Setari Cookie-uri

Eu 14 el....

De la: lipsa_inspiratie, la data 2009-04-08 20:34:22intr`un fel park diferenta asta ma sperie...dar nu stiu de ce


te sperie fetita scumpa?
ai si de ce...daca va culcati impreuna sau orice alta prostie comiteti, fie si sarut undeva public, trebuie sa stii ca acest lucru in fata organelor statului nu va conta prea mult, fapta este pedepsita de lege pentru el ca si corupere de minore, respectiv poate chiar relatii cu o minora, si pedepsit extrem de aspru. nu e vreo gluma!
daca el este inconstient, tu desi mai mica...fii tu matura! desi...tu... in fata legii...oficial nu ai discernamant. imi pari destul de matura daca ai postat aici. stai pe fundul tau fetita mica si da inapoi cu pedala de acceleratie apasata la maxim. il bagi in puscarie cu draci! si itui faci si tu probleme de nu e adevarat! Back off!
cristinarudi
Postat pe 11 Mai 2009 16:56
De la: aprov, la data 2009-05-11 16:23:46Diferenta de varsta nu e mare! Alta e problema: varsta ta frageda.
Sfatul meu este sa te mai gandesti. Tu nu cred ca poti,esti copil inca,dar ar fi bine ca el sa fie cu capul pe umeri.Daca vrea doar sex cu vreo trufanda, vei afla la cateva saptamani dupa ce te-ai culcat cu el.In ruptul capului nu va iesi cu tine in lume. Poate fi acuzat de parintii tai de corupere de minori, si in plus ar fi tinta tuturor prietenilor lui.Barbatii accepta fete mult mai tine , numai dupa ce au ei peste 40-45 de ani.


u nu esti normal/a la cap,ai probleme mari,cum adica nu e mare diferenta??
pey vrei sa fie de 20 30 de ani??/ce trufanda?ea este un copil care nu gandeste,si el un dobitoc,iar u unul mai mare ca o incurajez..
ai inteles?
scorpyoW
Postat pe 11 Mai 2009 16:56
nu ma mai mira nimic daca si berlusconi (72 de ani) iese cu una de 18
yumy
Postat pe 11 Mai 2009 17:00
Mai SCORPYOW, parerea ta ma lasa rece. Diferenta nu este mare, repet. Cunosc cazuri de familii fericite in care el a avut 15 ani mai mult ca ea cand s-au casatorit,si sunt foarte fericiti desi au deja nepoti.Conteaza doar sentimentele si mai ales acelea de lunga durata.
Problema mare este ca fetita e inca de varsta papusilor oricat de dezvoltata fizic ar fi ea acum.
Altceva i-as spune daca ea ar avea 20 de ani si el 32.
Dar tu nu ai cum sa intelegi asta asa-i?
aprov
Postat pe 11 Mai 2009 17:02
Diavolyt'o hai incoa,sa trezit copila la realitate
scorpyoW
Postat pe 11 Mai 2009 17:14
m-ai asteapta draguto...acum vezi viata total diferit ...
roz5blue6lila7
Postat pe 11 Mai 2009 17:42
puiule,tu esti o inocenta,,un copil,nu te grabi sa cresti ca o sa ai toata viata timp,,...Asteapta si fa-l sa inteleaga ca tu inca te simti un copil,,..Nu e pentru tine,,de fapt ar trebui sa mai astepti pana a''ti face prieten,,iar pana ati incepe viata sexuala cu atat mai mult,,,,,Esti prea mica,,traieste-ti copilaria si nu te grabi sa te maturizezi,,sunt prea multe lucruri pe care la varsta ta nu esti pregatita sa le infrunti,,,,Stiu ca orice ti-am spune noi este mai mult in zadar , tu o sa fi cea care ia decizia finala ,insa daca asculti si astepti nu o sa ai nimic de pierdut...Barbatii,oameni in general de multe ori nu sunt ceea ce par,,iar de multe ori trebuie sa gresim pentru a intelege asta,insa clar tu ESTI PREA MIKA..pupiki
cris007
Postat pe 11 Mai 2009 17:48
AAAAA,,inca ceva,,,diferenta de varsta nu este o problema,,,,problema este faptul ca esti un copil inca,,,.....daca tu ai fi avut18- 20 de ani.,,era cu totul altceva,,...Eu am o nepoata care are aceasi varsta precum a ta,,si nu as incuraja-o pentru nimik in lume sa se gandeasca la un eventual prieten......Asta in caz ca nu are maxim varsta ei,,,,,sper sa intelegi...
cris007
Postat pe 11 Mai 2009 17:58
deci...nu stiu ce se intampla?! tot mai des intalnesc cazuri cu diferente de varsta! nu k ar fi o problema pt k sh eu ma aflu intr o astfel de situatie...eu am 19(ink un pic pana la 20) el 28(apoape 9ani intre noi desh nu se cunoaste!) suntem de un an impreuna si ne intelegem mai mult k perfect..ne iubim,lucrurile sunt kt se poate de serioase intre noi...Dar sa aud cazuri de 14 cu 26 sau 29 e km strigator la cer..e pedofilie de acum...inteleg k barbatilor le plac femeile tinere,fragede,dar nu stiam k sh copii ! parca e altceva knd auzi o diferenta de varsta de 10-15ani intr un cuplu knd ea are 18-20 iar el 30...ai mare grija Alexa sa nu incurci sentimentele lui cu simpatia fata de tn,adik poate el te simpatizeaza k fiind o fata dragalasa,inocenta poate o surioara mai mica,dar nici decum k fiind iubita lui...
mardusha
Postat pe 11 Mai 2009 18:58
De la: scorpyow10, la data 2009-05-11 17:14:22Diavolyt'o hai incoa,sa trezit copila la realitate


