Setari Cookie-uri

VIATA SAU MOARTEA

De la: anny1992, la data 2009-04-01 21:53:22nu pari "rea"


what??
Diavolyta_
Postat pe 1 Aprilie 2009 21:58
e bine vad ca ati terminat topicul am iesit va-ti calmat sa inteleg ca eu eram cea care va enerva
bruni_eu
Postat pe 1 Aprilie 2009 22:33
sunteti de groaza ce am citit aici lasa fetelor ca e bine daca faceti matanii la p...a o sa va ajute aia sa deveniti oameni buni credinciosi bravooooooooooooo
bruni_eu
Postat pe 2 Aprilie 2009 15:02
Azi pe cine mai omoram si cum? Any idea?

(evident ca n-am citit polologhia de'nceput, ca semana a prevestirea apocalipsei si io nu le prea am cu martorii lu' Jehova... )
Dor_a
Postat pe 2 Aprilie 2009 15:08
De la: bruni_eu, la data 2009-04-01 19:27:40 ne uitam mirati fiecare nu stim ce e credinta


Aaa, si uite ca am avut dreptatee... Ma, io apreciez asaaa... ideea ta... Da' de ce ne-o aduci pe kudika?
Noua ne place ideea asta de "apropo de branza, io cobor la prima" da' n-ar fi mai simplu sa te duci tu in fata la biserica sa propovaduiesti calea cea dreapta? Nu stiu, intreb si io!
Si lasa-ne pe noi sa continuam cu vorbitu' despre pantofi... Apropo, gagici! V-am povestit de Blahnici-i mei cei noi? Ma'c acas' si mai fac o metanie la ei...
Dor_a
Postat pe 2 Aprilie 2009 15:12
De la: Dor_a, la data 2009-04-02 15:08:51Azi pe cine mai omoram si cum? Any idea?

(evident ca n-am citit polologhia de'nceput, ca semana a prevestirea apocalipsei si io nu le prea am cu martorii lu' Jehova... )

Dora, te rog nu glumi cu omoratu' ... am oroare de asa ceva acum....

Daca vrei iti explic pe privat de ce

In principiu erau niste citate, care aveau ceva legatura cu Invierea, cu Dumnezeu si indemnuri sa fim buni credinciosi...... si noi, am inceput sa facem misto evident, ca niste dracusori ce suntem si s-a ajuns la cybersex striptease si alte alea
kitty_krieger
Postat pe 2 Aprilie 2009 15:13
Iry, scuza-ma, puiule!
Da' io ma refeream la "omoratu'" nostru, de kudika... Adica dezintegratu'... adica... stai ca nu-mi vine... aia, ce facem noi, viespile, intzepam si ironizam, nu? La felul ala de omorat ma refeream...
Da, scrie-mi pe privat, sigur...
Dor_a
Postat pe 2 Aprilie 2009 15:17
striptease???? eu nu recunosc nimic
Diavolyta_
Postat pe 2 Aprilie 2009 15:19
De la: DiavolytaTa, la data 2009-04-02 15:19:07striptease???? eu nu recunosc nimic


Care strip-tease, puiule?
Io vorbeam de shoc anafilactic, d'ala de se face de la intzepaturi...
(iar vorbim in dodii... ce-mi placee! )
Dor_a
Postat pe 2 Aprilie 2009 15:35
De la: bruni_eu, la data 2009-04-02 15:02:40sunteti de groaza ce am citit aici lasa fetelor ca e bine daca faceti matanii la p...a o sa va ajute aia sa deveniti oameni buni credinciosi bravooooooooooooo


