Setari Cookie-uri

Eu 14 el....

e mai mare ca tine aproape cu dublul varstei tale... sincer mie mi se pare o nebunie... da cum se zice varsta nu ar tb sa conteze... el e altfel pt ca e mult mai matur ca tine si nu cred ca o sa tina..are alte pretentii ..unu de varsta ta nu puteai gasi... mai tarziu o sa ne scrii pe forum ca te-a parasit ca ....
_dulcik_
Postat pe 22 Aprilie 2009 15:38

pana la urma ce s'o intamplat?? ti'o papat ursu' limba??
Diavolyta_
Postat pe 24 Aprilie 2009 00:46
De la: lauma, la data 2009-04-21 11:13:38
De la: ralu_zar, la data 2009-04-20 23:43:03octty..mai rar??? ..mai deloc


din fericire pe vremea mea fetele nu se gandeau atat de mult la sex....si poate ca asta a fost motivul pentru care nu am facut dragoste....si poate ca si el a fost o persoana cu totul deosebita....si sunt convinsa ca mai exista persoane ca el.
Credeti-ma o relatie bazata pe iubire sincera poate rezista si fara sex....cel putin pana ambii parteneri sunt siguri pe pasul urmator. [/quote
ralu_zar
Postat pe 24 Aprilie 2009 00:56
da iubita......dar eu m-am referit cand deja ai o relatie de 4 ani(despre asta era vorba)
ralu_zar
Postat pe 24 Aprilie 2009 00:58
De la: Kathara, la data 2009-04-21 11:58:55
De la: lauma, la data 2009-04-21 11:13:38
De la: ralu_zar, la data 2009-04-20 23:43:03octty..mai rar??? ..mai deloc


din fericire pe vremea mea fetele nu se gandeau atat de mult la sex....si poate ca asta a fost motivul pentru care nu am facut dragoste....si poate ca si el a fost o persoana cu totul deosebita....si sunt convinsa ca mai exista persoane ca el.
Credeti-ma o relatie bazata pe iubire sincera poate rezista si fara sex....cel putin pana ambii parteneri sunt siguri pe pasul urmator.


S-o crezi tu. Probabil se ducea la c--ve in fiecare seara dupa ce te scotea la suc.
ralu_zar
Postat pe 24 Aprilie 2009 01:02
De la: ralu_zar, la data 2009-04-24 00:58:48da iubita......dar eu m-am referit cand deja ai o relatie de 4 ani(despre asta era vorba)

iar povestea asta :) stai fetita cuminte pune mana si invata ca ...ai timp si de barbati si mai trz sigur o sa ne scrii ori ca v-ati despartit ori....ca doamne fereste ti-a facut altceva mai rau...cum am mai auzit pppff de ce nu sunt din nou copil
truelife
Postat pe 24 Aprilie 2009 01:03
bine zis kathara
ralu_zar
Postat pe 24 Aprilie 2009 01:07
De la: DiavolytaTa, la data 2009-04-21 20:51:11
De la: ionyy88, la data 2009-04-21 17:22:38si eu am avut o povestioara de dragoste la o varsta mai frageda. eu avem 13 iar el 18. totul a fost bine si fumos vreo 7 luni pana cand baiatul a vrut sa ajungem si in pat. l-am refuzat cu vehementa. stii ce s-a intamplat nu? mi-a dat papucii. am suferit si nu puteam intelege. acum pricep de ce. ceea ce vreau eu sa zic este ca e posibil ca o perioada sa fie totul extraordinar pana cand va vrea sa se culce cu tine pt ca varsta i-o cere. si atunci daca il refuzi te va parasi iar daca (doamne fereste) te vei culca cu el mai tarziu cu siguranta iti va parea rau, ca sa nu mai spun ca daca parintii tai ar afla, el ar avea grave probleme. alegerea iti apartine, dar gandeste-te in primul rand la tine si apoi la vorbele si dorintele lui. ai grija de tine!


la 13 ani tu deja aveai un prieten???
Doamne da` "inapoiata" mai sunt....

