Setari Cookie-uri

Concurs : Castiga 2 lotiuni de corp de la NIVEA pentru 2 momente speciale!

magnolieeee
Diavolyta_
Postat pe 7 Mai 2009 23:44
Pentru o iesire cu fetele, as opta pentru o tinuta in care eu sa ma simt cat mai lejer. Mi-as lua niste pantaloni din latex, o pereche de cizmulitze care sa imi vina pana la genunchi, un top lung si larg, la care as adauga si o curea in talie si o geaca de piele. M-as simti super ok asa.
Iar pentru o iesire cu iubitul, as prefera o rochie-camasa, la care i-as adauga o curea lata in talie, pantofii cu top si ca accesorii as alege niste bratari late si o poseta maricica.
jullya_dulcik
Postat pe 8 Mai 2009 04:28
Seara cu iubitul as purta o salopeta de satin stil elen si botine peep toe iar cu prietenele mel as purta o rochita din voal lejera si accesori supradimensionate.
andressa
Postat pe 8 Mai 2009 10:45
la intalnirea cu prietenele:m-as imbraca cu niste colanti negri si un tricou lung,curcubeu,la care as adauga o geanta mare si o pereche de ochelari si m-as incalta cu niste balerini
la intalnirea cu iubitul...depinde unde ar avea loc...in general prefer rochiile cu o croiala clasica ce urmeaza linia corpului la care mi-as pune un pantof cu toc inalt
miresica
Postat pe 8 Mai 2009 11:15
cu prietenele ceva lejer dar si atractiv jeans care sati puna in evidenta formele si un tricou mulat sport dar sexy
cu prietenul o rochie pe sani si mulata pe corp,deasemea sati puna in evidenta formele

Postat pe 8 Mai 2009 12:02
Pentru o iesire cu prietenele as alege sa port o pereche de jeansi eleganti, intr-o nuanta inchisa, un top alb, o pereche de pantofi rosii, ochelari de soare mari.
O seara cu iubitul: o rochita "babydoll" ,intr-o culoare pastelata, un machiaj diafan, o coafura naturala, si o pereche de pantofi draguti si comozi pentru plimbarile sub clar de luna.........
chinchila14
Postat pe 8 Mai 2009 13:00
1. mangolie

2. magnolie

Diavolyta_
Postat pe 8 Mai 2009 13:35
De la: Diavolyta_, la data 2009-05-08 13:35:401. mangolie

2. magnolie



iar???
matracucu
Postat pe 8 Mai 2009 13:52
pt iesirea cu prietenele o sa ma imbrac in blugi si un top cat mai decoltat...ca doar mergem doar noi fetele
iar cu prietenul o sa ma imbrac in ceva mai elegant..o fustita nici scurta ,nici lunga...potrivita...care sa ma avantajeze...si o bluzita..simpla dar finuta...care sa ma avantajeze...sa par cat mai eleganta..si serioasa
ciocoiumihaela22
Postat pe 8 Mai 2009 20:30
La intalinrea cu prietenele mele as purta o pereche de blugi skiny cu o rochita roz larguta, si cu o pereche de tenesi gri... as avea ca accesoriu o gentuta in culorii vii stil "postas"... La intalnirea cu iubitul meu mi.as asorta cizmulitele roz de cauciuc cu o preche de colanti negriii un maiou mulat si o vestuta gri...ca acesoriu voi purta un ceas colorat... : )

Postat pe 8 Mai 2009 20:51
La seara cu fetele ca de onicei casual ..jeansi si maieu saubulita mai lunga cu colanti.
La sera cu iubitul meu fustitzele mele absolut provocatoare si un maieutz mai decoltat
klaudela
Postat pe 8 Mai 2009 20:52
depinde ce vreau sa fac cu prietenele mele .. daca vreau sa fiu cuminte .. casual.. daca vrem sa ne distram .. incercam o tinuta mai ciudata ..

cu iubitul .. imi place ceva mai vaporos ( asta in cazul in care vremenea permite ) sau ceva socant .. sa nu se plictiseasca...... mereu ceva diferit
carmen_catalina
Postat pe 8 Mai 2009 21:15
hmm :-? pentru o iesire cu prietenele, presupunand k mergem la o plimbare eventual un suculetz ;;) o pereche de pantalonasi pana la genunchi, o bluzita cu un decolteu acceptabil, o pereche de sandalutze cu platforma, o geanta scumpik si ca si accesorii, nelipisita pereche de cercei asortata si inelele, eventual si o bratarik la o mana k sa nu fie prea goala :-??

