Setari Cookie-uri

O iubesc pe CRISTINA ,va rog ajutati-ma s-o cuceresc.

De la: geo_sh, la data 2009-04-04 23:33:45
De la: ella_c, la data 2009-04-04 23:28:27
De la: geo_sh, la data 2009-04-04 23:25:39LL , nu te inseli!
totusi , mi-e greu sa cred ca d-abia dupa 5 pagini ti-ai dat seama




Offff ...asa mi-a spulberat si maica-mea speranta ca ar exista mos Craciun...


cum adica, nu exista mos craciun!!!!!!?????



Exista Geo!!!
ella_c
Postat pe 4 Aprilie 2009 23:36
De la: geo_sh, la data 2009-04-04 23:11:39
De la: dandanaua_reloaded, la data 2009-04-04 23:08:38imi face si mie careva un rezumat ca titlui e "teligent" dar.... cand vazui de cine-i deschis mi-a pierit pofta de citit atatea pagini....


el o iubeste, ea nu!
el insista, pe ea o doare-n accept!


si pe mine m-ar durea daca m-as trzii cu unu l care s-a indragostit de zambetul meu.... mai ales ca am pe fata un zambet tamp cateodata... as crede ca face misto de mine ca nu stiu de care dintre zambetele mele s-a indragostit... de ala tamp , de ala de complezenta de ala pt straini..
pacat ca nu apucase sa il vada pe ala sincer care e numai pt persoanele care le iubesc...
dandanaua_reloaded
Postat pe 4 Aprilie 2009 23:36
De la: ella_c, la data 2009-04-04 23:36:33
De la: geo_sh, la data 2009-04-04 23:33:45
De la: ella_c, la data 2009-04-04 23:28:27
De la: geo_sh, la data 2009-04-04 23:25:39LL , nu te inseli!
totusi , mi-e greu sa cred ca d-abia dupa 5 pagini ti-ai dat seama




Offff ...asa mi-a spulberat si maica-mea speranta ca ar exista mos Craciun...


cum adica, nu exista mos craciun!!!!!!?????



Exista Geo!!!



ooof!
ce spaima am tras





Postat pe 4 Aprilie 2009 23:38
De la: dandanaua_reloaded, la data 2009-04-04 23:36:33
De la: geo_sh, la data 2009-04-04 23:11:39
De la: dandanaua_reloaded, la data 2009-04-04 23:08:38imi face si mie careva un rezumat ca titlui e "teligent" dar.... cand vazui de cine-i deschis mi-a pierit pofta de citit atatea pagini....


el o iubeste, ea nu!
el insista, pe ea o doare-n accept!


si pe mine m-ar durea daca m-as trzii cu unu l care s-a indragostit de zambetul meu.... mai ales ca am pe fata un zambet tamp cateodata... as crede ca face misto de mine ca nu stiu de care dintre zambetele mele s-a indragostit... de ala tamp , de ala de complezenta de ala pt straini..
pacat ca nu apucase sa il vada pe ala sincer care e numai pt persoanele care le iubesc...


Bine ca mai exista si persoane cu picioarele pe pamant !!! There is still hope !!!!!!!!!!!!!!
Pupiliiciiii Ema
__LL__
Postat pe 4 Aprilie 2009 23:39
Am avut rabdare si am citit tot ce ai postat, inclusiv comentariile fetelor. Ca de obicei, "discutia" a alunecat spre derizoriu ...
Atunci cand nici o metoda de abordare nu pare a fi eficienta, umorul fin, de buna calitate, salveaza situatia. Incearca s-o faci sa zambeasca: povesteste-i o situatie cu mult haz din viata ta, fara nici un fel de aluzie sentimentala, astfel incat, citind, sa se destinda si sa zambeasca... sa vada in tine un antidot al tristetii ei.
O fata trista se cucereste prin umor! Nimeni nu percepe tristetea ca pe o stare normala si nimeni nu se lasa prada, de buna voie, ei.
Fii cel care-i aduce zambetul si o sa te caute ea!
Nu-i cere nimic, nu-i promite nimic, doar daruieste-i.... un buchet de zambete! Insa umorul fin, inteligent, nu-i la indemana oricui, asa ca... bafta!
misstiqque
Postat pe 5 Aprilie 2009 23:35
De la: unuunu, la data 2009-04-04 17:17:24Cand o intalnesc imi bate inima foarte tare si simt ca ma sufoc.
Nu pot discuta cu ea , dupa cum pare este rece si inabordabila.
Mi-a raspuns odata la salut , in rest tace cu incapatanare.


