Setari Cookie-uri

vreau s m impac q el

knd am inceput sc a venit un baiat si mi-a spus k ii place de mn si q vrea s ne cunoastem mai bn.eu l-am refuzat iar peste cateva luni i-am spus prietenului lui k imi place de el.si ala i-a spus si mi-a cerut nr de tel.el este din acelasi liceu q mn.am vb prin ms si i-am zis k vreau s avem o relatie dar in secret pt k eu nu am mai avut pr si nici nu m lasa parinti.el a acceptat si ne intalnam pe ascuns dar l inceput m pupa pe obraz apoi a inceput s m pupe pe gura dar eram ft reci.iar de l un timp eu ii spuneam k face misto de mn si k are pe alta k asa imi zicea o colega kre e vecina q el.si el s suparat.eu ii trimitem ms k nu mai am chef de el si el s-a distantiat si mai mult de mn iar eu am puso pe pr mea s vb q el si el i-a spus k nu stie dak vrea s mai vb q mn pt k sunt ciudata si nu ii place comp meu si k el crede k nimanui nu ii place s aiva o relatie in secret.dupa ce mi-a spus pr mea asta eu i-am tr un ms k imi pare rau si k vreau s m schimb iar dak el vrea s avem o relatie normala s imi dea un bip iar dak nu s nu imi mai dea.iar el nu mi-a dat nici un bip si l-a sc nu a venit s vb q mn iar eu aqm il tratez q indiferenta dar nush dak e bn.voi ce m sfatuiti s fac?k eu tin ft mult l el.

Postat pe 2 Aprilie 2009 16:33
De la: kudika005469, la data 2009-04-02 16:33:54knd am inceput sc a venit un baiat si mi-a spus k ii place de mn si q vrea s ne cunoastem mai bn.eu l-am refuzat iar peste cateva luni i-am spus prietenului lui k imi place de el.si ala i-a spus si mi-a cerut nr de tel.el este din acelasi liceu q mn.am vb prin ms si i-am zis k vreau s avem o relatie dar in secret pt k eu nu am mai avut pr si nici nu m lasa parinti.el a acceptat si ne intalnam pe ascuns dar l inceput m pupa pe obraz apoi a inceput s m pupe pe gura dar eram ft reci.iar de l un timp eu ii spuneam k face misto de mn si k are pe alta k asa imi zicea o colega kre e vecina q el.si el s suparat.eu ii trimitem ms k nu mai am chef de el si el s-a distantiat si mai mult de mn iar eu am puso pe pr mea s vb q el si el i-a spus k nu stie dak vrea s mai vb q mn pt k sunt ciudata si nu ii place comp meu si k el crede k nimanui nu ii place s aiva o relatie in secret.dupa ce mi-a spus pr mea asta eu i-am tr un ms k imi pare rau si k vreau s m schimb iar dak el vrea s avem o relatie normala s imi dea un bip iar dak nu s nu imi mai dea.iar el nu mi-a dat nici un bip si l-a sc nu a venit s vb q mn iar eu aqm il tratez q indiferenta dar nush dak e bn.voi ce m sfatuiti s fac?k eu tin ft mult l el.
deci pe cuvant, cel mai bine ar fi sa-ti tragi un glont in cap
priest
Postat pe 2 Aprilie 2009 16:36
De la: kudika005469, la data 2009-04-02 16:33:54knd am inceput sc a venit un baiat si mi-a spus k ii place de mn si q vrea s ne cunoastem mai bn.eu l-am refuzat iar peste cateva luni i-am spus prietenului lui k imi place de el.si ala i-a spus si mi-a cerut nr de tel.el este din acelasi liceu q mn.am vb prin ms si i-am zis k vreau s avem o relatie dar in secret pt k eu nu am mai avut pr si nici nu m lasa parinti.el a acceptat si ne intalnam pe ascuns dar l inceput m pupa pe obraz apoi a inceput s m pupe pe gura dar eram ft reci.iar de l un timp eu ii spuneam k face misto de mn si k are pe alta k asa imi zicea o colega kre e vecina q el.si el s suparat.eu ii trimitem ms k nu mai am chef de el si el s-a distantiat si mai mult de mn iar eu am puso pe pr mea s vb q el si el i-a spus k nu stie dak vrea s mai vb q mn pt k sunt ciudata si nu ii place comp meu si k el crede k nimanui nu ii place s aiva o relatie in secret.dupa ce mi-a spus pr mea asta eu i-am tr un ms k imi pare rau si k vreau s m schimb iar dak el vrea s avem o relatie normala s imi dea un bip iar dak nu s nu imi mai dea.iar el nu mi-a dat nici un bip si l-a sc nu a venit s vb q mn iar eu aqm il tratez q indiferenta dar nush dak e bn.voi ce m sfatuiti s fac?k eu tin ft mult l el.



parintele judas ti-a dat un sfat neprincipial. e bun da' face multa mizerie.
e preferabil sa inveti, inainte de a apasa pe tragaci, limba romana, ca sa inteleaga lumea ce scrii in biletul de adio!

