Setari Cookie-uri

O iubesc pe CRISTINA ,va rog ajutati-ma s-o cuceresc.

De la: sarutama, la data 2009-04-12 19:33:22
de ce crezi ca am pus acest nick,,,s-a agat si eu ceva ca unu care cauta fete pe aici
si eu te poop fata


daca vrei sa agati ,spune!
eu vreau sa ma agati tu
uite-asa!
ella_c
Postat pe 12 Aprilie 2009 19:38
De la: ella_c, la data 2009-04-12 19:38:11
De la: sarutama, la data 2009-04-12 19:33:22
de ce crezi ca am pus acest nick,,,s-a agat si eu ceva ca unu care cauta fete pe aici
si eu te poop fata


daca vrei sa agati ,spune!
eu vreau sa ma agati tu
uite-asa!


Imi pare rau ca s-a intamplat ceea ce nu as fi crezut niciodata.
Nu sunt aici pentru flirt sau pentru acaparat de fete.
Dar nu am cum sa schimb parerea voastra .
unuunu
Postat pe 12 Aprilie 2009 19:42
Nu ai inteles...ma agatam cu sarutama!

Si el(sarutama) s-a referit la altii care au deschis topice pentru a cauta iubite..Nu neaparat la tine ..
ella_c
Postat pe 12 Aprilie 2009 19:48
De la: ella_c, la data 2009-04-12 19:48:43Nu ai inteles...ma agatam cu sarutama!

Si el(sarutama) s-a referit la altii care au deschis topice pentru a cauta iubite..Nu neaparat la tine ..

corect dar unu nu a inteles baiatul las ca ii trece ia o bere unuleeeeeeeeee
sarutama
Postat pe 12 Aprilie 2009 19:50
De la: ella_c, la data 2009-04-12 19:38:11
De la: sarutama, la data 2009-04-12 19:33:22
de ce crezi ca am pus acest nick,,,s-a agat si eu ceva ca unu care cauta fete pe aici
si eu te poop fata


daca vrei sa agati ,spune!
eu vreau sa ma agati tu
uite-asa!

daca iti zic nu am undita sa te agat ,,,cum s-a fac??????????
sarutama
Postat pe 12 Aprilie 2009 19:51
De la: sarutama, la data 2009-04-12 19:51:27
daca iti zic nu am undita sa te agat ,,,cum s-a fac??????????


ai stricat undita??de ce??

pacat..imi placea numele tau...te-as fi strigat toata ziulica si noaptea cand nu dormeam



ella_c
Postat pe 12 Aprilie 2009 19:55
De la: ella_c, la data 2009-04-12 19:55:19
De la: sarutama, la data 2009-04-12 19:51:27
daca iti zic nu am undita sa te agat ,,,cum s-a fac??????????


ai stricat undita??de ce??

pacat..imi placea numele tau...te-as fi strigat toata ziulica si noaptea cand nu dormeam






Sunteti nostimi.
unuunu
Postat pe 12 Aprilie 2009 20:00
AM REVENIT IARA
sarutama
Postat pe 12 Aprilie 2009 21:49
De la: sarutama, la data 2009-04-12 21:49:49AM REVENIT IARA


uite asa de dimineata!
ella_c
Postat pe 13 Aprilie 2009 04:57
De la: unuunu, la data 2009-04-04 17:17:24Cand o intalnesc imi bate inima foarte tare si simt ca ma sufoc.
Nu pot discuta cu ea , dupa cum pare este rece si inabordabila.
Mi-a raspuns odata la salut , in rest tace cu incapatanare.
Odata mi s-a parut ca mi-a zambit, sper sa nu fi fost doar o iluzie.
I-am gasit prfilul pe HI5 , i-am solicitat prietenia dar pana acum nu am primit acceptul ,
i-am descoperit ID-ul de messenger si am adaugat-o la contacte dar intr-o zi mi-a aparut un mesaj in care scria ca ea mi-a respins cererea de adaugare la lista proprie.
DOAMNELOR , DOMNISOARELOR va implor sa ma ajutati s-o cuceresc ,dumneavoastra stiti cum simte o femeie . Ce ma sfatuiti sa fac?



