Setari Cookie-uri

HELP !!!!! Sex anal fara prezervativ !!!!! O asa mare problema?????

Mai eu zic ca a ramas...adica...nu am exagerat la nici una dintre astea....inca suntem foarte la inceput...dar am zis sa incercam de toate sa vedem cam cum e..asta nu inseamna ca o sa facem in exces de acuma inainte..
Melania_mely
Postat pe 15 Aprilie 2009 13:44
De la: just_heaven, la data 2009-04-15 13:43:37
De la: Melania_mely, la data 2009-04-15 13:42:13El mi-a facut de mai demult...cam de o luna...eu doar in urma cu cateva zile...


ce i-ai facut?


oralu` i`o facut
Diavolyta_
Postat pe 15 Aprilie 2009 13:45
De la: DiavolytaTa, la data 2009-04-15 13:45:24
De la: just_heaven, la data 2009-04-15 13:43:37
De la: Melania_mely, la data 2009-04-15 13:42:13El mi-a facut de mai demult...cam de o luna...eu doar in urma cu cateva zile...


ce i-ai facut?


oralu` i`o facut


credeam ca anal
just_heaven
Postat pe 15 Aprilie 2009 13:46
De la: Melania_mely, la data 2009-04-15 13:42:13El mi-a facut de mai demult...cam de o luna...eu doar in urma cu cateva zile...


si i l`ai facut bine??
vezi ca este una pe alt topic care nu stie sa`l faca.. poate o inveti tu
Diavolyta_
Postat pe 15 Aprilie 2009 13:46
De la: Melania_mely, la data 2009-04-15 13:38:50Nu stiu de ce atata bataie de joc...sincer...eu va inteleg ca sunteti experimentate and stuff....si mai informate si asa...dar am vrut doar niste sfaturi serioase..nimic mai mult...nu am zis ca am procedat bine..dar...e aiurea sa fi luata asa la misto...mai ales cand nu prea ai cu cine sa vb si asa...


nu e nimeni mai experimentat (cred, sper). e pur si simplu primul lucru care iti sare in ochi. dupa 5 luni faceti sex anal neprotejat. acu am citit ca abia acu o luna ati facut 1data normal. poate sunt eu mai conservatoare, sau nu mai sunt la moda...dar e un pic prea mult...si ce daca va "cunoasteti" de2 ani
tot nu mi se pare normal. in legatura cu sangerarea aceea: mergi la medic. daca nu ti.a fost rusine( ca sa zic asa) sa o faci, nu trebuie sa.ti fie rusine nici la doctor. daca tu crezi ca te.am jignit cu ceva, imi cer scuze. nu.ti spun cu rautate. ai mai mare grija de tine.
l_diana_c
Postat pe 15 Aprilie 2009 13:46
De la: just_heaven, la data 2009-04-15 13:46:11
De la: DiavolytaTa, la data 2009-04-15 13:45:24
De la: just_heaven, la data 2009-04-15 13:43:37
De la: Melania_mely, la data 2009-04-15 13:42:13El mi-a facut de mai demult...cam de o luna...eu doar in urma cu cateva zile...


ce i-ai facut?


oralu` i`o facut


credeam ca anal


ala l`o facut mai demult

Diavolyta_
Postat pe 15 Aprilie 2009 13:46
De la: just_heaven, la data 2009-04-15 13:43:37
De la: Melania_mely, la data 2009-04-15 13:42:13El mi-a facut de mai demult...cam de o luna...eu doar in urma cu cateva zile...


ce i-ai facut?



De sex oral era vorba
Melania_mely
Postat pe 15 Aprilie 2009 13:47
cert este ca faci cum vrei..insa ai grija...esti tinara...lasa analul....parerea mea
am o virsta inaintata vorba la fetele care au mai scris...si anal exclus
pamela_1
Postat pe 15 Aprilie 2009 13:47
macar femeia a avut curajul sa spuna franc ca a puso la KK...dar voi,cele ce o luati peste picior oare cum....???sau cand??? fata a cerul o parere si voi o luati la misto,ce solidaritate feminina mai este in ziua de azi??? daca ia placut,ce aveti voi cu partzul fetei???
silviu_m74
Postat pe 15 Aprilie 2009 13:48
De la: DiavolytaTa, la data 2009-04-15 13:41:06
De la: Melania_mely, la data 2009-04-15 13:38:50Nu stiu de ce atata bataie de joc...sincer...eu va inteleg ca sunteti experimentate and stuff....si mai informate si asa...dar am vrut doar niste sfaturi serioase..nimic mai mult...nu am zis ca am procedat bine..dar...e aiurea sa fi luata asa la misto...mai ales cand nu prea ai cu cine sa vb si asa...


