Setari Cookie-uri

Cum esti in pat in functie de zodie

iar la gemeni am observat ca tot timpul se vb de infidelitate,nestabil,cu 2 fete etc..lucru iar neadevarat ba din contra...deci ceea ce defineste zodia gemeni intr-un caz testat de mine f multi ani s-a dovedit a fi un lucru neadevarat in cazul in care acestia au o relatie stabila(si nu se plictisesc -crede-ti-ma),nu st infideli nici cu 2 fete nici instabili..sau cine stie..oi fi intalnit eu sg persoana la 1 milion care face exceptie de la regula:)))
Ruxy_nr_1
Postat pe 16 August 2009 14:53
femeia Capricorn si barbatul Pesti
Barbatul Pesti si femeia Capricorn se înteleg bine din punct de vedere sexual. Între ei pot exista uneori mici neîntelegeri, dar nu probleme serioase, pe care sa nu le poata rezolva.

Femeia Capricorn este puternica si stie cum sa-l faca pe barbatul Pesti sa se simta dorit si în siguranta. La rândul lui, barbatul Pesti aduce o nota de romantism în viata emotionala a femeii Capricorn.

Diferentele dintre barbatul Pesti si femeia Capricorn îi fac sa se completeze reciproc si le asigura o relatie sau o casnicie satisfacatoare.
femeia Capricorn si barbatul Sagetator



Femeia Capricorn, precauta si discreta din fire, este consternata de impulsivitatea si neglijenta de care da dovada barbatul Sagetator. De asemenea, barbatul Sagetator reuseste sa o ofenseze pe femeia Capricorn cu sinceritatea lui si lipsa oricarei inhibitii.

La rândul lui, barbatul Capricorn este agasat de pretentiile femeii Capricorn.

Banii constituie si ei o problema: femeia Capricorn este chibzuita, în timp ce barbatul Sagetator ar cumpara tot ce vede.

Barbatul Sagetator si femeia Capricorn nu se bucura de o compatibilitate deosebita nici macar pe plan erotic. Între ei nu poate exista o relatie armonioasa, nici chiar o scurta aventura sentimentala.
barabass
Postat pe 16 August 2009 14:54
exceptia intareste regula dar nu e general valabil
maria_carciuc
Postat pe 16 August 2009 14:55
De la: deep_silence, la data 2009-08-16 14:42:07
De la: Ruxy_nr_1, la data 2009-08-16 14:00:46Eu cred in chestia asta cu zodiile 40%,in rest sunt niste porcarii...depinde de fiecare cum e..nu o zodie ii face caracterul si personalitatea unui om ci el insusi..am foarte multe exemple in viata mea dovedite cu anumite zodii care chiar sunt 0 60% din generalitatile despre zodiile lor..chiar si la mine(fecioara)sunt foarte multe care chiar nu ma caracterizeaza..in fine..prea multa bataie de cap!


alta toapa despuiata care face pe desteapta

hmm...tatae eu zic sa-ti vezi de treaba..nu fac pe desteapta..pur si simplu ma simt jignita de unele lucruri care se scriu la zodia mea si care chiar nu-mi alcatuiesc personalitatea..doar atat!
Ruxy_nr_1
Postat pe 16 August 2009 14:57
De la: Ruxy_nr_1, la data 2009-08-16 14:46:56caracteristicile fecioarei mi se potrivesc intr-adevar sa zic 70 % dar nu in totalitate...asa ca intotdeauna in toate zodiile va exista o marja de eroare ptr fiecare semn zodiacal..nu tot ce se scrie e lege sa fie intocmai...si cum se face ca lucrurile "rele"ca sa zic asa:ex:zgarcenia,egoismul,slugarirea,barfa si faptul ca nu prea des lauda pe cineva este f neadevarat chiar din contra toate acele lucruri sunt exact invers..nu st zgarcita..cand am bani ii cheltui in stanga si-n dreapta nu numai ptr mine ci si ptr ceilalti,egoista sunt dar in mica masura,nu am slugarit niciodata si urasc acest lucru..il consider ca este ptr oamenii mai putin destepti care nu st capabili sa reuseasca mai mult de atat in viata iar eu ma consider o invingatoare"totul este posibil pe lumea asta",barfesc nici mai mult nici mai putin decat ceilalti lucrurile care chiar mi se par de prost gust si intotdeauna recunosc cand cineva treb laudat care chiar o merita!


