Setari Cookie-uri

Eu 14 el....

De la: pamela_1, la data 2009-04-14 14:13:44mai fata mea...mai bine cinta pina la 18 asa... la 14 iti arde de mai mult?.....

la ce sa cante?pana la 18
scorpyoW
Postat pe 2 Mai 2009 01:49
De la: lipsa_inspiratie, la data 2009-04-27 15:57:12ma rog: ...voi tot pe a voastra o s`o tineti [/quot

nu o tinem pe anoastra vrem sa te trezim la realitate,
pe cate vad pe tine te mananca
dar mai tarziu o sa




u nebuno u
scorpyoW
Postat pe 2 Mai 2009 02:10
sa cante...la torogoata....
ralu_zar
Postat pe 2 Mai 2009 02:16
De la: ralu_zar, la data 2009-05-02 02:16:18sa cante...la torogoata....


mai bine la saxofn, are sanse sa cante jazz daca merge pe acest drum mai bine se
scorpyoW
Postat pe 2 Mai 2009 11:51
http://multsoare-stuff.blogspot.com/
copacelul
Postat pe 2 Mai 2009 17:04
De la: copacelul, la data 2009-05-02 17:04:59http://multsoare-stuff.blogspot.com/


care e legatura cu subiectu
_dulcik_
Postat pe 3 Mai 2009 01:09
Diavolyta_
Postat pe 3 Mai 2009 03:41
Papusa, daca asta vrei, stai cu el! Nu trebuie sa-ti pese de diferenta de varsta sau de ce anume zice lumea. Puteti fi fericiti, nu rata ocazia asta daca zici ca nu ai mai intalnit pe nimeni ca el. Daca il lasi, ai sa regreti si o sa te doara mult!
kudika018532
Postat pe 3 Mai 2009 11:17
De la: lipsa_inspiratie, la data 2009-04-08 20:21:06nu mi`a propus absolut nimic indecent..nu e instare de asa ceva(inka)....e un baiat super-ok....n`am sa gasesc unul sa fie la fel de respectuos k el..si sa stie a fel de bine sa se poarte cu o fata....


si cand zic sa dau inapoi....o fac din cauza diferentei de varsta



Ai auzit de coruperea de minori?
kudika019420
Postat pe 3 Mai 2009 12:32
De la: kudika018532, la data 2009-05-03 11:17:49Papusa, daca asta vrei, stai cu el! Nu trebuie sa-ti pese de diferenta de varsta sau de ce anume zice lumea. Puteti fi fericiti, nu rata ocazia asta daca zici ca nu ai mai intalnit pe nimeni ca el. Daca il lasi, ai sa regreti si o sa te doara mult!


si tu cati anisori ai? 13 de dai sfaturi din astea???
Diavolyta_
Postat pe 3 Mai 2009 13:29
frumoaso u inca esti o copila la 14 anisori,mai copilareste un pic,macar pana la 18ani,o sa ai destul timp sa ai si relatii...nu te grabi,nici eu nu st prea mare dar cand mi se spunea ce iti spun eu tie ziceam k st aiureli,k deja st mare si nu e asa,mai asculta si de ceilalti,poate ca ar fi cel mai bine sa discuti cu mama ta!nu vei primi un sfat mai bun decat de la mama ta,oricat ai zice u ca gandeste altfel sau chestii din astea...stiu cum e...dar are dreptate.nu e vorba neaparat de varsta dar nu are rost sa te implici de la 14 ani intr-o relatie cu un barbat care deja poti spune ca este trecut prin viata.iar daca e vorba de iubire...parerea mea e ca nici nu se pune problema...sunt persoane care au avut o gramada de relatii...au crezut ca au iubit la momentul respectiv si de fapt realitatea e alta...totul tine de varsta...eu la 14 ani nici macar nu ma gandeam sa fiu cu cineva cu toate ca nu e mare diferenta de varsta dintre noi.incearca si priveste-l ca pe o persoana de la care ai ce invata(daca spui ca iti place felul in care se poarta)si nimic mai mult,cred ca ar trebui sa fie vorba doar de un respect si o admiratie...nimic mai mult.asta este parerea mea,nu trebuie sa o iei in seama neaparat dar eu zic sa te gandesti,ai destul timp,esti micuta!pop si mult succes!
angel_05
Postat pe 3 Mai 2009 14:07
De la: kudika018532, la data 2009-05-03 11:17:49Papusa, daca asta vrei, stai cu el! Nu trebuie sa-ti pese de diferenta de varsta sau de ce anume zice lumea. Puteti fi fericiti, nu rata ocazia asta daca zici ca nu ai mai intalnit pe nimeni ca el. Daca il lasi, ai sa regreti si o sa te doara mult!



