Setari Cookie-uri

ELENA GHEORGHE -ARE SANSE MARI SA CASTIGE EUROVISIONUL 2009 -SUSTINETI PIESA "THE BALKAN GIRLS"

De la: kudika002062, la data 2009-03-25 18:52:03
De la: just_heaven, la data 2009-03-25 16:58:38 PARTZ UNA PARTZ DOUA PARTZ TREI CA ASA E MINTEA UNORA PARTZZZ HEI HEI HEIIIIIIIIIIIIII




STIM CU TOTII CA ESTI O BASHI.NOASA !!!
CE-TI MAI BE.SE MINTEA AIA HEI HEI HEI !!!
PUTE RAU A PROSTIE DE LA TINE DE S-A IMPUTIT TOT FORUMUL !!!!!!
SI AM VENIT SA TE MAI SAPUNESC NITZEL CA POATE TI-O FI DE FOLOS LA CEVA CEL PUTIN TE MAI SPELI SI TU !!!!

UITE FIINDCA ITI PLAC MIRESMELE AM O IDEE PENTRU TINE IDI.OATO :
CEL MAI BINE IA O GRENADA IN MANA SCOATE-I CUIU SI DU-TE SA MIROSI GHIOCEII DE LA RADACINA !!!!

"EDNYTA" ESTI CUMVA PE YOTUBE ?
DE S-AU SLO.BOZIT TOTI ROMANII PE TINE AZI PROSTANACO SI INCERCI SA ITI SCOTI PARLEALA AICI ?
O SA POSTEZ CE TI-AU URAT CRISTIBUBU ,VALI SI RESTU CA SA MAI IEI O GURA DE ASFALT !!!!
HEI HEI HEI !!!!!
IA MAI OFTICA-TE NITZEL :D !!!!!

Doamne mare e gradina ta ...tu pe unde ai sarit gardul?
a_alex
Postat pe 25 Martie 2009 19:05
Ingeras....ia la mama sapunelu' Dove......sa ramai catifelata....si inmiresmata.....si de toti voita......si de barbati iubita !!!!!.......... .........sa moara toti agentii 000...nula !!!..........
etta
Postat pe 25 Martie 2009 19:06
De la: etta, la data 2009-03-25 19:06:48 Ingeras....ia la mama sapunelu' Dove......sa ramai catifelata....si inmiresmata.....si de toti voita......si de barbati iubita !!!!!.......... .........sa moara toti agentii 000...nula !!!..........


etta o scumpa ca intotdeauna
de aia te iubesc eu
just_heaven
Postat pe 25 Martie 2009 19:08
De la: a_alex, la data 2009-03-25 19:05:41
De la: kudika002062, la data 2009-03-25 18:52:03
De la: just_heaven, la data 2009-03-25 16:58:38 PARTZ UNA PARTZ DOUA PARTZ TREI CA ASA E MINTEA UNORA PARTZZZ HEI HEI HEIIIIIIIIIIIIII




STIM CU TOTII CA ESTI O BASHI.NOASA !!!
CE-TI MAI BE.SE MINTEA AIA HEI HEI HEI !!!
PUTE RAU A PROSTIE DE LA TINE DE S-A IMPUTIT TOT FORUMUL !!!!!!
SI AM VENIT SA TE MAI SAPUNESC NITZEL CA POATE TI-O FI DE FOLOS LA CEVA CEL PUTIN TE MAI SPELI SI TU !!!!

UITE FIINDCA ITI PLAC MIRESMELE AM O IDEE PENTRU TINE IDI.OATO :
CEL MAI BINE IA O GRENADA IN MANA SCOATE-I CUIU SI DU-TE SA MIROSI GHIOCEII DE LA RADACINA !!!!

"EDNYTA" ESTI CUMVA PE YOTUBE ?
DE S-AU SLO.BOZIT TOTI ROMANII PE TINE AZI PROSTANACO SI INCERCI SA ITI SCOTI PARLEALA AICI ?
O SA POSTEZ CE TI-AU URAT CRISTIBUBU ,VALI SI RESTU CA SA MAI IEI O GURA DE ASFALT !!!!
HEI HEI HEI !!!!!
IA MAI OFTICA-TE NITZEL :D !!!!!