pfaii iar m-ai dat pe spate....
lasa draga ca noi o sa ajungem in iad..dar si pt a ajunge in iad tre sa meritam...asa ca tre sa persistam in rautate...
sa ne faci cu mana cand oi fi sus,da?!
P.S.un credincios nu vine pe internet sa se laude cat de credincios este el,da?
succes in calea ta spre rai si traieste linistita..nu ii mai judeca pe altii...
coffeeta
Postat pe 2 Aprilie 2009 16:32
ia vedeti-va voi de treaba ca chiar sunteti nesuferite am ajuns la limita chiar ca vad ca sunteti niste nu zic ce duceti-va la alt topic asta e topic de religie cum ziceti voi e topic pe care numai sfintii intra sunteti multumite asta vroiati sa uziti ma faceti sa va spurc ma enervati atat cred ca altceva nu stiti decat sa faceti lumea sa se enerveze ca nu sunteti numai in topicul meu va vad peste tot va bagati si va loati de lume daca nu aveti ce face duceti-va si spanzurati-va si nu va mai luati de lume eu sunt asa cum sunt eu postez ce vreau ce va doare pe voi de mine
bruni_eu
Postat pe 2 Aprilie 2009 17:04
De la: bruni_eu, la data 2009-04-02 17:04:54ia vedeti-va voi de treaba ca chiar sunteti nesuferite am ajuns la limita chiar ca vad ca sunteti niste nu zic ce duceti-va la alt topic asta e topic de religie cum ziceti voi e topic pe care numai sfintii intra sunteti multumite asta vroiati sa uziti ma faceti sa va spurc ma enervati atat cred ca altceva nu stiti decat sa faceti lumea sa se enerveze ca nu sunteti numai in topicul meu va vad peste tot va bagati si va loati de lume daca nu aveti ce face duceti-va si spanzurati-va si nu va mai luati de lume eu sunt asa cum sunt eu postez ce vreau ce va doare pe voi de mine


Iete ca nu vrem!
Asta e un forum de femei, despre moda, despre relatii si tot asa... Vrei sa bati campii despre apocalipsa, du-te pe site-ul alora de ii sunt martori lu' Jehova!
Calatorie sprancenata!
Dor_a
Postat pe 2 Aprilie 2009 17:07
nebune mama nebune reduse mintale sunteti ramaneti pe topic ca pe mine nu ma doare nicaieri pot sa mai deschid 10 topicuri ci nu aici ci la oameni ce stiu sa vorbesca chiar de nu vorbesc de topicul pe care il deschid dar vorbesc frumos nu ca voi parca ati deztrabalate
bruni_eu
Postat pe 2 Aprilie 2009 17:31
De la: bruni_eu, la data 2009-04-02 17:31:22nebune mama nebune reduse mintale sunteti ramaneti pe topic ca pe mine nu ma doare nicaieri pot sa mai deschid 10 topicuri ci nu aici ci la oameni ce stiu sa vorbesca chiar de nu vorbesc de topicul pe care il deschid dar vorbesc frumos nu ca voi parca ati deztrabalate

Ma bucur ca iti impartasesti gandurile cu noi si imi pare bine ca esti credincioasa mai ales ca vin Sfintele sarbatori pascale si trebuie sa ne pocaim si sa ne spovedim sa ne cuprinda evlavia sa fim mai buni mai curati si sa ne iubim intre noi ca doar toti suntem oameni si mai si gresim si-mi doresc tare mult de Pastele acesta sa ma innoiesc e un targ de Pasti pe langa mine cu tot felul de hainutze si pantofiori vrei si tu sa-ti iei ceva ce zici?
kitty_krieger
Postat pe 2 Aprilie 2009 17:39
De la: bruni_eu, la data 2009-04-02 17:04:54ia vedeti-va voi de treaba ca chiar sunteti nesuferite am ajuns la limita chiar ca vad ca sunteti niste nu zic ce duceti-va la alt topic asta e topic de religie cum ziceti voi e topic pe care numai sfintii intra sunteti multumite asta vroiati sa uziti ma faceti sa va spurc ma enervati atat cred ca altceva nu stiti decat sa faceti lumea sa se enerveze ca nu sunteti numai in topicul meu va vad peste tot va bagati si va loati de lume daca nu aveti ce face duceti-va si spanzurati-va si nu va mai luati de lume eu sunt asa cum sunt eu postez ce vreau ce va doare pe voi de mine



Au vorbit credinta si intelepciunea din ea ! Bravo pisi, esti tare ! Ti-a asigurat doamne doamne un loc in dreapta lui la loja, dupa aceasta postare !

