Setari Cookie-uri

ELENA GHEORGHE -ARE SANSE MARI SA CASTIGE EUROVISIONUL 2009 -SUSTINETI PIESA "THE BALKAN GIRLS"

de a binelea nu gluma
blue07scorpion
Postat pe 27 Martie 2009 16:29
pai daca io am pupat-o pe boticul dulce........ .....totusi tre' sa fim neste DOAMNE,nu ???.......
etta
Postat pe 27 Martie 2009 17:06
aaa...si Danutza......nu mai face confuzii.....una e PREVERSA si aceea sunt EU !!!!......Heaven e un Ingeras !!!........
etta
Postat pe 27 Martie 2009 17:08
pana la urma elena nu va avea nici o sansa... cred ca daca iesim pe 10 ar tb safim multumii
_dulcik_
Postat pe 28 Martie 2009 09:48
Diavolyta_
Postat pe 4 Aprilie 2009 13:33
Si uite asa a mai disparut o utilizatoare
andreea1976
Postat pe 4 Aprilie 2009 13:36
nu are sanse mai deloc...
_dulcik_
Postat pe 5 Aprilie 2009 11:19
pana la urma ...nu inteleg de ce va certati...se stie doar ca este un concurs politic si niciodata nu va castga cine trebuie...
Blaxy Girls sunt ok....dar chiar nu faceau fatza stresului unui concurs de talia Eurovisionului...
Elena este o voce....
sweetcandy
Postat pe 5 Aprilie 2009 20:45
poate ca Blaxy nu ar fi facut fata...dar Elena numai o voce nu este! e superficiala vocea ei si nu are forta...asa ca cearta e cearta, dar pot pune pariu cu oricine ca Elena nu intra in finala!

p.s. am spus eu ca facem 100 pagini pana la Eurovision! pai ce faceti fetelor?! moare asa topicul?! la treaba!
Lulli
Postat pe 6 Aprilie 2009 17:45
http://www.youtube.com/watch?v=zIDRNRhE2pg&feature=related
Diavolyta_
Postat pe 6 Aprilie 2009 18:37
eu cred ca alea de la Blaxy Girls meritau o sansa.. doar ele au fost votate de public.. nu elena
Diavolyta_
Postat pe 6 Aprilie 2009 18:39
De la: DiavolytaTa, la data 2009-04-06 18:39:47eu cred ca alea de la Blaxy Girls meritau o sansa.. doar ele au fost votate de public.. nu elena

da si eu cred la fel e mijto si melodia elenei ce sa ii facem noi daca e mai nasoala
yumy
Postat pe 7 Aprilie 2009 08:40
Sincer nu imi plece Elena Gheorghe si melodia cu atat mai putin. Nu cred ca o sa faca figura frumoasa la eurovision (poate ma insel). Inca nu au invatat artistii romani ce e aia originalitate, noi mereu trebuie sa copiem! Asta e daca altfel nu se poate.......
aleena83
Postat pe 7 Aprilie 2009 16:14
n-are nici o sansa elena la eurovision... cum ar zice badea, "e o manea", park n-are nici o armonie melodia aia in ea.... e stresanta rau, nu-mi place dloc. insa imi pare rau de mel lu catalin josan, cred k avea sanse mai mari.... de... nu au copiat'o grecii degeaba.
in fine, putin imi pasa de eurov, e totul o facatura asa k nu va mai zbateti. si kiar dak ar fi mel lu elena cea mai tare, tot n'ar castiga vreodata romania.
10nails
Postat pe 7 Aprilie 2009 17:32
Nu va comparati cu Turcia. Astia sunt cca 65-70 de milioane dintre care in strainatate (singurii care pot vota) sunt cca 11 milioane. Concursul va fi politico -geografic: Serbia voteaza Muntenegru, Muntenegru voteaza Serbia, Rusia voteaza Ucraina si invers. Pe noi o sa ne voteze capsunarii din Spania, cei din Italia si Germania cati vor mai fi, si poate Moldova, desi dupa alegerile de ieri am inteles ca se numeste Moldoscova.
Asa ca nu va puneti mari sperante in Elena Gheorghe. Nu e cine stie ce interpreta desi are o gura care imi trezeste oarece pofte cand o vad cantand.
aprov
Postat pe 7 Aprilie 2009 18:26
Nici eu nu cred ca are prea multe sanse Elena la Eurov, poate doar daca ar fi concurat pentru o alta tara mult mai puterica d.p.d.v economic si politic...plus ca putina originalitate nu i-ar fi facut rau acestei piese...mi se pare ca aduce prea mult cu piesa Ruslanei,cea cu care a castigat acest concurs!
Dolcys
Postat pe 7 Aprilie 2009 20:47
elena chiar nu are voce deloc sau cel putin asa mi se pare mie ... nu are nici macar o sansa cele de la blaxy meritau o sansa
_dulcik_
Postat pe 7 Aprilie 2009 21:56
De la: DiavolytaTa, la data 2009-04-06 18:37:03http://www.youtube.com/watch?v=zIDRNRhE2pg&feature=related


