Setari Cookie-uri

ELENA GHEORGHE -ARE SANSE MARI SA CASTIGE EUROVISIONUL 2009 -SUSTINETI PIESA "THE BALKAN GIRLS"

bataieee bataieeee
eu arbitru`
Diavolyta_
Postat pe 24 Martie 2009 18:50
opppa! se lasa cu paruiala? continuati, continuati!!!! devine palpitant!
Lulli
Postat pe 24 Martie 2009 19:40
vai cu pasi repezi se apropie eurovisionu ... cum va-ti pregatit fetelor... a-ti cumparat cartele...
_dulcik_
Postat pe 24 Martie 2009 20:51
Da....unde sa le trimit?

Eu oricum o sa votez pe cine merita
andreea1976
Postat pe 24 Martie 2009 20:54
scorpion..cine a reusit sa te supere asa tare????


lasa-le dragule sa se dea cu c.urul pe razatoare si sa manance cirese....

mafia_nrr1
Postat pe 24 Martie 2009 22:41
De la: mafia_nrr1, la data 2009-03-24 22:41:43 scorpion..cine a reusit sa te supere asa tare????


lasa-le dragule sa se dea cu c.urul pe razatoare si sa manance cirese....



mai bine corcoduse
_oktober_
Postat pe 24 Martie 2009 22:52
De la: _oktober_, la data 2009-03-24 22:52:44
De la: mafia_nrr1, la data 2009-03-24 22:41:43 scorpion..cine a reusit sa te supere asa tare????


lasa-le dragule sa se dea cu c.urul pe razatoare si sa manance cirese....



mai bine corcoduse


da..da....curcuduse.... bine spus okto...
mafia_nrr1
Postat pe 24 Martie 2009 23:00
si doamna ma-ta ce spune????
ca sa te intreb si eu de sanatate in ton cu tine....

mesajul e pt cretina de dana ....
dandanaua_reloaded
Postat pe 24 Martie 2009 23:21
dandanaua_reloaded
Postat pe 24 Martie 2009 23:21
De la: danaf82, la data 2009-03-24 23:04:41
Si mesajul asta e pentru tine Ardeia draga si ceilalti "prieteni imaginari " ai tai -

1)Get a life -stiu ca o sa iti trebuiasca cu siguranta iar traducatorul online,dar ca sa iti usurez munca iti specific ca e vorba de engleza ,sa mai zici tu ca sunt romanca a dracu nationalista,nah ca ma minjii si de nitica engleza pe la coltul gurii si fiindca ti-ai dat silinta sa te manjesti si tu pe la bot de niste maghiara iata ca raspunsul meu apare prompt :

2) Anyád egy hulye picsa, hogy születik egy tehén, mint te és a többiek, akik itt kiss.ing my a.s.s!

3) Si cine ti-a zis tie ca sunt romanii prost vazuti , vreun ungur de prin "Italia" ?-E vorba de tiganii romani iar oamenii inteligenti fac foarte bine diferenta, o mana de prosti ca voi ,deja nu mai conteaza ca deh fiecare padure are uscaturile ei !

4) Nu e vorba despre toate nationalitatile ci eu ma refeream strict la mana de cre.tini combatanti prompti de pe acest site, inclusiv romani ,putin conteaza ce natie sunt !

5) Deja ar trebui sa imi urmez singura sfatul ca de prosti trebuie sa dai bani sa scapi si doamne fereste ajung ca altii inregistrati pe site de pe 11.03 si au 770 de mesaje si cica ei au si viata in afara de cea imaginara si sunt convinsa ca din asta traiti ,ca sunteti marginalizati social in realitate !

6) Deja a inceput sa imi placa sa va pun cu botul pe labe !
Duceti-va si va mai spalati si voi ca putiti inclusiv a prostie de departeeeee !!!!!!!

