Setari Cookie-uri

ajutor!

eu sunt o fata de care in ultima vreme multi baieti se uita la mn chiar mi-au propus sa fiu iubita lor.Eu am refuzat...sub pretextul ca nu imi doresc un iuby...dar...sa zicem ca imi place de cnv dar vreau sa fim prieteni f buni si dupa aceea sa vedem ce se intampla.Nu stiu cum sa fac ca sa ma apropi de el...vreau sa fim prieteni buni!!!!!

Postat pe 6 Iunie 2009 20:51
zici ca are magnet la el? te atrage!!?
dute pe camp sau intro fabrica si cauta o tabla. nu prea mare cam juma de metru patrat.
apoi te duci la el. in prealabil bagi bucata aia de tabla sub bluza!

da' vezi sa nu te intalnesti cu rromi pe drum , ca astia-s colectionari de fier vechi!
geo_x
Postat pe 6 Iunie 2009 20:55
andreea1976
Postat pe 6 Iunie 2009 20:57
?????
el s-a dat la mn,iar cateva zile ne-am salutat pe holurile liceului...dar dupa aceea de salutat nici vb.....:D

Postat pe 6 Iunie 2009 21:00
De la: kudika031733, la data 2009-06-06 20:51:22eu sunt o fata de care in ultima vreme multi baieti se uita la mn chiar mi-au propus sa fiu iubita lor.Eu am refuzat...sub pretextul ca nu imi doresc un iuby...dar...sa zicem ca imi place de cnv dar vreau sa fim prieteni f buni si dupa aceea sa vedem ce se intampla.Nu stiu cum sa fac ca sa ma apropi de el...vreau sa fim prieteni buni!!!!!



"Esti o fata de care in ultima vreme multi baieti se uita la tine"?? Au schimbat astia limba romana, de cand am plecat eu?

Da-mi voie sa fac traducerea in limba romana curenta si gramatical corecta: Sunt cativa baieti care te-ar dori de prietena, Din pacate, cel pe care ti-l doresti tu, nu face parte din cei care "se uita la tine"... Si ne intrebi pe noi cum sa faci sa "ti-l apropii"... Pai... draga mea, da-mi voie sa iti spun ca - in afara de sugestia lui Geo - nu prea vad cu ce altceva te-am putea ajuta.... Vezi tu, suntem lumi diferite... Habar nu am ce l-ar atrage pe un cocalarash (il presimt asa, dupa descrierea ta) minor...
Imi pare rau ca nu ti-am putut fi de ajutor.
Dor_a
Postat pe 6 Iunie 2009 21:05
De la: kudika031733, la data 2009-06-06 21:00:13?????
el s-a dat la mn,iar cateva zile ne-am salutat pe holurile liceului...dar dupa aceea de salutat nici vb.....:D


Cum ziceam....
Dor_a
Postat pe 6 Iunie 2009 21:06
De la: kudika031733, la data 2009-06-06 20:51:22eu sunt o fata de care in ultima vreme multi baieti se uita la mn chiar mi-au propus sa fiu iubita lor.Eu am refuzat...sub pretextul ca nu imi doresc un iuby...dar...sa zicem ca imi place de cnv dar vreau sa fim prieteni f buni si dupa aceea sa vedem ce se intampla.Nu stiu cum sa fac ca sa ma apropi de el...vreau sa fim prieteni buni!!!!!

pfuoiii...esti helpless,soro.........jesus...unde naibii cresteti asa mari si....cu ce va hraniti,in puii mei ??... ori esti din generatia Cernobal,desi,socotind putin ar trebui sa fi teminat liceul pana acum.....
mitura
Postat pe 19 Iunie 2009 15:34

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
povestea mea de iubire a inceput sa sune cu o manea.... 13 De la: Borntobewild 30 Martie 2010 21:25
ce sa fac???? 13 De la: babe02 13 Ianuarie 2009 16:54
"Un prieten cu beneficii" 23 De la: Maria_santal 12 August 2009 16:30
cine vrea o coffe cu lapte??? 34 De la: PICCKARD 16 Noiembrie 2011 16:00
O joaca 64 De la: bya123 26 Ianuarie 2012 18:51