ia s`o mai ascult odata
Diavolyta_
Postat pe 7 Aprilie 2009 23:35
De la: DiavolytaTa, la data 2009-04-07 23:35:03
De la: DiavolytaTa, la data 2009-04-06 18:37:03http://www.youtube.com/watch?v=zIDRNRhE2pg&feature=related


ia s`o mai ascult odata

auditie placuta
yumy
Postat pe 8 Aprilie 2009 08:16
dar oricum nu stiu dc elena e pe toate posturile... cum deschid tv si dau pe un post de muzica cum hop top si elena cu piesa ei
_dulcik_
Postat pe 9 Aprilie 2009 11:19
De la: _dulcik_, la data 2009-04-09 11:19:34dar oricum nu stiu dc elena e pe toate posturile... cum deschid tv si dau pe un post de muzica cum hop top si elena cu piesa ei


Pt ca asa se promoveaza o melodie mai DULCICO.
Daca n-ar fi difuzata peste tot, ar fi acolo in prima auditie si n-ai avea timp in 3,25 minute sa-ti faci o parere. Parerile se fac dinainte.
aprov
Postat pe 9 Aprilie 2009 17:17
De la: yumalai, la data 2009-04-08 08:16:08
De la: DiavolytaTa, la data 2009-04-07 23:35:03
De la: DiavolytaTa, la data 2009-04-06 18:37:03http://www.youtube.com/watch?v=zIDRNRhE2pg&feature=related


ia s`o mai ascult odata

auditie placuta


ms ms ms
i`a s`o mai ascult inca o data si inca o data
cand o fost invitat la acces direct s`o zis ca el a fost votat cel mai sexy barbat din lume.... mare frumusete nu vad la el.. da` n`a.. ce sa zic si eu..
in schimb imi plac gropitele lui
Diavolyta_
Postat pe 9 Aprilie 2009 17:22
De la: _dulcik_, la data 2009-04-07 21:56:52elena chiar nu are voce deloc sau cel putin asa mi se pare mie ... nu are nici macar o sansa cele de la blaxy meritau o sansa

Asta chiar nu poti spune, ca nu are voce....nici nu incape vorba, si asta ti-o spune o ureche avizata...care lucreaza in domeniul artistic.....sunt alte lucruri care ii lipsesc, si anume bafta de a se fi nascut intr-o alta tara, mult mai puternica d.p.d.v. economic si politic
Dolcys
Postat pe 9 Aprilie 2009 19:49
De la: tinna83, la data 2009-04-09 19:49:22
De la: _dulcik_, la data 2009-04-07 21:56:52elena chiar nu are voce deloc sau cel putin asa mi se pare mie ... nu are nici macar o sansa cele de la blaxy meritau o sansa

Asta chiar nu poti spune, ca nu are voce....nici nu incape vorba, si asta ti-o spune o ureche avizata...care lucreaza in domeniul artistic.....sunt alte lucruri care ii lipsesc, si anume bafta de a se fi nascut intr-o alta tara, mult mai puternica d.p.d.v. economic si politic


nu vad legatura dintre a avea voce si norocul de a te fi nascut intr-o tara dezvoltata din punct de vedere economic! oare vocea e conditionata de bani? poti fi cel mai bogat om din lume, daca nu ai voce, degeaba! evident, e alta situatie cand ai o voce frumoasa, un adevarat talen si-ti lipseste suportul material! ceea ce nu-i cazul Elenei, poate ca-i bogata, dar n-are voce!
Lulli
Postat pe 10 Aprilie 2009 17:49
http://www.youtube.com/watch?v=K5MOXzMhan4&feature=PlayList&p=C87647E64EEFC03B&index=31
Diavolyta_
Postat pe 10 Aprilie 2009 17:59
melodia e fff draguta si are sanse mari daca nu se pierde. si nu inteleg care e partea cu turcia
tipa e total afona : si nu cred ca ea reprezinta vreo amentintare pentru romani
ancuis
Postat pe 11 Aprilie 2009 01:41
De la: Luli2, la data 2009-04-10 17:49:41
De la: tinna83, la data 2009-04-09 19:49:22
De la: _dulcik_, la data 2009-04-07 21:56:52elena chiar nu are voce deloc sau cel putin asa mi se pare mie ... nu are nici macar o sansa cele de la blaxy meritau o sansa