Din ceea ce spui aici rezulta faptul ca ea habar nu are de existenta ta
Ai incercat sa o contactezi pe mess dar te-a refuzat .....e si normal de vreme ce nu stie cine esti si eu procedez la fel cu id-urile necunoscute.

Zici ca e distanta ....cea mai simpla cale sa intrii in discutie cu ea este sa mergi direct sa te prezinti dupa care vezi cum decurg lucrurile sau ....rogi un prieten comun sa-ti faca ,,cunostiinta'' cu ea.

Mistique ....ti-a dat un sfat foarte bun , cu cat faci fata sa zambeasca mai mult cu atat mai repede ajungi la inima ei

Degeaba te lamentezi aici daca nu faci nimic in privinta asta , cu cat stai mai mult pe internet cu atat risti sa-si ia altu inima in dinti si sa ti-o sufle

Cati ani are ?, din ce mediu face parte ? ....nu e asa simplu sa dai ,,sfaturi de cucerire '' fara sa cunosti subiectul
iris_4_ever
Postat pe 6 Aprilie 2009 01:40
Iradiatu ,nu te citez...
dar uite ptr toate 6+1 punctele


ella_c
Postat pe 6 Aprilie 2009 12:03
De la: iris_4_ever, la data 2009-04-06 01:40:22
De la: unuunu, la data 2009-04-04 17:17:24Cand o intalnesc imi bate inima foarte tare si simt ca ma sufoc.
Nu pot discuta cu ea , dupa cum pare este rece si inabordabila.
Mi-a raspuns odata la salut , in rest tace cu incapatanare.


Din ceea ce spui aici rezulta faptul ca ea habar nu are de existenta ta
Ai incercat sa o contactezi pe mess dar te-a refuzat .....e si normal de vreme ce nu stie cine esti si eu procedez la fel cu id-urile necunoscute.

Zici ca e distanta ....cea mai simpla cale sa intrii in discutie cu ea este sa mergi direct sa te prezinti dupa care vezi cum decurg lucrurile sau ....rogi un prieten comun sa-ti faca ,,cunostiinta'' cu ea.

Mistique ....ti-a dat un sfat foarte bun , cu cat faci fata sa zambeasca mai mult cu atat mai repede ajungi la inima ei

Degeaba te lamentezi aici daca nu faci nimic in privinta asta , cu cat stai mai mult pe internet cu atat risti sa-si ia altu inima in dinti si sa ti-o sufle



Astazi am fost socat cand am aflat cine e de fapt Lady Cristina.
Am aflat ca :
Are 26 de ani (deci e mai mica decat mine), este singura de mai mult timp , nu a fost casatorita niciodata , este notar , detine birouri notariale in centrul orasului, este foarte bogata , are un venit de peste 4000 RON/zi , conduce un autoturism personalizat marca AUDI (adica facut la comanda). Nu fumeaza , nu consuma bauturi alcoolice si este foarte decenta , este buna la suflet ,este blonda cu ochii de un albastru intens si are cam 1,78m inaltime , tatal ei e si el notar, mai are o sora studenta la medicina.
Aceasta este superba Lady CRISTINA. Ma inclin in fata unei o asemenea LADY de superclasa .

Nu pot decat sa lacrimez resemnat .
Nu mai pot sa visez la ea. N-am nici o sansa s-o pot avea vreodata, dar vreau s-o vad zambind mereu,as fi fericit daca as sti ca ea este fericita . Este fata pe care o iubesc . Nu vreau sa fie trista si singura , sper ca cel care-i va fi iubit se va ridica la valoarea ei extraordinara.
Am s-o mai iubesc in taina ceva timp de-acum incolo. N-am spus nimanui ca o iubesc si nici n-o voi face vreodata. Pana la urma se va stinge dragostea mea pentru ea , insa de fiecare data cand am s-o revad voi simti fiorii surprizei extraordinare pe care i-am simtit de fiecare data cand am zarit-o. Nici o fata n-a reusit sa-mi provoace astfel de stari deosebite.
Regret ca unii useri au comentat atat de "intepator" subiectul meu.Dar le multumesc si lor pentru timpul acordat.

