Setari Cookie-uri

cum seduci un baiat de 15 ani?

De la: kudika014730, la data 2009-05-03 09:40:05buna,sunt o fata care are doar 14 ani jumate si vreau sa cuceresc un baiat .povestea mea este mai complicata poate reusiti sa o intelegeti:deci,baiatul acesta de care imi place mie a fst cu una din cele mai bune prietene ale mele,dar fata asta s'a despartit de el si a fst cu un baiat care acuma este cu alta si sufera toti unii dupa altii.baiatul acesta stie ca'l plac si ne intelegem destul de bine.desi uneori ma sperie i'a spus fetei cu care a fst ca de abia asteapta sa'i manance coliva si a vrut sa se omoare vi se pare normal dar ma inteleg destul de bn k el va rog ajutati-ma sa ii bag mintile in cap astept sfaturi sa fie k lumea k morrrrr



il momesti cu niste chupa-chups!
geo_x
Postat pe 23 Mai 2009 16:54
faaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa proasto...taci drk dn gura sh las-o(na fa ca scriu corect gramatical handicapato) pe fata asta de 14 ani in pace.sh ce daca ii place de un baiat sau ce daca vrea sa il seduca...chiar daca nu am vazut nicaieri scris asa in orice caz ce voi nu ati incercat sa va dati pe langa vreun baiat la varsta ei sau nu ati iubit p cnv la varsta ei...eu am iubit cand aveam 14 ani iam zis sh mia zis ca ma place sh el sh de 2 ani suntem impreuna:P
sh da eu lam SEDUS fa handicapato(aia cu comm ei de rahat ca cik stai acasa sh invata..nu te gandi....tu vb fa ratangioaico care sareai gardu sau de pe balcon unde drk stai sh te duceai sa te regulezi cu mai stiu io care la varsta ei...)asa ca nu mai vb uitete la viatza ta cu note de 3 in catalog sh reputatie de bulangioaica sh uitete la viatza ei premianta sh cu capu pe umeri...eu am citit msg ei sh eu consider ca vroia sa il ajute pt ca il iubea sh poate el atunci isi dadea seama ca ea il iubeste...asa ca citeste fa handicapato ca na scris fata nicaieri ca vrea sa seduca pe cineva...uite cn tre sa mearga in kls a 3a sa invete lb romana
DiavolitzaxD
Postat pe 18 Iulie 2009 20:16
De la: kudika053104, la data 2009-07-18 20:16:26faaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa proasto...taci drk dn gura sh las-o(na fa ca scriu corect gramatical handicapato) pe fata asta de 14 ani in pace.sh ce daca ii place de un baiat sau ce daca vrea sa il seduca...chiar daca nu am vazut nicaieri scris asa in orice caz ce voi nu ati incercat sa va dati pe langa vreun baiat la varsta ei sau nu ati iubit p cnv la varsta ei...eu am iubit cand aveam 14 ani iam zis sh mia zis ca ma place sh el sh de 2 ani suntem impreuna:P
sh da eu lam SEDUS fa handicapato(aia cu comm ei de rahat ca cik stai acasa sh invata..nu te gandi....tu vb fa ratangioaico care sareai gardu sau de pe balcon unde drk stai sh te duceai sa te regulezi cu mai stiu io care la varsta ei...)asa ca nu mai vb uitete la viatza ta cu note de 3 in catalog sh reputatie de bulangioaica sh uitete la viatza ei premianta sh cu capu pe umeri...eu am citit msg ei sh eu consider ca vroia sa il ajute pt ca il iubea sh poate el atunci isi dadea seama ca ea il iubeste...asa ca citeste fa handicapato ca na scris fata nicaieri ca vrea sa seduca pe cineva...uite cn tre sa mearga in kls a 3a sa invete lb romana


draga dar ce frumos sti sa vorbesti.
Cati ani ai?
lilianagr
Postat pe 18 Iulie 2009 20:33