da si eu la fel pentru mine atunci exista BARBI:)
truelife
Postat pe 24 Aprilie 2009 01:10
ironia sortii:la 14 ani ne dorim sa fim mature,implicit sa avem relatii(de ce natura...e de inteles!)iar cand trecem de 25 de ani ne dorim sa fim iar copii.ce n-as da eu acum sa mai am 14 ani din nou...nu mi-ar mai trebui relatii,prietenii...
gabriela_35ct
Postat pe 24 Aprilie 2009 01:17
ralu_zar
Postat pe 24 Aprilie 2009 01:21
totusi eu nu inteleg de ce doresc "barbatii" de 26 de ani fete de 14 ani??
ralu_zar
Postat pe 24 Aprilie 2009 01:30
carnitza proaspata
Diavolyta_
Postat pe 24 Aprilie 2009 01:31
credeti`ma k dupa ce v`am vazut postarile...mi s`a facut scarba de lumea asta...

de ce in ochii tuturor asta`i cea mai mare "prostie" pe care ati auzit`o??
pe bune...de vreo 2 sapt sunt satula...a trecut si spectacolu' au trecut mai multe...

aseara a fost pe la mine si pnm....printre multele chestii pe care le`am discutat....l`am intrebat eu km ce`i in sufletu' si in gandu' lui

si cum e deschis la minte..mi`a zis omu' k pot sa ma duc sa intreb de el k stie toata lumea k nu`i afemeiat si d`alea....si mi`a zis k dak mi`ar zice k ma iubeste...ar minti....dar a zis k tine la mine...si k respecta foarte mult faptu' k`l inteleg...eu zic k a fost destul de sincer omu'
da' voi tot contrariul o sa`l sustineti
lipsa_inspiratie
Postat pe 24 Aprilie 2009 23:17
De la: lipsa_inspiratie, la data 2009-04-24 23:17:06credeti`ma k dupa ce v`am vazut postarile...mi s`a facut scarba de lumea asta...

de ce in ochii tuturor asta`i cea mai mare "prostie" pe care ati auzit`o??
pe bune...de vreo 2 sapt sunt satula...a trecut si spectacolu' au trecut mai multe...

aseara a fost pe la mine si pnm....printre multele chestii pe care le`am discutat....l`am intrebat eu km ce`i in sufletu' si in gandu' lui

si cum e deschis la minte..mi`a zis omu' k pot sa ma duc sa intreb de el k stie toata lumea k nu`i afemeiat si d`alea....si mi`a zis k dak mi`ar zice k ma iubeste...ar minti....dar a zis k tine la mine...si k respecta foarte mult faptu' k`l inteleg...eu zic k a fost destul de sincer omu'
da' voi tot contrariul o sa`l sustineti


si tu ca o fetitza ascultatoare l'ai crezut....
pacat... mare pacat
Diavolyta_
Postat pe 25 Aprilie 2009 01:19
sa vedem ce se mai intampla si dupa ce gusta carnita..
ralu_zar
Postat pe 25 Aprilie 2009 02:12
De la: ralu_zar, la data 2009-04-24 01:30:26totusi eu nu inteleg de ce doresc "barbatii" de 26 de ani fete de 14 ani??


pentru ca e sigur ca nu a inceput-o nimeni...si e inca frageda si in stilul asta poate sa o manipuleze cum vrea el
_dulcik_
Postat pe 25 Aprilie 2009 11:17
ma rog: ...voi tot pe a voastra o s`o tineti
lipsa_inspiratie
Postat pe 27 Aprilie 2009 15:57
De la: lipsa_inspiratie, la data 2009-04-27 15:57:12ma rog: ...voi tot pe a voastra o s`o tineti


se vede ca esti mica mica mica......
ai sa vezi ca cu timpul o sa ne dai dreptate...
sper insa sa nu fie prea tarziu.....
Diavolyta_
Postat pe 27 Aprilie 2009 21:01
sincer nu cred ca un baiat ma matur ar umbla cu o tipa de 14 ani din iubire... cu siguranta ar vrea si altceva de la tine, din cate stii cand ajungi la o varsta nu totul mai tine doar de plimbari prin parc mici saruturi si chestii de genu...
_dulcik_
Postat pe 27 Aprilie 2009 22:00
De la: lipsa_inspiratie, la data 2009-04-27 15:57:12ma rog: ...voi tot pe a voastra o s`o tineti



Tu la 14 ani trebuie sa ai alte preocupari...el este barbat, vrea alte alea...cate crezi tu ca stii la 14 ani ???