Doamne mare e gradina ta ...tu pe unde ai sarit gardul?



alex.....prin parti a sarit.......
just_heaven
Postat pe 25 Martie 2009 19:08
De la: a_alex, la data 2009-03-25 19:05:41
De la: kudika002062, la data 2009-03-25 18:52:03
De la: just_heaven, la data 2009-03-25 16:58:38 PARTZ UNA PARTZ DOUA PARTZ TREI CA ASA E MINTEA UNORA PARTZZZ HEI HEI HEIIIIIIIIIIIIII




STIM CU TOTII CA ESTI O BASHI.NOASA !!!
CE-TI MAI BE.SE MINTEA AIA HEI HEI HEI !!!
PUTE RAU A PROSTIE DE LA TINE DE S-A IMPUTIT TOT FORUMUL !!!!!!
SI AM VENIT SA TE MAI SAPUNESC NITZEL CA POATE TI-O FI DE FOLOS LA CEVA CEL PUTIN TE MAI SPELI SI TU !!!!

UITE FIINDCA ITI PLAC MIRESMELE AM O IDEE PENTRU TINE IDI.OATO :
CEL MAI BINE IA O GRENADA IN MANA SCOATE-I CUIU SI DU-TE SA MIROSI GHIOCEII DE LA RADACINA !!!!

"EDNYTA" ESTI CUMVA PE YOTUBE ?
DE S-AU SLO.BOZIT TOTI ROMANII PE TINE AZI PROSTANACO SI INCERCI SA ITI SCOTI PARLEALA AICI ?
O SA POSTEZ CE TI-AU URAT CRISTIBUBU ,VALI SI RESTU CA SA MAI IEI O GURA DE ASFALT !!!!
HEI HEI HEI !!!!!
IA MAI OFTICA-TE NITZEL :D !!!!!

Doamne mare e gradina ta ...tu pe unde ai sarit gardul?


pe la gaura din dos !!!!........
etta
Postat pe 25 Martie 2009 19:09
De la: just_heaven, la data 2009-03-25 19:08:10
De la: etta, la data 2009-03-25 19:06:48 Ingeras....ia la mama sapunelu' Dove......sa ramai catifelata....si inmiresmata.....si de toti voita......si de barbati iubita !!!!!.......... .........sa moara toti agentii 000...nula !!!..........


etta o scumpa ca intotdeauna
de aia te iubesc eu


si io tot de-aia !!!....... ....eeeeee....si de-ailaltaaaaa.....si de-asta......si de-ale -laltele !!!.......
etta
Postat pe 25 Martie 2009 19:11
Kudika nu-ti mai bate mama capul !!!!
Nu am jicnit pe nimeni decat pe cei ce ma musca de fund pe aici !
E sarbatoare azi si cu toate astea scroafa aia de just-hell guita intr-una si se mai crede si "urmarita" merita "sapunita " ca pute rauuuuu !!!!
Nu sunt rasista si nu am nimic cu minoritatile insa o ciorba acra nu se indulceste cu doua lingurite de zahar !
Daca ma iau de niste cretine care guita pe aici e ca sa le fac un bine sa le mai aerisesc mintile inguste.
danaf82
Postat pe 25 Martie 2009 19:18
De la: danaf82, la data 2009-03-25 19:18:14Kudika nu-ti mai bate mama capul !!!!
Nu am jicnit pe nimeni decat pe cei ce ma musca de fund pe aici !
E sarbatoare azi si cu toate astea scroafa aia de just-hell guita intr-una si se mai crede si "urmarita" merita "sapunita " ca pute rauuuuu !!!!
Nu sunt rasista si nu am nimic cu minoritatile insa o ciorba acra nu se indulceste cu doua lingurite de zahar !
Daca ma iau de niste cretine care guita pe aici e ca sa le fac un bine sa le mai aerisesc mintile inguste.