crede`ma te rog ca eu sunt mai mare ca tine si inca nu am facut asa ceva.. si nici nu prea cred ca am sa fac...... asa ca nush` care din noi 2 e mai experimentata


d'acord ghiavolitzo iezact asa voiam sa scriu si eu:P
si sincer experimentata nu-s dar informata sunt cu siguranta...

coffeeta
Postat pe 15 Aprilie 2009 13:49
De la: l_diana_c, la data 2009-04-15 13:46:37
De la: Melania_mely, la data 2009-04-15 13:38:50Nu stiu de ce atata bataie de joc...sincer...eu va inteleg ca sunteti experimentate and stuff....si mai informate si asa...dar am vrut doar niste sfaturi serioase..nimic mai mult...nu am zis ca am procedat bine..dar...e aiurea sa fi luata asa la misto...mai ales cand nu prea ai cu cine sa vb si asa...


nu e nimeni mai experimentat (cred, sper). e pur si simplu primul lucru care iti sare in ochi. dupa 5 luni faceti sex anal neprotejat. acu am citit ca abia acu o luna ati facut 1data normal. poate sunt eu mai conservatoare, sau nu mai sunt la moda...dar e un pic prea mult...si ce daca va "cunoasteti" de2 ani
tot nu mi se pare normal. in legatura cu sangerarea aceea: mergi la medic. daca nu ti.a fost rusine( ca sa zic asa) sa o faci, nu trebuie sa.ti fie rusine nici la doctor. daca tu crezi ca te.am jignit cu ceva, imi cer scuze. nu.ti spun cu rautate. ai mai mare grija de tine.


Multumesc frumos Diana.Nu m-ai jignit cu nimic, si ai dreptate poate ne-am cam grabit.O sa merg maine la un control...dar cu sangerarea nu stiu ce sa zic...acuma sunt ok si nu am nici o treaba...am avut mai demult hmoroizi si o fisura si poate din cauza aia.
Melania_mely
Postat pe 15 Aprilie 2009 13:51
De la: pamela_1, la data 2009-04-15 13:47:04cert este ca faci cum vrei..insa ai grija...esti tinara...lasa analul....parerea mea
am o virsta inaintata vorba la fetele care au mai scris...si anal exclus


Nu am sa mai fac anal....este timp si pentru asta...doar eram curioasa si asa...dar mi-a ajuns de 3 ori si nu cred ca trebuie sa ma mai risc de nici un fel...o sa o luam mai usor de acuma incolo si sper sa fie bine.Multumesc mult pentru sfat.
Melania_mely
Postat pe 15 Aprilie 2009 13:53
bafta melania...ai grija de tine..uite iti ofer o cafea sa nu mai fi suparata
pamela_1
Postat pe 15 Aprilie 2009 14:11
in urma practicarii sexului anal fara prezervativ.pot aparea infectii pentru ca in anus sunt foarte multe bacterii care provoaca infectiile(chiar daca exista igiena)...... fisuara a aparaut deoarece anusul nu este asa de elastic ca si vaginul....in concluzie din cauza asta a curs putin sange
Baiat_Rezervat
Postat pe 15 Aprilie 2009 14:15
De la: pamela_1, la data 2009-04-15 14:11:29bafta melania...ai grija de tine..uite iti ofer o cafea sa nu mai fi suparata


Pamela multumesc frumos.Esti o draguta si o scumpa.Multumesc frumos pentru sfaturi.De aceea am intrat aici pentru ca sunt putin nelinistita si vroiam sa aud pareri si sfaturi,dar se pare ca am cam fost luata la misto.Eh..asta e.Pe viitor o sa ma documentez mai mult, dar acum fapta e consumata cu ce am facut.Sper sa fie bine totul.O sa o iau mult mai incet de acuma inainte pentru ca sunt multe alte lucruri de facut in afara de sex, si vreau sa fie ceva special intre noi.O sa ma duc la control maine dar acu nu am nici un simptom sper sa fie bine pentru ca si el e sanatos si eu nu am nimic.O zi buna iti doresc si multumesc pentru incurajari.
Melania_mely
Postat pe 15 Aprilie 2009 14:15
intra pe sfatul medicului...si acolo ai detalii....
pamela_1
Postat pe 15 Aprilie 2009 14:16
De la: Baiat_Rezervat, la data 2009-04-15 14:15:07in urma practicarii sexului anal fara prezervativ.pot aparea infectii pentru ca in anus sunt foarte multe bacterii care provoaca infectiile(chiar daca exista igiena)...... fisuara a aparaut deoarece anusul nu este asa de elastic ca si vaginul....in concluzie din cauza asta a curs putin sange

bv reze ai lamurit toata lumea pey logic ca a sangerat pt ca anusul nu e la fel de elastic ca vaginul
yumy
Postat pe 15 Aprilie 2009 14:19
De la: Melania_mely, la data 2009-04-15 13:51:36
De la: l_diana_c, la data 2009-04-15 13:46:37
De la: Melania_mely, la data 2009-04-15 13:38:50Nu stiu de ce atata bataie de joc...sincer...eu va inteleg ca sunteti experimentate and stuff....si mai informate si asa...dar am vrut doar niste sfaturi serioase..nimic mai mult...nu am zis ca am procedat bine..dar...e aiurea sa fi luata asa la misto...mai ales cand nu prea ai cu cine sa vb si asa...