unuunu
Postat pe 7 Aprilie 2009 21:27
ura si la gara! fa si tu ca vulpea: cand n-ajunge la struguri zice ca sunt acri. Data viitoare...orienteaza-te mai bine.
mrskattousa
Postat pe 7 Aprilie 2009 21:52
De la: mrskattousa, la data 2009-04-07 21:52:13 ura si la gara! fa si tu ca vulpea: cand n-ajunge la struguri zice ca sunt acri. Data viitoare...orienteaza-te mai bine.



Am sa-ti urmez sfatul.
http://www.youtube.com/watch?v=fw-_0JApoc0&feature=player_embedded
unuunu
Postat pe 7 Aprilie 2009 22:18
Diavolyta_
Postat pe 7 Aprilie 2009 23:51
ma baiatule eu te inteleg foarte bine dar tu ce mama naibi ma nu esti si tu cu picioarele pe pamant?????cauta si distreazate ,,mergi in discoteci ,,,fati alti prieteni ,,,cauta alte aventuri in viata asta ca si asa e scurta ,,si refate
sarutama
Postat pe 8 Aprilie 2009 00:06
uf... ca sa vezi ce final.... mda... gata. se renunta? atat de rpd? ce ti e shi cu complexele astea... sociale dar uneori e atat de frumos sa iubesti in taina... asta pt masochisti
uitarea_aducerii_aminte
Postat pe 8 Aprilie 2009 11:07
De la: unuunu, la data 2009-04-07 21:27:35
De la: iris_4_ever, la data 2009-04-06 01:40:22
De la: unuunu, la data 2009-04-04 17:17:24Cand o intalnesc imi bate inima foarte tare si simt ca ma sufoc.
Nu pot discuta cu ea , dupa cum pare este rece si inabordabila.
Mi-a raspuns odata la salut , in rest tace cu incapatanare.


Din ceea ce spui aici rezulta faptul ca ea habar nu are de existenta ta
Ai incercat sa o contactezi pe mess dar te-a refuzat .....e si normal de vreme ce nu stie cine esti si eu procedez la fel cu id-urile necunoscute.

Zici ca e distanta ....cea mai simpla cale sa intrii in discutie cu ea este sa mergi direct sa te prezinti dupa care vezi cum decurg lucrurile sau ....rogi un prieten comun sa-ti faca ,,cunostiinta'' cu ea.

Mistique ....ti-a dat un sfat foarte bun , cu cat faci fata sa zambeasca mai mult cu atat mai repede ajungi la inima ei

Degeaba te lamentezi aici daca nu faci nimic in privinta asta , cu cat stai mai mult pe internet cu atat risti sa-si ia altu inima in dinti si sa ti-o sufle



Astazi am fost socat cand am aflat cine e de fapt Lady Cristina.
Am aflat ca :
Are 26 de ani (deci e mai mica decat mine), este singura de mai mult timp , nu a fost casatorita niciodata , este notar , detine birouri notariale in centrul orasului, este foarte bogata , are un venit de peste 4000 RON/zi , conduce un autoturism personalizat marca AUDI (adica facut la comanda). Nu fumeaza , nu consuma bauturi alcoolice si este foarte decenta , este buna la suflet ,este blonda cu ochii de un albastru intens si are cam 1,78m inaltime , tatal ei e si el notar, mai are o sora studenta la medicina.
Aceasta este superba Lady CRISTINA. Ma inclin in fata unei o asemenea LADY de superclasa .