mai fatuco ori esti beat ori proa sta
esti rasista ...pct
si vezi cum vorbesti...........lingau porcin
cate conturi ai?
intri pe fiecare si ne jignesti
amaratooo
just_heaven
Postat pe 25 Martie 2009 19:20
De la: just_heaven, la data 2009-03-25 19:20:24
De la: danaf82, la data 2009-03-25 19:18:14Kudika nu-ti mai bate mama capul !!!!
Nu am jicnit pe nimeni decat pe cei ce ma musca de fund pe aici !
E sarbatoare azi si cu toate astea scroafa aia de just-hell guita intr-una si se mai crede si "urmarita" merita "sapunita " ca pute rauuuuu !!!!
Nu sunt rasista si nu am nimic cu minoritatile insa o ciorba acra nu se indulceste cu doua lingurite de zahar !
Daca ma iau de niste cretine care guita pe aici e ca sa le fac un bine sa le mai aerisesc mintile inguste.


mai fatuco ori esti beat ori proa sta
esti rasista ...pct
si vezi cum vorbesti...........lingau porcin
cate conturi ai?
intri pe fiecare si ne jignesti
amaratooo


las-o draga,ca pentru ea asa se vb. in zi de sarbatoare !!!!.......a luat derogare de la Domnu' !!!.......ca noi suntem pacatoase si nu ne-a dat !!!....... ........
etta
Postat pe 25 Martie 2009 19:29
Dana nu ma pot abtine cand vad o vad pe proa. sta aia cazuta din cer pardon din heaven !
Fa mai scoate dracu dintii din cu .. rul meu ca deja nu mai poti respira ca si nasul tau e tot acolo !!!!!
kudika002062
Postat pe 25 Martie 2009 19:30
De la: danaf82, la data 2009-03-25 19:18:14Kudika nu-ti mai bate mama capul !!!!
Nu am jicnit pe nimeni decat pe cei ce ma musca de fund pe aici !
E sarbatoare azi si cu toate astea scroafa aia de just-hell guita intr-una si se mai crede si "urmarita" merita "sapunita " ca pute rauuuuu !!!!
Nu sunt rasista si nu am nimic cu minoritatile insa o ciorba acra nu se indulceste cu doua lingurite de zahar !
Daca ma iau de niste cretine care guita pe aici e ca sa le fac un bine sa le mai aerisesc mintile inguste.


hai sa mori tu rapandulo si jegoaso,cum stii tu sa judeci oamenii dar sa pui g in loc de c,tot nu ai invatzat.
ia-o de mana pe cealalta sictirita si dati-va drumul in cap de pe vreun pod,atzi face un favor omenirii.
capre proaste.

ingerash,uite o dedicatzie pt prietenele astea noi ale tale
haide una
haide doua
haide trei sa-i dam batai
hai,hai
paaaaaaaarrrrtzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
matracucu
Postat pe 25 Martie 2009 19:30
De la: kudika002062, la data 2009-03-25 19:30:39Dana nu ma pot abtine cand vad o vad pe proa. sta aia cazuta din cer pardon din heaven !
Fa mai scoate dracu dintii din cu .. rul meu ca deja nu mai poti respira ca si nasul tau e tot acolo !!!!!


doar atat poti umbro?
just_heaven
Postat pe 25 Martie 2009 19:31
De la: just_laura, la data 2009-03-25 19:30:45
De la: danaf82, la data 2009-03-25 19:18:14Kudika nu-ti mai bate mama capul !!!!
Nu am jicnit pe nimeni decat pe cei ce ma musca de fund pe aici !
E sarbatoare azi si cu toate astea scroafa aia de just-hell guita intr-una si se mai crede si "urmarita" merita "sapunita " ca pute rauuuuu !!!!
Nu sunt rasista si nu am nimic cu minoritatile insa o ciorba acra nu se indulceste cu doua lingurite de zahar !
Daca ma iau de niste cretine care guita pe aici e ca sa le fac un bine sa le mai aerisesc mintile inguste.