70% e mult
inainte spuneai ca zodia nu influenteaza caracterul unei persoane decat in proportie de 40% :
mi se pare normal ca fiecare om sa isi "construiasca" propria personalitate in functie de caracteristicile care si le ia ca si etalon...dar asta nu inseamna ca zodia in care e nascut nu-l influenteaza
bineinteles ca sunt persoane (chiar si eu fac parte dintre acestea), care citind caracteristicile zodiei sale sa spuna" pe naiba, nu mi se potriveste(sau mi se potriveste prea putin) zodia asta"...dar, citind printre randuri, vedem ca intr-adevar o mare parte din ce spun zodiile despre fiecare...se cam adevereste
kudika018909
Postat pe 16 August 2009 14:57
Multumesc mult de tot!!!!!!!!
blue_angel31
Postat pe 16 August 2009 14:57
[/quote]dar balanta se potriveste cu leul???[/quote]

Nu.. Esec Total[/quote]
eu -leu, el-balanta si am sfarsit prin a ne casatori :D..eu spun ca cel mai mult conteaza caracterul si educatia unei persoane
mia0820
Postat pe 16 August 2009 14:58
De la: kudika018909, la data 2009-08-16 14:57:46
De la: Ruxy_nr_1, la data 2009-08-16 14:46:56caracteristicile fecioarei mi se potrivesc intr-adevar sa zic 70 % dar nu in totalitate...asa ca intotdeauna in toate zodiile va exista o marja de eroare ptr fiecare semn zodiacal..nu tot ce se scrie e lege sa fie intocmai...si cum se face ca lucrurile "rele"ca sa zic asa:ex:zgarcenia,egoismul,slugarirea,barfa si faptul ca nu prea des lauda pe cineva este f neadevarat chiar din contra toate acele lucruri sunt exact invers..nu st zgarcita..cand am bani ii cheltui in stanga si-n dreapta nu numai ptr mine ci si ptr ceilalti,egoista sunt dar in mica masura,nu am slugarit niciodata si urasc acest lucru..il consider ca este ptr oamenii mai putin destepti care nu st capabili sa reuseasca mai mult de atat in viata iar eu ma consider o invingatoare"totul este posibil pe lumea asta",barfesc nici mai mult nici mai putin decat ceilalti lucrurile care chiar mi se par de prost gust si intotdeauna recunosc cand cineva treb laudat care chiar o merita!


70% e mult
inainte spuneai ca zodia nu influenteaza caracterul unei persoane decat in proportie de 40% :
mi se pare normal ca fiecare om sa isi "construiasca" propria personalitate in functie de caracteristicile care si le ia ca si etalon...dar asta nu inseamna ca zodia in care e nascut nu-l influenteaza
bineinteles ca sunt persoane (chiar si eu fac parte dintre acestea), care citind caracteristicile zodiei sale sa spuna" pe naiba, nu mi se potriveste(sau mi se potriveste prea putin) zodia asta"...dar, citind printre randuri, vedem ca intr-adevar o mare parte din ce spun zodiile despre fiecare...se cam adevereste

