Setari Cookie-uri

O iubesc pe CRISTINA ,va rog ajutati-ma s-o cuceresc.

De la: unuunu, la data 2009-04-10 22:26:26
De la: unuunu, la data 2009-04-04 17:17:24Cand o intalnesc imi bate inima foarte tare si simt ca ma sufoc.
Nu pot discuta cu ea , dupa cum pare este rece si inabordabila.
Mi-a raspuns odata la salut , in rest tace cu incapatanare.
Odata mi s-a parut ca mi-a zambit, sper sa nu fi fost doar o iluzie.
I-am gasit prfilul pe HI5 , i-am solicitat prietenia dar pana acum nu am primit acceptul ,
i-am descoperit ID-ul de messenger si am adaugat-o la contacte dar intr-o zi mi-a aparut un mesaj in care scria ca ea mi-a respins cererea de adaugare la lista proprie.
DOAMNELOR , DOMNISOARELOR va implor sa ma ajutati s-o cuceresc ,dumneavoastra stiti cum simte o femeie . Ce ma sfatuiti sa fac?



Va multumesc pentru amabilitatea dumneavoastra.




Va rog , nu ma alungasti , sunt o fata foarte frumoasa dar ranita de indiferenta iubitului care nu intelege ca el este unicul barbat din viata mea . NU-MI TREBUIE ALTUL. VBreau sa fiu sotia lui.
Sunt o fosta miss sport 2004 in ROMANIA
Va rog faceti-lm sa vada realitatea , am sa-l iubesc vesnic , si-am sa-l fac fericit mereu






Nu luati in seama mesajul asta e scris de catre o vecina mai glumeata .
Am facut gresala si i-am spus despre postarile mele pe forum , iar ea vad ca s-a gandit sa-mi faca glume.
unuunu
Postat pe 11 Aprilie 2009 16:09
De la: unuunu, la data 2009-04-11 16:09:14
De la: unuunu, la data 2009-04-10 22:26:26
De la: unuunu, la data 2009-04-04 17:17:24Cand o intalnesc imi bate inima foarte tare si simt ca ma sufoc.
Nu pot discuta cu ea , dupa cum pare este rece si inabordabila.
Mi-a raspuns odata la salut , in rest tace cu incapatanare.
Odata mi s-a parut ca mi-a zambit, sper sa nu fi fost doar o iluzie.
I-am gasit prfilul pe HI5 , i-am solicitat prietenia dar pana acum nu am primit acceptul ,
i-am descoperit ID-ul de messenger si am adaugat-o la contacte dar intr-o zi mi-a aparut un mesaj in care scria ca ea mi-a respins cererea de adaugare la lista proprie.
DOAMNELOR , DOMNISOARELOR va implor sa ma ajutati s-o cuceresc ,dumneavoastra stiti cum simte o femeie . Ce ma sfatuiti sa fac?



Va multumesc pentru amabilitatea dumneavoastra.




Va rog , nu ma alungasti , sunt o fata foarte frumoasa dar ranita de indiferenta iubitului care nu intelege ca el este unicul barbat din viata mea . NU-MI TREBUIE ALTUL. VBreau sa fiu sotia lui.
Sunt o fosta miss sport 2004 in ROMANIA
Va rog faceti-lm sa vada realitatea , am sa-l iubesc vesnic , si-am sa-l fac fericit mereu






Nu luati in seama mesajul asta e scris de catre o vecina mai glumeata .
Am facut gresala si i-am spus despre postarile mele pe forum , iar ea vad ca s-a gandit sa-mi faca glume.





Este casatorita dar vad ca se poarta de parca n-ar fi maritata.
Si-a cerut scuze razand in hohote.
unuunu
Postat pe 11 Aprilie 2009 16:10
De la: unuunu, la data 2009-04-11 16:10:50
De la: unuunu, la data 2009-04-11 16:09:14
De la: unuunu, la data 2009-04-10 22:26:26
De la: unuunu, la data 2009-04-04 17:17:24Cand o intalnesc imi bate inima foarte tare si simt ca ma sufoc.
Nu pot discuta cu ea , dupa cum pare este rece si inabordabila.
Mi-a raspuns odata la salut , in rest tace cu incapatanare.
Odata mi s-a parut ca mi-a zambit, sper sa nu fi fost doar o iluzie.
I-am gasit prfilul pe HI5 , i-am solicitat prietenia dar pana acum nu am primit acceptul ,
i-am descoperit ID-ul de messenger si am adaugat-o la contacte dar intr-o zi mi-a aparut un mesaj in care scria ca ea mi-a respins cererea de adaugare la lista proprie.
DOAMNELOR , DOMNISOARELOR va implor sa ma ajutati s-o cuceresc ,dumneavoastra stiti cum simte o femeie . Ce ma sfatuiti sa fac?



