Setari Cookie-uri

spuneti-mi voi cum sa fac ca eu nu mai stiu

Situatia e in felul urmator:suntem impreuna de vreo 3 luni,la inceput totul era ok adica vorbeam des la telefon pe mess,stiti voi,ieseam la cafea ,in oras etc.Amandoi lucram doar ca ea lucreaza in comert cu program de doua cu doua iar eu lucrez noaptea.Pana aici toate bune,acum o luna a plecat la Timisoara,acasa,in concediu 10 zile.Vorbeam la tel foarte mult si totul parea ca este ok si abia asteptam sa ne revedem.In ziua in care a revenit tot asa vorbim la telefon,dar nu am putut sa o astept deoarece am fost chemat de urgenta la servici pentru o problema.Am ajuns la ea dupa vreo doua ore si mai aveam timp inca vreo 2 ore pana sa ma intorc la servici,dar surpriza ea imi spune ca ca mai bine vin maine ca e obosita si trebuie sa despacheteze.Plec de acolo in acel moment iar de atunci cand vorbim la telefon(atunci cand e la servici) spune ca totul e ok,ca ii e dor de mine si din astea,dar cand e libera si ar trebui sa ne vedem tot timpul e ocupata cu altceva si uneori nici nu mai raspunde la tel,la mesaje.Peste doua zile cand vb iar imi spune ca eu nu o inteleg dar ca ea vrea sa continuam relatia.Voi ce parere aveti?
unu_din_oradea
Postat pe 16 Septembrie 2011 11:14
Poate a cunosut pe altul.Sau pur si simplu e plictisita si vrea sa fie mai mult singura.
doi_ochi_caprui
Postat pe 16 Septembrie 2011 11:23
Am intrebat-o si lucrul acesta dar a spus ca nu,nu era o tragedie,dar nu inteleg de ce tine atunci sa continum in felul acesta.asta nu inteleg eu
unu_din_oradea
Postat pe 16 Septembrie 2011 11:27
De la: unu_din_oradea, la data 2011-09-16 11:14:37Situatia e in felul urmator:suntem impreuna de vreo 3 luni,la inceput totul era ok adica vorbeam des la telefon pe mess,stiti voi,ieseam la cafea ,in oras etc.Amandoi lucram doar ca ea lucreaza in comert cu program de doua cu doua iar eu lucrez noaptea.Pana aici toate bune,acum o luna a plecat la Timisoara,acasa,in concediu 10 zile.Vorbeam la tel foarte mult si totul parea ca este ok si abia asteptam sa ne revedem.In ziua in care a revenit tot asa vorbim la telefon,dar nu am putut sa o astept deoarece am fost chemat de urgenta la servici pentru o problema.Am ajuns la ea dupa vreo doua ore si mai aveam timp inca vreo 2 ore pana sa ma intorc la servici,dar surpriza ea imi spune ca ca mai bine vin maine ca e obosita si trebuie sa despacheteze.Plec de acolo in acel moment iar de atunci cand vorbim la telefon(atunci cand e la servici) spune ca totul e ok,ca ii e dor de mine si din astea,dar cand e libera si ar trebui sa ne vedem tot timpul e ocupata cu altceva si uneori nici nu mai raspunde la tel,la mesaje.Peste doua zile cand vb iar imi spune ca eu nu o inteleg dar ca ea vrea sa continuam relatia.Voi ce parere aveti?

S-a reintors la prietenul ei....tu ai fost o relatie de moment:)de criza,etc....
kudikay
Postat pe 19 Septembrie 2011 16:40
De la: unu_din_oradea, la data 2011-09-16 11:14:37Situatia e in felul urmator:suntem impreuna de vreo 3 luni,la inceput totul era ok adica vorbeam des la telefon pe mess,stiti voi,ieseam la cafea ,in oras etc.Amandoi lucram doar ca ea lucreaza in comert cu program de doua cu doua iar eu lucrez noaptea.Pana aici toate bune,acum o luna a plecat la Timisoara,acasa,in concediu 10 zile.Vorbeam la tel foarte mult si totul parea ca este ok si abia asteptam sa ne revedem.In ziua in care a revenit tot asa vorbim la telefon,dar nu am putut sa o astept deoarece am fost chemat de urgenta la servici pentru o problema.Am ajuns la ea dupa vreo doua ore si mai aveam timp inca vreo 2 ore pana sa ma intorc la servici,dar surpriza ea imi spune ca ca mai bine vin maine ca e obosita si trebuie sa despacheteze.Plec de acolo in acel moment iar de atunci cand vorbim la telefon(atunci cand e la servici) spune ca totul e ok,ca ii e dor de mine si din astea,dar cand e libera si ar trebui sa ne vedem tot timpul e ocupata cu altceva si uneori nici nu mai raspunde la tel,la mesaje.Peste doua zile cand vb iar imi spune ca eu nu o inteleg dar ca ea vrea sa continuam relatia.Voi ce parere aveti?

vezi sa nu care cumva sa fi a treia roata la caruta
piscolino
Postat pe 19 Septembrie 2011 16:45

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Oare m-a iubit? 28 De la: Dyana_Dee_1 4 Iunie 2012 21:55
Vreau sa-l uit...dar cum??? 27 De la: kudika_1005014 8 Aprilie 2016 16:36
cum pot fi indiferenta? 37 De la: simonica_yo 5 August 2009 18:03
cum sa ma despart de el? 19 De la: pryntzesyta 6 August 2009 22:20
vreau sa ma despart de el 3 De la: kudika_9395 8 Iunie 2012 11:48