Setari Cookie-uri

mi-a dat papucii pe net....dar continua sa imi zica ca ma iubeste!!!!e posibil??

De la: Dor_a, la data 2009-03-25 13:27:18Pai, uite ma gandeam si eu la fetitza asta, care plangea de i se facusera ochii "ca la broasca" si se gandea la "El" "24 din 24"... Ce repede a sarit cu id-ul cum a bagat-o un reprezentant al sexului opus in seama...
Si pe deasupra ce voia? Sa vina Bogdan (sau orice Bogdan, dealtfel - nu te supara Bogdanel, tu stii ca eu te iubesc si esti febletea mea) sa stea ca fraierul sa o asculte pe ea vorbind despre "fostul"?
Nu stiu voi, dar eu nu gasesc faza mai de doi lei , mai de prost gust si mai gretzoasa decat sa ii vorbesc actualului (sau chiar flirtului de azi) despre "fosti"... Ce mi-a facut ala, ce mi-a zis, cum mi-a zis... si eventual sa ma dau si victima... Da-o ma-ncolo, da' chiar asa lume ingusta si interese putine sa am?
draga mea.......daca vorbesti cu un baiat sau un barbat......nu inseamna ca trebuie sa te si dai la el.........sau poate tu nu ai auzit de prietenie,lumea asta ingusta asa cum o definesti tu......nu e facuta doar din sex.....ci si din prietenie,amicitie.........incearca sa nu vorbesti doar de dragul de a vorbi............nu cred sa ii fi facut avansuri lui Bogdan.....dar daca tu asta ai inteles e problema ta.......si nici eu nu gasesc "faza mai de doi lei,mai de prost gust si mai gretoasa" k faptul k te-ai bagat ca musca in lapte fara sa intelegi ceva.......greu.......celor carora nu le poti cere mai mult decat pot duce.........

Postat pe 26 Martie 2009 03:23
hmmm cam pute treaba p'aici. ok am inteles ca suferi,dar asa repede te arunci?asa ca fapt divers....cati ani ai?dupa gandire mai mult de 12 nu iti dau.sorry asa-s eu mai needucata ti-as da un sfat.daca nu te mai vrea....asta e,vezi-ti de viata ta....si nu fugi dupa barbati si nici dupa autobuz.....intotdeauna vine altul bafta
Delya_Delya
Postat pe 26 Martie 2009 06:44
daca ti-a dat papucii,binenteles ca nu te iubeste.si daca a facut-o pe net,inseamna ca nu are nici un strop de curaj,pt o intalnire"face to face".nu merita lacrimile tale.
dana_mv
Postat pe 26 Martie 2009 12:02
Delyaaa nu fi rautacioasa cu fata!! ce conteaza varsta ei? eu am amice, care cu greu s-au lecuit de tampiti si prost crescuti ca baiatul asta!! cred ca pana la urma intrebarea corecta ar fi CATI ANI ARE ELLL??? ma gandesc totusi ca nu prea multi avand in vedere ca i-a dat papucii pe mess!! acu' pe bune, cat de retard poti fi?? bine ca nu a sunat un prieten sa-l roage sa-i transmita fetii mesajul
Draga mea nu te stresa !! chiar nu ai cu ce sa-ti ocupi timpul in loc sa faci cearcane si pungi sub ochi?? pai daca tu faci asemenea tevatura dupa atata lucru, knd te-oi lovi de altele muuult mai crunte ce naiba faci? asta e doar inceputul draga mea.... nu astepta sa vezi cum poate fi si mai rau, caleste-te singurica mai din timp ca de nu...cand te loveste....o sa-ti ia ceva timp sa-ti dai seama de unde? daramite sa-ti revii .....

Annabelle
Postat pe 5 Mai 2009 07:00
dc iti zice ca te iubeste nu o face pt ca chiar asa este,ci o face ca sa te simti tu mai bine.ca-ti face mai mult rau ,asta e alta treaba...faptele lui cred ca au demonstrat cat de mult tine la tine, si mai mult,cat de matur este.stiu ce inseamna sa suferi din dragoste,ca si marea majoritatea a fetelor(si a baietilor) de aici, insa cea mai mare greseala este sa arati asta.mai ales lui.fii mandra! esti tanara, esti frumoasa,ai toata viata inainte.iar centrul universului tau nu este el,ci tu.asa ca nu mai face cearcane si riduri aiurea,ca astea chiar n-o sa-ti treaca toata viata.succes!
kudika020290
Postat pe 3 August 2009 22:31
De la: , la data 2009-03-25 09:11:04ma gandesc la el 24 din 24....azi dimineata mi-a dat liber nici nu stiu ce sa fac....toate experientele ma fac sa imi pierd increderea in barbati la naiba cu tot
iocriss
Postat pe 19 August 2009 00:23
De la: iocriss, la data 2009-08-19 00:23:37
De la: , la data 2009-03-25 09:11:04ma gandesc la el 24 din 24....azi dimineata mi-a dat liber nici nu stiu ce sa fac....toate experientele ma fac sa imi pierd increderea in barbati la naiba cu tot


Bineinteles ca e posibil; gradina lui D-zeu e mare. Un lucru e cert: isi bate joc de tine si-si cam "baga picoarele" in sentimentele tale. Probabil tu stii cel mai bine de ce.
iocriss
Postat pe 19 August 2009 00:25

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
De 2 ani si nu se mai termina 23 De la: spookeanu 22 Noiembrie 2014 09:29
Ajutoor ! Am nevoie de un sfat urgent ! 7 De la: kudika_16442 19 Septembrie 2012 13:48
increderea?relativa?... 8 De la: kudika183480 5 Iunie 2010 13:42
buna tuturor! 21 De la: Armain_Qi_1 1 August 2011 21:43
Ce ati face in locul meu? 118 De la: Altfel 25 Noiembrie 2009 23:47