Va multumesc pentru amabilitatea dumneavoastra.




Va rog , nu ma alungasti , sunt o fata foarte frumoasa dar ranita de indiferenta iubitului care nu intelege ca el este unicul barbat din viata mea . NU-MI TREBUIE ALTUL. VBreau sa fiu sotia lui.
Sunt o fosta miss sport 2004 in ROMANIA
Va rog faceti-lm sa vada realitatea , am sa-l iubesc vesnic , si-am sa-l fac fericit mereu






Nu luati in seama mesajul asta e scris de catre o vecina mai glumeata .
Am facut gresala si i-am spus despre postarile mele pe forum , iar ea vad ca s-a gandit sa-mi faca glume.





Este casatorita dar vad ca se poarta de parca n-ar fi maritata.
Si-a cerut scuze razand in hohote.




I-am spus ca sunt foarte suparat pe ea.
unuunu
Postat pe 11 Aprilie 2009 16:11
hei ce mai faci?? ai vorbit cu cristina???
SweetHappyButterfly
Postat pe 11 Aprilie 2009 16:12
Ce vecina posedata ai !!!
__LL__
Postat pe 11 Aprilie 2009 16:26
De la: SweetHappyButterfly, la data 2009-04-11 16:12:44hei ce mai faci?? ai vorbit cu cristina???





Nu, n-am vorbit cu ea. Nu mai pot visa la ea. Este o DREAMGIRL . Am mai vazut-o in urma cu o zi , dar nu avea surasul acela angelic pe care l-am sesizat in ziua cand am vazut-o cu alesul ei.
O angajata de-a ei mi-a spus tot ce v-am scris aici despre ea.Aceeasi sursa mi-a confirmat ca Superba CRISTINA este trista mereu dar ca nu se cunosc motivele care stau la baza tristetei ei.
Am vise nocturne cu ea dar in general ma straduiesc sa o uit. Nu stiu cum am "reusit " sa ma indragostesc asa de tare.
Ii urez sa fie fericita si sa fie iubita de catre cel pe care-l doreste ea.Ma inchin in fata cotei maxime de frumusete pe care o reprezinta ea.Lacrimand ma-ndepartez de ea sperand ca-si va gasi fericirea curand.
unuunu
Postat pe 11 Aprilie 2009 16:33
De la: __LL__, la data 2009-04-11 16:26:57Ce vecina posedata ai !!!


Da e cam prea glumeata.
unuunu
Postat pe 11 Aprilie 2009 16:35
De la: unuunu, la data 2009-04-11 16:33:37
De la: SweetHappyButterfly, la data 2009-04-11 16:12:44hei ce mai faci?? ai vorbit cu cristina???





Nu, n-am vorbit cu ea. Nu mai pot visa la ea. Este o DREAMGIRL . Am mai vazut-o in urma cu o zi , dar nu avea surasul acela angelic pe care l-am sesizat in ziua cand am vazut-o cu alesul ei.
O angajata de-a ei mi-a spus tot ce v-am scris aici despre ea.Aceeasi sursa mi-a confirmat ca Superba CRISTINA este trista mereu dar ca nu se cunosc motivele care stau la baza tristetei ei.
Am vise nocturne cu ea dar in general ma straduiesc sa o uit. Nu stiu cum am "reusit " sa ma indragostesc asa de tare.
Ii urez sa fie fericita si sa fie iubita de catre cel pe care-l doreste ea.Ma inchin in fata cotei maxime de frumusete pe care o reprezinta ea.Lacrimand ma-ndepartez de ea sperand ca-si va gasi fericirea curand.



bravo... nimeni nu merita sa ti pierzi timpul dupa el/ea...
incercari pot fi multe,dar in momentul in care se epuizeaza toate,in momentul in care celalalt tot semnalizeaza k nu si nu si nu,atunci e bine sa faci ce ai zis tu mai sus...
cum ar fi,sa speri fara nicio speranta...aiurea... nimeni nu merita sa l astepti...
poate e mai bine k s a intamplat asa,...poate aveai surpriza sa constati k NU E DELOC CEEA CE PARE SAU CE VREA SA PARA!!!
iti urez bafta si sunt destule fete pe lume!!!!
SweetHappyButterfly
Postat pe 11 Aprilie 2009 17:05
De la: SweetHappyButterfly, la data 2009-04-11 17:05:52
De la: unuunu, la data 2009-04-11 16:33:37
De la: SweetHappyButterfly, la data 2009-04-11 16:12:44hei ce mai faci?? ai vorbit cu cristina???