unde, unde?
Diavolyta_
Postat pe 11 Mai 2009 19:02
De la: Diavolyta_, la data 2009-05-11 19:02:19
De la: scorpyow10, la data 2009-05-11 17:14:22Diavolyt'o hai incoa,sa trezit copila la realitate


unde, unde?

bantuie prin aer
yumy
Postat pe 11 Mai 2009 19:12
De la: yumalai, la data 2009-05-11 19:12:33
De la: Diavolyta_, la data 2009-05-11 19:02:19
De la: scorpyow10, la data 2009-05-11 17:14:22Diavolyt'o hai incoa,sa trezit copila la realitate


unde, unde?

bantuie prin aer


sau prin paturile barbatilor
Diavolyta_
Postat pe 11 Mai 2009 19:16
De la: Diavolyta_, la data 2009-05-11 19:16:41
De la: yumalai, la data 2009-05-11 19:12:33
De la: Diavolyta_, la data 2009-05-11 19:02:19
De la: scorpyow10, la data 2009-05-11 17:14:22Diavolyt'o hai incoa,sa trezit copila la realitate


unde, unde?

bantuie prin aer


sau prin paturile barbatilor

trece direct prin cearsafurile lor
yumy
Postat pe 11 Mai 2009 19:22
De la: yumalai, la data 2009-05-11 19:22:29
De la: Diavolyta_, la data 2009-05-11 19:16:41
De la: yumalai, la data 2009-05-11 19:12:33
De la: Diavolyta_, la data 2009-05-11 19:02:19
De la: scorpyow10, la data 2009-05-11 17:14:22Diavolyt'o hai incoa,sa trezit copila la realitate


unde, unde?

bantuie prin aer


sau prin paturile barbatilor

trece direct prin cearsafurile lor



o inceput de pe acu' ca nu cumva sa ramana in urma
Diavolyta_
Postat pe 11 Mai 2009 19:25
De la: Diavolyta_, la data 2009-05-11 19:25:51
De la: yumalai, la data 2009-05-11 19:22:29
De la: Diavolyta_, la data 2009-05-11 19:16:41
De la: yumalai, la data 2009-05-11 19:12:33
De la: Diavolyta_, la data 2009-05-11 19:02:19
De la: scorpyow10, la data 2009-05-11 17:14:22Diavolyt'o hai incoa,sa trezit copila la realitate


unde, unde?