tutooooooo...cum poti invata un copil de 14 ani sa'si distruga copilaria,u esti cretina?dute fato si te



scorpyoW
Postat pe 3 Mai 2009 14:23
Esti cam mica ptr el .Nu diferenta de varsta ar fi problema cat expderienta de viata.Tu nu stii mai nimic despre viata in comparatie cu el. Daca ai fi avut macar 20 ,sa stii si tu ceva ...
ionia
Postat pe 3 Mai 2009 14:26
esti copila si nu stii ce faci mai concret ceea ce faci u este o obsesie pt ca ai doar 14 ani si crezi ca a sta cu un baiat mai invarsta este ceva la la moda ca sa spun asa. gandestete ca u cand o sa fii aproapede varsta lui o sa ai chef de viata si atunci nu o sa tio poti face pt ca treb sa stai cu taticul adik prietenul tau.ceo sa faci o sa te uiti la un barbat care e aproape de varsta tatalui tau.cauta si u un baiat de maxim 17 ani e mai bun vb serios u esti copila si nu stii ce faci.si apropo cu faza ca el stie sa se comporte cu o femeie laso balta u esti o copila iar el ar treb sa se gandeasca ca daca merge in continuare e un pedofil scuzama poate te jignesc dar asta este adevarul

Postat pe 3 Mai 2009 18:29
Draga mea,pur si simplu tu ai intalnit un barbat care stie sa ti spuna ceea ce vrei sa auzi.Stiu cum e sa crezi ca el e centrul universului si ca nimeni nu i ca el,dar crede ma ca te inseli.Fiecare varsta are bucuriile ei.Vei avea destul timp sa ai relatii cu barbati,acum tu esti in plina perioada de crestere si formare fizica si intelectuala.Canalizeaza ti energia spre ceva constructiv:o carte,un sport.Fa-ti prieteni de varsta ta.Citeste,cunoaste,cauta ti bucuriile varstei.Ceea ce simti tu acum sunt doar niste instincte de a fi dorita apreciata si iubita.Atat
marinaruxandra
Postat pe 3 Mai 2009 19:00
buna st raluk am avut un yubyt q 11 ani mai mare k mn si toti imi sp k nu e d mn k merit mai mult dar nu vroiam sa inteleg pana knd am vazut k nu mere! zau si strainii mi-au sp k nu o sa mearga! exista un principiu kare e kiar adevarat! dak depaseste 5 ani diferenta intre parteneri, deja nu mai mere ! am vazut si la prietenele mele k nu mere! si styy u! dak nu mere incerci pe pere zau akm ce faci knd vrei s-o faci u? no sa mai poata el si apoi mai intervine si gelozia! toate relatiile pe kare leam avut s-au bazat la despartire pe faptu' k nu ma puteau astepta pana la o varsta mai buna pt relatie sexuala! deci akm am un virgin si mi-e bn k ne ast unul pe altul! ce faci dak vrea so facety? o facy depeacum?nu ar fi faptu' k te lasa q dar e de sanatate!e vai de organele tale ! in fine! sfatu' meu intoarce carutza pana nu se rupe roata k alfel ramai la km 14 pe autostrada singuratatyy
kudika020149
Postat pe 3 Mai 2009 20:17
De la: kudika020149, la data 2009-05-03 20:17:20buna st raluk am avut un yubyt q 11 ani mai mare k mn si toti imi sp k nu e d mn k merit mai mult dar nu vroiam sa inteleg pana knd am vazut k nu mere! zau si strainii mi-au sp k nu o sa mearga! exista un principiu kare e kiar adevarat! dak depaseste 5 ani diferenta intre parteneri, deja nu mai mere ! am vazut si la prietenele mele k nu mere! si styy u! dak nu mere incerci pe pere zau akm ce faci knd vrei s-o faci u? no sa mai poata el si apoi mai intervine si gelozia! toate relatiile pe kare leam avut s-au bazat la despartire pe faptu' k nu ma puteau astepta pana la o varsta mai buna pt relatie sexuala! deci akm am un virgin si mi-e bn k ne ast unul pe altul! ce faci dak vrea so facety? o facy depeacum?nu ar fi faptu' k te lasa q dar e de sanatate!e vai de organele tale ! in fine! sfatu' meu intoarce carutza pana nu se rupe roata k alfel ramai la km 14 pe autostrada singuratatyy