Nu, n-am vorbit cu ea. Nu mai pot visa la ea. Este o DREAMGIRL . Am mai vazut-o in urma cu o zi , dar nu avea surasul acela angelic pe care l-am sesizat in ziua cand am vazut-o cu alesul ei.
O angajata de-a ei mi-a spus tot ce v-am scris aici despre ea.Aceeasi sursa mi-a confirmat ca Superba CRISTINA este trista mereu dar ca nu se cunosc motivele care stau la baza tristetei ei.
Am vise nocturne cu ea dar in general ma straduiesc sa o uit. Nu stiu cum am "reusit " sa ma indragostesc asa de tare.
Ii urez sa fie fericita si sa fie iubita de catre cel pe care-l doreste ea.Ma inchin in fata cotei maxime de frumusete pe care o reprezinta ea.Lacrimand ma-ndepartez de ea sperand ca-si va gasi fericirea curand.



bravo... nimeni nu merita sa ti pierzi timpul dupa el/ea...
incercari pot fi multe,dar in momentul in care se epuizeaza toate,in momentul in care celalalt tot semnalizeaza k nu si nu si nu,atunci e bine sa faci ce ai zis tu mai sus...
cum ar fi,sa speri fara nicio speranta...aiurea... nimeni nu merita sa l astepti...
poate e mai bine k s a intamplat asa,...poate aveai surpriza sa constati k NU E DELOC CEEA CE PARE SAU CE VREA SA PARA!!!
iti urez bafta si sunt destule fete pe lume!!!!




Ca ea , nu cred ca mai sunt multe fete in lume. V-am scris intr-unul din comentariile mele ca este extraordinar de frumoasa CRISTINA, este de-a dreptul socant de frumoasa. Ochii ei sunt unici , chipul ei este fantastic de dragut , statura ei de diva este perfecta, formele ei feminine neexpuse cu vulgaritate sunt naucitoare.
Cred ca multi barbati viseaza la ea , poate chiar toti barbatii care au vazut-o chiar si doar pentru o clipa sunt inebuniti dupa ea.
unuunu
Postat pe 11 Aprilie 2009 17:18
De la: unuunu, la data 2009-04-11 17:18:56
De la: SweetHappyButterfly, la data 2009-04-11 17:05:52
De la: unuunu, la data 2009-04-11 16:33:37
De la: SweetHappyButterfly, la data 2009-04-11 16:12:44hei ce mai faci?? ai vorbit cu cristina???





Nu, n-am vorbit cu ea. Nu mai pot visa la ea. Este o DREAMGIRL . Am mai vazut-o in urma cu o zi , dar nu avea surasul acela angelic pe care l-am sesizat in ziua cand am vazut-o cu alesul ei.
O angajata de-a ei mi-a spus tot ce v-am scris aici despre ea.Aceeasi sursa mi-a confirmat ca Superba CRISTINA este trista mereu dar ca nu se cunosc motivele care stau la baza tristetei ei.
Am vise nocturne cu ea dar in general ma straduiesc sa o uit. Nu stiu cum am "reusit " sa ma indragostesc asa de tare.
Ii urez sa fie fericita si sa fie iubita de catre cel pe care-l doreste ea.Ma inchin in fata cotei maxime de frumusete pe care o reprezinta ea.Lacrimand ma-ndepartez de ea sperand ca-si va gasi fericirea curand.



bravo... nimeni nu merita sa ti pierzi timpul dupa el/ea...
incercari pot fi multe,dar in momentul in care se epuizeaza toate,in momentul in care celalalt tot semnalizeaza k nu si nu si nu,atunci e bine sa faci ce ai zis tu mai sus...
cum ar fi,sa speri fara nicio speranta...aiurea... nimeni nu merita sa l astepti...
poate e mai bine k s a intamplat asa,...poate aveai surpriza sa constati k NU E DELOC CEEA CE PARE SAU CE VREA SA PARA!!!
iti urez bafta si sunt destule fete pe lume!!!!