eu cred ca zodia - semnul sub care suntem nascuti, reprezinta "scheletul personalitatii"
la care se adauga bineinteles, educatia si alte influiente. Totusi ca baza.. cand suntem noi singuri cu gandurile noastre de care nu trebuie sa dam socoteala.., ne cam recunoastem.
blue_angel31
Postat pe 16 August 2009 15:03
De la: kudika018909, la data 2009-08-16 14:57:46
De la: Ruxy_nr_1, la data 2009-08-16 14:46:56caracteristicile fecioarei mi se potrivesc intr-adevar sa zic 70 % dar nu in totalitate...asa ca intotdeauna in toate zodiile va exista o marja de eroare ptr fiecare semn zodiacal..nu tot ce se scrie e lege sa fie intocmai...si cum se face ca lucrurile "rele"ca sa zic asa:ex:zgarcenia,egoismul,slugarirea,barfa si faptul ca nu prea des lauda pe cineva este f neadevarat chiar din contra toate acele lucruri sunt exact invers..nu st zgarcita..cand am bani ii cheltui in stanga si-n dreapta nu numai ptr mine ci si ptr ceilalti,egoista sunt dar in mica masura,nu am slugarit niciodata si urasc acest lucru..il consider ca este ptr oamenii mai putin destepti care nu st capabili sa reuseasca mai mult de atat in viata iar eu ma consider o invingatoare"totul este posibil pe lumea asta",barfesc nici mai mult nici mai putin decat ceilalti lucrurile care chiar mi se par de prost gust si intotdeauna recunosc cand cineva treb laudat care chiar o merita!


70% e mult
inainte spuneai ca zodia nu influenteaza caracterul unei persoane decat in proportie de 40% :
mi se pare normal ca fiecare om sa isi "construiasca" propria personalitate in functie de caracteristicile care si le ia ca si etalon...dar asta nu inseamna ca zodia in care e nascut nu-l influenteaza
bineinteles ca sunt persoane (chiar si eu fac parte dintre acestea), care citind caracteristicile zodiei sale sa spuna" pe naiba, nu mi se potriveste(sau mi se potriveste prea putin) zodia asta"...dar, citind printre randuri, vedem ca intr-adevar o mare parte din ce spun zodiile despre fiecare...se cam adevereste

mda asa e..in horoscopul de zi cu zi zici tu dar caracteristicile zodiei presupun ca nu se schimba de la luna la luna in plus o d-soara de la alt post de genul asta a scris la zodia fecioara numai prostii..nu stiu de unde le-a scos..dar e clar ca numai jigniri...aici au fost mai ok..si nu zic ok ca imi convine sau nu mie ci ca se potrivesc cu realiatatea:)in rest e ok
Ruxy_nr_1
Postat pe 16 August 2009 15:05
De la: barabass, la data 2009-08-16 14:38:40
De la: aylla, la data 2009-08-16 14:33:43ceva info despre femeie varsator si barbat fecioara ai? sunt tare curioasa

vezi ca ti-am raspuns la ce te intereseaza




mersi mult de tot...m-ai c-am nimerit ....din toate punctele de vedere,inclusiv faza cu casatorie, un total esec.
aylla
Postat pe 16 August 2009 15:06
super tare chiar asa se intampla cel putin in privinta sagatatorului si scorpionului....
wild_me
Postat pe 16 August 2009 15:17
asa i cu scorpionii
kudikroxy
Postat pe 16 August 2009 15:25
asa e berbecilor le place sa detina controlul asa ca fratilor feritiva de berbeci ca e de rau
kudika004372
Postat pe 16 August 2009 15:37
Cum sunt in pat o femeie taur si un barbat rac? Va rog sa-mi rs! Chiar vreau sa stiu.
kudika011061
Postat pe 16 August 2009 15:48
va rog.......femeia pesti si barbatul rac...
iuli00
Postat pe 16 August 2009 16:24
pane sau la gratar?
mitura
Postat pe 16 August 2009 16:26
adica 69 amandoi sunt intorsi
DON_LUCIANO
Postat pe 16 August 2009 16:27
De la: kudika011061, la data 2009-08-16 15:48:00Cum sunt in pat o femeie taur si un barbat rac? Va rog sa-mi rs! Chiar vreau sa stiu.


calare
DON_LUCIANO
Postat pe 16 August 2009 16:29
De la: ingerash_cu_cornitze, la data 2009-05-01 16:23:15Comentarii dupa sex in functie de zodie


Berbec: Ok, hai sa o luam de la capat.

Taur: Mi s-a facut foame. Hai sa comandam o pizza!

Gemeni: Ai vazut cumva telecomanda? Ah, am primit 5 apeluri noi.

Rac: Vreau sa imi petrec toata viata alaturi de tine. Vrei sa ne casatorim?