Postat pe 2 Aprilie 2009 16:40
De la: geo_sh, la data 2009-04-02 16:40:22
De la: kudika005469, la data 2009-04-02 16:33:54knd am inceput sc a venit un baiat si mi-a spus k ii place de mn si q vrea s ne cunoastem mai bn.eu l-am refuzat iar peste cateva luni i-am spus prietenului lui k imi place de el.si ala i-a spus si mi-a cerut nr de tel.el este din acelasi liceu q mn.am vb prin ms si i-am zis k vreau s avem o relatie dar in secret pt k eu nu am mai avut pr si nici nu m lasa parinti.el a acceptat si ne intalnam pe ascuns dar l inceput m pupa pe obraz apoi a inceput s m pupe pe gura dar eram ft reci.iar de l un timp eu ii spuneam k face misto de mn si k are pe alta k asa imi zicea o colega kre e vecina q el.si el s suparat.eu ii trimitem ms k nu mai am chef de el si el s-a distantiat si mai mult de mn iar eu am puso pe pr mea s vb q el si el i-a spus k nu stie dak vrea s mai vb q mn pt k sunt ciudata si nu ii place comp meu si k el crede k nimanui nu ii place s aiva o relatie in secret.dupa ce mi-a spus pr mea asta eu i-am tr un ms k imi pare rau si k vreau s m schimb iar dak el vrea s avem o relatie normala s imi dea un bip iar dak nu s nu imi mai dea.iar el nu mi-a dat nici un bip si l-a sc nu a venit s vb q mn iar eu aqm il tratez q indiferenta dar nush dak e bn.voi ce m sfatuiti s fac?k eu tin ft mult l el.



parintele judas ti-a dat un sfat neprincipial. e bun da' face multa mizerie.
e preferabil sa inveti, inainte de a apasa pe tragaci, limba romana, ca sa inteleaga lumea ce scrii in biletul de adio!
priest
Postat pe 2 Aprilie 2009 16:43
De la: geo_sh, la data 2009-04-02 16:40:22
De la: kudika005469, la data 2009-04-02 16:33:54knd am inceput sc a venit un baiat si mi-a spus k ii place de mn si q vrea s ne cunoastem mai bn.eu l-am refuzat iar peste cateva luni i-am spus: ... bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla agramat si imbecil tin ft mult l el.


parintele judas ti-a dat un sfat neprincipial. e bun da' face multa mizerie.
e preferabil sa inveti, inainte de a apasa pe tragaci, limba romana, ca sa inteleaga lumea ce scrii in biletul de adio!


Dor_a
Postat pe 2 Aprilie 2009 16:45
ce sa faci?
sa mai pui ici colo cate o virgula,sa vezi,ca sunt cuvinte care se mai si despart ,nu doar se prescurteaza....
o sa mori virgina fatuca,asa ca ia sfatul preotului,nu te lua dupa geo,nu mai pierde vremea sa invetzi lb romana....
fugutza ,hai,pana nu te razgandesti.....
matracucu
Postat pe 2 Aprilie 2009 16:45
poi saraku poate sa simtit aiurea k vrei sal ascunzi etc.comporta-te si u normal q el ai vazut k akm poti sal pierzi .eu zik sa numai ati trimiti prietena sa vb cu el fao u .si cand al vezi pe la sk nu al mai trata cu indiferenta incerka sa vb cu el
aleexa29_yahoo_com
Postat pe 2 Aprilie 2009 16:47
De la: aleexa29_yahoo_com, la data 2009-04-02 16:47:29poi saraku poate sa simtit aiurea k vrei sal ascunzi etc.comporta-te si u normal q el ai vazut k akm poti sal pierzi .eu zik sa numai ati trimiti prietena sa vb cu el fao u .si cand al vezi pe la sk nu al mai trata cu indiferenta incerka sa vb cu el
sau mai bine va jucati ruleta ruseasca
priest
Postat pe 2 Aprilie 2009 16:51
De la: priest, la data 2009-04-02 16:51:08
De la: aleexa29_yahoo_com, la data 2009-04-02 16:47:29poi saraku poate sa simtit aiurea k vrei sal ascunzi etc.comporta-te si u normal q el ai vazut k akm poti sal pierzi .eu zik sa numai ati trimiti prietena sa vb cu el fao u .si cand al vezi pe la sk nu al mai trata cu indiferenta incerka sa vb cu el
sau mai bine va jucati ruleta ruseasca