mai invata sa scriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
Diavolyta_
Postat pe 3 Mai 2009 20:21
De la: Diavolyta_, la data 2009-05-03 20:21:28
De la: kudika020149, la data 2009-05-03 20:17:20buna st raluk am avut un yubyt q 11 ani mai mare k mn si toti imi sp k nu e d mn k merit mai mult dar nu vroiam sa inteleg pana knd am vazut k nu mere! zau si strainii mi-au sp k nu o sa mearga! exista un principiu kare e kiar adevarat! dak depaseste 5 ani diferenta intre parteneri, deja nu mai mere ! am vazut si la prietenele mele k nu mere! si styy u! dak nu mere incerci pe pere zau akm ce faci knd vrei s-o faci u? no sa mai poata el si apoi mai intervine si gelozia! toate relatiile pe kare leam avut s-au bazat la despartire pe faptu' k nu ma puteau astepta pana la o varsta mai buna pt relatie sexuala! deci akm am un virgin si mi-e bn k ne ast unul pe altul! ce faci dak vrea so facety? o facy depeacum?nu ar fi faptu' k te lasa q dar e de sanatate!e vai de organele tale ! in fine! sfatu' meu intoarce carutza pana nu se rupe roata k alfel ramai la km 14 pe autostrada singuratatyy


mai invata sa scriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii



lume voi va strofocati de mama focului si ea sa mai vazut de nenumarate ori cu el
mia trimis mesaj pe prvat si mea zi ca se vede cu el
pe copila o mananca in pasarica si se tine de ala sa o scarpine,vrea pu..la 14,
problema e sa nu cada fraerul in plasa s'al bage la corupere de minori
scorpyoW
Postat pe 3 Mai 2009 20:30
De la: scorpyow10, la data 2009-05-03 20:30:25
De la: Diavolyta_, la data 2009-05-03 20:21:28
De la: kudika020149, la data 2009-05-03 20:17:20buna st raluk am avut un yubyt q 11 ani mai mare k mn si toti imi sp k nu e d mn k merit mai mult dar nu vroiam sa inteleg pana knd am vazut k nu mere! zau si strainii mi-au sp k nu o sa mearga! exista un principiu kare e kiar adevarat! dak depaseste 5 ani diferenta intre parteneri, deja nu mai mere ! am vazut si la prietenele mele k nu mere! si styy u! dak nu mere incerci pe pere zau akm ce faci knd vrei s-o faci u? no sa mai poata el si apoi mai intervine si gelozia! toate relatiile pe kare leam avut s-au bazat la despartire pe faptu' k nu ma puteau astepta pana la o varsta mai buna pt relatie sexuala! deci akm am un virgin si mi-e bn k ne ast unul pe altul! ce faci dak vrea so facety? o facy depeacum?nu ar fi faptu' k te lasa q dar e de sanatate!e vai de organele tale ! in fine! sfatu' meu intoarce carutza pana nu se rupe roata k alfel ramai la km 14 pe autostrada singuratatyy


mai invata sa scriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii



lume voi va strofocati de mama focului si ea sa mai vazut de nenumarate ori cu el
mia trimis mesaj pe prvat si mea zi ca se vede cu el
pe copila o mananca in pasarica si se tine de ala sa o scarpine,vrea pu..la 14,
problema e sa nu cada fraerul in plasa s'al bage la corupere de minori