Ca ea , nu cred ca mai sunt multe fete in lume. V-am scris intr-unul din comentariile mele ca este extraordinar de frumoasa CRISTINA, este de-a dreptul socant de frumoasa. Ochii ei sunt unici , chipul ei este fantastic de dragut , statura ei de diva este perfecta, formele ei feminine neexpuse cu vulgaritate sunt naucitoare.
Cred ca multi barbati viseaza la ea , poate chiar toti barbatii care au vazut-o chiar si doar pentru o clipa sunt inebuniti dupa ea.



Cand am vazut-o prima data , mi-au dat lacrimile ,atat am fost de impresionat (placut) de rara ei frumusete.
unuunu
Postat pe 11 Aprilie 2009 17:21
Imi cer scuze de ceea ce urmeaza sa spun, dar: unuunu, daca as putea sa scot o mana prin monitor si sa-ti trag doua palme peste ceafa...te-ai trezi la realitate? Asa,prieteneste...sper sa nu te superi pe mine...
mrskattousa
Postat pe 11 Aprilie 2009 17:30
De la: mrskattousa, la data 2009-04-11 17:30:56Imi cer scuze de ceea ce urmeaza sa spun, dar: unuunu, daca as putea sa scot o mana prin monitor si sa-ti trag doua palme peste ceafa...te-ai trezi la realitate? Asa,prieteneste...sper sa nu te superi pe mine...
sarutama
Postat pe 11 Aprilie 2009 17:34
De la: mrskattousa, la data 2009-04-11 17:30:56Imi cer scuze de ceea ce urmeaza sa spun, dar: unuunu, daca as putea sa scot o mana prin monitor si sa-ti trag doua palme peste ceafa...te-ai trezi la realitate? Asa,prieteneste...sper sa nu te superi pe mine...



Nu ma supar , dar eu cred ca sunt realist destul. Tu esti femeie , nu realizezi ce uragane sentimentale pot provoca femeile .
Voi aveti atata frumusete cata apa are Pacificul. Recunosc ca sunt o victima a unei sageti sentimentale incasata din vina mea dar cu aportul decisiv al posesoarei unei frumuseti inegalabila.
Poate ca plutesc in norii ideatiei cand vorbesc despre LADY CRISTINA, dar , crede-ma ca pot sa ma gandesc si la altceva nu numai la ea ( evident fortandu-ma).
unuunu
Postat pe 11 Aprilie 2009 17:46
De la: mrskattousa, la data 2009-04-11 17:30:56Imi cer scuze de ceea ce urmeaza sa spun, dar: unuunu, daca as putea sa scot o mana prin monitor si sa-ti trag doua palme peste ceafa...te-ai trezi la realitate? Asa,prieteneste...sper sa nu te superi pe mine...



P.S.
Esti frumoasa.
Sa fi iubita de cel pe care ti-l doresti.
unuunu
Postat pe 11 Aprilie 2009 17:49
mersi.
mrskattousa
Postat pe 11 Aprilie 2009 18:35
Auzi...tu chiar ne iei de proaste...
I-ai dat vecinei nick-ul si parola?Sau erai cu vecina si ii aratai ce gluma glumeata ai facut tu pe forum ??



ella_c
Postat pe 11 Aprilie 2009 19:09
De la: ella_c, la data 2009-04-11 19:09:33Auzi...tu chiar ne iei de proaste...
I-ai dat vecinei nick-ul si parola?Sau erai cu vecina si ii aratai ce gluma glumeata ai facut tu pe forum ??





ai vrut s-a spui cu cristina si vrea sa isi bata joc de voi
sarutama
Postat pe 11 Aprilie 2009 19:13
De la: sarutama, la data 2009-04-11 19:13:32
De la: ella_c, la data 2009-04-11 19:09:33Auzi...tu chiar ne iei de proaste...
I-ai dat vecinei nick-ul si parola?Sau erai cu vecina si ii aratai ce gluma glumeata ai facut tu pe forum ??





ai vrut s-a spui cu cristina si vrea sa isi bata joc de voi


Cine mai stie cu cine...Cristina,Vecina,Miss Sport..sau cine zice ca e...



asta e pentru tine !
ella_c
Postat pe 11 Aprilie 2009 19:17
Asta ma gandeam si eu ella...daca nu cumva omu' asta face misto aici,impreuna cu vecina lui...sau poate vecina e si ea un personaj la fel de fictiv ca si cristina ...
OneLastBreath
Postat pe 11 Aprilie 2009 19:17
De la: OneLastBreath, la data 2009-04-11 19:17:50Asta ma gandeam si eu ella...daca nu cumva omu' asta face misto aici,impreuna cu vecina lui...sau poate vecina e si ea un personaj la fel de fictiv ca si cristina ...