cu gloante oarbe! da' ele nu stiu asta!

Postat pe 2 Aprilie 2009 16:51
las-o asa cum a cazut !!! Stiu ele astrele ''ce face'' ...pai sa te faca ciudata ???nu se cade, e badaran !!! .hai sa-mi traiesti bine, ia lasa-ti mey mami fata in pace ca e si ea descumpanita...ati uitat ca ati fost si voi asa...are si un ''off'' lasa mamica, stai linistita, nu se moare din atata!
Hai te pup dulce !!!
__LL__
Postat pe 2 Aprilie 2009 16:53
De la: __LL__, la data 2009-04-02 16:53:08las-o asa cum a cazut !!! Stiu ele astrele ''ce face'' ...pai sa te faca ciudata ???nu se cade, e badaran !!! .hai sa-mi traiesti bine, ia lasa-ti mey mami fata in pace ca e si ea descumpanita...ati uitat ca ati fost si voi asa...are si un ''off'' lasa mamica, stai linistita, nu se moare din atata!
Hai te pup dulce !!!


io n-am fost asa, ca n-aveam mess pe vremea aia!

Postat pe 2 Aprilie 2009 16:54
in primul rand chiar ai nevoie de scoala
in al doilea rand renunta la mesageri! in orice pb ai avea in viata!intermediarii, interpretii sunt pt cei care altfel nu pot sa se exprime sau sa se faca intelesi; dar poate chiar nu poti!
bafta
toate cele bune tuturor!
bettyboop
Postat pe 13 Mai 2009 07:44
nu a intrebat nimeni cati ani are....probabil e o fatuca de 13-14 ani....se poarta de la varsta asta asa cv....Mai are de crescut...
moonlight123
Postat pe 13 Mai 2009 08:00
De la: moonlight123, la data 2009-05-13 08:00:29nu a intrebat nimeni cati ani are....probabil e o fatuca de 13-14 ani....se poarta de la varsta asta asa cv....Mai are de crescut...

pai de-o fi cum zici... sa-si cate alte site-uri, forumuri! si de-o avea mai mult dar mintea ii e cum ziceai, 13-14, la fel! oricum, sa aiba succes!
luminutza
Postat pe 13 Mai 2009 08:08
mauka
Postat pe 13 Mai 2009 09:17
a inteles-o cineva pe fata asta ce vrea de fapt?k eu nu prea...ce copilarii...beep,relatie secreta s.a:)). draguto eu zik mai bn sa inveti sa scrii,sa te exprimi si dupa sa-ti faci un prieten pt ca nu imi dau seama altfel cum naiba ati comunica in felul asta...poate doar desenand ce anume vrei...scuze dak am fost rautacioasa dar fa-te inteleasa!
angel_05
Postat pe 13 Mai 2009 09:46
De la: kudika005469, la data 2009-04-02 16:33:54knd am inceput sc a venit un baiat si mi-a spus k ii place de mn si q vrea s ne cunoastem mai bn.eu l-am refuzat iar peste cateva luni i-am spus prietenului lui k imi place de el.si ala i-a spus si mi-a cerut nr de tel.el este din acelasi liceu q mn.am vb prin ms si i-am zis k vreau s avem o relatie dar in secret pt k eu nu am mai avut pr si nici nu m lasa parinti.el a acceptat si ne intalnam pe ascuns dar l inceput m pupa pe obraz apoi a inceput s m pupe pe gura dar eram ft reci.iar de l un timp eu ii spuneam k face misto de mn si k are pe alta k asa imi zicea o colega kre e vecina q el.si el s suparat.eu ii trimitem ms k nu mai am chef de el si el s-a distantiat si mai mult de mn iar eu am puso pe pr mea s vb q el si el i-a spus k nu stie dak vrea s mai vb q mn pt k sunt ciudata si nu ii place comp meu si k el crede k nimanui nu ii place s aiva o relatie in secret.dupa ce mi-a spus pr mea asta eu i-am tr un ms k imi pare rau si k vreau s m schimb iar dak el vrea s avem o relatie normala s imi dea un bip iar dak nu s nu imi mai dea.iar el nu mi-a dat nici un bip si l-a sc nu a venit s vb q mn iar eu aqm il tratez q indiferenta dar nush dak e bn.voi ce m sfatuiti s fac?k eu tin ft mult l el.