Astept replicile voastre ona.niste cat mai curand ca sa mai am de ce rade nitel si ma bucur ca va atacati atat de cred ca nici noptile nu mai dormiti !!!!



fa, manca-mi-ai da' esti proasta facuta gramada si inghesuita bine....

hai sictir ca puti a proasta de la o posta...

dandanaua_reloaded
Postat pe 24 Martie 2009 23:23
De la: danaf82, la data 2009-03-24 23:04:41
3) Si cine ti-a zis tie ca sunt romanii prost vazuti , vreun ungur de prin "Italia" ?-E vorba de tiganii romani iar oamenii inteligenti fac foarte bine diferenta, o mana de prosti ca voi ,deja nu mai conteaza ca deh fiecare padure are uscaturile ei !


fai proastooooooooooo
tu nici macar nu stii situatia romanilor de afara sau de aiurea
esti o proasta care vede in romanasii ei de peste granite "tigani" bravos
daca n-ai locuit pe-afara taci dreacu din gura, ca poluezi fonic aerul degeaba..... din cauza ALORA CA TINE... avem o reputatie proasta, rasisto si xenofoboooooooo

hai ca iar ai reusit sa ma enervezi


Buuun, si acum ca m-am calmat... eu ce natie zici ca sunt?
kitty_krieger
Postat pe 24 Martie 2009 23:23
[quote name='danaf82' date='2009-03-24 23:04:41

Si mesajul asta e pentru tine Ardeia draga si ceilalti "prieteni imaginari " ai tai -

1)Get a life -stiu ca o sa iti trebuiasca cu siguranta iar traducatorul online,dar ca sa iti usurez munca iti specific ca e vorba de engleza ,sa mai zici tu ca sunt romanca a dracu nationalista,nah ca ma minjii si de nitica engleza pe la coltul gurii si fiindca ti-ai dat silinta sa te manjesti si tu pe la bot de niste maghiara iata ca raspunsul meu apare prompt :

2) Anyád egy hulye picsa, hogy születik egy tehén, mint te és a többiek, akik itt kiss.ing my a.s.s!

3) Si cine ti-a zis tie ca sunt romanii prost vazuti , vreun ungur de prin "Italia" ?-E vorba de tiganii romani iar oamenii inteligenti fac foarte bine diferenta, o mana de prosti ca voi ,deja nu mai conteaza ca deh fiecare padure are uscaturile ei !

4) Nu e vorba despre toate nationalitatile ci eu ma refeream strict la mana de cre.tini combatanti prompti de pe acest site, inclusiv romani ,putin conteaza ce natie sunt !

5) Deja ar trebui sa imi urmez singura sfatul ca de prosti trebuie sa dai bani sa scapi si doamne fereste ajung ca altii inregistrati pe site de pe 11.03 si au 770 de mesaje si cica ei au si viata in afara de cea imaginara si sunt convinsa ca din asta traiti ,ca sunteti marginalizati social in realitate !

6) Deja a inceput sa imi placa sa va pun cu botul pe labe !
Duceti-va si va mai spalati si voi ca putiti inclusiv a prostie de departeeeee !!!!!!!

Astept replicile voastre ona.niste cat mai curand ca sa mai am de ce rade nitel si ma bucur ca va atacati atat de cred ca nici noptile nu mai dormiti !!!!

:sml-sign0172
<




vai di min si di mine ce miros de chizda vine...... sterge te la boticel ca te-ai murdarit
mai spala te si tu ......

si vezi sa nu uiti razatoarea sa te dai cu c.curul pe ea si sa mananci curcuduse in acelasi timp

mafia_nrr1
Postat pe 24 Martie 2009 23:32
nu mi-a postat tot mesajul....pai de ca tot miros de chi.zda vine...vai di mine si de mine......


mafia_nrr1
Postat pe 24 Martie 2009 23:35


Si mesajul asta e pentru tine Ardeia draga si ceilalti "prieteni imaginari " ai tai -

1)Get a life -stiu ca o sa iti trebuiasca cu siguranta iar traducatorul online,dar ca sa iti usurez munca iti specific ca e vorba de engleza ,sa mai zici tu ca sunt romanca a dracu nationalista,nah ca ma minjii si de nitica engleza pe la coltul gurii si fiindca ti-ai dat silinta sa te manjesti si tu pe la bot de niste maghiara iata ca raspunsul meu apare prompt :

2) Anyád egy hulye picsa, hogy születik egy tehén, mint te és a többiek, akik itt kiss.ing my a.s.s!

3) Si cine ti-a zis tie ca sunt romanii prost vazuti , vreun ungur de prin "Italia" ?-E vorba de tiganii romani iar oamenii inteligenti fac foarte bine diferenta, o mana de prosti ca voi ,deja nu mai conteaza ca deh fiecare padure are uscaturile ei !