Prea multe semne de intrebare ...Eu una nu-l mai iau in serios...
Sau nu o mai iau ...Cine stie cine scrie si de ce...
ella_c
Postat pe 11 Aprilie 2009 19:20
De la: ella_c, la data 2009-04-11 19:17:42
De la: sarutama, la data 2009-04-11 19:13:32
De la: ella_c, la data 2009-04-11 19:09:33Auzi...tu chiar ne iei de proaste...
I-ai dat vecinei nick-ul si parola?Sau erai cu vecina si ii aratai ce gluma glumeata ai facut tu pe forum ??





ai vrut s-a spui cu cristina si vrea sa isi bata joc de voi


Cine mai stie cu cine...Cristina,Vecina,Miss Sport..sau cine zice ca e...



asta e pentru tine !

ma faci s-a rosesc si ma vede lumea din jur ,,,,, si pentru tine mai multi

baiatul asta are o problema ,,,se plictiseste si cred ca ii place s-a butoneze tastatura ,,ok,,dar de ce isi bate joc de el nu stiu credeti-ma ,,,eu oricum il inteleg dar ca s-a vada alcineva ce scriu eu (ex vecina ,cristina ,miss ,etc) m-i s-e pare o nebunie totala ,,,MA BAIATULE AI O PROBLEMA ????????daca da incearca si spala rufele cu vecina si cu restul dar nu cu noi aici ,,,ca eu am masina de spalat rufe dar nu se deschide capacul in timpul finctionari,,,daca ma intelegi
sarutama
Postat pe 11 Aprilie 2009 19:23
De la: sarutama, la data 2009-04-11 19:23:12
ma faci s-a rosesc si ma vede lumea din jur ,,,,, si pentru tine mai multi

baiatul asta are o problema ,,,se plictiseste si cred ca ii place s-a butoneze tastatura ,,ok,,dar de ce isi bate joc de el nu stiu credeti-ma ,,,eu oricum il inteleg dar ca s-a vada alcineva ce scriu eu (ex vecina ,cristina ,miss ,etc) m-i s-e pare o nebunie totala ,,,MA BAIATULE AI O PROBLEMA ????????daca da incearca si spala rufele cu vecina si cu restul dar nu cu noi aici ,,,ca eu am masina de spalat rufe dar nu se deschide capacul in timpul finctionari,,,daca ma intelegi





ella_c
Postat pe 11 Aprilie 2009 19:28
dar vecina asta iti stia id-ul?cum de a intrat pe profilul tau?
dana_mv
Postat pe 11 Aprilie 2009 19:33
oricum ar fi...merita palmele alea peste ceafa! E foarte putreda povestea ...azi se jura ca-i singura si trista,maine afla ca de fapt e intr-o relatie cu "alesul ei" si zambeste, next day e iar trista si el ar da orice s-o vada zambind din nou...zana se plimba in audi, are angajati, e de-o frumusete uluitoare, iar din moment ce "al nostru" afla cu aproximatie salariul ei se decide sa se retraga intr-un colt (acelasi colt). Ma...tu esti cumva stalker?
Treaba cu vecina diabolica ti-a anulat toata credibilitatea.
mrskattousa
Postat pe 11 Aprilie 2009 19:54
De la: ella_c, la data 2009-04-11 19:09:33Auzi...tu chiar ne iei de proaste...
I-ai dat vecinei nick-ul si parola?Sau erai cu vecina si ii aratai ce gluma glumeata ai facut tu pe forum ??





Pai a vazut ea parola
cand am intrat de fata cu ea peforum
unuunu
Postat pe 11 Aprilie 2009 20:12
LADYES , va rog sa nu mai fiti suparate pe mine pentru ca nu sunt de vina ca neastamparata aia se joaca aiurea.
Mi-a vazut NICK-ul si PAROLA cand am intrat pe forum si vad ca le-a retinut .



