 Martie 2009 13:12
Acu' voi stiti ca eu sustin tot ce e romanesc, fara drept de apel!
Dar fata asta e o tzoapa tampa care vorbeste cum o fi invatzat-o mama-sa, vanzatoare de semintze...
Dor_a
Postat pe 24 Martie 2009 13:14
Doamne fereste !!!
Ce-mi vad ochii gagici ati luat-o pe alaturea cu drumul rau de tot !!
Doamnelor si domnilor deja e inutil sa va spun ca va faceti de ras de ambele parti chiar e jenant !!!
Pace pace ... si continuare o stiti chiar voi .
Deci sa revenim la subiectul acestui topic : Elena Gheorghe e pe locul 3 in clasamentul provizioriu de pe
www.esctoday.com site-ul oficial al Eurovisionului deci intr-adevar place publicului international si are sanse reale de a ocupa un loc bun care sa face cinste tarii NOASTRE a tuturor celor cu buletin de Romania !!!!!
doodolina
Postat pe 24 Martie 2009 13:15
De la: doodolina, la data 2009-03-24 13:15:43Doamne fereste !!!
Ce-mi vad ochii gagici ati luat-o pe alaturea cu drumul rau de tot !!
Doamnelor si domnilor deja e inutil sa va spun ca va faceti de ras de ambele parti chiar e jenant !!!
Pace pace ... si continuare o stiti chiar voi .
Deci sa revenim la subiectul acestui topic : Elena Gheorghe e pe locul 3 in clasamentul provizioriu de pe
www.esctoday.com site-ul oficial al Eurovisionului deci intr-adevar place publicului international si are sanse reale de a ocupa un loc bun care sa face cinste tarii NOASTRE a tuturor celor cu buletin de Romania !!!!!


asa si ce sugerezi acum?
Diavolyta_
Postat pe 24 Martie 2009 13:18
Faca*
doodolina
Postat pe 24 Martie 2009 13:18
De la: doodolina, la data 2009-03-24 13:18:13Faca*

what>
just_heaven
Postat pe 24 Martie 2009 13:23
De la: doodolina, la data 2009-03-24 13:15:43Doamne fereste !!!
Ce-mi vad ochii gagici ati luat-o pe alaturea cu drumul rau de tot !!
Doamnelor si domnilor deja e inutil sa va spun ca va faceti de ras de ambele parti chiar e jenant !!!
Pace pace ... si continuare o stiti chiar voi .
Deci sa revenim la subiectul acestui topic : Elena Gheorghe e pe locul 3 in clasamentul provizioriu de pe
www.esctoday.com site-ul oficial al Eurovisionului deci intr-adevar place publicului international si are sanse reale de a ocupa un loc bun care sa face cinste tarii NOASTRE a tuturor celor cu buletin de Romania !!!!!


aha,si?
matracucu
Postat pe 24 Martie 2009 13:32
ati auzit de roamnca aceea care a fost suspendata din colegiul medicilor din Anglia pentru ca a avut un comportament rasist fata de colegii ei???

poate ar trebui sa invatam ceva din asta, mai ales ca atat timp cata am fost eu in strainatate am remarcat ca romanii (da, ROMANII) sunt cei mai rasisti si xenofobi. Pe cat de mandra sunt cateodata de nationalitatea mea, pe atat de rusine mi-e cand dau de unii ca voi
kitty_krieger
Postat pe 24 Martie 2009 13:37
OMG! Bluescorpion e si ungur si homosexual!
Lucia1971
Postat pe 24 Martie 2009 13:41
De la: pisicuta_razboinica, la data 2009-03-24 13:37:52ati auzit de roamnca aceea care a fost suspendata din colegiul medicilor din Anglia pentru ca a avut un comportament rasist fata de colegii ei???

poate ar trebui sa invatam ceva din asta, mai ales ca atat timp cata am fost eu in strainatate am remarcat ca romanii (da, ROMANII) sunt cei mai rasisti si xenofobi. Pe cat de mandra sunt cateodata de nationalitatea mea, pe atat de rusine mi-e cand dau de unii ca voi


sa-mi fie cu iertare pisicutzo,insa oriunde,lumea e plina de loaze.....
asta suntem si noi ,daca vrei,iar daca tzie ti-e rusine,stai linistita,ca nu esti singura,poate si noua ne e rusine de conditzia noastra sau a unora,insa asta facem,mergem mai departe calcand in ca cat,sau ocolindul.....fiecare cum are norocul..
poate ne luminezi totusi la ce faceai exact referire.......
matracucu
Postat pe 24 Martie 2009 13:45
De la: Lucia1971, la data 2009-03-24 13:41:57OMG! Bluescorpion e si ungur si homosexual!



servus lucia draga
matracucu
Postat pe 24 Martie 2009 13:46
De la: pisicuta_razboinica, la data 2009-03-24 13:37:52ati auzit de roamnca aceea care a fost suspendata din colegiul medicilor din Anglia pentru ca a avut un comportament rasist fata de colegii ei???