Postat pe 27 Aprilie 2009 22:08
pana la urma ceea ce zicem noi aici nu sunt decat sfaturi daca vrei sa le urmezi bine daca nu problema ta... mai tarziu ai grija sa nu regreti si sa incepi sa te plangi ca te-a parasit dupa ce s-a culcat cu tine ... ai mare grija... barbatii sunt ticalosii.. stiu sa faca o femeie sa se indragosteasca de ei si dupa stiu la fel de bine cum sa le dezamageasca si sa le spulbere sperantele si visele
_dulcik_
Postat pe 28 Aprilie 2009 23:08
De la: lipsa_inspiratie, la data 2009-04-24 23:17:06credeti`ma k dupa ce v`am vazut postarile...mi s`a facut scarba de lumea asta...

de ce in ochii tuturor asta`i cea mai mare "prostie" pe care ati auzit`o??
pe bune...de vreo 2 sapt sunt satula...a trecut si spectacolu' au trecut mai multe...

aseara a fost pe la mine si pnm....printre multele chestii pe care le`am discutat....l`am intrebat eu km ce`i in sufletu' si in gandu' lui

si cum e deschis la minte..mi`a zis omu' k pot sa ma duc sa intreb de el k stie toata lumea k nu`i afemeiat si d`alea....si mi`a zis k dak mi`ar zice k ma iubeste...ar minti....dar a zis k tine la mine...si k respecta foarte mult faptu' k`l inteleg...eu zic k a fost destul de sincer omu'
da' voi tot contrariul o sa`l sustineti


Eu nu prea cred in zicerea cu "Vox populi, vox dei". Pe de alta parte, aici suntem o societate pestrita facuta din tot felul de femei, cu gandire si mentalitate diferite. Si cu toate astea, suntem de acord ca nu-i bine ce faci. Parintii tai ce zic?
Kathara
Postat pe 28 Aprilie 2009 23:25
De la: Kathara, la data 2009-04-28 23:25:31
De la: lipsa_inspiratie, la data 2009-04-24 23:17:06credeti`ma k dupa ce v`am vazut postarile...mi s`a facut scarba de lumea asta...

de ce in ochii tuturor asta`i cea mai mare "prostie" pe care ati auzit`o??
pe bune...de vreo 2 sapt sunt satula...a trecut si spectacolu' au trecut mai multe...

aseara a fost pe la mine si pnm....printre multele chestii pe care le`am discutat....l`am intrebat eu km ce`i in sufletu' si in gandu' lui

si cum e deschis la minte..mi`a zis omu' k pot sa ma duc sa intreb de el k stie toata lumea k nu`i afemeiat si d`alea....si mi`a zis k dak mi`ar zice k ma iubeste...ar minti....dar a zis k tine la mine...si k respecta foarte mult faptu' k`l inteleg...eu zic k a fost destul de sincer omu'
da' voi tot contrariul o sa`l sustineti


Eu nu prea cred in zicerea cu "Vox populi, vox dei". Pe de alta parte, aici suntem o societate pestrita facuta din tot felul de femei, cu gandire si mentalitate diferite. Si cu toate astea, suntem de acord ca nu-i bine ce faci. Parintii tai ce zic?


eu nu cred ca parintii ei stiu ceva... ca daca ar sti faceau ceva...(cred).....
Diavolyta_
Postat pe 29 Aprilie 2009 01:04
De la: Diavolyta_, la data 2009-04-29 01:04:23
De la: Kathara, la data 2009-04-28 23:25:31
De la: lipsa_inspiratie, la data 2009-04-24 23:17:06credeti`ma k dupa ce v`am vazut postarile...mi s`a facut scarba de lumea asta...

de ce in ochii tuturor asta`i cea mai mare "prostie" pe care ati auzit`o??
pe bune...de vreo 2 sapt sunt satula...a trecut si spectacolu' au trecut mai multe...

