Setari Cookie-uri

iubire 100% imposibila

Buna! Sunt Anna si am 17 ani. M-am indragosit de profu` de sport, insa el are sotie. Tot anul am fost prezenta la ora lui, si spre norocul meu ca sunt scutita, orice m-a rugat, i-am facut, iam zambit dulce etc si si el facea la fel, zambea, imi vorbea dulce [stind unde e limita].... pana la un moment dat, cand a devenit rigid, nici nu ma saluta daor da din cap. Poate l-am luat prea in serios? Oricum nimic special nu s-a intamplat intre noi, doar ca am putu rade mult impreuna, ne simteam bine. Acum sunt deprimata.... Habar nu am ce sa ma fac... mai ales ca acum dau bacu`... Dati-mi va rog niste sfaturi sa trec repede peste asta
Annabella_anna
Postat pe 6 Iunie 2009 19:17
stai linistita. nu te consuma. toti barbatii sunt la fel. le place sa fie curtati, sa vada o fata indragostita de ei. bucura-te k nu a fost nimic mai mult si sa suferi mai mult dupa. pana la urma a fost corect
aipu_georgeta
Postat pe 6 Iunie 2009 19:23
atractie imposibila
yumy
Postat pe 6 Iunie 2009 19:25
mda, ai drepate, totusi, ma sufera....
Annabella_anna
Postat pe 6 Iunie 2009 19:26
sigur esti indragostita?! el cati ani are?!

ca sa`ti raspund la intrebare..in locul tau yo nu m`as mai duce la ora lui m`as preface ca nu exista ..stiu ca nu e usor dar..e usor sa te indragostesti poti gasi un baiat de varsta ta sau cu vreo 1-2 ani mai mare care chiar sa te merite si sa te iubeasca si el mai bine nu pierde timpul pentru ca numai o viata ai si trebuie sa o traiesti din plin nu sa o suferi...
nebuna94
Postat pe 7 Iunie 2009 00:15
de la atractie pana la a te indragosti e o distanta mare
yumy
Postat pe 7 Iunie 2009 06:37
Pai acum ce sa faci, inveti pentru bac. "Pofu" asa cum il numeai tu in alta parte, si-a dat seama ca tu ai inteles gresit amabilitatea lui si a devenit "rigid".
valita76
Postat pe 7 Iunie 2009 08:44
eh, las' ca trece pan' te mariti
kitty_krieger
Postat pe 7 Iunie 2009 10:55
De la: Annabella_anna, la data 2009-06-06 19:17:38Buna! Sunt Anna si am 17 ani. M-am indragosit de profu` de sport, insa el are sotie. Tot anul am fost prezenta la ora lui, si spre norocul meu ca sunt scutita, orice m-a rugat, i-am facut, iam zambit dulce etc si si el facea la fel, zambea, imi vorbea dulce [stind unde e limita].... pana la un moment dat, cand a devenit rigid, nici nu ma saluta daor da din cap. Poate l-am luat prea in serios? Oricum nimic special nu s-a intamplat intre noi, doar ca am putu rade mult impreuna, ne simteam bine. Acum sunt deprimata.... Habar nu am ce sa ma fac... mai ales ca acum dau bacu`... Dati-mi va rog niste sfaturi sa trec repede peste asta


Invata pentru bac...ce altceva poti sa faci....oricum nu cred ca a fost mai mult decat o simpla atractie...Cauta si tu un baiat care sa te iubeasca si nu mai umbla dupa himere....
camelusha83
Postat pe 7 Iunie 2009 11:04
aham..un baiat apropiat varstei tale lasa'l pe profu' ca nu ajungi nicaieri...doar n'o sa vina sa'ti propuna sa fiti impreuna
bafta la bac si spor la invatat !
inna_1688
Postat pe 7 Iunie 2009 13:02
O sa-ti treaca ...cel tarziu pana la toamna. Ar fi bine sa iesi un pic din pasa asta , sa te ocupi de pregatirea ptr. bac.Nu se merita sa ratezi ceva important din viata ta pentru o iluzie.
Si cand ma gandesc cat de bine aratau toti profesorii mei de sport....
ella_c
Postat pe 7 Iunie 2009 13:40
of, are 30 de ani, si sunt sigura ca m-am indragostit...din pacate
Annabella_anna
Postat pe 7 Iunie 2009 14:28
De la: Annabella_anna, la data 2009-06-07 14:28:32of, are 30 de ani, si sunt sigura ca m-am indragostit...din pacate