Aoleu... La 14 ani tu vrei sa seduci? Spui ca nu te-ai exprimat corect- de unde deduc ca nu prea sti ce inseamna "a seduce".
Inteleg ca esti tanara, poate indragostita... Dar totusi.
Lasa lucrurile sa decurga de la sine! Nu cred ca esti tu in masura "sa-i bagi mintile in cap"
Off, ce ti-e si cu copiii astia!
AlexandraV
Postat pe 18 Iulie 2009 20:59
De la: kudika014730, la data 2009-05-03 09:40:05buna,sunt o fata care are doar 14 ani jumate si vreau sa cuceresc un baiat


arata'i pasarica
DieMann
Postat pe 19 Iulie 2009 14:56
ctwmn
Postat pe 20 Iulie 2009 15:32
il lasi sa creasca. sa faca 30 de ani si vine sigur, singur la tine.
puinebun
Postat pe 20 Iulie 2009 16:15
la varsta asta ar trebui sa pui mana pe carte si sa lasi tentativele de seductie pentru cand vei fi majora!!!
ella_tody
Postat pe 22 Iulie 2009 20:01
hehe...nu o mai atacati pe saraca fata.nu stiti realitatea din ziua de azi?copii isi pierd inocenta din ce in ce mai devreme,este victima societatii in care traieste...mi-am pierdut f repede inocenta,de la 4 ani stiu ca nu mai exista mos craciun eu la 14 ani ma jukam cu masinutele inca
sfatul meu pt tn fata draga este sa iti vezi de scoala si de copilarie cat o mai ai,si nu te mai gandii la prostii ca sa nu ajungi si tu o panarama ca multe din ziua de azi
ciao pa
razz
Postat pe 25 Iulie 2009 18:28
copchilele astea n-au ce face decat sa isi posteze aceste 'mari probleme existentiale' pe forum.
ia si pune mana pe o carte, fata, si lasa teribilismul si iubirile de emokidzi la 14 ani.
visitor
Postat pe 25 Iulie 2009 18:34
Cei care au copii 13 ani - 15 ani .. stiu despre ce vorbesc. Unii poate doar isi amintesc, altii ar trebui sa ia aminte ...
Fiul meu are 13 ani.. si, cred eu, cam din clasa a 2-a. au aparut acest gen de probleme.. intrebari, jocuri - daca vreti - intre ei.
Nu era zi de scoala sa nu vina sa imi povesteasca, uneori amuzat, alteori trist.. ca Andreea il place pe Danut AZI, dar ca maine a zis ca il va placea pe Robert. Ca A... prefera sa stea in banca cu C.. si ca F sufera ca un prost din pricina ei.
Apoi, ar mai fi biletelele care circula necontenit intre ei... "Iti place de cutarica? Mie imi place de ea"...
Sa nu omitem semnele, jocurile, aluziile cu caracter sexual.. care, oricat ar parea de neconceput pentru noi.. exista.
Intrebari despre sexul oral, despre sarcina, despre homosexualitate.... droguri. ohoo, cu duiumul!!
Toate acestea exista in mintea copiilor nostri, vrem nu vrem. Toate aceste se petrec in scolile din intreaga lume, vrem nu vrem. In Spania, media de varsta pentru inceperea vietii sexuale a fost stabilita la 13 ani. In conditiile in care Spania este pe primul loc in Europa (sau o fi in lume???) la consumul de droguri.
O atitudine de zbir nu cred ca ar rezolva problema. Marea greseala pe care o fac micutii de scriu aici. este ca nu asculta, nu invata.. ne condamna reactiile.. si, din nefericire, cauta raspunsul doar la cei care ganesc ca ei.
Cine poarta vina? As spune ca parintii.... dar...
rashela
Postat pe 25 Iulie 2009 18:47
sunt de acord cu faptul ca au intrebari referitoare la niste subiecte mai sensibile si poate pana la un anumit punct sunt de acord sa isi expuna aici nelamuririle, dar totusi sunt felul in care se exprima si modul in care judeca cele care ma revolta si ma indigna.
pentru asta au parinti si prieteni, ca sa discute aceste probleme infantile cu ei, nu sa fie ridicoli aici cu astfel de chestiuni
visitor
Postat pe 25 Iulie 2009 18:54
lol...acuma sa ma scot si eu ai ceva cu minorii sau...cred ca nu avem vreo vina ca ne.am nascut mai tarziu
hapciucalipta
Postat pe 26 Iulie 2009 06:11
De la: hapciucalipta, la data 2009-07-26 06:11:26lol...acuma sa ma scot si eu ai ceva cu minorii sau...cred ca nu avem vreo vina ca ne.am nascut mai tarziu


scoate-te taica, scoate-te! numa' ca pe cand eram noi de varsta minoratului, preocuparea principala pentru multi, era scoala. desigur, nu si pentru mine, care haituiam pisicile din cartier si dadeam foc la sura de paie sa vad cu arde multicolor. da' credema, ca in toiul actiunilor desfasurate, gandul imi statea la scoala, nu la cum sa seduc vreo fetiscana balaie cu ochelari.
eheeei, d-abia peste vreo doi anisori am descoperit adevarata utilitate a ciucurelului, ca pana atunci doar la pipi ii gaseam functiune!
geo_x
Postat pe 26 Iulie 2009 09:41
scoala inainte de toate...........la virsta asta nu iti trebuie relatie of...
cristiana_cris
Postat pe 30 Iulie 2009 15:41
De la: DieMann, la data 2009-07-19 14:56:12
De la: kudika014730, la data 2009-05-03 09:40:05buna,sunt o fata care are doar 14 ani jumate si vreau sa cuceresc un baiat