poate ar trebui sa invatam ceva din asta, mai ales ca atat timp cata am fost eu in strainatate am remarcat ca romanii (da, ROMANII) sunt cei mai rasisti si xenofobi. Pe cat de mandra sunt cateodata de nationalitatea mea, pe atat de rusine mi-e cand dau de unii ca voi

pisicutza nu iti dau dreptate,nu doar romanii sunt rasisti.........din orice,colt al tarii gasesti specimene rasiste
ca fatuca de aici.............si cealalta...............
si asta ma intriga la culme.............cum poti fi atat de [prost si incult....incat sa faci asemenea postari.....dar oare trebe sa votam o mel doar ca vrea o ciu fu ta?
si mai si aduce injurii atat mie cat si celorlalti care nu sunt de aceeasi parere cu ea.....
just_heaven
Postat pe 24 Martie 2009 13:51
Ai facut o obsesie din a vota "melodia "? Care parte din "oricum nu poti vota melodia decat din afara tarii nu intelegi "? Nu te mai hazarda atat pe subiectul asta si considera ca nu iti e adresat Si apoi nu ataca nimeni fara sa fie jignit !
kudika002062
Postat pe 24 Martie 2009 16:08
mdea, cer scuze, imi iesisem din pepeni

cred ca e clar la ce ma refeream ... sau, mai exact, la cine...

oricum, in legatura cu ceea ce am spus, e greu sa-mi schimbe cineva conceptia avand in vedere ca acolo traiam laolalta cu natii de la indieni la americani si de la nemti la africani; si stiu foarte bine ce mi-au vazut ochii si auzit urechile
kitty_krieger
Postat pe 24 Martie 2009 17:17
Mesajul asta suna pt cele 2 rasiste danaf82 si kudika002062.
Desi sunt romanca 100% o sa va fac o urare in dulcele grai unguresc

A jó paraszt anyadat te rohadt nacionalista szuka.Rohadj meg ott ahol vagy te hulye picsa!

Din cauza unora ca voi sunt vazuti romanii prost in lume.Nu stiu cum de va mai rabda pamantul.
In afara de jigniri la adresa altor nationalitati,mai stiti?
Mi-e scarba de oameni ca voi.
andreea1976
Postat pe 24 Martie 2009 18:14
De la: andreea1976, la data 2009-03-24 18:14:41Mesajul asta suna pt cele 2 rasiste danaf82 si kudika002062.
Desi sunt romanca 100% o sa va fac o urare in dulcele grai unguresc

A jó paraszt anyadat te rohadt nacionalista szuka.Rohadj meg ott ahol vagy te hulye picsa!

Din cauza unora ca voi sunt vazuti romanii prost in lume.Nu stiu cum de va mai rabda pamantul.
In afara de jigniri la adresa altor nationalitati,mai stiti?
Mi-e scarba de oameni ca voi.


Tokeletes !!!!
_oktober_
Postat pe 24 Martie 2009 18:34
dana f82 sa mi o s.....u.....g......i........, si kudika cum mnm
te numesti sa ti iau neamul de infecta ce esti
:))
gay e tactu ca mna
lo tras in gard si ii dai limbi cum vrei tu
femeilor cretine si abstracttt de inifint de proaste , sa ii faci blowjob matii si tot neamului tau de proslavite si cretine ce sunteti
............... ca de te as vedea rela ce te as juca in picioare
mda ce sa ii faci lucia 2 mahalogioaice
de unde pm ? ati aparut frate
sa mori ca suntem mai multi care suntem aici , acuma musai suntem gay
bai ce gandire de 2 lei , adica mna .............. ce pm sa zic ca la asemena specimene liliiiiiiiiiiiiiiiii fata geme lumea de prostia lor , puta e ma-ta , tactu e cullatoni capito ?
sa indrazneasca neamu tau sa puna picioruil in italia ca v-ati ars ..ihihihihihihi

noua dreapta e nimic , da mna
voi traiti pt scandal
cum spune baietatii mei hai marsh fai zdeantza ca ti am dat prea multa importanta :))
blue07scorpion
Postat pe 24 Martie 2009 18:44
aoleu mi o si fricaaaa
liliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
valeuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
te oi crede si mare brisca in fundul cuiva :|:|
vezi ca situl e monitorizat , sooooo
watch your language
da mna
ce sa mai ma injur cu 2 retarde ciao :))
blue07scorpion
Postat pe 24 Martie 2009 18:48

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
casa 1 De la: niki4 27 August 2009 13:10
rochita de banchet ... 16 De la: CASSANDRA 12 Iunie 2009 10:57
Barbatii din Romania 17 De la: olga27 31 Decembrie 2009 21:27
Apartament ultimul etaj vs.etaj intermediar 21 De la: kittycrys 1 Noiembrie 2010 04:01
NOU!!! SUPER HAINUTE DE FETE!!! 1 De la: kudika482795 18 Decembrie 2011 10:27