nu e nimeni mai experimentat (cred, sper). e pur si simplu primul lucru care iti sare in ochi. dupa 5 luni faceti sex anal neprotejat. acu am citit ca abia acu o luna ati facut 1data normal. poate sunt eu mai conservatoare, sau nu mai sunt la moda...dar e un pic prea mult...si ce daca va "cunoasteti" de2 ani
tot nu mi se pare normal. in legatura cu sangerarea aceea: mergi la medic. daca nu ti.a fost rusine( ca sa zic asa) sa o faci, nu trebuie sa.ti fie rusine nici la doctor. daca tu crezi ca te.am jignit cu ceva, imi cer scuze. nu.ti spun cu rautate. ai mai mare grija de tine.


Multumesc frumos Diana.Nu m-ai jignit cu nimic, si ai dreptate poate ne-am cam grabit.O sa merg maine la un control...dar cu sangerarea nu stiu ce sa zic...acuma sunt ok si nu am nici o treaba...am avut mai demult hmoroizi si o fisura si poate din cauza aia.


pai daca ai avut hemoroizi...poti sa ii mai ai si acum ca sunt si interni....si faza cu fisura..iar nu-i de glumit....asa ca mergi la doctor..pt binele tau ...
coffeeta
Postat pe 15 Aprilie 2009 14:20
De la: yumalai, la data 2009-04-15 14:19:00
De la: Baiat_Rezervat, la data 2009-04-15 14:15:07in urma practicarii sexului anal fara prezervativ.pot aparea infectii pentru ca in anus sunt foarte multe bacterii care provoaca infectiile(chiar daca exista igiena)...... fisuara a aparaut deoarece anusul nu este asa de elastic ca si vaginul....in concluzie din cauza asta a curs putin sange

bv reze ai lamurit toata lumea pey logic ca a sangerat pt ca anusul nu e la fel de elastic ca vaginul

multumesc de incurajare...ingerasul meu ma bucur sa te vad dinou......
Baiat_Rezervat
Postat pe 15 Aprilie 2009 14:23
De la: coffeeta, la data 2009-04-15 14:20:39
De la: Melania_mely, la data 2009-04-15 13:51:36
De la: l_diana_c, la data 2009-04-15 13:46:37
De la: Melania_mely, la data 2009-04-15 13:38:50Nu stiu de ce atata bataie de joc...sincer...eu va inteleg ca sunteti experimentate and stuff....si mai informate si asa...dar am vrut doar niste sfaturi serioase..nimic mai mult...nu am zis ca am procedat bine..dar...e aiurea sa fi luata asa la misto...mai ales cand nu prea ai cu cine sa vb si asa...


nu e nimeni mai experimentat (cred, sper). e pur si simplu primul lucru care iti sare in ochi. dupa 5 luni faceti sex anal neprotejat. acu am citit ca abia acu o luna ati facut 1data normal. poate sunt eu mai conservatoare, sau nu mai sunt la moda...dar e un pic prea mult...si ce daca va "cunoasteti" de2 ani
tot nu mi se pare normal. in legatura cu sangerarea aceea: mergi la medic. daca nu ti.a fost rusine( ca sa zic asa) sa o faci, nu trebuie sa.ti fie rusine nici la doctor. daca tu crezi ca te.am jignit cu ceva, imi cer scuze. nu.ti spun cu rautate. ai mai mare grija de tine.


Multumesc frumos Diana.Nu m-ai jignit cu nimic, si ai dreptate poate ne-am cam grabit.O sa merg maine la un control...dar cu sangerarea nu stiu ce sa zic...acuma sunt ok si nu am nici o treaba...am avut mai demult hmoroizi si o fisura si poate din cauza aia.


pai daca ai avut hemoroizi...poti sa ii mai ai si acum ca sunt si interni....si faza cu fisura..iar nu-i de glumit....asa ca mergi la doctor..pt binele tau ...

da cel mai bine este sa te duci la doctor cu astfel de lucruri nu e de glumit sa ai grija de tine si sa ai un paste fericit
yumy
Postat pe 15 Aprilie 2009 14:24
msi eu ma bucur reze sa dau peste tn
yumy
Postat pe 15 Aprilie 2009 14:25
ia un pup....nu este de ris...nici de judecat.....insa trebuie sa deschizi ochii bine...esti tinara...
pamela_1
Postat pe 15 Aprilie 2009 14:25
De la: pamela_1, la data 2009-04-15 14:25:20 ia un pup....nu este de ris...nici de judecat.....insa trebuie sa deschizi ochii bine...esti tinara...