Nu pot decat sa lacrimez resemnat .
Nu mai pot sa visez la ea. N-am nici o sansa s-o pot avea vreodata, dar vreau s-o vad zambind mereu,as fi fericit daca as sti ca ea este fericita . Este fata pe care o iubesc . Nu vreau sa fie trista si singura , sper ca cel care-i va fi iubit se va ridica la valoarea ei extraordinara.
Am s-o mai iubesc in taina ceva timp de-acum incolo. N-am spus nimanui ca o iubesc si nici n-o voi face vreodata. Pana la urma se va stinge dragostea mea pentru ea , insa de fiecare data cand am s-o revad voi simti fiorii surprizei extraordinare pe care i-am simtit de fiecare data cand am zarit-o. Nici o fata n-a reusit sa-mi provoace astfel de stari deosebite.
Regret ca unii useri au comentat atat de "intepator" subiectul meu.Dar le multumesc si lor pentru timpul acordat.



Pot sa o iubesc eu?
Iradiatu_
Postat pe 8 Aprilie 2009 11:27
mai baiatule...........pina la urma citi regi ,printi etc s-au casatorit cu servitoarele,cu femei din popor.......in timpuri in care nu erau permise lucrurile astea? pina la urma daca tacsu e notar ce are un c.oi in plus fata de tine? si ea cum este notarita putea sa fie presedinte.........unde vezi tu problema? banii ????????? azi ai bani ..........miine poti sa crapi de foame!...................ce sint conceptiile astea?
FRANNNCE
Postat pe 8 Aprilie 2009 11:36
De la: FRANNNCE, la data 2009-04-08 11:36:09 mai baiatule...........pina la urma citi regi ,printi etc s-au casatorit cu servitoarele,cu femei din popor.......in timpuri in care nu erau permise lucrurile astea? pina la urma daca tacsu e notar ce are un c.oi in plus fata de tine? si ea cum este notarita putea sa fie presedinte.........unde vezi tu problema? banii ????????? azi ai bani ..........miine poti sa crapi de foame!...................ce sint conceptiile astea?



Buna , azi am trait alt soc.Am aflat ca are prieten si ca si el face parte din aceeasi clasa sociala ca si ea. Am vazut-o zambind , parea fericita . Sunt trist pentru ca am ajuns cu picioarele pe pamant dar fericit pentru ca o stiu fericita. De-acum inainte am sa stau departe de ea si-am sa renunt la visul prostesc de-a o avea langa mine. Am sa lupt cu dragostea folosind ca arma principala faptul ca stiu ca este iubita si ca iubeste si ca este fericita. Sper ca voi reusi sa uit aceasta iubire puternica care ma-ntristeaza si ma face fericit in acelasi timp. Imi voi gasi o noua ocupatie care sa ma ajute sa rezist unei furtuni sentimentale fara precedent in viata mea . Voi incerca sa redescopar frumusetea din toate ,imi voi aminti mereu ca nu intotdeauna poti avea ceea ce-ti doresti si ca ceea ce-ti doresti poate sa-si piarda sclipirea alaturi de tine . Ma inclin pana la pamant in fata unei LADY de o frumusete devastatoare luandu-mi ramas bun de la extraordinara speranta de-a o avea alaturi pe Frumoasa CRISTINA.

Dedic urmatoarea melodie tuturor inimilor infrante .
http://www.youtube.com/watch?v=nUGyXRKVXus&feature=player_embedded

unuunu
Postat pe 9 Aprilie 2009 19:28
De la: unuunu, la data 2009-04-09 19:28:27
De la: FRANNNCE, la data 2009-04-08 11:36:09 mai baiatule...........pina la urma citi regi ,printi etc s-au casatorit cu servitoarele,cu femei din popor.......in timpuri in care nu erau permise lucrurile astea? pina la urma daca tacsu e notar ce are un c.oi in plus fata de tine? si ea cum este notarita putea sa fie presedinte.........unde vezi tu problema? banii ????????? azi ai bani ..........miine poti sa crapi de foame!...................ce sint conceptiile astea?