4) Nu e vorba despre toate nationalitatile ci eu ma refeream strict la mana de cre.tini combatanti prompti de pe acest site, inclusiv romani ,putin conteaza ce natie sunt !

5) Deja ar trebui sa imi urmez singura sfatul ca de prosti trebuie sa dai bani sa scapi si doamne fereste ajung ca altii inregistrati pe site de pe 11.03 si au 770 de mesaje si cica ei au si viata in afara de cea imaginara si sunt convinsa ca din asta traiti ,ca sunteti marginalizati social in realitate !

6) Deja a inceput sa imi placa sa va pun cu botul pe labe !
Duceti-va si va mai spalati si voi ca putiti inclusiv a prostie de departeeeee !!!!!!!

Astept replicile voastre ona.niste cat mai curand ca sa mai am de ce rade nitel si ma bucur ca va atacati atat de cred ca nici noptile nu mai dormiti !!!!

[/quote]

1. Cand vei avea mai multa scoala decat am facut eu,cand vei vorbii minim 5 limbi,atunci o sa-ti dau voie sa ma contrazici...copila tampita ce esti.You get a fucking life!

2.Nu-ti mai scriu in ungureste,ca o sa-ti ia prea mult sa cauti in toate dictionarele online

3.Cand o sa vezi toata Europa....ceea ce ma indoiesc ca o zdreanta ca tine va putea vreodata......mai vorbim

4.Ce interesant ca zici ca nu te iei de toate nationalitatile.Poate aici nu,dar pe youtube,ai jignit destule persoane de mai multe nationalitati.

5.Sunt stapana pe propriul meu timp si nu am nevoie de una ca tine,venita din cine stie ce catun,sa-mi zica cat stau pe net.

6.Tu sa ne pui cu botul pe labe?? hai ca asta a fost buna.Este o vorba...daca mai multe persoane iti spun ca esti beat,du-te si te culca.
Oricum...felicitari.....ai devenit noua mascota a site-ului

Aaaa si roaga-te sa nu aflu cine esti,pentru ca o sa-mi faca o placere mare sa te dau in judecata.
Asta asa ca viitor avocat,na ca nu-mi ajunge scoala care o am,mai fac.
Daca e imi pierd timpul stand de vorba cu oameni,tu in schimb freci menta pe youtube,lasand mii de mesaje aaa....si pe youtube ai doar un singur prieten...cred ca si asta zice ceva.
andreea1976
Postat pe 24 Martie 2009 23:51
am si eu o intrebare pt dana :))
te reincarnasi in spiritul justitiabil ?
=))
ahm ? de esti un guru al civilizatiei de ne pui cu botul pe labe ?
:))
=))
ahm ?:))
traiesti pt cearta ?:))
blue07scorpion
Postat pe 25 Martie 2009 00:20
mai, se ingroasa gluma! cate discutii poate crea o melodie, o NENOROCITA de melodie!!!!
si inca ceva, dana, nu doar TIGANII din Europa fac faima rea Romaniei, ci ROMANI get-beget! asta e pentru cultura ta generala, asa ca sa stii. Fiind in Franta, o romanca, nu o tiganca a furat carti dintr-o biblioteca si le-a dus la un anticariat. mi-era rusine mie de ea! si asta e doar un exemplu, unul din alte zeci de exemple!
Lulli
Postat pe 25 Martie 2009 00:22
De la: danaf82, la data 2009-03-24 23:04:41
Si mesajul asta e pentru tine Ardeia draga si ceilalti "prieteni imaginari " ai tai -

1)Get a life -stiu ca o sa iti trebuiasca cu siguranta iar traducatorul online,dar ca sa iti usurez munca iti specific ca e vorba de engleza ,sa mai zici tu ca sunt romanca a dracu nationalista,nah ca ma minjii si de nitica engleza pe la coltul gurii si fiindca ti-ai dat silinta sa te manjesti si tu pe la bot de niste maghiara iata ca raspunsul meu apare prompt :


desi mesajul e pt Andreea , asta e numele corect sau nick-ul celei careia s-a adresat specimenul asta oligofren , de traducatorul online are nevoie dumneaei pt a invata sa vorbeasca intr-un mod politicos desi mai degraba i-as sugera ,de exemplu un diazepan sau vreun extraveral daca o tine chiar ceva mai tare in cazul in care simte ca ii pocneste vena de la tampla. de engleza de balta de care oligofrena e tare mandra ii precizez cretinei ca expresia folosita de ea ,pana si un pusti de gradinita o foloseste, deci sa inteleg ca nu se ridica mai mult de 3 anisori ca gandire.... cat despre nationalism...hai sa-i dau fatucii definitia. poate intelege cu ce se manaca nationalismul....

