Setari Cookie-uri

"relatiile: pe net

ce parere aveti despre persoanele care vb pe messenger cu necunoscuti si isi declara iubirea si cred ca au dat de persoana cu care isi vor petrece restul vietii. Si nici nu iasa cu altcineva, stau toata ziua pe net in asteptarea celuilalt. Si asta desi nu se cunosc unul pe celalalt.
deeaz18
Postat pe 11 Iunie 2009 20:29
De la: deea19_89, la data 2009-06-11 20:29:34ce parere aveti despre persoanele care vb pe messenger cu necunoscuti si isi declara iubirea si cred ca au dat de persoana cu care isi vor petrece restul vietii. Si nici nu iasa cu altcineva, stau toata ziua pe net in asteptarea celuilalt. Si asta desi nu se cunosc unul pe celalalt.



ai uitat ... si fac sex virtual:)
mirogow
Postat pe 11 Iunie 2009 20:31
De la: deea19_89, la data 2009-06-11 20:29:34ce parere aveti despre persoanele care vb pe messenger cu necunoscuti si isi declara iubirea si cred ca au dat de persoana cu care isi vor petrece restul vietii. Si nici nu iasa cu altcineva, stau toata ziua pe net in asteptarea celuilalt. Si asta desi nu se cunosc unul pe celalalt.


Mda, pana cand unul vine in Romania si se si stabileste aici.
Kathara
Postat pe 11 Iunie 2009 20:33
De la: deea19_89, la data 2009-06-11 20:29:34ce parere aveti despre persoanele care vb pe messenger cu necunoscuti si isi declara iubirea si cred ca au dat de persoana cu care isi vor petrece restul vietii. Si nici nu iasa cu altcineva, stau toata ziua pe net in asteptarea celuilalt. Si asta desi nu se cunosc unul pe celalalt.


cunosc o gramada de fete sau baieti care si-au cunoscut actualii parteneri pe hi5 sau noi2 sau mai stiu eu ce alte site-uri mai sunt...si chiar uhn caz in care el a plecat de la iasi pt iubita lui in nush ce oras...deci cred ca se poate...DAR e posibil si sa nu mearga,sa speri la un Fat Frumos..si de fapt sa fie cine stie ce...caricatura...pozele de multe ori iti inseala ochiu...mai bine ii ceri web...;))
monaq
Postat pe 11 Iunie 2009 20:35
De la: monaram, la data 2009-06-11 20:35:39
De la: deea19_89, la data 2009-06-11 20:29:34ce parere aveti despre persoanele care vb pe messenger cu necunoscuti si isi declara iubirea si cred ca au dat de persoana cu care isi vor petrece restul vietii. Si nici nu iasa cu altcineva, stau toata ziua pe net in asteptarea celuilalt. Si asta desi nu se cunosc unul pe celalalt.


cunosc o gramada de fete sau baieti care si-au cunoscut actualii parteneri pe hi5 sau noi2 sau mai stiu eu ce alte site-uri mai sunt...si chiar uhn caz in care el a plecat de la iasi pt iubita lui in nush ce oras...deci cred ca se poate...DAR e posibil si sa nu mearga,sa speri la un Fat Frumos..si de fapt sa fie cine stie ce...caricatura...pozele de multe ori iti inseala ochiu...mai bine ii ceri web...;))