bantuie prin aer


sau prin paturile barbatilor

trece direct prin cearsafurile lor



o inceput de pe acu' ca nu cumva sa ramana in urma

ha a inceput de ieri
yumy
Postat pe 11 Mai 2009 19:31
De la: yumalai, la data 2009-05-11 19:31:00
ha a inceput de ieri


si inca n'o terminat
Diavolyta_
Postat pe 11 Mai 2009 19:33
De la: Diavolyta_, la data 2009-05-11 19:33:05
De la: yumalai, la data 2009-05-11 19:31:00
ha a inceput de ieri


si inca n'o terminat

a ramas blocata in plapuma acum se chinuie sa iasa
yumy
Postat pe 11 Mai 2009 19:35
Auzi scuza'ma dar u ai ceva in cap?...sincer nu cred iar el e si mai dobitoc k in loc sa isi kute una de seama lui si sa faca cu aia ce vrea te'a gasit p tn o copilita...nu zic sa nu iti faci iubiti la 14 ani dar nu asa mari....sau e prea tantalau sa isi gaseasca o tipa de'o seama k el.... si dasta se da si el mare ca are o iubita....de 14 ani....pfff s'a intors lumea cu fundu'n sus...
pushyk
Postat pe 11 Mai 2009 20:52
mai degeba ne chinuim sa ii bagam mintile in cap... nu vrea sa inteleaga ce sa ii faci asta e... o sa vada mai tarziu
_dulcik_
Postat pe 11 Mai 2009 21:05
intoarce-te din drum...tu vezi lumea cu alti ochi la varsta asta, vezi barbatii cu alti ochi...el este un barbat la 26 de ani, tu esti o copila de 14 ani...este exclus ca o asemenea relatie sa mearga, sau sa existe...ai mare grija!!! Barbatii pot fi foarte rai pana si cu o copila de 14 ani!!! Va vrea sa te vrajeasca, tu fiind mica si naiva, si sa te duca pe alte drumuri...ai grija! eu am 20 de ani si crede-ma ca stiu ce vrobesc si te rog sa nu mi-o iei in nume de rau, daca am fost putin mai dura...papa!
magikgirl
Postat pe 12 Mai 2009 00:54
Saraca fata ;)) nici nu va mai zice nimic la cat ati sarit pe ea..Iubita ce vor toti sa iti spuna ca la varsta lui are banuiesc deja o lista intreaga de "fetite" Si tu esti abea la inceput..Ai grija.Degeaba iti spun toti ceilalti ca nu e bine. ca stii cum e..pana nu iti dai cu capu nu asculti..Tot ce putem sa te sfatuim e sa ai foarte mare grija si sa iti pastrez inocenta..Si sa nu il lasi sa te amageasca.Ce ai mai facut mai spune-ne..Te-am pupat si ai grija
Printz3s
Postat pe 12 Mai 2009 03:47
De la: __LL__, la data 2009-04-08 20:48:41Mai mami, ai doar 14 ani !!! Eu la 14 ani bateam la baietzi de numa' numa' ...erau si alte vremuri ce -i drept ...nu zic sa nu vorbesti sa nu socializezi ...dar tu esti prea mica ...daca erai majora si el avea 50 de ani ...nu era problema, ma rog era dar nu atat de presanta, insa esti minora puiule ...ai grija ...e ceva in neregula cu el chiar daca se poarta frumos...nici nu vreau sa ma gandesc la ceva rau ..
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,Da la 14 ani ma jucam, cu papusile, jucam fotbal cu baietii, le mai aplicam cate o batuta, eram copil !! Adolescenta am fost de la 17 ani , iar domnisoara,, pe la 20!! M-am casatorit de fraiera, la 22ani! Mare prostie sa te casatoresti la 22ani si tu,,,,,,,,,,,ce vrei fato??!! Crezi ca n-o sa te saturi de ,,,toate,,??¿ Sa fii fiica mea ,cred ca,,te-as trezi eu la realitate!!!!!!!! Esti indragostita!!!!!!!!! Extraordinar si???¿¿¿¿ Ce stii face?? Esti instare sa ,,tii o casa,, un barbat sa cresti copii?? Ce crezi ca-i viata? PUPAT+ CULCAT?? ATAT???? Maine poimaine te plangi ca esti gravida,avortezi sau iti dai copilul ca pe o marfa la o casa de copii!! Iubirile acestea ,,nebune,,fara cap,,ies cu cap,,adica,faci ,,BASTARZI,!!Oare mama ta ,,doarme?? E OARBA?? Ce pazeste!! Vai de voi ,,cand v-a trebui noi sa ne sprijinim de umerii vs,tot in cap vom cadea!! Nu stiti sa va traiti ,,copilaria! internetul v-a luat,, mintile!! halal de voi!!
kudika017520
Postat pe 12 Mai 2009 07:59
lucrurile se schimba...asa de repede ca nu va pot spune tot...
nu stiu ce sa va mai zic...ba suntem bine,ba nu mai avem vesti de la celalalt