NAÞIONALÍSM s.n. Ideologie ºi politicã care urmãreºte întreþinerea izolãrii ºi aþâþarea neîncrederii ºi urii între diferite naþionalitãþi. ♦ Tendinþã de a aprecia exclusiv ºi exagerat tot ceea ce aparþine propriei naþiuni.

deci nu se refera la votare uni melodii bashite....

sa continuam....

De la: danaf82, la data 2009-03-24 23:04:41[
2) Anyád egy hulye picsa, hogy születik egy tehén, mint te és a többiek, akik itt kiss.ing my a.s.s!


'te-n bot ca pa racanel... na !!!!
ca doamna ma-ta n-are nici o vina ca tu esti proasta ca noaptea .

De la: danaf82, la data 2009-03-24 23:04:41
3) Si cine ti-a zis tie ca sunt romanii prost vazuti , vreun ungur de prin "Italia" ?-E vorba de tiganii romani iar oamenii inteligenti fac foarte bine diferenta, o mana de prosti ca voi ,deja nu mai conteaza ca deh fiecare padure are uscaturile ei !


da' proasta ingramadita esti unde traiesti fa toanto ???
mai priveste si tu stirile pe CNN ca doar te lauzi cu jegul ala de engleza care-ti sta la bot....

De la: danaf82, la data 2009-03-24 23:04:41
4) Nu e vorba despre toate nationalitatile ci eu ma refeream strict la mana de cre.tini combatanti prompti de pe acest site, inclusiv romani ,putin conteaza ce natie sunt !


mda si plopul face pere nu-i asa??????
si la bozgori cand te referi , ma intreb la cine anume te referi???
te las in prostia ta sa iti dai seama la bautura ca vorbesti prostii si pe urma te contrazici

De la: danaf82, la data 2009-03-24 23:04:41
5) Deja ar trebui sa imi urmez singura sfatul ca de prosti trebuie sa dai bani sa scapi si doamne fereste ajung ca altii inregistrati pe site de pe 11.03 si au 770 de mesaje si cica ei au si viata in afara de cea imaginara si sunt convinsa ca din asta traiti ,ca sunteti marginalizati social in realitate !


se vede treaba ca prostia nu te mai lasa sa gandesti absolut deloc, sa argumentezi ce sa mai spun esti total pe langa si te las in plata Domnului ca imi tocesc unghiile pe tastatura cu tine....
ai dreptate ca de prosti ca tine trebuie sa dau pomeni la biserica sa scap...oooo Doamne si sunt cu toptanul prin zona ... vezi mascotele kudicii dintre care te informez ca faci parte cu toate onorurile cuvenite....

De la: danaf82, la data 2009-03-24 23:04:41
6) Deja a inceput sa imi placa sa va pun cu botul pe labe !
Duceti-va si va mai spalati si voi ca putiti inclusiv a prostie de departeeeee !!!!!!!

Astept replicile voastre ona.niste cat mai curand ca sa mai am de ce rade nitel si ma bucur ca va atacati atat de cred ca nici noptile nu mai dormiti !!!!


cred cu tarie ca te tragi din prosti , nu mai spun ca am certa impresie ca ai facut gramatica cu femeia de servici de la scoala nicidecum cu vreun profesor ,daca totusi ai reusit sa treci pe la orele de gramatica ,bai nationalisto , invata sa scri macar corect ca de prosti si ingamfati care se lauda am vazut o gramada ca tine
lauda de sine fato, pute ....
daca as sti ca nu te ataci la mesajul asta nu m-as bucura dinainte....
dandanaua_reloaded
Postat pe 25 Martie 2009 00:30
Andreea, Luli, Iry, Okto, Scorpiutza, Dandanico, folositi cu incredere butonashul "Raporteaza abuz"
Nu mai stati la discutii cu ea, nu vedeti ca prostului daca ii dai atentie, cica "iti da peste bot" ...
Dor_a
Postat pe 25 Martie 2009 07:31
De la: danaf82, la data 2009-03-24 23:04:41
De la: andreea1976, la data 2009-03-24 18:14:41Mesajul asta suna pt cele 2 rasiste danaf82 si kudika002062.
Desi sunt romanca 100% o sa va fac o urare in dulcele grai unguresc

A jó paraszt anyadat te rohadt nacionalista szuka.Rohadj meg ott ahol vagy te hulye picsa!

