Setari Cookie-uri

:((

L-am cunosc pe G in club, din intamplare,...de atunci am fost 2 luni nedespartiti...era asa frumos...pana cand a inceput cu tot felul de scz ...ba ca mai intarzie la munk...ba ca are treaba etc etc etc...sambata era f schimbat f iubitor f cald mi-a zis ca ma iubeste nu-mi venea sa cred ca s-a schimbat ( in bine)pana seara cand ne-am certat rau de tot iar din pct meu de vedere eram despartiti (mi-a zis ca vezi doamne nu ma cunoste)duminica ne-am intlanit nu ne0am bagat in seama iar cand l-a intrebat prietena mea ce am patit el a zis ca nu ne-am despartit ca a avut doar o zi proasta..duminica seara la fel: tandru, iubitor am iesit ne-am plimbat etc etc.....luni a fost plecat in delegatie iar cand s-a intors pe la 5 juma m-a sunat ca nu ne vedem pentru ca e obosit si vrea sa doarma si ne vedem abia in week0-end ca sapt asta tot are curse (brasov cluj etc etc)...am zis ok...dupa o zi intreaga de condus am zis hai ca poate asa o fi.....dar la un mom m-am gandit sa ma duc sa-l verific...si asa am facut...m-am dus la el la bloc si surpriza..era afara cu prietenii lui f bine dispus si nu avea nici o treaba...am trecut pe acolo (cu masina) m-a vazut dar nu a zis nimik (nici mesaj nici telefon) i-am dat sms si i-am spus ca ne despartim (ce nu suport in viata asta este minciuna si i-am zis de la inceput)....nici pana la ora asta nu a dat vreun semn....prin comportamentul lui m-a terminat nu stiu ce sa mai cred si ce sa mai fac......voi ce parere aveti de toata chestia asta?
mihaela_2009
Postat pe 31 Martie 2009 14:59
s-o fi plictisit
sau o suferi de nush ce deviere comportamentala
uitarea_aducerii_aminte
Postat pe 31 Martie 2009 15:02
De la: mihaela_2009, la data 2009-03-31 14:59:12L-am cunosc pe G in club, din intamplare,...de atunci am fost 2 luni nedespartiti...era asa frumos...pana cand a inceput cu tot felul de scz ...ba ca mai intarzie la munk...ba ca are treaba etc etc etc...sambata era f schimbat f iubitor f cald mi-a zis ca ma iubeste nu-mi venea sa cred ca s-a schimbat ( in bine)pana seara cand ne-am certat rau de tot iar din pct meu de vedere eram despartiti (mi-a zis ca vezi doamne nu ma cunoste)duminica ne-am intlanit nu ne0am bagat in seama iar cand l-a intrebat prietena mea ce am patit el a zis ca nu ne-am despartit ca a avut doar o zi proasta..duminica seara la fel: tandru, iubitor am iesit ne-am plimbat etc etc.....luni a fost plecat in delegatie iar cand s-a intors pe la 5 juma m-a sunat ca nu ne vedem pentru ca e obosit si vrea sa doarma si ne vedem abia in week0-end ca sapt asta tot are curse (brasov cluj etc etc)...am zis ok...dupa o zi intreaga de condus am zis hai ca poate asa o fi.....dar la un mom m-am gandit sa ma duc sa-l verific...si asa am facut...m-am dus la el la bloc si surpriza..era afara cu prietenii lui f bine dispus si nu avea nici o treaba...am trecut pe acolo (cu masina) m-a vazut dar nu a zis nimik (nici mesaj nici telefon) i-am dat sms si i-am spus ca ne despartim (ce nu suport in viata asta este minciuna si i-am zis de la inceput)....nici pana la ora asta nu a dat vreun semn....prin comportamentul lui m-a terminat nu stiu ce sa mai cred si ce sa mai fac......voi ce parere aveti de toata chestia asta?


eu zic k nu e pe ale lui. lasa-l , indiferent ca itzi place. tzine-l si tu pe el ca jucarie si apoi ignore. sa vedem cum se simte si ce zice.
cristi_nne
Postat pe 31 Martie 2009 15:08
mai fratilor ce varsta aveti, ca ma strofoc sa pricep toate randurile cu certuri si despartiri, macar sa stiu pt ce imi bat capul? nu-i asa habibi?
azalis
Postat pe 31 Martie 2009 15:12
De la: azalis, la data 2009-03-31 15:12:48mai fratilor ce varsta aveti, ca ma strofoc sa pricep toate randurile cu certuri si despartiri, macar sa stiu pt ce imi bat capul? nu-i asa habibi?


buna... am shi io vreo doujde ani shi cu mult peste... shi ma cert shi ma impac cu fostu.. actualu... nici io nush ce imi mai e baiatu asta... k din vis s-a transformat in cosmar... shi din cosmar iar in vis shi il vreau inapoi... dar cred k mi s-au aprins calcaiele dupa vecinu ala nou shi muschiulos de s-a mutat sapt trecuta in blocu de vis a vis.... shi il vad in fiecare seara facand flotari.... shi nush c sa fac
uitarea_aducerii_aminte
Postat pe 31 Martie 2009 15:52
De la: uitarea_aducerii_aminte, la data 2009-03-31 15:52:05
De la: azalis, la data 2009-03-31 15:12:48mai fratilor ce varsta aveti, ca ma strofoc sa pricep toate randurile cu certuri si despartiri, macar sa stiu pt ce imi bat capul? nu-i asa habibi?