Buna , azi am trait alt soc.Am aflat ca are prieten si ca si el face parte din aceeasi clasa sociala ca si ea. Am vazut-o zambind , parea fericita . Sunt trist pentru ca am ajuns cu picioarele pe pamant dar fericit pentru ca o stiu fericita. De-acum inainte am sa stau departe de ea si-am sa renunt la visul prostesc de-a o avea langa mine. Am sa lupt cu dragostea folosind ca arma principala faptul ca stiu ca este iubita si ca iubeste si ca este fericita. Sper ca voi reusi sa uit aceasta iubire puternica care ma-ntristeaza si ma face fericit in acelasi timp. Imi voi gasi o noua ocupatie care sa ma ajute sa rezist unei furtuni sentimentale fara precedent in viata mea . Voi incerca sa redescopar frumusetea din toate ,imi voi aminti mereu ca nu intotdeauna poti avea ceea ce-ti doresti si ca ceea ce-ti doresti poate sa-si piarda sclipirea alaturi de tine . Ma inclin pana la pamant in fata unei LADY de o frumusete devastatoare luandu-mi ramas bun de la extraordinara speranta de-a o avea alaturi pe Frumoasa CRISTINA.

Dedic urmatoarea melodie tuturor inimilor infrante .
http://www.youtube.com/watch?v=nUGyXRKVXus&feature=player_embedded



M-am induiosat pana la lacrimi ...
__LL__
Postat pe 9 Aprilie 2009 19:34
De la: unuunu, la data 2009-04-09 19:28:27
Buna , azi am trait alt soc.Am aflat ca are prieten si ca si el face parte din aceeasi clasa sociala ca si ea. Am vazut-o zambind , parea fericita .


Offf mai unuunu ...Sper ca maine sa nu ne povestesti o noua descoperire ... ca minunata si superba are vreo doi copii...
Deja povestea este mult schimbata ...Poate facem o telenovela ,ceva..
ella_c
Postat pe 9 Aprilie 2009 19:38
De la: unuunu, la data 2009-04-04 17:17:24Cand o intalnesc imi bate inima foarte tare si simt ca ma sufoc.
Nu pot discuta cu ea , dupa cum pare este rece si inabordabila.
Mi-a raspuns odata la salut , in rest tace cu incapatanare.
Odata mi s-a parut ca mi-a zambit, sper sa nu fi fost doar o iluzie.
I-am gasit prfilul pe HI5 , i-am solicitat prietenia dar pana acum nu am primit acceptul ,
i-am descoperit ID-ul de messenger si am adaugat-o la contacte dar intr-o zi mi-a aparut un mesaj in care scria ca ea mi-a respins cererea de adaugare la lista proprie.
DOAMNELOR , DOMNISOARELOR va implor sa ma ajutati s-o cuceresc ,dumneavoastra stiti cum simte o femeie . Ce ma sfatuiti sa fac?



Va multumesc pentru amabilitatea dumneavoastra.




Va rog , nu ma alungasti , sunt o fata foarte frumoasa dar ranita de indiferenta iubitului care nu intelege ca el este unicul barbat din viata mea . NU-MI TREBUIE ALTUL. VBreau sa fiu sotia lui.
Sunt o fosta miss sport 2004 in ROMANIA
Va rog faceti-lm sa vada realitatea , am sa-l iubesc vesnic , si-am sa-l fac fericit mereu
unuunu
Postat pe 10 Aprilie 2009 22:26
De la: unuunu, la data 2009-04-10 22:26:26
Va rog , nu ma alungasti , sunt o fata foarte frumoasa dar ranita de indiferenta iubitului care nu intelege ca el este unicul barbat din viata mea . NU-MI TREBUIE ALTUL. VBreau sa fiu sotia lui.
Sunt o fosta miss sport 2004 in ROMANIA
Va rog faceti-lm sa vada realitatea , am sa-l iubesc vesnic , si-am sa-l fac fericit mereu



Asta ce mai e?
Nu pricep...
ella_c
Postat pe 10 Aprilie 2009 22:36
De la: unuunu, la data 2009-04-10 22:26:26
De la: unuunu, la data 2009-04-04 17:17:24Cand o intalnesc imi bate inima foarte tare si simt ca ma sufoc.
Nu pot discuta cu ea , dupa cum pare este rece si inabordabila.
Mi-a raspuns odata la salut , in rest tace cu incapatanare.
Odata mi s-a parut ca mi-a zambit, sper sa nu fi fost doar o iluzie.
I-am gasit prfilul pe HI5 , i-am solicitat prietenia dar pana acum nu am primit acceptul ,
i-am descoperit ID-ul de messenger si am adaugat-o la contacte dar intr-o zi mi-a aparut un mesaj in care scria ca ea mi-a respins cererea de adaugare la lista proprie.
DOAMNELOR , DOMNISOARELOR va implor sa ma ajutati s-o cuceresc ,dumneavoastra stiti cum simte o femeie . Ce ma sfatuiti sa fac?