My God! Are you serious?
Funnnyyyyy
IMF
Postat pe 13 Mai 2009 11:54
io nu vreau s t impaci q el
Diavolyta_
Postat pe 13 Mai 2009 12:39
ce magar ..tu ii dai mesaj cu chestii serioase si el nici un bip macar?!
pfaii ce tragedie
coffeeta
Postat pe 13 Mai 2009 13:08
Hi!
Cassey
Postat pe 13 Mai 2009 16:01
hi
Cassey
Postat pe 17 Mai 2009 18:22
chiar nu are nimeni grija de forumul asta ?????
fetele astea ... NO COMMENT
buna treaba cu ruleta ruseasca , daca nu stiu ele ce presupune asta ... le pot invata ... GRATIS
motzi_girl
Postat pe 17 August 2009 18:19
eleny0407
Postat pe 17 August 2009 19:16
=)) sincer... eu am 14 ani... dar ce zici tu acolo... mi se pare mai mult decat aiurea ^^ zici ca tii la el.. esti sigura? :p
swim406
Postat pe 28 August 2009 16:48
Ai mai mult de 15 ani ?
Frumushica59
Postat pe 28 August 2009 16:52
De la: , la data 2009-04-02 16:33:54knd am inceput sc a venit un baiat si mi-a spus k ii place de mn si q vrea s ne cunoastem mai bn.eu l-am refuzat iar peste cateva luni i-am spus prietenului lui k imi place de el.si ala i-a spus si mi-a cerut nr de tel.el este din acelasi liceu q mn.am vb prin ms si i-am zis k vreau s avem o relatie dar in secret pt k eu nu am mai avut pr si nici nu m lasa parinti.el a acceptat si ne intalnam pe ascuns dar l inceput m pupa pe obraz apoi a inceput s m pupe pe gura dar eram ft reci.iar de l un timp eu ii spuneam k face misto de mn si k are pe alta k asa imi zicea o colega kre e vecina q el.si el s suparat.eu ii trimitem ms k nu mai am chef de el si el s-a distantiat si mai mult de mn iar eu am puso pe pr mea s vb q el si el i-a spus k nu stie dak vrea s mai vb q mn pt k sunt ciudata si nu ii place comp meu si k el crede k nimanui nu ii place s aiva o relatie in secret.dupa ce mi-a spus pr mea asta eu i-am tr un ms k imi pare rau si k vreau s m schimb iar dak el vrea s avem o relatie normala s imi dea un bip iar dak nu s nu imi mai dea.iar el nu mi-a dat nici un bip si l-a sc nu a venit s vb q mn iar eu aqm il tratez q indiferenta dar nush dak e bn.voi ce m sfatuiti s fac?k eu tin ft mult l el.



chiar ca e o tragedie! Acasa la el nu te`ai dus sa vorbesti cu el?
si daca vei sa te impaci cu el treci la treaba si fi apropriata si calda cu el nu rece si distantata daca zici ca`l "iubesti"
nebuna94
Postat pe 28 August 2009 16:53
1.maturizeaza-te,pari tipa daia care crede ca viata e roz
2.nu te mai impaca cu el fiindca nu te iubeste,daca ar mai fi tinut macar la tine te-ar mai fi cautat,fi realista....baietii sunt ca autobuzele,gasesti cati vrei...
addiction
Postat pe 28 August 2009 17:00

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Ma iubeste dar nu mai are rabdare... 10 De la: Kudika228 25 Iulie 2009 19:28
mi-am gasit jumatatea ...da e insurat 142 De la: kudika182838 30 August 2010 01:29
Iubirea bate-o vina 0 De la: 13 Septembrie 2012 16:04
Sa-l inteleg sau nu? 13 De la: steffy91 4 Septembrie 2010 22:13
sunt foarte confuza! 23 De la: arhanghel 15 Noiembrie 2009 21:25