buna... am shi io vreo doujde ani shi cu mult peste... shi ma cert shi ma impac cu fostu.. actualu... nici io nush ce imi mai e baiatu asta... k din vis s-a transformat in cosmar... shi din cosmar iar in vis shi il vreau inapoi... dar cred k mi s-au aprins calcaiele dupa vecinu ala nou shi muschiulos de s-a mutat sapt trecuta in blocu de vis a vis.... shi il vad in fiecare seara facand flotari.... shi nush c sa fac


ai uitat sa mentzionezi cat de mult suferi.................asta pentru dramatismul povestiri
donttouch
Postat pe 31 Martie 2009 15:54
De la: donttouch, la data 2009-03-31 15:54:12
De la: uitarea_aducerii_aminte, la data 2009-03-31 15:52:05
De la: azalis, la data 2009-03-31 15:12:48mai fratilor ce varsta aveti, ca ma strofoc sa pricep toate randurile cu certuri si despartiri, macar sa stiu pt ce imi bat capul? nu-i asa habibi?


buna... am shi io vreo doujde ani shi cu mult peste... shi ma cert shi ma impac cu fostu.. actualu... nici io nush ce imi mai e baiatu asta... k din vis s-a transformat in cosmar... shi din cosmar iar in vis shi il vreau inapoi... dar cred k mi s-au aprins calcaiele dupa vecinu ala nou shi muschiulos de s-a mutat sapt trecuta in blocu de vis a vis.... shi il vad in fiecare seara facand flotari.... shi nush c sa fac


ai uitat sa mentzionezi cat de mult suferi.................asta pentru dramatismul povestiri


pai tocmai k nu prea sufsar... shi vreau sa sufar... sa plang... sa va impresionez... ce fac? cum fac?
uitarea_aducerii_aminte
Postat pe 31 Martie 2009 15:57
gateste cu foarte multa ceapa
donttouch
Postat pe 31 Martie 2009 15:58
De la: donttouch, la data 2009-03-31 15:58:32gateste cu foarte multa ceapa


am incercat o shi p asta... in fiecare seara gatesc shi sunt cu ochii pe fereastra la dl vecinica.... dar sufer doar fizic... cu sufletelul cum ramane?
uitarea_aducerii_aminte
Postat pe 31 Martie 2009 16:02
va multumesc pentru pareri
mihaela_2009
Postat pe 31 Martie 2009 21:33
De la: azalis, la data 2009-03-31 15:12:48mai fratilor ce varsta aveti, ca ma strofoc sa pricep toate randurile cu certuri si despartiri, macar sa stiu pt ce imi bat capul? nu-i asa habibi?


cristi_nne
Postat pe 1 Aprilie 2009 09:21
De la: uitarea_aducerii_aminte, la data 2009-03-31 15:52:05
De la: azalis, la data 2009-03-31 15:12:48mai fratilor ce varsta aveti, ca ma strofoc sa pricep toate randurile cu certuri si despartiri, macar sa stiu pt ce imi bat capul? nu-i asa habibi?


buna... am shi io vreo doujde ani shi cu mult peste... shi ma cert shi ma impac cu fostu.. actualu... nici io nush ce imi mai e baiatu asta... k din vis s-a transformat in cosmar... shi din cosmar iar in vis shi il vreau inapoi... dar cred k mi s-au aprins calcaiele dupa vecinu ala nou shi muschiulos de s-a mutat sapt trecuta in blocu de vis a vis.... shi il vad in fiecare seara facand flotari.... shi nush c sa fac



bl_de
Postat pe 1 Aprilie 2009 11:04
Nu este deloc greu de inteles, Il cam doare in pix de tine, adica nu e cine stie ce iubire intre voi astfel incat sa vrea sa va vedeti mereu, telefoane, sms-uri, fluturasi, bla bla...asa ca nu mai spera degeaba la ce nu ai

Postat pe 1 Aprilie 2009 11:17
De la: azalis, la data 2009-03-31 15:12:48mai fratilor ce varsta aveti, ca ma strofoc sa pricep toate randurile cu certuri si despartiri, macar sa stiu pt ce imi bat capul? nu-i asa habibi?




Ce ma omoara pe mine e fraza asta sablon: "Pe mine ma deranjeaza minciuna" Dom'le, toata lumea zice acelasi lucru, de parca toti o spun pentru intaia oara, ei au descoperit-o si cu ei o sa moara... over and over and OVER again... Nimeni nu zice "Pe mine ma deranjeaza SA MINT" ci doar "SA FIU MINTIT"... Nu zau! Ca daca nu ati fi zis-o, nu s-ar fi inteles de la sine!
In cazul fetei asteia, daca omul i-ar fi zis: "Sunt satul de tine, si pentru o zi vreau sa stau la taclale cu amicii" oare NU ar fi deschis un topic intrebandu-se/ne ce se intampla cu el?
Dor_a
Postat pe 1 Aprilie 2009 11:56

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Fara ea... 39 De la: Marco__ 7 Martie 2012 21:22
sa lupt pentru el sau sa ma resmnez:nu ma merita? 63 De la: ianna05 17 August 2010 08:01
te-ai mai intalni cu fostul doar de dragul unei relatii strict sexuale???? 58 De la: Rafinata 15 Iunie 2009 15:08
Prietenul meu vrea sa se intalneasca cu alta fata! Ce sa fac? 66 De la: kudika_24875 10 Mai 2014 21:47
M-a parasit din vina mea, dupa 3 ani, cum o pot aduce inapoi? Pentru ca este cu un alt baiat. 12 De la: piscolino 17 August 2011 12:06