hai sa mori tu rapandulo si jegoaso,cum stii tu sa judeci oamenii dar sa pui g in loc de c,tot nu ai invatzat.
ia-o de mana pe cealalta sictirita si dati-va drumul in cap de pe vreun pod,atzi face un favor omenirii.
capre proaste.

ingerash,uite o dedicatzie pt prietenele astea noi ale tale
haide una
haide doua
haide trei sa-i dam batai
hai,hai
paaaaaaaarrrrtzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz



just_heaven
Postat pe 25 Martie 2009 19:31
da nu mai ai loc de proaste pe forumul asta,zau asa.
uite ca trebuie sa ne partzaim,asta ca sa acoperim mirosul prostiei si al jegului.
matracucu
Postat pe 25 Martie 2009 19:34
Deja nu mai respira ,awlew ,las-o Kudika ca nu am chef sa o am pe constiinta ca e si ea o prapadita de ghioarla lesinata si cazuta pe aici din rai draga !!!
danaf82
Postat pe 25 Martie 2009 19:35
De la: danaf82, la data 2009-03-25 19:35:13 Deja nu mai respira ,awlew ,las-o Kudika ca nu am chef sa o am pe constiinta ca e si ea o prapadita de ghioarla lesinata si cazuta pe aici din rai draga !!!


cand su gi inmoi?
just_heaven
Postat pe 25 Martie 2009 19:36
Si a mai aparut si de pe alt cont de data asta ii just laura nu mai e just heavan adica deja e cu nasul si in fun,dul meu pute rau !!!!
danaf82
Postat pe 25 Martie 2009 19:36
De la: danaf82, la data 2009-03-25 19:36:57Si a mai aparut si de pe alt cont de data asta ii just laura nu mai e just heavan adica deja e cu nasul si in fun,dul meu pute rau !!!!


o uzi ?
partz
e rece.........nu ai nimerit-o
just_heaven
Postat pe 25 Martie 2009 19:38
io trag o ba..sina in toata regula !!!!!.....ca m-am abtinut si s-a acumulat !!!!!!........... .................PAZEEEAAAAAA.....EXPLOOOZIIEEEEE......BBBVVFFUUUUUUUUUU !!!!......... ............rezultate: MORTUS PROASTES !!!........
etta
Postat pe 25 Martie 2009 19:38
De la: danaf82, la data 2009-03-25 19:36:57Si a mai aparut si de pe alt cont de data asta ii just laura nu mai e just heavan adica deja e cu nasul si in fun,dul meu pute rau !!!!


tulai doamne da cat de proasta potzi sa fii,pffffffff,ce mila mi-e de ma-taaaaaaaaaa.
da,suntem amandoua just.....asta de la justapunere ipocrito.
du-te si te screme in alta parte .
hai sictir
matracucu
Postat pe 25 Martie 2009 19:39
Haide s- o lasam sa respire ca ardem gazul aici de pomana si nu merita nici un pic de atentie jeg.oasa si slobo.zita asta !
kudika002062
Postat pe 25 Martie 2009 19:40
De la: etta, la data 2009-03-25 19:38:42 io trag o ba..sina in toata regula !!!!!.....ca m-am abtinut si s-a acumulat !!!!!!........... .................PAZEEEAAAAAA.....EXPLOOOZIIEEEEE......BBBVVFFUUUUUUUUUU !!!!......... ............rezultate: MORTUS PROASTES !!!........


da-le etta,poate mai curatzam forumul asta de panarame
matracucu
Postat pe 25 Martie 2009 19:40
De la: just_heaven, la data 2009-03-25 19:38:20
De la: danaf82, la data 2009-03-25 19:36:57Si a mai aparut si de pe alt cont de data asta ii just laura nu mai e just heavan adica deja e cu nasul si in fun,dul meu pute rau !!!!


o uzi ?
partz
e rece.........nu ai nimerit-o


o inghite
matracucu
Postat pe 25 Martie 2009 19:41
De la: etta, la data 2009-03-25 19:43:24 mai luati de-aci....daca n-ati murit deja !!!!....