off, nu esti sigura nici macar de asta!!
geo_x
Postat pe 7 Iunie 2009 14:29
Draguta gandeste-te ca are dublul varstei tale
Cand tu o sa ai 40 de ani el o sa aiba 56 si iti spun ca tu o sa fii fresh si el nu mai face fata.Poate nu mai face fata chiar mai repede. Asa ca lasa-l ca e batran.Nu e bun nici de ciorba ca fierbe greu.
mihaelamaria70
Postat pe 7 Iunie 2009 19:19
De la: camelusha83, la data 2009-06-07 11:04:42
De la: Annabella_anna, la data 2009-06-06 19:17:38Buna! Sunt Anna si am 17 ani. M-am indragosit de profu` de sport, insa el are sotie. Tot anul am fost prezenta la ora lui, si spre norocul meu ca sunt scutita, orice m-a rugat, i-am facut, iam zambit dulce etc si si el facea la fel, zambea, imi vorbea dulce [stind unde e limita].... pana la un moment dat, cand a devenit rigid, nici nu ma saluta daor da din cap. Poate l-am luat prea in serios? Oricum nimic special nu s-a intamplat intre noi, doar ca am putu rade mult impreuna, ne simteam bine. Acum sunt deprimata.... Habar nu am ce sa ma fac... mai ales ca acum dau bacu`... Dati-mi va rog niste sfaturi sa trec repede peste asta


Invata pentru bac...ce altceva poti sa faci....oricum nu cred ca a fost mai mult decat o simpla atractie...Cauta si tu un baiat care sa te iubeasca si nu mai umbla dupa himere....

daca ai credinta in Dumnezeu lasa omul in pace ca este insurat va veni si jumatatea ta vei vedea ca asta este o faza trecatoare din viata adolescentelor de liceu
lourdess
Postat pe 7 Iunie 2009 19:23
cel putin , el este in ficare saptamana printre vizitatori mei HI5..... ma dispera.... adica poate sa se uite la hi5, nu e interzis sa` nici chiar in fiecare saptamana si nici nu ma saluta :|
ma rog, sper sa scap de el... ca daca reusesc la facultate in oradea, poate ne vom intalni cam des c si el sta in oradea :|
Annabella_anna
Postat pe 8 Iunie 2009 14:26
De la: mihaelamaria70, la data 2009-06-07 19:19:54Draguta gandeste-te ca are dublul varstei tale
Cand tu o sa ai 40 de ani el o sa aiba 56 si iti spun ca tu o sa fii fresh si el nu mai face fata.Poate nu mai face fata chiar mai repede. Asa ca lasa-l ca e batran.Nu e bun nici de ciorba ca fierbe greu.


ma faci sa rad...Gandeste-te doar ca este profesor de sport
Daca este de "lasat" ,ar trebui sa o faca pentru ca este casatorit ,pentru ca nu-i da atentie si pentru ca pur si simplu ii este profesor...nu pentru diferenta de varsta.
ella_c
Postat pe 8 Iunie 2009 15:06
De la: Annabella_anna, la data 2009-06-08 14:26:25cel putin , el este in ficare saptamana printre vizitatori mei HI5..... ma dispera.... adica poate sa se uite la hi5, nu e interzis sa` nici chiar in fiecare saptamana si nici nu ma saluta :|
ma rog, sper sa scap de el... ca daca reusesc la facultate in oradea, poate ne vom intalni cam des c si el sta in oradea :|




dumnezeu sa te inteleaga pt ca eu nu pot...deci ce vrei? sa scapi de el? sa te duci unde sta el,in oradea ca sa'l vezi mai des? te deranjeaza ca te viziteaza pe hi5 dar te oftici ca nu te saluta...

sunt singura care nu intelege???
inna_1688
Postat pe 9 Iunie 2009 11:46
De la: inna_1688, la data 2009-06-09 11:46:42
De la: Annabella_anna, la data 2009-06-08 14:26:25cel putin , el este in ficare saptamana printre vizitatori mei HI5..... ma dispera.... adica poate sa se uite la hi5, nu e interzis sa` nici chiar in fiecare saptamana si nici nu ma saluta :|
ma rog, sper sa scap de el... ca daca reusesc la facultate in oradea, poate ne vom intalni cam des c si el sta in oradea :|




dumnezeu sa te inteleaga pt ca eu nu pot...deci ce vrei? sa scapi de el? sa te duci unde sta el,in oradea ca sa'l vezi mai des? te deranjeaza ca te viziteaza pe hi5 dar te oftici ca nu te saluta...

sunt singura care nu intelege???


nu.
dara asa e prima pasiune. arzatoare si neintiligibila!
geo_x
Postat pe 9 Iunie 2009 11:48
Diavolyta_
Postat pe 9 Iunie 2009 11:50
De la: Annabella_anna, la data 2009-06-06 19:17:38Buna! Sunt Anna si am 17 ani. M-am indragosit de profu` de sport, insa el are sotie. Tot anul am fost prezenta la ora lui, si spre norocul meu ca sunt scutita, orice m-a rugat, i-am facut, iam zambit dulce etc si si el facea la fel, zambea, imi vorbea dulce [stind unde e limita].... pana la un moment dat, cand a devenit rigid, nici nu ma saluta daor da din cap. Poate l-am luat prea in serios? Oricum nimic special nu s-a intamplat intre noi, doar ca am putu rade mult impreuna, ne simteam bine. Acum sunt deprimata.... Habar nu am ce sa ma fac... mai ales ca acum dau bacu`... Dati-mi va rog niste sfaturi sa trec repede peste asta



