Setari Cookie-uri

cand iubitul se gandeste sa-ti faca "lipeala" cu altul....

e o singura chestie pe care vreau sa o spun, asa, in general vorbind.....ce sa intelegi din faptul ca o persoana pe care o iubesti se gandeste asa sa-ti faca "lipeala" cu cineva.....? uite asa ca probabil nu stie cum sa iti dea papucii si se gandeste probabil ca asta ar fi o solutie....sau ..nush....dar sa-ti faca lipeala asa....un fel de "blind date"...iar el care cica e iubitul tau dar pleaca ca are niste treaba....cum draq?....asa ceva neprevazut...fara sa primeasca vreun telefon sau ceva de genul....
wtf??? poate gasiti voi o explicatie....
capy
Postat pe 8 Iunie 2009 15:31
sa fiu sincer nu prea am inteles ce vrei sa spui
in primu rand,bine ai venit la noi
scorpyoW
Postat pe 8 Iunie 2009 15:34
De la: capy, la data 2009-06-08 15:31:08e o singura chestie pe care vreau sa o spun, asa, in general vorbind.....ce sa intelegi din faptul ca o persoana pe care o iubesti se gandeste asa sa-ti faca "lipeala" cu cineva.....? uite asa ca probabil nu stie cum sa iti dea papucii si se gandeste probabil ca asta ar fi o solutie....sau ..nush....dar sa-ti faca lipeala asa....un fel de "blind date"...iar el care cica e iubitul tau dar pleaca ca are niste treaba....cum draq?....asa ceva neprevazut...fara sa primeasca vreun telefon sau ceva de genul....
wtf??? poate gasiti voi o explicatie....


Vrea sa-ti dea papucii sau te pune in incercare
iris_4_ever
Postat pe 8 Iunie 2009 15:48
Sau e unul dintre aia carora le place sa-si vada iubita facand sex cu altul.
Kathara
Postat pe 8 Iunie 2009 15:52
Sau si-a dat seama ca nu te merita si pt ca te iubeste vrea sa te vada fericita si crede ca,, prietenul '' ar fi persoana potrivita
iris_4_ever
Postat pe 8 Iunie 2009 15:54
sau tine atat de mult la tine, ca te imparte si cu altii (pe bani sau nu)
kitty_krieger
Postat pe 8 Iunie 2009 16:19
Bravo draga mea!!

C

Postat pe 18 Iunie 2009 20:12
poate ii place in 3
no_more
Postat pe 18 Iunie 2009 20:16
Salut dragii mei,

Din pacate Prostia Umana este intr-adevar infinita!
Sa-ti faca "lipeala cu altul"?!!! asta chiar e ceva prostesc! din doua motive: unul ar fi ca pe acesta cale iti ranesti partenerul f mult, si al doilea: nu ai tu dreotul sa-i laegi tu ce-i tb lui, el stie cel mai bine ce vrea.

Va pup si ar fi bine sa incercam sa nu mai controlam viata celorlalti! ar fi mai bine sa ne uitam la moi in curte si sa traim!
iuria
Postat pe 24 Iunie 2009 12:58
De la: scorpyoW, la data 2009-06-08 15:34:52sa fiu sincer nu prea am inteles ce vrei sa spui
in primu rand,bine ai venit la noi


adica a vrut sa spuna ca pretenul esi este peste
donttouch
Postat pe 24 Iunie 2009 13:01
am citit multe topicuri amuzante, bizare si aiurea dar asta...e de-a dreptul stupid ...exprima-te draguta mai clar in ideea ta daca tu chiar ai o dilema...sa inte;egem ca iubitul tau iti face asta?? daca da ...atunci fa-io si tu...si paraseste-l!!! daca nu... stai si intreaba-te ce se int in timp ce el saracul isi stoarce creierii sa gaseasca o metoda sa se desparta de tine!!
ania18
Postat pe 24 Iunie 2009 13:39
De la: iuria, la data 2009-06-24 12:58:19Salut dragii mei,

Din pacate Prostia Umana este intr-adevar infinita!
Sa-ti faca "lipeala cu altul"?!!! asta chiar e ceva prostesc! din doua motive: unul ar fi ca pe acesta cale iti ranesti partenerul f mult, si al doilea: nu ai tu dreotul sa-i laegi tu ce-i tb lui, el stie cel mai bine ce vrea.

