Setari Cookie-uri

ce parere aveti?

am si eu o mica povestioara...si astept parerile voastre....sunt cu un tip de 5 luni de zile...e foarte dragastos, se poarta atent....dar parca e ceva...la inceput mergem in oras ne plimbam mai des...am fost de 1 mai la munte a fost super....dar nush ce sa zic...bine acum lucreaza de joi pana duminica dupa-amiaza. in schimb nicioadata nu mi-a zis ca ma iubeste sau sa ma alnte cumva....ori sunt eu prea absurda si am pretentii foarte mari....dar nu stiu parca uneori simt ca ma plictisesc langa el...nu mai are aceiasi energie ca la inceput....fostul meu prieten cand a aflat ca l-am lasat pt actualul a inceput cu panarama...a facut multe faze sa ma desparta de el....si nu m-am intors la el chiar daca mi-a cerut de nu stiu cate ori sa fim immpreuna...am luptat pt relatia asta pt ca e un om minunat....dar cum am zis mai sus....parca e ceva cu el....voi ce credeti?
oanaelena1989
Postat pe 7 Mai 2009 18:11
De la: oanaelena1989, la data 2009-05-07 18:11:26am si eu o mica povestioara...si astept parerile voastre....sunt cu un tip de 5 luni de zile...e foarte dragastos, se poarta atent....dar parca e ceva...la inceput mergem in oras ne plimbam mai des...am fost de 1 mai la munte a fost super....dar nush ce sa zic...bine acum lucreaza de joi pana duminica dupa-amiaza. in schimb nicioadata nu mi-a zis ca ma iubeste sau sa ma alnte cumva....ori sunt eu prea absurda si am pretentii foarte mari....dar nu stiu parca uneori simt ca ma plictisesc langa el...nu mai are aceiasi energie ca la inceput....fostul meu prieten cand a aflat ca l-am lasat pt actualul a inceput cu panarama...a facut multe faze sa ma desparta de el....si nu m-am intors la el chiar daca mi-a cerut de nu stiu cate ori sa fim immpreuna...am luptat pt relatia asta pt ca e un om minunat....dar cum am zis mai sus....parca e ceva cu el....voi ce credeti?



cred ca e genu de om pe care il vezi mai degraba ca pe un amic sau frate...decat ca pe un eventual iubit.....si daca e asa,naspaaa
iulices
Postat pe 7 Mai 2009 18:14
io cred ca nici tu nu stii ce vrei de fapt
Diavolyta_
Postat pe 7 Mai 2009 18:16
intreabal pe el,e ce'l mai in;masura sa rspunda
bafta
scorpyoW
Postat pe 7 Mai 2009 18:16
O femeie nu se inseala. At cand simte ca e ceva, sigur asa e.
Acum , despre ce e vb?
Eu cred ca a inceput sa se plictiseasca de tine. Daca si tu spui ca te plictisesti...
Dar mai poate sa fie si ceva ce ascunde.Fiind doar de 5 luni cu el probabil nu il cun f bine. Daca te intereseaza asa mult pers lui, descopera-l !
Ce poti face gresit este sa acuzi fara sa ai dovezi!
kudikaroxi
Postat pe 7 Mai 2009 18:17
cred ca lipsesti comunicarea e foarte important sa stii si ce simte el
yumy
Postat pe 7 Mai 2009 18:25
chestia e ca isi face planuri de viitor cu mine...sunt pusa dominsoara de onoare la nunta sorii lui...cand merge acasa mereu ma ia cu el....cred ca as vrea sa fie dragastos cu mine nu numai prin gesturi si prin cuvinte....l-am intrebat de ce nu o face si a zis ca nu e genu asta....si doar o singura data i-a spus unei tipe ca o iubeste.....am sa incerc sa ma implic mai mult...poate e doar impresia mea...
oanaelena1989
Postat pe 7 Mai 2009 18:27
si nu a fost nicioadat cu o tipa mai mult de 2 luni...face chestii pe care nu le-a facut inainte cu nici o tipa...nu prea il interesa de ele....erau mai mult asa ca sa fie
oanaelena1989
Postat pe 7 Mai 2009 18:31

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Un sfat, va rog! 40 De la: Gabriela_Maria25 11 Martie 2011 10:04
E de prost gust sa te saruti in bar cu iubitul/a ? 64 De la: verraa 23 Aprilie 2011 19:29
singura... 15 De la: alynav24 27 Ianuarie 2009 14:10
Liberttatea in relatie!!!! 14 De la: myRakoL 28 Iunie 2014 16:31
Legalizarea prostituției 2 De la: ocgiogi 10 Noiembrie 2009 20:56