asta e daca el e fraier si ea proasta nu ai ce face... mai tarziu o sa planga ca vai a parasit-o dupa prima noapte de iubirea... vai dracu eu la 14 inca mai credeam in fat-frumos dar se pare ca pe ea o mananca rau de tot ..
_dulcik_
Postat pe 3 Mai 2009 23:43
De la: _dulcik_, la data 2009-05-03 23:43:57
De la: scorpyow10, la data 2009-05-03 20:30:25
De la: Diavolyta_, la data 2009-05-03 20:21:28
De la: kudika020149, la data 2009-05-03 20:17:20buna st raluk am avut un yubyt q 11 ani mai mare k mn si toti imi sp k nu e d mn k merit mai mult dar nu vroiam sa inteleg pana knd am vazut k nu mere! zau si strainii mi-au sp k nu o sa mearga! exista un principiu kare e kiar adevarat! dak depaseste 5 ani diferenta intre parteneri, deja nu mai mere ! am vazut si la prietenele mele k nu mere! si styy u! dak nu mere incerci pe pere zau akm ce faci knd vrei s-o faci u? no sa mai poata el si apoi mai intervine si gelozia! toate relatiile pe kare leam avut s-au bazat la despartire pe faptu' k nu ma puteau astepta pana la o varsta mai buna pt relatie sexuala! deci akm am un virgin si mi-e bn k ne ast unul pe altul! ce faci dak vrea so facety? o facy depeacum?nu ar fi faptu' k te lasa q dar e de sanatate!e vai de organele tale ! in fine! sfatu' meu intoarce carutza pana nu se rupe roata k alfel ramai la km 14 pe autostrada singuratatyy


mai invata sa scriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii



lume voi va strofocati de mama focului si ea sa mai vazut de nenumarate ori cu el
mia trimis mesaj pe prvat si mea zi ca se vede cu el
pe copila o mananca in pasarica si se tine de ala sa o scarpine,vrea pu..la 14,
problema e sa nu cada fraerul in plasa s'al bage la corupere de minori



asta e daca el e fraier si ea proasta nu ai ce face... mai tarziu o sa planga ca vai a parasit-o dupa prima noapte de iubirea... vai dracu eu la 14 inca mai credeam in fat-frumos dar se pare ca pe ea o mananca rau de tot ..


dulcik,yo nu inteleg,ea nu are parinti?o ruda?care s'ai dea 2 palme s'o trezeasca la realitate
o avea baiatul o situatie materiala s'au financiara buna,de nu fac nimic in acasta privinta,totusi sa fim realisti este un copil
scorpyoW
Postat pe 4 Mai 2009 00:03
ms de jignirile pe care mi le`ati adus...si mie cat si lui...

ms orikum pt unele chestii care chiar mi`au folosit (poate nici makar 2% din kt ati postat)
oricum proaste(prosti) sunteti voi...vorbiti cu mn k si cu ultimu' gunoi de pe lume...hai mai faceti`va valiza...
lipsa_inspiratie
Postat pe 4 Mai 2009 13:29
iubta mea...si la mine e cam aceeasi situatie...eu 18 el 29...:P...dar totusi...yo's majora..:P...nu te mai stresa...nu te lua dupa lume...lumea nu e d acord cu asa ceva...cu diferenta de varsta...eu am cu pretenu 1 an si totul e super...:P...fa ce-ti zice sufletul...
dragutza_ta89
Postat pe 4 Mai 2009 13:40
De la: lipsa_inspiratie, la data 2009-05-04 13:29:34ms de jignirile pe care mi le`ati adus...si mie cat si lui...

ms orikum pt unele chestii care chiar mi`au folosit (poate nici makar 2% din kt ati postat)
oricum proaste(prosti) sunteti voi...vorbiti cu mn k si cu ultimu' gunoi de pe lume...hai mai faceti`va valiza...


Si tu hai du'te la gara ca vad ca abia astepti sa te fulalalalllaaaaaaaaaaaaallllaaaaaaaaaaaaaa
Diavolyta_
Postat pe 4 Mai 2009 17:48
De la: dragutza_ta89, la data 2009-05-04 13:40:01iubta mea...si la mine e cam aceeasi situatie...eu 18 el 29...:P...dar totusi...yo's majora..:P...nu te mai stresa...nu te lua dupa lume...lumea nu e d acord cu asa ceva...cu diferenta de varsta...eu am cu pretenu 1 an si totul e super...:P...fa ce-ti zice sufletul...