Povestea mea este adevarata si foarte dureroasa pentru mine. Am postat pe forum intr-o zi in care ma simteam foarte atras de Lady CRISTINA , o zi in care se nastea speranta ca o voi avea langa mine.
unuunu
Postat pe 11 Aprilie 2009 20:19
De la: unuunu, la data 2009-04-11 20:19:26LADYES , va rog sa nu mai fiti suparate pe mine pentru ca nu sunt de vina ca neastamparata aia se joaca aiurea.
Mi-a vazut NICK-ul si PAROLA cand am intrat pe forum si vad ca le-a retinut .



Povestea mea este adevarata si foarte dureroasa pentru mine. Am postat pe forum intr-o zi in care ma simteam foarte atras de Lady CRISTINA , o zi in care se nastea speranta ca o voi avea langa mine.


Eu una cred in oameni.
Am crezut si in tine si povestea ta..dar stii tu vorba aia cu proba contrarie..
Faza cu vecina sa o spui copiilor din fata blocului,ei o cunosc pe vecina si poate te vor crede...
Consider ca s-au adunat pagini destule pentru un subiect imaginar...cel putin din punctul meu de vedere!

ella_c
Postat pe 12 Aprilie 2009 19:04
De la: ella_c, la data 2009-04-12 19:04:50
De la: unuunu, la data 2009-04-11 20:19:26LADYES , va rog sa nu mai fiti suparate pe mine pentru ca nu sunt de vina ca neastamparata aia se joaca aiurea.
Mi-a vazut NICK-ul si PAROLA cand am intrat pe forum si vad ca le-a retinut .



Povestea mea este adevarata si foarte dureroasa pentru mine. Am postat pe forum intr-o zi in care ma simteam foarte atras de Lady CRISTINA , o zi in care se nastea speranta ca o voi avea langa mine.


Eu una cred in oameni.
Am crezut si in tine si povestea ta..dar stii tu vorba aia cu proba contrarie..
Faza cu vecina sa o spui copiilor din fata blocului,ei o cunosc pe vecina si poate te vor crede...
Consider ca s-au adunat pagini destule pentru un subiect imaginar...cel putin din punctul meu de vedere!




si din categoria ,,,,,,,,,,,,,,O IUBESC PE LADY CRISTINA,,,,,,,,,,,,castigatorul concursului de furat parole si nickuri ,,,,a fost desemnat,,,,,,,,atentie,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,suspans,,,,,,,,,,,,,,,,,, ,,,,,,,suspans ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,VECINAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
MA UNULE ,,,CREDE-MA sunt si eu barbat am iubit si eu dar nu ma fac de ras
sarutama
Postat pe 12 Aprilie 2009 19:24
De la: sarutama, la data 2009-04-12 19:24:39

si din categoria ,,,,,,,,,,,,,,O IUBESC PE LADY CRISTINA,,,,,,,,,,,,castigatorul concursului de furat parole si nickuri ,,,,a fost desemnat,,,,,,,,atentie,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,suspans,,,,,,,,,,,,,,,,,, ,,,,,,,suspans ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,VECINAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
MA UNULE ,,,CREDE-MA sunt si eu barbat am iubit si eu dar nu ma fac de ras


de cate ori iti vad nick-ul nu ma pot gandi decat la asta
ella_c
Postat pe 12 Aprilie 2009 19:30
De la: ella_c, la data 2009-04-12 19:30:38
De la: sarutama, la data 2009-04-12 19:24:39

si din categoria ,,,,,,,,,,,,,,O IUBESC PE LADY CRISTINA,,,,,,,,,,,,castigatorul concursului de furat parole si nickuri ,,,,a fost desemnat,,,,,,,,atentie,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,suspans,,,,,,,,,,,,,,,,,, ,,,,,,,suspans ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,VECINAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
MA UNULE ,,,CREDE-MA sunt si eu barbat am iubit si eu dar nu ma fac de ras


de cate ori iti vad nick-ul nu ma pot gandi decat la asta

de ce crezi ca am pus acest nick,,,s-a agat si eu ceva ca unu care cauta fete pe aici
si eu te poop fata
sarutama
Postat pe 12 Aprilie 2009 19:33

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
ANGAJEZ MASEUZA! 33 De la: kudika_972424 19 August 2014 00:13
buna ....vreau un sfat...o parere nu critici 29 De la: kudika046333 3 Septembrie 2009 16:06
sex 45 De la: the_O 29 Octombrie 2010 13:05
Ok. Ma intriga un tip...ce fac? 43 De la: Miss_Stardust 10 Mai 2010 16:50
suntem pe dos 18 De la: cami_goanga10 7 Aprilie 2010 23:19