" ) Futu-ti stejarul
Din care tamplarul
A facut sertarul
In care taica-tu, si-a tinut prezervativul care s-a spart cand a f*tut-o pe maicata si te-a facut asa de proasta"..............LA DUBLU !!!!........


fara numaaaaaaaaarrrrrrr
matracucu
Postat pe 25 Martie 2009 19:44
De la: etta, la data 2009-03-25 19:43:24 mai luati de-aci....daca n-ati murit deja !!!!....

" ) Futu-ti stejarul
Din care tamplarul
A facut sertarul
In care taica-tu, si-a tinut prezervativul care s-a spart cand a f*tut-o pe maicata si te-a facut asa de proasta"..............LA DUBLU !!!!........


fara numar
fara egal
pana la os
just_heaven
Postat pe 25 Martie 2009 19:46
si mai am pregatite destule !!!....... .......
etta
Postat pe 25 Martie 2009 19:47
De la: etta, la data 2009-03-25 19:47:43 si mai am pregatite destule !!!....... .......


nu mai e nevoie etta,s-au dus la inghitzit
matracucu
Postat pe 25 Martie 2009 19:54
De la: danaf82, la data 2009-03-25 19:18:14Kudika nu-ti mai bate mama capul !!!!
Nu am jicnit pe nimeni decat pe cei ce ma musca de fund pe aici !
E sarbatoare azi si cu toate astea scroafa aia de just-hell guita intr-una si se mai crede si "urmarita" merita "sapunita " ca pute rauuuuu !!!!
Nu sunt rasista si nu am nimic cu minoritatile insa o ciorba acra nu se indulceste cu doua lingurite de zahar !
Daca ma iau de niste cretine care guita pe aici e ca sa le fac un bine sa le mai aerisesc mintile inguste.

cred ca s-a desfacut gardul
a_alex
Postat pe 25 Martie 2009 20:02
asta e tot ce potzi?
matracucu
Postat pe 25 Martie 2009 20:17
De la: danaf82, la data 2009-03-25 20:14:35Asa de idioate sunteti de obicei sau azi e o zi speciala ?

Uite fai bolnavelor de sindrom Tourette care e dedicatia mea pentru voi fara numar din prima si poezia completa ca stiu ca alta scoala n-aveti decat scoala vietii da nici pe aia cum trebuie :

Slobo, zima's pe prima albina care se aseaza pe prima floare de pe mormantu ma tii
Bah baga mi-as pu. *la in ala care s-a pis* at in raul,
care s-a varsat in marea de langa oceanul din care s-a ridicat apa,
care a umplut norul,
care a purtat ploaia,
care a udat pamantul unde a fost plantata samanta din care a crescut stejarul,
din care a facut tamplarul sertarul in care era prezervativul ala gaurit
de l-a folosit ma*ta in noaptea cand s-a f*, t ut cu tac tu betivu de te-a facut pe tine asa proasta




Si va mai in*jur de semanta ca sa aveti ce studia azi :

Daca ati avea capu de fier ar rugini de cata mu.* ie ati luat,
Am impresia ca ati ramas inca in stadiul de spermatozoid
V-ati fu* tut cu cei 7 pitici nu ? Uite-l pe mutulica s-a inecat in balta de slo*boz din pi, zda mamelor voastre mai slobo. zitelor , zabaloaselor, coclitelor ratatelor ,obositelor, martaogelor,fomistelor cocarjatelor sugatorilor !!!!


cred ca ajungi si tu la eurovizion
a_alex
Postat pe 25 Martie 2009 20:18

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
site nou http://www.new-in-cinema.com 1 De la: vallly88 27 Ianuarie 2010 04:56
Sex oral la femei! 49 De la: anca0704 16 Septembrie 2009 10:49
comandati acum la preturi acceptabile lucrari de licenta,coafare la docmiciliu si produse naturale 2 De la: mitura 13 Septembrie 2009 00:56
Povestea unei fotografii 10 De la: deea_3shakira 20 Februarie 2010 09:56
... 5 De la: kudika325856 3 Decembrie 2010 16:29