Setari Cookie-uri

mila sau obisnuinta

acu trei ani am inceput o relatie cu cel mai bun prieten al meu.
ii cunosteam toate defectele si calitatile si asta am crezut ca ma v a ajuta sa am o relatie ideala cu el.in timp am descoperit ca nu prea mai este acea scanteie de la inceput insa el ma iubeste foarte mult ceea ce nu pot spune si despre mine. imi este greu sa pun capat relatiei dar nu stiu ce ma retine, ma gandesc uneori ca stau cu el din mila sau din obisunita sau din teama de a nu ramane singura si nu vreau acest lucru.pt ca il tin pe loc si pe el si pe mine.
chendis
Postat pe 19 Martie 2009 11:34
De la: chendis, la data 2009-03-19 11:34:11acu trei ani am inceput o relatie cu cel mai bun prieten al meu.
ii cunosteam toate defectele si calitatile si asta am crezut ca ma v a ajuta sa am o relatie ideala cu el.in timp am descoperit ca nu prea mai este acea scanteie de la inceput insa el ma iubeste foarte mult ceea ce nu pot spune si despre mine. imi este greu sa pun capat relatiei dar nu stiu ce ma retine, ma gandesc uneori ca stau cu el din mila sau din obisunita sau din teama de a nu ramane singura si nu vreau acest lucru.pt ca il tin pe loc si pe el si pe mine.


poate si iubirea lui este asemanatoare cu a ta, cred ca ar trebui sa avetzi o discutzie serioasa
donttouch
Postat pe 19 Martie 2009 11:35
De la: chendis, la data 2009-03-19 11:34:11acu trei ani am inceput o relatie cu cel mai bun prieten al meu.
ii cunosteam toate defectele si calitatile si asta am crezut ca ma v a ajuta sa am o relatie ideala cu el.in timp am descoperit ca nu prea mai este acea scanteie de la inceput insa el ma iubeste foarte mult ceea ce nu pot spune si despre mine. imi este greu sa pun capat relatiei dar nu stiu ce ma retine, ma gandesc uneori ca stau cu el din mila sau din obisunita sau din teama de a nu ramane singura si nu vreau acest lucru.pt ca il tin pe loc si pe el si pe mine.


comunicarea este totul intr-o relatie. discuta cu el si spune-i ce simtzi, poate reusesti si aflii care e baiul.
cristi_nne
Postat pe 19 Martie 2009 13:57
eu cred ca ar trebui sa pui cap relatiei ca asa va pierdeti timpul amandoi si plus de atat dak amani o despartire mai tarziu este dureroasa .nu are rost sa stai cu cineva dak nu exista sentimente pt acea persoana.
PUYUT_85
Postat pe 20 Martie 2009 13:33
De la: PUYUT_85, la data 2009-03-20 13:33:27eu cred ca ar trebui sa pui cap relatiei ca asa va pierdeti timpul amandoi si plus de atat dak amani o despartire mai tarziu este dureroasa .nu are rost sa stai cu cineva dak nu exista sentimente pt acea persoana.




sunt de aceeasi parere cu puyut.
roscatika23
Postat pe 11 Aprilie 2009 18:51
De la: chendis, la data 2009-03-19 11:34:11acu trei ani am inceput o relatie cu cel mai bun prieten al meu.
ii cunosteam toate defectele si calitatile si asta am crezut ca ma v a ajuta sa am o relatie ideala cu el.in timp am descoperit ca nu prea mai este acea scanteie de la inceput insa el ma iubeste foarte mult ceea ce nu pot spune si despre mine. imi este greu sa pun capat relatiei dar nu stiu ce ma retine, ma gandesc uneori ca stau cu el din mila sau din obisunita sau din teama de a nu ramane singura si nu vreau acest lucru.pt ca il tin pe loc si pe el si pe mine.


Poate si mila si obisnuinta......

Postat pe 26 Iunie 2009 14:28

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
ma intreb..a meritat? 19 De la: aadelinnne 24 August 2008 13:26
O vreau innapoi :( 34 De la: Kattyy 4 Martie 2010 23:39
De cate ori poti incerca intr-o relatie? 20 De la: geo_xx 3 Ianuarie 2010 23:41
cred ca ma parasit si nush ce sa fac... 28 De la: ianna05 16 Septembrie 2010 08:25
M-a parasit..ok..il vreau inapoi... 147 De la: deea_elena 10 Septembrie 2019 00:04