O sa ii deschid foarte bine ...o sa merg si la control si sper sa fie bine.Dupa ce am trecut prin ce am trecut..zic de sperietura asta...cred ca o sa ma gandesc de 5 ori de acum inainte de a face ceva.Pupy si tie scumpa mea
Melania_mely
Postat pe 15 Aprilie 2009 14:27
yumi iubita mea ce sexy esti azi....uhh...chiar avem partyyyyy
pamela_1
Postat pe 15 Aprilie 2009 14:30
De la: pamela_1, la data 2009-04-15 14:30:48yumi iubita mea ce sexy esti azi....uhh...chiar avem partyyyyy


Totusi multa lume s-a oprit la prima parte a mesajului si a doua a fost ignorata. " Care ar fi riscurile contactarii unei boli cu transmitere sexuala? Sau daca acuma sunt ok...inseamna ca nu am luat nici o boala nu? Sau...cand ar trebui sa se vada daca am ceva...care ar trebui sa fie simptomele? El ma asigura ca nu s-a intamplat nimic si sa fiu foarte sigura pe ce zice el ca stie ce face si e constient de tot, doar ca putina frica este in sufletul meu si vreau sa fie totul bine si frumos, si pe viitor o sa procedez mai cu cap ca sa nu mai trebuiasca sa am dubii." Poti sa ma ajuti cu asta?
Melania_mely
Postat pe 15 Aprilie 2009 14:45
din dragoste bre!!!!
Diavolyta_
Postat pe 15 Aprilie 2009 14:47
nu cred ca tocmai acum sa fi patit ceva..numai daca nu se duce mister pe la altele.... daca ai facuto doar o data eu cred ca ai sansa sa fi ok...
pamela_1
Postat pe 15 Aprilie 2009 15:06
De la: pamela_1, la data 2009-04-15 15:06:15nu cred ca tocmai acum sa fi patit ceva..numai daca nu se duce mister pe la altele.... daca ai facuto doar o data eu cred ca ai sansa sa fi ok...

Asta e...ca s-a intamplat vineri noaptea...sambata ziua si luni dimineata...si stiu sigur ca nu merge pe la altele...ar fi culmea...
Melania_mely
Postat pe 15 Aprilie 2009 15:09
Fisura anala este o ruptura in mucoasa care captuseste rectul inferior (anus) care provoaca durere in timpul tranzitului intestinal. Este o maladie frecventa. Fisurile anale nu conduc la maladii mai grave precum cancerul de colon. Majoritatea fisurilor anale se vindeca cu tratament ambulator la domiciliu in cateva zile sau saptamani (fisuri anale acute). Ocazional o fisura anala necesita mai mult de 6 saptamani ca sa se vindece (fisura anala cronica), caz in care de obicei este necesar la recurgerea de medicamente pentru vindecare. Operatia este solicitata atunci cand fisura anala nu se vindeca doar cu medicamente.
Fisura anala afecteaza persoane de toate varstele, in particular tineri si de altfel persoane sanatoase. Este comuna si pentru femei si barbati cu aceeasi frevcenta. Cateodata o fisura anala si hemoroizii se dezvolta in acelasi timp.


http://www.seximus.ro/intrebari_sex/sex_anal_1.php
cinteste asta..si te lamuresti
pamela_1
Postat pe 15 Aprilie 2009 15:13
De la: Melania_mely, la data 2009-04-15 15:09:15
De la: pamela_1, la data 2009-04-15 15:06:15nu cred ca tocmai acum sa fi patit ceva..numai daca nu se duce mister pe la altele.... daca ai facuto doar o data eu cred ca ai sansa sa fi ok...

Asta e...ca s-a intamplat vineri noaptea...sambata ziua si luni dimineata...si stiu sigur ca nu merge pe la altele...ar fi culmea...
esti 100 sigura eu nu prea
dontworibehapi
Postat pe 15 Aprilie 2009 15:15

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
vreau un sfat 25 De la: lumimari 8 Iunie 2009 09:21
deci...oare e posibil? 45 De la: issa12 26 August 2009 23:06
Pro sau contra fanteziilor erotice 132 De la: rockk 15 Martie 2011 21:07
Pro sau contra Reductil? (pastile pentru slabit) 21 De la: kudika061192 20 August 2009 16:45
partea dificila a adolescentei.. 27 De la: kudika_975783 14 Decembrie 2014 13:31