Din cauza unora ca voi sunt vazuti romanii prost in lume.Nu stiu cum de va mai rabda pamantul.
In afara de jigniri la adresa altor nationalitati,mai stiti?
Mi-e scarba de oameni ca voi.


Si mesajul asta e pentru tine Ardeia draga si ceilalti "prieteni imaginari " ai tai -

1)Get a life -stiu ca o sa iti trebuiasca cu siguranta iar traducatorul online,dar ca sa iti usurez munca iti specific ca e vorba de engleza ,sa mai zici tu ca sunt romanca a dracu nationalista,nah ca ma minjii si de nitica engleza pe la coltul gurii si fiindca ti-ai dat silinta sa te manjesti si tu pe la bot de niste maghiara iata ca raspunsul meu apare prompt :

2) Anyád egy hulye picsa, hogy születik egy tehén, mint te és a többiek, akik itt kiss.ing my a.s.s!

3) Si cine ti-a zis tie ca sunt romanii prost vazuti , vreun ungur de prin "Italia" ?-E vorba de tiganii romani iar oamenii inteligenti fac foarte bine diferenta, o mana de prosti ca voi ,deja nu mai conteaza ca deh fiecare padure are uscaturile ei !

4) Nu e vorba despre toate nationalitatile ci eu ma refeream strict la mana de cre.tini combatanti prompti de pe acest site, inclusiv romani ,putin conteaza ce natie sunt !

5) Deja ar trebui sa imi urmez singura sfatul ca de prosti trebuie sa dai bani sa scapi si doamne fereste ajung ca altii inregistrati pe site de pe 11.03 si au 770 de mesaje si cica ei au si viata in afara de cea imaginara si sunt convinsa ca din asta traiti ,ca sunteti marginalizati social in realitate !

6) Deja a inceput sa imi placa sa va pun cu botul pe labe !
Duceti-va si va mai spalati si voi ca putiti inclusiv a prostie de departeeeee !!!!!!!

Astept replicile voastre ona.niste cat mai curand ca sa mai am de ce rade nitel si ma bucur ca va atacati atat de cred ca nici noptile nu mai dormiti !!!!



parlita esti mujeres...........din ce troa ca ai venit fato?
s-a dus recolta si ai venit sa te alimentezi pe forum cu porumb?
du-te in co cina ta .......si lasa-ne pe noi........esti prea proa sta pt zilele noastre......
dana pu tza de bandit
in gura iti dau daca te mai prind
umbra penibila ce esti
frustrata ,idio ata ca nha asa esti
jignirea ta ma face sa rad
prostia ta ma amuza,ce sa zic
ceva sa rontai ti-as da
dar la cat de nesatula esti
la faliment ajung.....ha ha
daca o jignire vei mai aduce
de ras te fac pe you tube
insipida guick ce esti
just_heaven
Postat pe 25 Martie 2009 09:17
just_heaven
Postat pe 25 Martie 2009 09:17
Ohhh iar n-ati avut somn ce imi place ,imi place la nebunie cum va atacati !!!
Hhhh sunt aici pentru a va dona o portie pe care o primiti zilnic in viata de zi cu zi de zeflemea de la semenii vostrii !
Dandanaua esti un exemplu de prostie crasa amestecata cu o mocirla de s.carba sociala ce esti uita-te cum vorbesti t.iganco si dupa aia sa vii sa iti dai cu parerea ai 7700 si ceva de mesaje pe forumul asta aici traiesti practic salbatico,mai ia si tu contact cu realitatea !
Ardeiuta , nu e nevoie sa ma dai in judecata trimite-mi un numar de cont si iti decartez cativa banuti acolo ca sa vezi si tu Europa in realitate nu din fata calculatorului !
Just Hell hai du-te si te impusca ca mai ai un pic si faci infarct de ciuda ,crede-ma ca infarctul e mult mai dureros decat moartea prin impuscare ,vezi ce draguta sunt cu tine ! Cat despre a ma face tu pe mine de ras e departe iepurele de codru .
Vad ca esti obsedata de mine deja ma cauti pe peste tot , ma visezi nebunatico !