oricum..incepe sa`si schimbe fata....
tipu' ala calm pe care-l stiam la inceput....incepe sa se exteriorizeze...sa-si expirime "oboseala" intr-un mod tare aiurea...
nu stiu ce sa va zic...eu urmeaza sa plec o vreme...o sa vad ce va fi dup`aia...
desi am senzatia k atunci cand o sa vin acasa nu va mai fi nimic...
incep de acum sa ma obisnuiesc cu ideea...:)
lipsa_inspiratie
Postat pe 28 Iulie 2009 12:50
De la: yrtdssdd, la data 2009-05-11 15:07:05
De la: lili08, la data 2009-05-09 22:10:26vad ca se face hazard pe aici ca e bine ca nu e bine...dar, un lucru sa nu se uite, faptul ca poti gasi marea dragoste din prima si sa ramai pentru totdeauna cu aceasta, asa incat ce pierde daca incearca?
himenul? te kci pe el.. ca nu trebuie nicaieri. nu il comercializeaza sau il liciteaza...sa fie ea fata desteapta si atat

mdea..e si asta un punct de vedere.Dar spune-mi ,te rog,daca ai fi femeie..ca om esti si traiesti si prin Braila...si fara sa crezi ca iti gasesc vreo scuza pentru atitudinea ta....ai gandi la fel?
Dar daca fata ta pe care o ai/nu sau presupunand ca o vei avea, ar veni la tine si ti-ar spune asa o povestioara,asa sfaturi i-ai da?
Valeeuuuuuu...da` daca ai avea un baiat de douazeci si ceva de ani si ti-ar aduce acasa o pushtoaica?Ai duce-o la scoala in fiecare zi?Ai ajuta-o la teme..
Aaaa...si o curiozitate..cum faci treaba aia pe care ai spus-o in ultima fraza?


mai copilule! spun inca o data ca diferenta de varsta nu e mare absolut deloc...si faptul ca e prea frageda, nu e deloc, pentru ca poate fi atat de matura incat nici tu nu poti sa iti dai seama, nu o cunosti ca sa faci comentarii pe seama ei... iar daca nu ar fi fost capabila de asa ceva, ar fi stat in "bancuta" ei cuminte, si si-ar fi vazut de carte, dar se pare ca hormonii isi cam fac de cap si nu are cum sa ii domoleasca...nu te-ai gandit si la asta?