ok,u ai 18 stii ce vrei de la veata,ai facut planurile de viitor,ea ce stie la 14 ani?
cat despre relatia ta,multa bafta si sa fii fericita
scorpyoW
Postat pe 4 Mai 2009 18:04
"pe vremea mea" si asta nu foarte demult ii ziceam "nenea" unui barbat mai mare cu vreo 12 ani. IMi amintesc ca pe la 17 imi facea ochi dulci un super tip....cand mi-a zis ca are 25 de ani m.am tot dus.
Oricum se pare ca nu a deschis topicul sa primeasca sfaturi ci probabil credea ca va gasi aprobarea fetelor de pe aici.
nicolla03
Postat pe 4 Mai 2009 18:09
De la: lipsa_inspiratie, la data 2009-05-04 13:29:34ms de jignirile pe care mi le`ati adus...si mie cat si lui...

ms orikum pt unele chestii care chiar mi`au folosit (poate nici makar 2% din kt ati postat)
oricum proaste(prosti) sunteti voi...vorbiti cu mn k si cu ultimu' gunoi de pe lume...hai mai faceti`va valiza...


mai fata, da' tu serios acum, la ce te asteptai?
sa te luam toate in brate si sa-ti spuneam :du-te mama cu el...ca sigur pe tine te vrea...si te iubeste samd"
sincer...am verisoare de varsta ta si crede-ma ca sunt destul de mature pt varsta lor...asta pt k au fost educate in alta maniera...si la 14 ani chiar se gandesc la scoala si la ce vor face mai departe...
sa mai treaca cativa ani...si iti vei da seama de toate tampeniile pe care le faci, sau le vei face!(pt ca sunt convinsa ca nu vei lua in seama niciun sfat care ti s-a dat!)
deelisha
Postat pe 4 Mai 2009 18:24
Diavolyta_
Postat pe 4 Mai 2009 18:28
De la: lipsa_inspiratie, la data 2009-05-04 13:29:34ms de jignirile pe care mi le`ati adus...si mie cat si lui...

ms orikum pt unele chestii care chiar mi`au folosit (poate nici makar 2% din kt ati postat)
oricum proaste(prosti) sunteti voi...vorbiti cu mn k si cu ultimu' gunoi de pe lume...hai mai faceti`va valiza...

tutooooooooooo,esti de groaza,ma gandesc cum poti avea atata nesimtire in tine
ce educatie ai primit?nu ai pic de respect fata de acesti oameni care au stat pana la 2 noaptea sa'ti dea sfaturi,sa te trezeasca la realitate,era mai sinplu un multumesc decat s'ai jicnesti,pe'cte se vede cuvantul multulesc n'ul ai invocabular

am uitat sa ne chemi si pe noi la botez s'au cand o sa'ti dea papuci sa vi la noi sa'ti oferim un umar pe care sa plangi
scorpyoW
Postat pe 4 Mai 2009 18:51
De la: lipsa_inspiratie, la data 2009-05-04 13:29:34ms de jignirile pe care mi le`ati adus...si mie cat si lui...

ms orikum pt unele chestii care chiar mi`au folosit (poate nici makar 2% din kt ati postat)
oricum proaste(prosti) sunteti voi...vorbiti cu mn k si cu ultimu' gunoi de pe lume...hai mai faceti`va valiza...



pfaiiii ..stai sa iti dau si eu un sfat bun
daca te mananca..du-te scarpina-te ca asta vrei asta o sa gasesti....s-apoi da-o dreaqului de scoala..la 15 ani o sa fii mama...multumita?!
coffeeta
Postat pe 4 Mai 2009 18:56
scumpo noi ti-am vb frumos am incercat sa iti deschidem ochii daca tu nu ai vrut e problema ta..daca mai arziu vrei sa plangi ca te- mintit si inselat e problema ta..pana la urma e viata ta.dar ai grija esti un copil inca..la 14 ani nu prea ai parte de relatii serioase..o rel serioasa implica multe
_dulcik_
Postat pe 4 Mai 2009 22:37

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
impacare cu fostul sot? 25 De la: printesaaaa_x 18 Ianuarie 2011 20:35
Cum reusesc sa o fac sa-l uite... 34 De la: Indianu11 6 Noiembrie 2010 18:01
Probleme cu iubitul 15 De la: clau19 6 August 2010 17:37
voi ce ati face in locul meu? 5 De la: Barbie30 20 Septembrie 2010 09:57
Iubire la distanta. Help!! 9 De la: kudika_19168 6 Noiembrie 2012 10:51