Va multumesc pentru amabilitatea dumneavoastra.


te ignora .....ce atata bataie de cap............las-o cauta si tu una cu alt nume
just_heaven
Postat pe 13 Aprilie 2009 09:12
De la: just_heaven, la data 2009-04-13 09:12:36
De la: unuunu, la data 2009-04-04 17:17:24Cand o intalnesc imi bate inima foarte tare si simt ca ma sufoc.
Nu pot discuta cu ea , dupa cum pare este rece si inabordabila.
Mi-a raspuns odata la salut , in rest tace cu incapatanare.
Odata mi s-a parut ca mi-a zambit, sper sa nu fi fost doar o iluzie.
I-am gasit prfilul pe HI5 , i-am solicitat prietenia dar pana acum nu am primit acceptul ,
i-am descoperit ID-ul de messenger si am adaugat-o la contacte dar intr-o zi mi-a aparut un mesaj in care scria ca ea mi-a respins cererea de adaugare la lista proprie.
DOAMNELOR , DOMNISOARELOR va implor sa ma ajutati s-o cuceresc ,dumneavoastra stiti cum simte o femeie . Ce ma sfatuiti sa fac?



Va multumesc pentru amabilitatea dumneavoastra.


te ignora .....ce atata bataie de cap............las-o cauta si tu una cu alt nume



Poate ca asa ar trebui sa fac.
unuunu
Postat pe 13 Aprilie 2009 19:32
De la: unuunu, la data 2009-04-13 19:32:44
De la: just_heaven, la data 2009-04-13 09:12:36
De la: unuunu, la data 2009-04-04 17:17:24Cand o intalnesc imi bate inima foarte tare si simt ca ma sufoc.
Nu pot discuta cu ea , dupa cum pare este rece si inabordabila.
Mi-a raspuns odata la salut , in rest tace cu incapatanare.
Odata mi s-a parut ca mi-a zambit, sper sa nu fi fost doar o iluzie.
I-am gasit prfilul pe HI5 , i-am solicitat prietenia dar pana acum nu am primit acceptul ,
i-am descoperit ID-ul de messenger si am adaugat-o la contacte dar intr-o zi mi-a aparut un mesaj in care scria ca ea mi-a respins cererea de adaugare la lista proprie.
DOAMNELOR , DOMNISOARELOR va implor sa ma ajutati s-o cuceresc ,dumneavoastra stiti cum simte o femeie . Ce ma sfatuiti sa fac?



Va multumesc pentru amabilitatea dumneavoastra.


te ignora .....ce atata bataie de cap............las-o cauta si tu una cu alt nume



Poate ca asa ar trebui sa fac.

asa s-a faci fi barbat ca sunt destule fete frumoase in tara asta,,,,,,daca nu ,,cauta in alte tarii ,,,,intra pe www.badoo.es
sarutama
Postat pe 13 Aprilie 2009 19:36
Oh God!
OneLastBreath
Postat pe 13 Aprilie 2009 19:37
Diavolyta_
Postat pe 13 Aprilie 2009 19:41
Maine am sa discut cu o angajata ei din nou. Daca informatiile obtinute din respectivul dialog imi vor sugera faptul ca este oportun gestul de a-i trimite cele mai frumoase flori, atunci nu voi intarzia s-o fac. Am sa caut cel mai frumos buchet de flori pentru cea mai stralucitoare stea care reuseste cu fiecare rasarit sa-mi smulga lacrimi de iubire adiindu-mi sufletul odata cu trecerea ei pe langa mine.

http://www.youtube.com/watch?v=iLi_osYNsOU
unuunu
Postat pe 13 Aprilie 2009 22:28
De la: unuunu, la data 2009-04-13 22:28:13Maine am sa discut cu o angajata ei din nou. Daca informatiile obtinute din respectivul dialog imi vor sugera faptul ca este oportun gestul de a-i trimite cele mai frumoase flori, atunci nu voi intarzia s-o fac. Am sa caut cel mai frumos buchet de flori pentru cea mai stralucitoare stea care reuseste cu fiecare rasarit sa-mi smulga lacrimi de iubire adiindu-mi sufletul odata cu trecerea ei pe langa mine.

http://www.youtube.com/watch?v=iLi_osYNsOU


hai bre............ce tot insisti..........nu te vrea si punct............urasc barbatul care se injoseste in halul asta......
tu sigur esti man ?
just_heaven
Postat pe 14 Aprilie 2009 08:45
De la: unuunu, la data 2009-04-13 22:28:13Maine am sa discut cu o angajata ei din nou. Daca informatiile obtinute din respectivul dialog imi vor sugera faptul ca este oportun gestul de a-i trimite cele mai frumoase flori, atunci nu voi intarzia s-o fac. Am sa caut cel mai frumos buchet de flori pentru cea mai stralucitoare stea care reuseste cu fiecare rasarit sa-mi smulga lacrimi de iubire adiindu-mi sufletul odata cu trecerea ei pe langa mine.