Asta chiar nu poti spune, ca nu are voce....nici nu incape vorba, si asta ti-o spune o ureche avizata...care lucreaza in domeniul artistic.....sunt alte lucruri care ii lipsesc, si anume bafta de a se fi nascut intr-o alta tara, mult mai puternica d.p.d.v. economic si politic


nu vad legatura dintre a avea voce si norocul de a te fi nascut intr-o tara dezvoltata din punct de vedere economic! oare vocea e conditionata de bani? poti fi cel mai bogat om din lume, daca nu ai voce, degeaba! evident, e alta situatie cand ai o voce frumoasa, un adevarat talen si-ti lipseste suportul material! ceea ce nu-i cazul Elenei, poate ca-i bogata, dar n-are voce!

Draga mea aici nu este vorba de averea ei proprie si personala.....ci despre despre faptul ca aceasta d-soara reprezinta o tara slab dezvoltata intr-un concurs aparent artistic, in care sunt notate(chipurile) aptitudinile vocale si artistice ale concurentilor; insa in esenta este o lupta tacuta intre economiile puternice ale celor mai dezvoltate state europene...un conflict de interese politic!
Dolcys
Postat pe 13 Aprilie 2009 21:24
Deci Elena mi se pare o mataita... e o aparitie dezastruosa... ne facem de ras cu astfel de "dive"... habar n-are de capu' ei... spre exemplu ascultati si voi versurile melodiei si spuneti-mi si mie ce va transmit... ca mie una nu imi transmit nimic... ma lasa rece.
In afara de asta nu are nici voce si imi da impresia de pitzipoanca care se misca pe scena mai mult dezbracata ca altceva nu are ce arata...
In fine ma enerveaza la culme Elena asta... erau piese in concurs mult mai bune. De exemplu Zero - Sunny days.

http://www.youtube.com/watch?v=flMYEoJdF08&feature=related

Nici in finala nu ne calificam cu asta...
Scuze daca am ofensat pe cineva, dar asta e parerea mea.

Postat pe 21 Aprilie 2009 22:37
n-ai ofensat pe nimeni e parerea majoritatii ...ma refer ca elena nu e buna de nimic,sau ma rog melodia pe care o canta nu i se potriveste si suna ca un cimpoi gaurit.
dandanaua_reloaded
Postat pe 21 Aprilie 2009 23:31
De la: alexa_cris, la data 2009-04-21 22:37:23Deci Elena mi se pare o mataita... e o aparitie dezastruosa... ne facem de ras cu astfel de "dive"... habar n-are de capu' ei... spre exemplu ascultati si voi versurile melodiei si spuneti-mi si mie ce va transmit... ca mie una nu imi transmit nimic... ma lasa rece.
In afara de asta nu are nici voce si imi da impresia de pitzipoanca care se misca pe scena mai mult dezbracata ca altceva nu are ce arata...
In fine ma enerveaza la culme Elena asta... erau piese in concurs mult mai bune. De exemplu Zero - Sunny days.

http://www.youtube.com/watch?v=flMYEoJdF08&feature=related

Nici in finala nu ne calificam cu asta...
Scuze daca am ofensat pe cineva, dar asta e parerea mea.


Nu stiu ce mesaj transmite Elena... dar nu-i cu nimic mai rau decat "Shake me" .... mesajul transmis de Spania. Si, in general, nu cred ca se transmit mesaje la Eurovision. Multe din melodiile care castiga aici nici nu devin hit-uri, nici nu ne mai aducem aminte de ele. Eu am ramas in minte cu vocea unei bulgaroaice de acum cateva editii... dar pe care habar nu am cum o cheama si daca mai traieste.
rashela
Postat pe 21 Aprilie 2009 23:37

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Buna 6 De la: sweet_sexy_angel88 10 Iulie 2009 20:20
http://www.papucei.ro/ghete-piele-lacuita-bleomarin-3408/ 1 De la: kudika061330 2 Octombrie 2009 19:52
... 5 De la: kudika325856 3 Decembrie 2010 16:29
procedez corect? 9 De la: Shhh 16 Iulie 2010 14:27
Strada SMARDAN nr.14 din BUCURESTI 4 De la: yumalai 16 Februarie 2010 13:01