maturizeaza-te este bine asa?
donttouch
Postat pe 9 Iunie 2009 11:50
De la: geo_x, la data 2009-06-09 11:48:30
De la: inna_1688, la data 2009-06-09 11:46:42
De la: Annabella_anna, la data 2009-06-08 14:26:25cel putin , el este in ficare saptamana printre vizitatori mei HI5..... ma dispera.... adica poate sa se uite la hi5, nu e interzis sa` nici chiar in fiecare saptamana si nici nu ma saluta :|
ma rog, sper sa scap de el... ca daca reusesc la facultate in oradea, poate ne vom intalni cam des c si el sta in oradea :|




dumnezeu sa te inteleaga pt ca eu nu pot...deci ce vrei? sa scapi de el? sa te duci unde sta el,in oradea ca sa'l vezi mai des? te deranjeaza ca te viziteaza pe hi5 dar te oftici ca nu te saluta...

sunt singura care nu intelege???


nu.
dara asa e prima pasiune. arzatoare si neintiligibila!


da..ai dreptate..atunci sa faca o ciorna si sa transcrie
inna_1688
Postat pe 9 Iunie 2009 11:55
mai bine ii trimite biletele in timpu' orelor de spor!!
geo_x
Postat pe 9 Iunie 2009 11:58
De la: geo_x, la data 2009-06-09 11:58:20mai bine ii trimite biletele in timpu' orelor de spor!!



io m-as apuca de paralele
donttouch
Postat pe 9 Iunie 2009 12:02
omg! nam ce face! trebuie sa ma duc la Oradea la facultate... Ca in cluj nu vreau... la oradea am bunica.... ma duc la ea.... el sta in acelasi cartier.... uf...... .... ma rog, sper sa scap de el:))
Annabella_anna
Postat pe 9 Iunie 2009 14:07
De la: Annabella_anna, la data 2009-06-06 19:17:38Buna! Sunt Anna si am 17 ani. M-am indragosit de profu` de sport, insa el are sotie. Tot anul am fost prezenta la ora lui, si spre norocul meu ca sunt scutita, orice m-a rugat, i-am facut, iam zambit dulce etc si si el facea la fel, zambea, imi vorbea dulce [stind unde e limita].... pana la un moment dat, cand a devenit rigid, nici nu ma saluta daor da din cap. Poate l-am luat prea in serios? Oricum nimic special nu s-a intamplat intre noi, doar ca am putu rade mult impreuna, ne simteam bine. Acum sunt deprimata.... Habar nu am ce sa ma fac... mai ales ca acum dau bacu`... Dati-mi va rog niste sfaturi sa trec repede peste asta
i


ndragostita de profu de sport...insurat omu , la casa lui.... Sa-mi carpeasca cineva o palma sa ma trezesc din tampeala. Si noi am avut profesori super misto in generala ,liceu ne placeau e-adevarat dar n-am auzit sa dea vre-una pe spate hai ma frumuselule nu-ti compromite bacu pt. ..... de la balta verde. Pupici daca reusesti.......si daca nu ...reusesti.
nocturnalia
Postat pe 18 Iunie 2009 13:22
Nu, nu esti indragostita...doar iti place sa crezi asta...e ca fructul...cu cit e mai interzis cu atit ti-l doresti mai tare...si crede-ma ca, in general, profesorii nu-si prea risca cariera pentru o eleva sau studenta...sigur ca la virsta ta eu credeam ca sint indragostita de proful de istorie...apoi de cel de fizica...dar e doar sufletul nostru tinerel (adica al tau) care are nevoie de multa dragoste...sa vezi si sa nu crezi ce repede te dezindragostesti...
Sophie_Rose
Postat pe 19 Iunie 2009 12:17
Draguta, nu cred ca stii ce vorbesti si asta pentru ca nu ai deloc...da deloc experienta vietii... adica tu crezi ca un barbat la 56 de ani e batrin??? mai traieste, mai acumuleaza si mai gindeste...nu acum bineinteles, mai incolo... cum trec anii...
Sophie_Rose
Postat pe 19 Iunie 2009 12:20
respectul, fetito, respectul unde e?
no_more
Postat pe 19 Iunie 2009 12:23
De la: no_more, la data 2009-06-19 12:23:06respectul, fetito, respectul unde e?


nu mai e....
inna_1688
Postat pe 19 Iunie 2009 16:57

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
am nevoie de un sfat...... 30 De la: puiut_77 1 Februarie 2011 14:21
Ca tot venii vorba de vecini:)) 10 De la: GYPSI 11 Aprilie 2010 19:33
nu inteleg cum am ajuns in situatia asta.... 26 De la: Madamadalina69 17 Noiembrie 2009 18:40
Ajutorr!!! 10 De la: kudika_1013997 20 Iunie 2016 12:51
Ajutooor va rog!! 179 De la: BlueeyesEtta 27 Iunie 2013 19:49