danaf82
Postat pe 25 Martie 2009 10:51
De la: danaf82, la data 2009-03-25 10:51:24Ohhh iar n-ati avut somn ce imi place ,imi place la nebunie cum va atacati !!!
Hhhh sunt aici pentru a va dona o portie pe care o primiti zilnic in viata de zi cu zi de zeflemea de la semenii vostrii !
Dandanaua esti un exemplu de prostie crasa amestecata cu o mocirla de s.carba sociala ce esti uita-te cum vorbesti t.iganco si dupa aia sa vii sa iti dai cu parerea ai 7700 si ceva de mesaje pe forumul asta aici traiesti practic salbatico,mai ia si tu contact cu realitatea !
Ardeiuta , nu e nevoie sa ma dai in judecata trimite-mi un numar de cont si iti decartez cativa banuti acolo ca sa vezi si tu Europa in realitate nu din fata calculatorului !
Just Hell hai du-te si te impusca ca mai ai un pic si faci infarct de ciuda ,crede-ma ca infarctul e mult mai dureros decat moartea prin impuscare ,vezi ce draguta sunt cu tine ! Cat despre a ma face tu pe mine de ras e departe iepurele de codru .
Vad ca esti obsedata de mine deja ma cauti pe peste tot , ma visezi nebunatico !







traiasca prostia ............proas ta pu tza a fost cu rul lui ma ta
just_heaven
Postat pe 25 Martie 2009 11:02
De la: Dor_a, la data 2009-03-25 07:31:42Andreea, Luli, Iry, Okto, Scorpiutza, Dandanico, folositi cu incredere butonashul "Raporteaza abuz"
Nu mai stati la discutii cu ea, nu vedeti ca prostului daca ii dai atentie, cica "iti da peste bot" ...

butonul ala e frectie, spun din proprie experienta

ar trebui raportata la userul kudika, dar eu deja am raportat un nene mai demult (il mai tii minte pe peid_piper?) si, desi, i-au sters contul, m-a certat ca a interpretat gresit (fooaaarte gresit) ceva ce am spus eu.... asa ca... dandaneeeeelllll
kitty_krieger
Postat pe 25 Martie 2009 11:10
daca era Blaxy in concurs votam ,dar cu Elena
ETE_EU
Postat pe 25 Martie 2009 11:17
De la: ETE_EU, la data 2009-03-25 11:17:35daca era Blaxy in concurs votam ,dar cu Elena


ai incurcat-o rau de tot.............sa vezi c vei fi spurcata de oripilata aia..............
just_heaven
Postat pe 25 Martie 2009 11:29
... si o sa te faca unguroaica homosexuala, sa stii!
Lucia1971
Postat pe 25 Martie 2009 11:31
De la: Lucia1971, la data 2009-03-25 11:31:20... si o sa te faca unguroaica homosexuala, sa stii!


auzi lucio u ma tzuci..............reaooooooo

just_heaven
Postat pe 25 Martie 2009 11:32
De la: just_heaven, la data 2009-03-25 11:29:22
De la: ETE_EU, la data 2009-03-25 11:17:35daca era Blaxy in concurs votam ,dar cu Elena


ai incurcat-o rau de tot.............sa vezi c vei fi spurcata de oripilata aia..............

numai sa indrazneasca
ETE_EU
Postat pe 25 Martie 2009 11:33
Sa-mi fie rusine, ingerash din rai!
Na, sa le dam tema de casa unora...
Lucia1971
Postat pe 25 Martie 2009 11:35
va indrazni...............pe mine m-a luat din 1.............
just_heaven
Postat pe 25 Martie 2009 11:35

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
ciorapii de dama 44 De la: kika25 1 Decembrie 2015 03:29
FF IMPORTANT!!! 1 De la: iacinta 12 Martie 2010 16:43
liposuctie virtuala cu Ultralipo!! 8 De la: kudika074983 15 Octombrie 2009 20:32
buna 4 De la: anastasia_m 1 Iunie 2010 20:59
Buna ziua as dori niste informatzii despre un remediu minune al parului! 37 De la: faster 21 Ianuarie 2011 13:12