http://www.youtube.com/watch?v=iLi_osYNsOU


Pai nu erai fericit ca o vedeai zambind ??Nu ziceai ca pare fericita si ca are un iubit ?
Cine sa te inteleaga? Cred ca ai o obsesie...
ella_c
Postat pe 14 Aprilie 2009 09:07
De la: ella_c, la data 2009-04-14 09:07:00
De la: unuunu, la data 2009-04-13 22:28:13Maine am sa discut cu o angajata ei din nou. Daca informatiile obtinute din respectivul dialog imi vor sugera faptul ca este oportun gestul de a-i trimite cele mai frumoase flori, atunci nu voi intarzia s-o fac. Am sa caut cel mai frumos buchet de flori pentru cea mai stralucitoare stea care reuseste cu fiecare rasarit sa-mi smulga lacrimi de iubire adiindu-mi sufletul odata cu trecerea ei pe langa mine.

http://www.youtube.com/watch?v=iLi_osYNsOU


Pai nu erai fericit ca o vedeai zambind ??Nu ziceai ca pare fericita si ca are un iubit ?
Cine sa te inteleaga? Cred ca ai o obsesie...


Cine naiba e fericit cand o vede/il vede pe cel iubit cu altu'?
Asta e vrajeala scoasa din filme... Ce, sunt ma-sa? Si ce zici eu aici? Cateodata nici ma-se-le nu sunt fericite cand isi vad copiii fericiti cu altu'/alta...
Dor_a
Postat pe 14 Aprilie 2009 09:10
De la: Dor_a, la data 2009-04-14 09:10:48
De la: ella_c, la data 2009-04-14 09:07:00
De la: unuunu, la data 2009-04-13 22:28:13Maine am sa discut cu o angajata ei din nou. Daca informatiile obtinute din respectivul dialog imi vor sugera faptul ca este oportun gestul de a-i trimite cele mai frumoase flori, atunci nu voi intarzia s-o fac. Am sa caut cel mai frumos buchet de flori pentru cea mai stralucitoare stea care reuseste cu fiecare rasarit sa-mi smulga lacrimi de iubire adiindu-mi sufletul odata cu trecerea ei pe langa mine.

http://www.youtube.com/watch?v=iLi_osYNsOU


Pai nu erai fericit ca o vedeai zambind ??Nu ziceai ca pare fericita si ca are un iubit ?
Cine sa te inteleaga? Cred ca ai o obsesie...


Cine naiba e fericit cand o vede/il vede pe cel iubit cu altu'?
Asta e vrajeala scoasa din filme... Ce, sunt ma-sa? Si ce zici eu aici? Cateodata nici ma-se-le nu sunt fericite cand isi vad copiii fericiti cu altu'/alta...

eh, se poate intampla si in realitate, mai rar dar se poate
SweetDadyD
Postat pe 14 Aprilie 2009 12:45
De la: Dor_a, la data 2009-04-14 09:10:48Cine naiba e fericit cand o vede/il vede pe cel iubit cu altu'?
Asta e vrajeala scoasa din filme... Ce, sunt ma-sa? Si ce zici eu aici? Cateodata nici ma-se-le nu sunt fericite cand isi vad copiii fericiti cu altu'/alta...


Asa zicea el ,Dora...sau EA ,ce-o fi,ca nu m-am lamurit!Ca vrea sa o stie fericita ,chiar si langa altul!

Crezi ca eu nu stiu???Daca iubesti pe cineva ,pai vrei sa fie cu tine ,nu cu altcineva si tu sa te bucuri de pe margine!Astea sunt povesti ...
Voiam sa-i arat ca se contrazice singur(a)..
ella_c
Postat pe 14 Aprilie 2009 12:50
De la: unuunu, la data 2009-04-13 22:28:13Maine am sa discut cu o angajata ei din nou. Daca informatiile obtinute din respectivul dialog imi vor sugera faptul ca este oportun gestul de a-i trimite cele mai frumoase flori, atunci nu voi intarzia s-o fac. Am sa caut cel mai frumos buchet de flori pentru cea mai stralucitoare stea care reuseste cu fiecare rasarit sa-mi smulga lacrimi de iubire adiindu-mi sufletul odata cu trecerea ei pe langa mine.