arata'i pasarica


...daca se sperie si o ia la goana ?
_oktober_
Postat pe 30 Iulie 2009 15:43
De la: _oktober_, la data 2009-07-30 15:43:39
De la: DieMann, la data 2009-07-19 14:56:12
De la: kudika014730, la data 2009-05-03 09:40:05buna,sunt o fata care are doar 14 ani jumate si vreau sa cuceresc un baiat


arata'i pasarica


...daca se sperie si o ia la goana ?

cine? baiatu'?
Lucia38
Postat pe 30 Iulie 2009 15:45
cristiana_cris
Postat pe 30 Iulie 2009 15:46
ea....dupa ce o scoate si el
_oktober_
Postat pe 30 Iulie 2009 15:46
pai o sa o ia la goana ca e mika....
cristiana_cris
Postat pe 30 Iulie 2009 16:06
doamne ce distractie acilea lasati copilul in pace
DON_LUCIANO
Postat pe 30 Iulie 2009 16:10
ia lucianooo..nu mai ride...nu vezi ca au luato hormonii la trap
cristiana_cris
Postat pe 30 Iulie 2009 16:20
de la caldura sau inferbantat
DON_LUCIANO
Postat pe 30 Iulie 2009 16:23
eu plec acasa ca sa facut tarziu si nu sunt platit la ore suplimentare
DON_LUCIANO
Postat pe 30 Iulie 2009 16:25
la 14 ani....ofof...ce asi vrea sa vada copii astia ce distractie aveam noi la virsta lor..ce jocuri...ce copilarie....
cristiana_cris
Postat pe 30 Iulie 2009 16:26
eu zic sa-l cuceresti cat mai repede cu putintza si cu orice pretz ca daca ajunge ca mine la 31 e grav:adica atunci cand ii va face avansuri unei femei care ezita si se sfieste... sa-i vina sa-i dea lu' aia un sut un fund , vreo 2 palme si 3 injuraturi
de fapt , ca sa fiu sincer am refuzat cam multe femei in ultimul timp...pt. ca nu era nimic decent, demn de luat in seama.
Mr_6pack
Postat pe 3 August 2009 21:34
De la: Mr_6pack, la data 2009-08-03 21:34:01eu zic sa-l cuceresti cat mai repede cu putintza si cu orice pretz ca daca ajunge ca mine la 31 e grav:adica atunci cand ii va face avansuri unei femei care ezita si se sfieste... sa-i vina sa-i dea lu' aia un sut un fund , vreo 2 palme si 3 injuraturi
de fapt , ca sa fiu sincer am refuzat cam multe femei in ultimul timp...pt. ca nu era nimic decent, demn de luat in seama.



si s-au simtit jignite de refuzu' tau?
geo_x
Postat pe 3 August 2009 22:19
cred ca ma-njura...daca vrei iti povestesc
Mr_6pack
Postat pe 3 August 2009 22:29
De la: Mr_6pack, la data 2009-08-03 22:29:08cred ca ma-njura...daca vrei iti povestesc


sunt foarte curios!
daca esti dragut sa bagi povestea aici, ti-as fi recunoscator!
incerc sa gasesc tipologia femeii refuzate, fac un studiu privind efectele refuzului asupra psihicului femeii.
geo_x
Postat pe 3 August 2009 22:32
o sa postez un comentariu mai amplu atunci, dar nu in seara asta ca maine ma scol de dimineatza. nb. all!
Mr_6pack
Postat pe 3 August 2009 22:42

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
placererea de-o parte si de alta,, 21 De la: v_raluca_c 5 Iunie 2009 11:03
ce ati face in urmatoarea situatie? 43 De la: darksukkubus69 8 Noiembrie 2009 22:50
INTREBARE PENTRU TOATA LUMEA 147 De la: Eva32 18 Octombrie 2011 00:35
ce pedeapsa credeti ca ar merita misoginii??? 61 De la: ingerdemon69 26 Mai 2014 09:05
Când femeile pot face primul pas? 46 De la: bee_bee 19 Septembrie 2009 21:38