Va multumesc pentru amabilitatea dumneavoastra.




Va rog , nu ma alungasti , sunt o fata foarte frumoasa dar ranita de indiferenta iubitului care nu intelege ca el este unicul barbat din viata mea . NU-MI TREBUIE ALTUL. VBreau sa fiu sotia lui.
Sunt o fosta miss sport 2004 in ROMANIA



```Va rog faceti-lm sa vada realitatea , am sa-l iubesc vesnic , si-am sa-l fac fericit mereu




unuunu
Postat pe 10 Aprilie 2009 22:39
De la: ella_c, la data 2009-04-10 22:36:18
De la: unuunu, la data 2009-04-10 22:26:26
Va rog , nu ma alungasti , sunt o fata foarte frumoasa dar ranita de indiferenta iubitului care nu intelege ca el este unicul barbat din viata mea . NU-MI TREBUIE ALTUL. VBreau sa fiu sotia lui.
Sunt o fosta miss sport 2004 in ROMANIA
Va rog faceti-lm sa vada realitatea , am sa-l iubesc vesnic , si-am sa-l fac fericit mereu



Asta ce mai e?
Nu pricep...
tu vezi ce vad eu? unul e una???????????
FRANNNCE
Postat pe 10 Aprilie 2009 22:41
Diavolyta_
Postat pe 10 Aprilie 2009 22:42
De la: FRANNNCE, la data 2009-04-10 22:41:56
De la: ella_c, la data 2009-04-10 22:36:18
De la: unuunu, la data 2009-04-10 22:26:26
Va rog , nu ma alungasti , sunt o fata foarte frumoasa dar ranita de indiferenta iubitului care nu intelege ca el este unicul barbat din viata mea . NU-MI TREBUIE ALTUL. VBreau sa fiu sotia lui.
Sunt o fosta miss sport 2004 in ROMANIA
Va rog faceti-lm sa vada realitatea , am sa-l iubesc vesnic , si-am sa-l fac fericit mereu



Asta ce mai e?
Nu pricep...
tu vezi ce vad eu? unul e una???????????


Da...asta intrebam...si mi-a dat iar aceeasi postare...
ella_c
Postat pe 10 Aprilie 2009 22:44
Bueyyyy ...adica io am postat aici asa degeaba????Toata nebunia a fost o escrocherie ?????
Pfoaiii ce urat ,,,,ce oameni domne .....
__LL__
Postat pe 10 Aprilie 2009 22:55
...eu cred ca asta face misto de noiii ....
__LL__
Postat pe 10 Aprilie 2009 22:57
Pai...ori e fata si o iubeste pe Cristina...Ori e Cristina si tind sa cred ca asa e pentru ca tare frumoasa si superba o vedea..Ori ...ori..ptiuuuuu sunt atatea variante...
Unuunu macar atata meritam...povestea adevarata...
Sau asta in episodul de maine?
ella_c
Postat pe 10 Aprilie 2009 22:58
e imaginatia lui bolnavaaaa ....cred ca acum fantezia capata contur in capul lui ....si o expune pe forum...ca nu mai posteaza lumea....sufera ca nu mai e bagat in seama ...........
__LL__
Postat pe 10 Aprilie 2009 23:00
nu`i a buna...
Diavolyta_
Postat pe 10 Aprilie 2009 23:02
nu-i a buna ..am cazut de pokemoni cu toztii
__LL__
Postat pe 10 Aprilie 2009 23:05

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
dorinta 11 De la: dandanaua_reloaded 11 Decembrie 2008 23:12
Oare pot gãsi și eu o fatã ? 8 De la: punctul_pe_J 25 Decembrie 2011 12:40
Sa merg sau sa nu merg. help!!! 27 De la: Eva32 31 Iulie 2011 01:12
CHIN CHON CHUN? 1 De la: cristina_corina25 2 Iunie 2010 21:41
cum il cuceresti 20 De la: Laurelin 28 Aprilie 2009 23:58