ce le stii u pe toate:P
mirogow
Postat pe 11 Iunie 2009 20:37
;)) sunt amandoi in romania, si el o tot vrajeste ca vine si apoi intervine ceva, asa din senin. dar ma mir ca inca nu isi da seama. ii tot spune iubitelu. cand pleaca ea undeva, ne cere sa ii trimitem poze ca ii este dor de el. si mi se pare absurd fiindca nici nu il stie si el nici nu o mai baga in seama. si tot vb despre el, dar nu isi da seama ca se face de kko. si ma intrebam daca sunt singura care crede asta despre vb p mess cu necunoscuti.
deeaz18
Postat pe 11 Iunie 2009 20:37
e o prostie totalaaaaa..la bun/:)..cik isi gasesc jumatatea..yeah right:-j..s fim seriosi..asta nu e viatza..toata ziua ssa stai pe mess si s vb q "iubirea" vietii tale..ha ha:))..mai bn ai iesi..si tiai gasit un iubit real;);)..bn st si cazuri knd anumite rel rezista desi nu s cunosc..da eo una nu ma bazez pe asa cv:)
Rodyyyyyyyyy
Postat pe 11 Iunie 2009 20:38
De la: deea19_89, la data 2009-06-11 20:37:30;)) sunt amandoi in romania, si el o tot vrajeste ca vine si apoi intervine ceva, asa din senin. dar ma mir ca inca nu isi da seama. ii tot spune iubitelu. cand pleaca ea undeva, ne cere sa ii trimitem poze ca ii este dor de el. si mi se pare absurd fiindca nici nu il stie si el nici nu o mai baga in seama. si tot vb despre el, dar nu isi da seama ca se face de kko. si ma intrebam daca sunt singura care crede asta despre vb p mess cu necunoscuti.



maine poimaine te vad si pe tine la fel :)
mirogow
Postat pe 11 Iunie 2009 20:39
m-ai citit perfect. clar nu. am atatea exemple. mai bn traiesc in realitate
deeaz18
Postat pe 11 Iunie 2009 20:40
De la: deea19_89, la data 2009-06-11 20:37:30;)) sunt amandoi in romania, si el o tot vrajeste ca vine si apoi intervine ceva, asa din senin. dar ma mir ca inca nu isi da seama. ii tot spune iubitelu. cand pleaca ea undeva, ne cere sa ii trimitem poze ca ii este dor de el. si mi se pare absurd fiindca nici nu il stie si el nici nu o mai baga in seama. si tot vb despre el, dar nu isi da seama ca se face de kko. si ma intrebam daca sunt singura care crede asta despre vb p mess cu necunoscuti.


Aaaaa... indragostitul de o imagine, cel mai greu dintre toate. Cand e real il vezi ca are nevoie la toaleta si mai si transpira, cand e virtual poate ramane perfect.
Kathara
Postat pe 11 Iunie 2009 20:42
exact
deeaz18
Postat pe 11 Iunie 2009 20:47
aaa ..referitor la acest subiect...eu vorbesc de 2 ani cu un tip,pe mess,mail,telefon..zilnic vreau sa zic...insa nu ne-am vazut real niciodata...am facut planuri,ca ne casatorim....etc...dar el nu e in stare nici macar sa vina sa ma vada...el e in bucuresti,eu in timisoara....acuma ne-am spus adio..pentru a mia oara....sunt curioasa ce parere aveti....nu e greu de ghicit....prostie cat casa....dar nu-mi dau seama de ce imi e atat de greu sa ii dau drumul....n-am ochi pentru nici un alt barbat....
Dan_aida
Postat pe 11 Iunie 2009 21:31
De la: Dan_aida, la data 2009-06-11 21:31:31aaa ..referitor la acest subiect...eu vorbesc de 2 ani cu un tip,pe mess,mail,telefon..zilnic vreau sa zic...insa nu ne-am vazut real niciodata...am facut planuri,ca ne casatorim....etc...dar el nu e in stare nici macar sa vina sa ma vada...el e in bucuresti,eu in timisoara....acuma ne-am spus adio..pentru a mia oara....sunt curioasa ce parere aveti....nu e greu de ghicit....prostie cat casa....dar nu-mi dau seama de ce imi e atat de greu sa ii dau drumul....n-am ochi pentru nici un alt barbat....


Uau, doi ani. Ce naiba, sunteti din aceeasi tatra, trezirea! La mine a venit cineva din partea cealalta a lumii dupa vreo 4 luni, parerea mea e sa pui mana sa te duci sa il vezi macar sa iti satisfaci curiozitatea.
Kathara
Postat pe 11 Iunie 2009 21:33
De la: Dan_aida, la data 2009-06-11 21:31:31aaa ..referitor la acest subiect...eu vorbesc de 2 ani cu un tip,pe mess,mail,telefon..zilnic vreau sa zic...insa nu ne-am vazut real niciodata...am facut planuri,ca ne casatorim....etc...dar el nu e in stare nici macar sa vina sa ma vada...el e in bucuresti,eu in timisoara....acuma ne-am spus adio..pentru a mia oara....sunt curioasa ce parere aveti....nu e greu de ghicit....prostie cat casa....dar nu-mi dau seama de ce imi e atat de greu sa ii dau drumul....n-am ochi pentru nici un alt barbat....