http://www.youtube.com/watch?v=iLi_osYNsOU


cu flori nu faci nimica... , hai sa iti dau un sfat (nu am citit toate paginile ) dar fi barbat omule ,o placi o iubesti , intra in vorba cu ea , ademeneste-o intr-o conversatie interesanta , si la sfarsit cerei un numar de telefon ceva , dar tine minte fi barbat, si daca nu iti merge asta e , nu poti sa cucersti fata tot timpul , dar nu te ingrijora sunt destule care sa te faca sa o uiti
SweetDadyD
Postat pe 14 Aprilie 2009 12:52
De la: SweetDadyD, la data 2009-04-14 12:52:36cu flori nu faci nimica... , hai sa iti dau un sfat (nu am citit toate paginile ) dar fi barbat omule ,o placi o iubesti , intra in vorba cu ea , ademeneste-o intr-o conversatie interesanta , si la sfarsit cerei un numar de telefon ceva , dar tine minte fi barbat, si daca nu iti merge asta e , nu poti sa cucersti fata tot timpul , dar nu te ingrijora sunt destule care sa te faca sa o uiti


pacat ca nu ai citit...
Ce zice el..tipa are o situatie materiala foarte buna ,are un iubit care si el sta bine financiar...iar tipul care a deschis topicul o iubeste in taina. A incercat sa o abordeze pe mess..parca?!!
Probabil ca nu se va uita niciodata la el! Pentru ca are iubit,nu pentru ca este mai sarac.Iar fata este invatata cu un alt stil de viata decat ii poate oferi unuunu ..
ella_c
Postat pe 14 Aprilie 2009 12:59
De la: ella_c, la data 2009-04-14 12:59:36
De la: SweetDadyD, la data 2009-04-14 12:52:36cu flori nu faci nimica... , hai sa iti dau un sfat (nu am citit toate paginile ) dar fi barbat omule ,o placi o iubesti , intra in vorba cu ea , ademeneste-o intr-o conversatie interesanta , si la sfarsit cerei un numar de telefon ceva , dar tine minte fi barbat, si daca nu iti merge asta e , nu poti sa cucersti fata tot timpul , dar nu te ingrijora sunt destule care sa te faca sa o uiti


pacat ca nu ai citit...
Ce zice el..tipa are o situatie materiala foarte buna ,are un iubit care si el sta bine financiar...iar tipul care a deschis topicul o iubeste in taina. A incercat sa o abordeze pe mess..parca?!!
Probabil ca nu se va uita niciodata la el! Pentru ca are iubit,nu pentru ca este mai sarac.Iar fata este invatata cu un alt stil de viata decat ii poate oferi unuunu ..


Nasol momentul...
Nu e vorba doar de bani aici... Cand exista o diferenta de stiluri de viata... Si pe ea n-a sagetat-o Cupidon... N-o sa fie... E o intreaga suita de probleme care vin cu stilurile de viata diferite... sa va povestesc cum e cand esti invitata la o cina de catre o persoana pe care n-o cunosti prea bine, la un restaurant pretentios, dealtfel... si la sfarsitul mesei il vezi ca cere scobitori si le foloseste... la masa, acolo, pe loc
(asta e doar un exemplu, nu vreau sa zic nimic de el... e la modul foarte general...)
Dor_a
Postat pe 14 Aprilie 2009 13:32
Se mai intampla sa ne pice cu tronc cate cineva mai...inaccesibil,dar ne revenim ..
Ei bine ,unuunu o tine pe-a lui...una si si buna..

ella_c
Postat pe 14 Aprilie 2009 13:39
Un apropiat al CRISTINEI mi-a spus ca nu are iubit , am uitat sa scriu asta pe forum ieri.
Nu sunt obsedat , dar n-as f ivrut sa trimit flori unei femei care are iubit. De aceea am scris ieri ca azi voi discuta cu o angajata a ei , iar daca respectiva persoana-mi va spune ca Lady CRISTINA se afla intr-o relatie atunci voi renunta la gestul elegant de curtoazie despre care v-am scris .

http://www.youtube.com/watch?v=iLi_osYNsOU&feature=player_embedded
unuunu
Postat pe 14 Aprilie 2009 18:54
De la: unuunu, la data 2009-04-14 18:54:36 Un apropiat al CRISTINEI mi-a spus ca nu are iubit , am uitat sa scriu asta pe forum ieri.
Nu sunt obsedat , dar n-as f ivrut sa trimit flori unei femei care are iubit. De aceea am scris ieri ca azi voi discuta cu o angajata a ei , iar daca respectiva persoana-mi va spune ca Lady CRISTINA se afla intr-o relatie atunci voi renunta la gestul elegant de curtoazie despre care v-am scris .