da, daca as fi avut o fata asa, nu i-as fi interzis asta, pentru ca mai tarziu sa nu imi reprosezei ca eu am fost cea care am hotarat asupra ei...never...niciodata! fiecare invata din greseli...iar acum, cu burta la gura...f putin probabil lucrul acesta...de a ales calea asta, banuiesc ca stie sa se si protejeze...nu trebuie sa ii facem noi lectii.
lili_r
Postat pe 28 Iulie 2009 19:27
De la: Diavolyta_, la data 2009-05-10 01:35:25
De la: lili08, la data 2009-05-09 22:10:26himenul? te kci pe el.. ca nu trebuie nicaieri. nu il comercializeaza sau il liciteaza...



ce sfat dai la 50 de ani .... gandeste'te ca ar putea sa'ti fie nepoata..
sfaturi din astea dai si nepoatelor tale?? ce te faci daca vine cu burta la gura?? sau vrei sa devii strabunica cat mai devreme??
[/quote]

am raspuns si acestor intrebari mai sus! dar fac o precizare acestui avatar si anume celei pe care il poarta...daca ai fi mai altfel decat cea de 14 ani, nu ai ai fi ales acest avatar si anume un fund...cred ca ne tratezi cu fesierii...ca sa vb in termeni biologici! se vede ca esti ffff decenta....mai bine ai fi tacut, scumpo!
lili_r
Postat pe 28 Iulie 2009 19:46
De la: bruneagra25, la data 2009-05-11 09:20:15
De la: lili08, la data 2009-05-09 22:10:26vad ca se face hazard pe aici ca e bine ca nu e bine...dar, un lucru sa nu se uite, faptul ca poti gasi marea dragoste din prima si sa ramai pentru totdeauna cu aceasta, asa incat ce pierde daca incearca?
himenul? te kci pe el.. ca nu trebuie nicaieri. nu il comercializeaza sau il liciteaza...sa fie ea fata desteapta si atat

femeie tu esti cu toate la tine?? si lu ficata tot asa sfaturi bune i-ai dat??


cred ca voi astea sau astia care dati raspunsuri in mod frustrant, nu stiti sa va puneti o secunda in situatia celui care posteaza subiectul....fiti mai conciliante/ ti si veti vedea ca lumea nu se schimba cu pareri de 2 bani, pe care, in mod sigur, cei care le primesc nu le iau in considerare!

si totusi te intreb... de unde stii ca nu e chiar o dragoste adevarata? poate ca asta e implinirea care face ca totul sa fie bine in continuare...doar ea stie ce e in inima ei...m-as mira sa tina cont de parerile contra

lili_r
Postat pe 28 Iulie 2009 20:05
De la: lipsa_inspiratie, la data 2009-07-28 12:50:50lucrurile se schimba...asa de repede ca nu va pot spune tot...
nu stiu ce sa va mai zic...ba suntem bine,ba nu mai avem vesti de la celalalt

oricum..incepe sa`si schimbe fata....
tipu' ala calm pe care-l stiam la inceput....incepe sa se exteriorizeze...sa-si expirime "oboseala" intr-un mod tare aiurea...
nu stiu ce sa va zic...eu urmeaza sa plec o vreme...o sa vad ce va fi dup`aia...
desi am senzatia k atunci cand o sa vin acasa nu va mai fi nimic...
incep de acum sa ma obisnuiesc cu ideea...:)



ma bucur ca ai aflat adevarata fata a lui, dar mai mult ca, in sfarsit ai calmat spiritele prin acest mesaj!
te pup si ai grija de tine! iti spune o persoana care nu e de 50 ci de 40...