iar pentru o seara cu iubitul, o rochitza nici prea lunga nici prea scurta cu decolteu,o pereche de balerini sau tot sandalutzele, depinde si ceva pe umeri (pt k pe seara se lasa racoare si desi ar fi romantic sa mi ofere el ceva de-al lui sa ma incalzeask deja il vad doar in tricou :)) asa k mai bine voi fi eu precauta) ori un sal ori o bluzitza cu manecutza dar dintr-un material subtirel asa kt sa ma acopere sa nu inghetz :D
bineinteles cercei, inel, si un lantisor asa cum imi plac mie sa se termine intr-o singura parte mai lungutza, incita foarte mult mai ales la un decolteu ;;)
sweetviper
Postat pe 8 Mai 2009 21:32
Pentru o iesire cu fetele as opta pentru o pereche de pantaloni pana o culoare pala (gen lila, crem) o bluzita lejera vaporoasa, o pereche de balerini care sa se potriveasca cu tinuta, intrucat se poarta gentutele mici cu curea subtire care se pun pe o parte aleg si una din aceasta. Parul prins cat mai lejer si accesorii in ton cu tinuta.
Pentru o seara cu iubitul as alege o rochita intr-o culoare puternica (rosu, roz) insotita de o pereche de pantofi cu toc destul de inalt, o gentuta plic, o coafura cat mai sic si nota de baza un parfum seducator.
rala_x
Postat pe 8 Mai 2009 22:36
pentrun iesirea cu prietenele as imbraca o pereche de ginsi negrii ,o bluzita galbena vaporoase si o pereche de balerini , pentru seara cu iubitul as prefera sa port o lnjerie intima cit mai provocatoare la care bluza sa fie foarte transparenta cu broderie la nivelul sinilor pentru a nu dezvalui totul brusc ,iar pantalonasul sa fie tot din dantela .

relimota
kudika014678
Postat pe 8 Mai 2009 22:55
Sa mai concurez cand vad atatea talente?Concurez daca tot m-am certat cu iubitul,nu?Cu el ma imbrac intr-un sac de gunoi si ma arunc in cap de la 4 poate ma prinde
Hai sa vedem,cu fetele cat se poate de lejer doar avem o noapte lunga inainte, dar in acelasi timp si frumos,de ex:ultima iesire la club cu fetele mi-am facut-o in pantaloni scurti,scurti,maieu stramt,brodat,pe forma sanilor...ceva ce poti sa ei de minune fara sutien,tocuri da(ca nu sunt monica columbeanu)si am ales si o geanta f draguta,stil curea sa nu ma incomodeze deloc.
Iar cu iubitul,ce sa pot sa imi imaginez la ora asta? Ceva negru,elegant,sexy,incitant...ceva sa trezeasca in el intrebarea :Oare ce e pe dedesubt?Ceva sa trebuiasca sa deschida el,sa se chinuie putin...un costum..o rochie...eu ma imbrac mult dupa starea de spirit...asa ca
fity
Postat pe 8 Mai 2009 23:25
Pai cum altfel?! Pentru intalnirea cu prietenele voi opta pentru o tinuta vesela, colorata , iar pentru cea cu iubitul pentru o rochie senzuala.
veronicadrobota
Postat pe 9 Mai 2009 00:37
Pentru o iesire cu prietenele as purta o tinuta viu colorata , iar pentru o iesire cu iubitul as purta o rochie vaporoasa.
aureliaeftene
Postat pe 9 Mai 2009 07:44
Pentru o iesire cu prietenele as purta o tinuta viu colorata , iar pentru o iesire cu iubitul o rochie vaporoasa.
aureliaeftene
Postat pe 9 Mai 2009 07:46
Pentru intalnirea cu prietenele voi opta pentru o tinuta lejera, o rochie cat mai viu colorata ( blue de preferat) ; iar pentru intalnitea cu iubitul o roche neagra eleganta dar decenta
poisonus
Postat pe 9 Mai 2009 09:27
IN ORAS CU PRIETENELE CU UN PANTALON ELEGANT SI O BLUZA SEXI SI CU PRIETENUL CU O FUSTA SCURTA MINI MIDI SAU MAXI DEPINDE UNDE MERGEM O BLUXA DECENTA SI UN SACOU
NICOLETA69
Postat pe 9 Mai 2009 09:56
SCUZE VROIAM SA SCRIU BLUZA DECENTA
NICOLETA69
Postat pe 9 Mai 2009 09:58
la o iesirecu prietenele jeans, tricou si incaltaminte confortabila iar o seara doar cu iubitul as purta doar lenjerie
cristyna1990
Postat pe 9 Mai 2009 11:12
O seara cu prietenele in CLUB : O rochie rosie, mulata pe corp , scurta si sus la bust , tip bustiera , fara bretele sau altceva , cu gatul si umerii goi in evidenta ,pantofi negrii cu varful ascutit si scurt , toc foarte inalt si gros . Machiajul , negru integral cu o stralucire pentru coltul interior al ochilor alegand o nuanta de gri metalic sau albastru , parul ntins completand cu o piele bronzata . Ca accesorii un plic de piele negru nu foarte mare si un inel mare argintiu cu pietre ceva si gata pentru o seara in club cu prietenele:)