Postat pe 2 Aprilie 2009 17:50
De la: bruni_eu, la data 2009-04-02 17:31:22nebune mama nebune reduse mintale sunteti ramaneti pe topic ca pe mine nu ma doare nicaieri pot sa mai deschid 10 topicuri ci nu aici ci la oameni ce stiu sa vorbesca chiar de nu vorbesc de topicul pe care il deschid dar vorbesc frumos nu ca voi parca ati deztrabalate


ai dat dovada de o credincioasa buna care esti
si ia o pastila sa te calmezi ca esti prea agitata
coffeeta
Postat pe 2 Aprilie 2009 18:01
bre sfanta bruni, am auzit ca pe aia de fac prozeliti pe kudika ii trimite prea fericitul gratis pe muntele athos, da' tu va trebui sa faci operatie de schimbare de sex, ca nu primesc muieri aia de acolo
googoodoll
Postat pe 2 Aprilie 2009 18:48
De la: bruni_eu, la data 2009-04-01 19:24:37nu am postat ca nici un concurs de kudika numai ca m-am uitat pe aici si mai nimic nu am gasit toti avem probleme de dragoste de sex si altele nimeni nu ne gandim nici macar ca undeva sus exista un Dumnezeu ce nu ne invata sa vorbim de sex sex anal pro si contra sau mai stiu eu ce prostii ci o data ne-a zis sa dam de stire ca exista si sa facem lumea sa creada in El multi tineri in ziua de azi trec pe langa biserica si nici nu se inchina macar daramite sa intre

Minunat lucru este atunci cand Sfantul Duh incepe sa aduca pe cineva la corabia cea mantuitoare a sfintei Sale Biserici. In vremuri precum acestea avem trebuinta a sti unde se gaseste adevarul, unde exista dragostea si unde este urmata calea ce duce la viata. Pentru aceasta si mai multe, cineva isi afla drumul catre stravechea Biserica Ortodoxa a lui Iisus Hristos.


Oooook.....hai sa-ti raspund la cele scrise de tine.....

Dupa parerea mea.....esti intoxicata de biblie.
De unde sti tu ce ne invata Dumnezeu?Hmm? din biblie?din ceea ce spun preotii?
Biserica Ortodoxa a lui Isus?
Draga mea....tu ai pus mana pe o carte in afara de biblie?
Sfanta Biserica?????? cea care a ars pe rug peste 5 milioane de femei???
Macar ai habar cand si cum a fost scrisa biblia?
Din cele scrise de tine....denota ca esti o crestina fanatica.....
Este o vorba.....ce-i prea mult strica
andreea1976
Postat pe 2 Aprilie 2009 19:36
luati voi pastile si calmati-va ca voi sunteti care sa luat de mine ati uitat ieri seara ca incercam sa las vorbele rele la adresa mea si sa nu le dau importanta da cam nu ati incetat si ma-ti provocat
bruni_eu
Postat pe 2 Aprilie 2009 22:08
eu te provoc sa inveti limba romana..ce zici te bagi?!
coffeeta
Postat pe 2 Aprilie 2009 22:33
De la: coffeeta, la data 2009-04-02 22:33:37eu te provoc sa inveti limba romana..ce zici te bagi?!



invata tu fai fufo romana ca eu o stiu
bruni_eu
Postat pe 2 Aprilie 2009 23:01
De la: bruni_eu, la data 2009-04-02 23:01:51
De la: coffeeta, la data 2009-04-02 22:33:37eu te provoc sa inveti limba romana..ce zici te bagi?!



invata tu fai fufo romana ca eu o stiu

Care romana stii tu, fai, mancatzash pasarica ta de haladita?
UnYang
Postat pe 2 Aprilie 2009 23:05
De la: bruni_eu, la data 2009-04-02 22:08:35luati voi pastile si calmati-va ca voi sunteti care sa luat de mine ati uitat ieri seara ca incercam sa las vorbele rele la adresa mea si sa nu le dau importanta da cam nu ati incetat si ma-ti provocat

hai fata nu fi suparata ca io n-am zis vorbe rele io am zis vorbe adevarate acuma daca tie nu ti-a placut sau ti-ai inchipuit altceva eu ce sa fac nu-i vina mea dar mai bine zi daca vrei sa te innoiesti de Paste eu am nevoie de niste camasute poate dup-aia vii cu mine la biserica
kitty_krieger
Postat pe 2 Aprilie 2009 23:06
De la: bruni_eu, la data 2009-04-02 23:01:51
De la: coffeeta, la data 2009-04-02 22:33:37eu te provoc sa inveti limba romana..ce zici te bagi?!