Leu: Ce parere ai? Nu-i asa ca sunt pur si simplu fantastic(a)?

Fecioara: Hmm, hai ca ma duc sa fac un dus. Cand ma intorc, pun si cearsafurile la spalat.

Balanta: Mie mi-a placut daca ti-a placut si tie. Si, ce ziceai, ti-a placut?




Scorpion: Poate ca ar fi cazul sa te dezleg acum. Stai linistita, si dezlegat(a) tot al meu/a mea esti.

Sagetator: Nu ma suna. Te voi suna eu pe tine.

Capricorn: Ai o carte de vizita? Cam care este salariul tau lunar? Si zici ca ai o cariera de viitor?

Varsator: Acum hai sa incercam si fara haine pe noi.

Pesti: Ah, cum spuneai ca te cheama?




Cred ca in ceea ce ii priveste pe tauri,vor spune mereu dupa o partida ca mai vor inca una si inca una...se satura greu! iar cu fecioarele, ne-au nimerit pe jumatate
Spiridusha_89
Postat pe 16 August 2009 16:31
Dar femeia Pesti si barbatul Varsator?
lidia_boru
Postat pe 16 August 2009 16:38
De la: lidia_boru, la data 2009-08-16 16:38:08Dar femeia Pesti si barbatul Varsator?


pestele se zbate sub el si el varsa in ea
DON_LUCIANO
Postat pe 16 August 2009 16:41
de femeia fecioara si barbatul gemeni....ce zici?
anonim12345
Postat pe 16 August 2009 16:47
De la: zeita_zeita, la data 2009-08-16 16:47:29de femeia fecioara si barbatul gemeni....ce zici?

esti fecioara
DON_LUCIANO
Postat pe 16 August 2009 16:56
eu sunt po persona infoman eu nu mia ajunge ce am shi imiplace romantismu shi preludiu sa il am lung
ax3lpunk
Postat pe 16 August 2009 17:02
De la: ax3lpunk, la data 2009-08-16 17:02:06eu sunt po persona infoman eu nu mia ajunge ce am shi imiplace romantismu shi preludiu sa il am lung


shi coerenta un` ti-ai pierdut-o?
mitura
Postat pe 16 August 2009 17:05
DESPRE FEMEIA BERBEC SI BARBATUL LEU????? ASTEPT UN RASP DACA SE DERANJEAZA CINEVA. VA MULTUMESC..
lory2006_4u
Postat pe 16 August 2009 17:09
De la: mitura, la data 2009-08-16 17:05:50
De la: ax3lpunk, la data 2009-08-16 17:02:06eu sunt po persona infoman eu nu mia ajunge ce am shi imiplace romantismu shi preludiu sa il am lung


shi coerenta un` ti-ai pierdut-o?


Eu nu inteleg ce zice , e deasupra sau ce vrea !!!???
valivieru96
Postat pe 16 August 2009 17:10
Hahaha... buna gluma ta...
lidia_boru
Postat pe 16 August 2009 17:15
De la: valivieru96, la data 2009-08-16 17:10:49
De la: mitura, la data 2009-08-16 17:05:50
De la: ax3lpunk, la data 2009-08-16 17:02:06eu sunt po persona infoman eu nu mia ajunge ce am shi imiplace romantismu shi preludiu sa il am lung


shi coerenta un` ti-ai pierdut-o?


Eu nu inteleg ce zice , e deasupra sau ce vrea !!!???


i s-a lipit deshtu` de litera h
mitura
Postat pe 16 August 2009 17:16
De la: lidia_boru, la data 2009-08-16 17:15:37Hahaha... buna gluma ta...

Pt DON LUCIANO era
lidia_boru
Postat pe 16 August 2009 17:17

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
eu fecioara,el fecioara 2 De la: kudika041860 21 Iunie 2009 14:30
kudika069665 10 De la: elliaa 19 Septembrie 2009 20:58
eu taur el berbec 15 De la: kudika142864 28 Iulie 2010 16:24
eo balantza....el taur.... 29 De la: _dulcik_ 10 Martie 2009 20:04
sagetator-rac 15 De la: kudika053783 25 Iunie 2015 16:04