aseara a fost pe la mine si pnm....printre multele chestii pe care le`am discutat....l`am intrebat eu km ce`i in sufletu' si in gandu' lui

si cum e deschis la minte..mi`a zis omu' k pot sa ma duc sa intreb de el k stie toata lumea k nu`i afemeiat si d`alea....si mi`a zis k dak mi`ar zice k ma iubeste...ar minti....dar a zis k tine la mine...si k respecta foarte mult faptu' k`l inteleg...eu zic k a fost destul de sincer omu'
da' voi tot contrariul o sa`l sustineti


Eu nu prea cred in zicerea cu "Vox populi, vox dei". Pe de alta parte, aici suntem o societate pestrita facuta din tot felul de femei, cu gandire si mentalitate diferite. Si cu toate astea, suntem de acord ca nu-i bine ce faci. Parintii tai ce zic?


eu nu cred ca parintii ei stiu ceva... ca daca ar sti faceau ceva...(cred).....


da..si eu cred...dar eu nu cred ca el la 26 de ani are nici macar un pic de maturitate....umbla cu o fata de 14 ani,ce naiba????la 26 ani daca era matur nu se uita la o fata de 14 ani...nu pentru ca e urata dar pentru ca nu are mintea suficient de dezvoltata, ce dumnezeu...eu la 14 ani invatam pe rupte ca sa intru la liceu...ascultam muzica....ma plimbam...eh...erau alte vremuri
AlexaW
Postat pe 1 Mai 2009 17:25
noi iti dam sfaturile astea tocmai pt ca am trecut prin viata si poate am trait chestii de genu si oricum nu e destul de greu sa iti dai seama ce vrea un barbat de 26 de ani de la una de 14 e cam la mintea cocosului... te duci cu bombonica si dupa adio... sti noi 2 nu ne potrivim..
_dulcik_
Postat pe 2 Mai 2009 00:41
De la: kudika008020, la data 2009-04-08 21:14:06daca se compoarta frumos cu tine si inca nu tia cerut nimik sti la ce ma refer atunci nai de ce sa dai inapoi
il iubesti,el te iubeste ramai cu el.


u nu gandesti deloc sau esti ingusta la minte,sa inveti copii tai sa mearga mai departe,nu un copil de14ani,decat sa dai sfatur de astea mai bine
scorpyoW
Postat pe 2 Mai 2009 01:16
bine ca nu a sfatuit-o sa faca si nunta
ralu_zar
Postat pe 2 Mai 2009 01:19
De la: ralu_zar, la data 2009-05-02 01:19:28bine ca nu a sfatuit-o sa faca si nunta


nunta????
Diavolyta_
Postat pe 2 Mai 2009 01:22
asa da una sfaturi pe aci....ca daca il iubeste sa ramana cu el...pai ce drek iubeste fata asta la 14 ani
ralu_zar
Postat pe 2 Mai 2009 01:28
De la: lipsa_inspiratie, la data 2009-04-08 21:25:31e o iubire....dar una kare e abia la inceput..careia ii e intr`un fel frika sa inainteze....

maine s`ar putea sa ma duc cu el in oras...la o plimbare....sa vad c iese si de akolo:d



ai sfaturi de la oameni cu experienta de veta,si u tot pe a ta o ti,i'ti spun yo ce o sa ieasa:o copilarie distrusa cu putin ghinion si 9 luni de asteptare si cu ceva puscarie mai mult nu cred ca se poate intinpla....


scorpyoW
Postat pe 2 Mai 2009 01:37

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
iubirea adevarata nu are de-a face cu obsesia... 1 De la: kudika379923 30 Octombrie 2011 10:33
varsator--gemeni 5 De la: pesah 30 Aprilie 2009 14:00
eu berbec,el rac 12 De la: Barbie30 3 Octombrie 2010 22:45
Ca tot venii vorba de vecini:)) 10 De la: GYPSI 11 Aprilie 2010 19:33
va rog, am nevoie de ajutoru`l vostru 25 De la: anissya 21 Ianuarie 2010 18:07