Setari Cookie-uri

Salut

Am si eu o intrebare, poate ma puteti ajuta.
Cum as putea sa-mi mai maresc, un pic, in mod cat mai natural, bustul? Nu ma plang ca as avea sanii mici, dar in urma cu vreo 2 ani am slabit mult si mi s-a dus si din "capodopera", mai mult decat am fost depus pe mine.
Tin sa va informez ca am facut si exercitii pt bust, dara fara niciun rezultat.
Va multumesc!
kudika020746
Postat pe 18 Iunie 2010 10:25
sincer nu stiu ce sa zic nu stiu cum e bustul tau dar de ce vrei sa - l maresti ?
chiar asa mic il ai ? uite eu am vazut la o femeie avea bustul asa de mare si nu mi a placut nu stiu de ce vrei sa ti l maresti dar daca e pentru partener sau asa las o balta el te va intelege si daca te place va fi multumit de tine asa cum esti tu si daca nu i place inseamna ca nu vrea de la tine decat distractie cu corpul tau , eu zic asa daca e vorba de partener dar daca nu si vrei tu sa l maresti pentru aspectul tau si ca asa ti place atunci cauta pe net sau intereseazate ca sant atatea operatii estetice care se fac acum . Sincer eu merg pe ideea ca e bine sa fi tu cat mai naturala sincer eu l am avut mic am fost mai grasuta acuma mi se pare ca arat chiar ok am slabit si din contra mie mi s- a marit bustul eu cred ca asta depinde si fde organizmul l-a fiecare in fine , toot la asta raman e bine sa fi tu insati ....aceasta e pur parerea mea .
papusika_kudika
Postat pe 23 Iunie 2010 13:32
De la: kudika197746, la data 2010-06-23 13:32:25sincer nu stiu ce sa zic nu stiu cum e bustul tau dar de ce vrei sa - l maresti ?
chiar asa mic il ai ? uite eu am vazut la o femeie avea bustul asa de mare si nu mi a placut nu stiu de ce vrei sa ti l maresti dar daca e pentru partener sau asa las o balta el te va intelege si daca te place va fi multumit de tine asa cum esti tu si daca nu i place inseamna ca nu vrea de la tine decat distractie cu corpul tau , eu zic asa daca e vorba de partener dar daca nu si vrei tu sa l maresti pentru aspectul tau si ca asa ti place atunci cauta pe net sau intereseazate ca sant atatea operatii estetice care se fac acum . Sincer eu merg pe ideea ca e bine sa fi tu cat mai naturala sincer eu l am avut mic am fost mai grasuta acuma mi se pare ca arat chiar ok am slabit si din contra mie mi s- a marit bustul eu cred ca asta depinde si fde organizmul l-a fiecare in fine , toot la asta raman e bine sa fi tu insati ....aceasta e pur parerea mea .


pt ce atata gargara? nimic concret n'ai spus fetei
Shhh
Postat pe 23 Iunie 2010 13:39
si ca sa ii raspund si fetei, am mai vazut pe net ceva ceaiuri, plante care se pare ca au rezultatele ce le doresti tu, dar pe langa asta te alegi si cu ceva dereglari hormonale chestii cu care nu e nici de joaca nici de glumit.ar tb sa mergi la sala sa lucrezi ca sa ai muschii mai fermi, sa'ti stea sanul mai bine dar sa nu crezi ca una doua ai rezultatele dorite.
Shhh
Postat pe 23 Iunie 2010 13:41

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
vrea o relatie adevarata?sau sunt de tablou 14 De la: bulish 15 Iunie 2013 19:45
BARBATUL RAC !! 4 De la: Ana_Roberta 4 Februarie 2010 00:19
am nevoie de un sfat sincer 3 De la: Editzu 25 Noiembrie 2010 16:25
Ce sa fac...? Am nevoie de ceva pareri 13 De la: Lucia38 14 Martie 2011 09:29
imi da cineva un sfat .. 29 De la: marinca 17 August 2013 09:44