invata tu fai fufo romana ca eu o stiu


se vede ce stii tu...asa ca fii buna si exprima-te doar oral..ca in scris esti varza
coffeeta
Postat pe 2 Aprilie 2009 23:10
De la: bruni_eu, la data 2009-04-02 23:01:51
invata tu fai fufo romana ca eu o stiu

da credeam ca esti credincioasa fata ce vorbesti asa urat vai nu-mi place retrag invitatia de a merge a la biserica cu tine nu-mi plac pacatoasele eu sunt sfanta ma inchin mereu ma rog ma duc la bisrica vorbesc frumos nu ca tine
kitty_krieger
Postat pe 2 Aprilie 2009 23:14
bruni_eu te mâncä si`n seara asta???
Diavolyta_
Postat pe 2 Aprilie 2009 23:18
De la: Georgia99, la data 2009-04-02 17:50:58
De la: bruni_eu, la data 2009-04-02 17:04:54ia vedeti-va voi de treaba ca chiar sunteti nesuferite am ajuns la limita chiar ca vad ca sunteti niste nu zic ce duceti-va la alt topic asta e topic de religie cum ziceti voi e topic pe care numai sfintii intra sunteti multumite asta vroiati sa uziti ma faceti sa va spurc ma enervati atat cred ca altceva nu stiti decat sa faceti lumea sa se enerveze ca nu sunteti numai in topicul meu va vad peste tot va bagati si va loati de lume daca nu aveti ce face duceti-va si spanzurati-va si nu va mai luati de lume eu sunt asa cum sunt eu postez ce vreau ce va doare pe voi de mine



Au vorbit credinta si intelepciunea din ea ! Bravo pisi, esti tare ! Ti-a asigurat doamne doamne un loc in dreapta lui la loja, dupa aceasta postare !


Postat pe 2 Aprilie 2009 23:52
Deci e prima oara cand vad o crestina fanatica , doamne :)) ao grija mama sa nu te inhaitezi cu ben laden sa mai faci ceva atentate=))))
nu de alta dar kiar m-a socat your atitude
in fine gos speed , serios , daca esti asa spirituale numai injurai dar in fine
blue07scorpion
Postat pe 3 Aprilie 2009 02:05
De la: bruni_eu, la data 2009-04-02 15:02:40lasa fetelor ca e bine daca faceti matanii la p...a , o sa va ajute aia sa deveniti oameni buni

Asta le spun si eu fetelor de mic copil ! Mare dreptate ai! Eu te sustin cu tot ce e nevoie.

Postat pe 3 Aprilie 2009 10:24
De la: bruni_eu, la data 2009-04-02 17:31:22nebune mama nebune reduse mintale sunteti ramaneti pe topic ca pe mine nu ma doare nicaieri pot sa mai deschid 10 topicuri ci nu aici ci la oameni ce stiu sa vorbesca chiar de nu vorbesc de topicul pe care il deschid dar vorbesc frumos nu ca voi parca ati deztrabalate


pai deci...se spune DESSSSTRABALATE. si ce are de a face moda cu religia???? reduse mintale aaaa??? ba fetilii, numai stiu eu ce e aia, sau fetitza asta a luat-o pe carari nebanuite??? offf, offf..oitza lui Dumnezeu...ratacita mai esti. Amin!
cristi_nne
Postat pe 3 Aprilie 2009 10:30

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Veninul Trecutului! 4 De la: my_melody 10 Martie 2009 14:12
Mi-e rau cand vad cati semidocti isi dau cu parerea , oriunde.... 63 De la: mkdisk 15 Iunie 2009 16:22
MASCARA 6 De la: GABYTA13 23 Octombrie 2009 08:55
Buna! 7 De la: dulcyka 12 Septembrie 2009 19:02
imi place o fata 25 De la: kudika_pudika 15 Noiembrie 2011 13:42