si daca as fi avut o fata ca si tine as fi fost chiar prietena ei si cu siguranta i-as fi dat un sfat altfel decat cele care s-au perindat pe aici!
lili_r
Postat pe 28 Iulie 2009 20:26
Papusica! Se mai intampla sa te-ndragostestila 12-14-16ani! Problema este, sa ai ;;grija; sa nu iasa ;dragostea ;;cu cap;! Pt, in tinerete, suntem, orbiti de dragoste! Dintr-o ;gresala; negandita poti sa ti ratezi tot viitorul! Iubeste, nu zice nimeni nu! Termina-ti scoala ,fa-ti o meserie sa fii pe ;buzunarul tau;,apoi
kudika017520
Postat pe 29 Iulie 2009 11:44
Sunt cateva motive pentru care cred eu ca un baiat trecut de 25 este interesat de relatii cu fete cu mult mai mici:
1) a avut recent parte de una-doua relatii cu femei trecute de 35 de ani, neatragatoare si tocmai a realizat ca-l atrag prospaturile;
2)vrea sa experimenteze o virgina fara prea mare bataie de cap;
3) e un tip cu personalitate boema isi pierde capul foarte usor fiind totodata un individ fara un sistem de valori
4)a ajuns sa fie dezamagit de faptul ca femeile nu pot fi convinse sa poposeasca in patul lui asa de usor precum si-a-nchipuit cand era adolescent si credea ca "cei mai" se bucura de sex din plin;asa ca...a gasit ocazia sa gaseasca papusa inocenta pe care vrea sa o creasca si sa o formeze dupa cum crede el ca e bine.Asta ar fi cea mai fericita varianta.

Daca am omis ceva, imi voi aminti mai tarziu, precis...
Mr_6pack
Postat pe 30 Iulie 2009 05:26
De la: lipsa_inspiratie, la data 2009-07-28 12:50:50lucrurile se schimba...asa de repede ca nu va pot spune tot...
nu stiu ce sa va mai zic...ba suntem bine,ba nu mai avem vesti de la celalalt

oricum..incepe sa`si schimbe fata....
tipu' ala calm pe care-l stiam la inceput....incepe sa se exteriorizeze...sa-si expirime "oboseala" intr-un mod tare aiurea...
nu stiu ce sa va zic...eu urmeaza sa plec o vreme...o sa vad ce va fi dup`aia...
desi am senzatia k atunci cand o sa vin acasa nu va mai fi nimic...
incep de acum sa ma obisnuiesc cu ideea...:)


Am citit pana acum toate mesajele pe care le-ai primit de cand ai deschis topic-ul.
Eu am 17, deci nu sunt cu decat cu 3 ani mai mare decat tine.
Pentru toti cei de pe forum care se jucau la 14 ani cu papusi, scuzati-ma, dar eu una nu ma mai joc cu papusi de la 10 ani. La 14 ani invatam pe rupte pentru a lua note ff bune la capacitate pentru a intra intr-un liceu de top,ascultam muzica, ieseam si ma distram cu cei de varsta mea!
Se pare ca Alexa este tipicul de adolescenta(ps: adolescenta incepe la 13-14,deci nu e copil de tzata) care vrea sa experimenteze lucruri noi, in cazul de fazta sa fie cu unul de 26 de ani.
Nu sunt poate atat de trecuta prin viazta ca ceilalti pentru a da sfaturi, dar mi se pare ca tu draga mea Alexa nu ai ce face mai bun in viatza!!!!!
Sa te intreb acum ce note ai luat la teza cu subiect unic, sigur nu-mi vei spune 9,99 avand in vedere preocuparile tale!
Nu vrei sa asculti sfaturile bune de pe acest forum(daca totusi stii sa faci diferenta!), atunci nu ii mai jicni pe cei care totusi poate ii doare de soarta ta!
Chiar nu prea cred k pe unde stai tu nu "are balta peste"!Chiar peste mai fraged, nu de 26 de ani!
Fratele meu are 26, daca l-as vedea cu o fata de 14 cred ca l-as bate de sa-i iasa fulgii!
Ai grija de tine, ok?
toate cele bune:)
iacinta
Postat pe 30 Iulie 2009 08:30

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
ceva sfaturi? 6 De la: Lucia38 5 Septembrie 2009 12:32
ds 24 De la: MaraDonna 29 Septembrie 2009 19:22
Confused 21 De la: mihaelatrincu 7 August 2009 20:59
cum se vindeca inimioara??? 13 De la: alina_luminita 21 Decembrie 2008 23:24
iubire sau obisnuinta? 11 De la: anuzza 28 Septembrie 2010 15:41