Va pup si ar fi bine sa incercam sa nu mai controlam viata celorlalti! ar fi mai bine sa ne uitam la moi in curte si sa traim!


fatuca....poate ma luminezi intr-o zi ...ca la drak ...chiar nu am inteles o iota ......si crede-ma ca dau la o parte faptul ...ca nu stii sa scrii
ninushk
Postat pe 24 Iunie 2009 14:38
De la: capy, la data 2009-06-08 15:31:08e o singura chestie pe care vreau sa o spun, asa, in general vorbind.....ce sa intelegi din faptul ca o persoana pe care o iubesti se gandeste asa sa-ti faca "lipeala" cu cineva.....? uite asa ca probabil nu stie cum sa iti dea papucii si se gandeste probabil ca asta ar fi o solutie....sau ..nush....dar sa-ti faca lipeala asa....un fel de "blind date"...iar el care cica e iubitul tau dar pleaca ca are niste treaba....cum draq?....asa ceva neprevazut...fara sa primeasca vreun telefon sau ceva de genul....
wtf??? poate gasiti voi o explicatie....


Cel putin un lucru este SIGUR:
- nu te iubeste!?! (si aicea este si meritul nostru, al femeii)
- te iubeste dar o fi avand vre-o boala mortala :(
- poate ca este INSURAT, si evident isi ''iubeste'' sotia mai ''tare''???

agoldfish
Postat pe 24 Iunie 2009 17:58
De la: ania18, la data 2009-06-24 13:39:50am citit multe topicuri amuzante, bizare si aiurea dar asta...e de-a dreptul stupid ...exprima-te draguta mai clar in ideea ta daca tu chiar ai o dilema...sa inte;egem ca iubitul tau iti face asta?? daca da ...atunci fa-io si tu...si paraseste-l!!! daca nu... stai si intreaba-te ce se int in timp ce el saracul isi stoarce creierii sa gaseasca o metoda sa se desparta de tine!!


cam asa ceva.
dar nu am inteles ce ai vrut sa spui cu "daca nu stai si intreaba-te ce se intampla in timp ce el saracul isi stoarce creierii sa gaseasca o metoda sa scape de tine". ce se intampla cu el adica?
capy
Postat pe 24 Iunie 2009 19:47
De la: agoldfish, la data 2009-06-24 17:58:00
De la: capy, la data 2009-06-08 15:31:08e o singura chestie pe care vreau sa o spun, asa, in general vorbind.....ce sa intelegi din faptul ca o persoana pe care o iubesti se gandeste asa sa-ti faca "lipeala" cu cineva.....? uite asa ca probabil nu stie cum sa iti dea papucii si se gandeste probabil ca asta ar fi o solutie....sau ..nush....dar sa-ti faca lipeala asa....un fel de "blind date"...iar el care cica e iubitul tau dar pleaca ca are niste treaba....cum draq?....asa ceva neprevazut...fara sa primeasca vreun telefon sau ceva de genul....
wtf??? poate gasiti voi o explicatie....


Cel putin un lucru este SIGUR:
- nu te iubeste!?! (si aicea este si meritul nostru, al femeii)
- te iubeste dar o fi avand vre-o boala mortala :(
- poate ca este INSURAT, si evident isi ''iubeste'' sotia mai ''tare''???



boala mortala?
insurat nu e :)
ar ramane ultima varianta: nu ma iubeste
capy
Postat pe 24 Iunie 2009 19:51
groaznic de incomoda situatia... raspunde-i cu aceiasi moneda sau fa-i ceva si mai urat decat asta. In orice caz nu il ierta si nu te fa ca ploua...nu merita satisfactia de a sti ca ai ramas cu coada intre picioare la un gest ca acesta indiferent de boala, sotie sau orice altceva. Pentru aste lucruri s-a inventat sinceritatea..***scuze pentru extremism. oricine se simte deranjat poate sa nu ma bage in seama***

Postat pe 24 Iunie 2009 22:46

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Sunt ingandurat... 13 De la: kudika_18566 1 Decembrie 2012 07:31
merita sa ma mai impac cu el? 33 De la: justforfun84 29 Martie 2011 17:03
Diferenta de varsta este o problema ? 132 De la: kudika411991 1 August 2011 01:51
am nevoie de un sfat 28 De la: Salina_SUSESI_Timisoara 12 Septembrie 2010 19:27
Despre libertate , libertati sau despre adevaratele noastre nevoi 3 De la: Consy 19 Ianuarie 2010 22:01