O seara cu iubitul in vacanta intr-o statiune a insoritei Grecia ,o cina si apoi o plimbare : Opereche de pantaloni scurti de culoare alba dintr-un bumbac satinat cei cu manseta scurta , o bluza dintr-un material vaporos , cele largi , cu maneci largi si evidentiate in talie , una pe fond albastru cu imprimeu floral , o pereche de pantofi cu toc inalt si gros , o culoare ce se gaseste in imprimeul bluzei cel mai putin si un plic asortat , parul cu volum si onduleuri cat mai naturale si mici impletituri ,desprins . Cam atat ,restul vo vedea la cina ;)
VA PUP SI BAFTA TUTUROR PARTICIPANTILOR!
ingerash_ana
Postat pe 9 Mai 2009 12:43
La o seara cu prietenele mi-as lua niste pantaloni pana cu tricou sau maiou lejer,niste opincute not big deal,dar La O Seara cu Iubitul mi-as lua o rochie neagra,mulata care sa imi evidentieze formele si parul mi l-as coafa ca al Angelinei Jolie,un machiaj sexy si natural iar niste pantofi cu toc pentru a-mi defini senzualitatea:D
Keep up the good work
nanaGirl
Postat pe 9 Mai 2009 13:21
hmmm.....cu prietenele
evident, intr-un local cat de cat select, seara, as purta ceva glamorous. jeansi stramti, o bluza mulata si ceva mai lunga care sa-mi scoata in evidenta partile de care sunt mandra, o curea lata in talie, la care adaug nelipsitele TOCURI INALTE, ce ofera mereu un plus de eleganta ( mai ales k io am doar 1,64).
parul lung va sta desfacut pe spate, pt ca atrage mereu atentia.
desigur, asa imi voi face o intrare spectaculoasa, pt k multi tipi vor ramane

cu iubitul e alta treaba. sa ma gandesc la o tinuta de zi calduroasa de vara.....
cand ies cu el imi dau mai mult silinta sa ajung cat mai aproape de perfectiune
de aceea scot din dulap:o fustita scurta ( nici prea mult, nici prea putin) tip closh sau tip-sac care sa-mi scoata in evidenta picioarele, o bluza putin decoltata si mulata. parul ar fi ondulat si lasat liber pe spate, la care adaug din nou, TOCURI INALTE. voi incerca sa fac in asa fel incat, sa predomine albul, pt k se potriveste cu tenul meu masliniu ( dar nici in totalitate sa creada k ma marit cu el ) poseta va fi un model ceva mai mare, din panza, alba, exact pt vara. iar ochelarii de soare vor fi pe ochi sa sporeasca misterul
asa sunt sigura ca prietenul meu n-ar mai intoarce capul dupa alte fete, ci ar fi mandru ca altii intorc capul dupa mine .

indiferent de ocazie, trebuie purtat un "accesoriu" care nu are voie sa lipseasca : multa incredere in sine.

trebuie sa stim sa aratam cat mai la orice varsta, in orice anotimp sau moment al zilei.
haina nu face pe om dar il ajuta sa se simta mai bine in pielea lui
x_tina90
Postat pe 9 Mai 2009 13:23
Din punctul meu de vedere,o seara cu prietenii este un prilej de relaxare si distractie.De aceea,atunci cand merg la o astfel de intalnire,prefer rochiile lejere,in special cele de nuanta verde,care mi se potrivesc datorita culorii putin inchisa a pielii si pantofii comozi.Pentru o iesire in oras cu iubitul,consider ca merge un bolero lejer in culori aprinse peste o tinuta allblack.Sincer,niciodata nu am fost atrasa de stilul sport.De aceea,indiferent ca este vorba de un moment cu prietenii sau de o intalnire cu iubitul,caut sa fiu mereu eleganta,dar,in acelasi timp,sa ma simt si bine.
Criss_Adelinne
Postat pe 9 Mai 2009 13:53
Descrie-ne in acest topic de concurs ce tinute ai purta in cele doua momente speciale - o iesire cu prietenele si o seara cu iubitul.
Tinut cu prietenile: Classic(Jeans, t-shirt)
Tinut cu iubitul: Romantic(rochita sexy si o bluzita sexy)
PinkyCrazzy
Postat pe 9 Mai 2009 20:26
daca ies cu fetele ceva lejer ,sport sau o rochita ,iar daca ies cu iubitelu pai nu cred ca mai ies ca ma dau inainte cu lotiunea de la nivea (aia de la voi,binenteles) si nu mai e cazul...
VIORICA27
Postat pe 9 Mai 2009 21:17
Magnolie.....


Mangolie ...

si asa sunt cea mai sexoasa
Diavolyta_
Postat pe 10 Mai 2009 02:05

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Concurs Bioderma 891 De la: kudika118228 16 Februarie 2010 23:28
Castiga un set de accesorii pentru birou Leitz Black&White! 479 De la: concursKudika 26 Octombrie 2012 16:25
Concurs: Editura Humanitas de invita la concurs! 190 De la: concursKudika 21 Aprilie 2010 14:50
Castiga unul dintre cele 3 ceasuri oferite de Oxette! 805 De la: concursKudika 5 Martie 2012 11:31
Castiga un voucher fashion in valoare de 600 RON oferit de B-mall.ro! 144 De la: concursKudika 24 Iunie 2014 00:37