http://www.youtube.com/watch?v=iLi_osYNsOU&feature=player_embedded

Multa minte iti mai trebuie ...mie daca mi-ar placea cineva ..iar el n-ar face nimic .. ..ce sa fac ???Sa sar pe el, sa-i trimit maimutzoaie parfumate acasa, caramizi postale la birou, sa-l bombardez cu mesaje si mailuri de dragoste ranita ?Vad ca nu are interes, ca nu ma cauta ca nu ma vrea...asta e mergem mai departe, iubire cu sila nu se poate !
Asa si tu, incearca sa te resemnezi ...ori e atractie ori nu e ....e foarte simplu ...
__LL__
Postat pe 14 Aprilie 2009 19:03
De la: unuunu, la data 2009-04-04 17:17:24Cand o intalnesc imi bate inima foarte tare si simt ca ma sufoc.
Nu pot discuta cu ea , dupa cum pare este rece si inabordabila.
Mi-a raspuns odata la salut , in rest tace cu incapatanare.
Odata mi s-a parut ca mi-a zambit, sper sa nu fi fost doar o iluzie.
I-am gasit prfilul pe HI5 , i-am solicitat prietenia dar pana acum nu am primit acceptul ,
i-am descoperit ID-ul de messenger si am adaugat-o la contacte dar intr-o zi mi-a aparut un mesaj in care scria ca ea mi-a respins cererea de adaugare la lista proprie.
DOAMNELOR , DOMNISOARELOR va implor sa ma ajutati s-o cuceresc ,dumneavoastra stiti cum simte o femeie . Ce ma sfatuiti sa fac?



Va multumesc pentru amabilitatea dumneavoastra.


de unde esti?
l_diana_c
Postat pe 14 Aprilie 2009 19:08
De la: DiavolytaTa, la data 2009-04-04 17:43:09da ai incercat sa umbli cu alta si s`o faci geloasa?

....hehe...poate fata asta nici nu stie ca el exista
mitura
Postat pe 14 Aprilie 2009 19:11
Ai dreptate , o iubesc in taina ,n-am spus nimanui asta.
Acum am tras concluzii contradictorii in urma discutiilor pe care le-am avut cu angajata CRISTINEI ,care mi-a spus ca LADY CRISTINA se afla intr-o relatie cu un barbat de conditie superioara materiala si profesionala si cu o persoana apropiata CRISTINEI care infirma faptul ca LADY CRISTINA s-ar afla intr-o relatie romantica avansand ideea ca poate fi vorba cel mult de o relatie de amicitie.
Cert e ca m-am hotarat sa nu mai recurg la gesturi de curtoazie.
Chiar m-as bucura sa o stiu fericita pe aceasta LADY pe care vi-o pot descrie in felul urmator:

Are cam 1,78m , par lung blond superb coafat de fiecare data, ochii rapitori de un albastru intens, chipul ei este de o frumusete inimaginabila , trupul ei emana o feminitate extraordinara, mersul ei de o gratie nemaivazuta, felul inrobitor in care calca pamantul , detine puterea absoluta asupra inimilor masculine.


Aceasta este superba LADY CRISTINA.
unuunu
Postat pe 14 Aprilie 2009 19:11
De la: unuunu, la data 2009-04-14 19:11:20 Ai dreptate , o iubesc in taina ,n-am spus nimanui asta.
Acum am tras concluzii contradictorii in urma discutiilor pe care le-am avut cu angajata CRISTINEI ,care mi-a spus ca LADY CRISTINA se afla intr-o relatie cu un barbat de conditie superioara materiala si profesionala si cu o persoana apropiata CRISTINEI care infirma faptul ca LADY CRISTINA s-ar afla intr-o relatie romantica avansand ideea ca poate fi vorba cel mult de o relatie de amicitie.
Cert e ca m-am hotarat sa nu mai recurg la gesturi de curtoazie.
Chiar m-as bucura sa o stiu fericita pe aceasta LADY pe care vi-o pot descrie in felul urmator:

Are cam 1,78m , par lung blond superb coafat de fiecare data, ochii rapitori de un albastru intens, chipul ei este de o frumusete inimaginabila , trupul ei emana o feminitate extraordinara, mersul ei de o gratie nemaivazuta, felul inrobitor in care calca pamantul , detine puterea absoluta asupra inimilor masculine.


Aceasta este superba LADY CRISTINA.


din nou: de unde esti?
l_diana_c
Postat pe 14 Aprilie 2009 19:13

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Cred ca-mi place de medicul meu....! 265 De la: geo_x 27 Iulie 2009 21:22
Fetele,obisnuite sa invinga de fiecare data ? 34 De la: chipeyes2002 11 Aprilie 2012 07:20
Iubesc doua femei 8 De la: kudika_992727 11 Februarie 2016 22:35
Casatorit, 35, Cluj, plictisit, caut "a secret passion", o femeie frumoasa, educata si ... casatorita 13 De la: scorpio67 29 Aprilie 2010 10:57
help...... 11 De la: kudika380044 4 Aprilie 2011 23:20