si pe cand facem niste copii virtuali?
mirogow
Postat pe 11 Iunie 2009 21:33
De la: Kathara, la data 2009-06-11 21:33:51
De la: Dan_aida, la data 2009-06-11 21:31:31aaa ..referitor la acest subiect...eu vorbesc de 2 ani cu un tip,pe mess,mail,telefon..zilnic vreau sa zic...insa nu ne-am vazut real niciodata...am facut planuri,ca ne casatorim....etc...dar el nu e in stare nici macar sa vina sa ma vada...el e in bucuresti,eu in timisoara....acuma ne-am spus adio..pentru a mia oara....sunt curioasa ce parere aveti....nu e greu de ghicit....prostie cat casa....dar nu-mi dau seama de ce imi e atat de greu sa ii dau drumul....n-am ochi pentru nici un alt barbat....


Uau, doi ani. Ce naiba, sunteti din aceeasi tatra, trezirea! La mine a venit cineva din partea cealalta a lumii dupa vreo 4 luni, parerea mea e sa pui mana sa te duci sa il vezi macar sa iti satisfaci curiozitatea.



nu am mers la el,pentru ca imi spunea ca vine el...doar sa se stabilizeze cumva financiar....
bine ca noi am programat multe intalniri,ca vin eu..apoi ma apuca panica...fiindca nu vreau o intalnire,sex and stuff si apoi adios....
ca acuma sa-mi spuna ca ..ce rost are sa ne intalnim acum,fiindca nu are ce sa-mi ofere momentan.....e taur...vesnica problema a banilor....
si asa de 2 ani tot o tzinem..in timpul anului eram foarte ocupata cu facultatea(arhitectura) ,iar el cu serviciul...si tot am amanat..doar ca deja e prea mult.....intalnirea trebuia sa aiba loc deja
Dan_aida
Postat pe 11 Iunie 2009 22:37
De ce neaparat sex? Doar va vedeti, ai dreptul sa te razgandesti oricand.
Kathara
Postat pe 11 Iunie 2009 22:38
De la: mirogow, la data 2009-06-11 21:33:53
De la: Dan_aida, la data 2009-06-11 21:31:31aaa ..referitor la acest subiect...eu vorbesc de 2 ani cu un tip,pe mess,mail,telefon..zilnic vreau sa zic...insa nu ne-am vazut real niciodata...am facut planuri,ca ne casatorim....etc...dar el nu e in stare nici macar sa vina sa ma vada...el e in bucuresti,eu in timisoara....acuma ne-am spus adio..pentru a mia oara....sunt curioasa ce parere aveti....nu e greu de ghicit....prostie cat casa....dar nu-mi dau seama de ce imi e atat de greu sa ii dau drumul....n-am ochi pentru nici un alt barbat....



si pe cand facem niste copii virtuali?



nuuu..pt asta exista o alta varianta....prin posta...nunta-conferinta pe mess....ce mai...o adevarata telenovela
Dan_aida
Postat pe 11 Iunie 2009 22:39
De la: Kathara, la data 2009-06-11 22:38:20De ce neaparat sex? Doar va vedeti, ai dreptul sa te razgandesti oricand.



nu stiu...isi doreste foarte mult sa faca sex cu mine..doar cand ii spun ca vin la el...incepe cu fanteziile....
si asta ma sperie...cu toate ca-mi doresc...dar nu asa....ca e musai..ca vrea el


Dan_aida
Postat pe 11 Iunie 2009 22:43
ai facut sex prin posta?
valeu maica, cred ca a carat postasu' saci de scrisori!
geo_x
Postat pe 11 Iunie 2009 22:44
sex
Diavolyta_
Postat pe 11 Iunie 2009 22:46
De la: geo_x, la data 2009-06-11 22:44:20ai facut sex prin posta?
valeu maica, cred ca a carat postasu' saci de scrisori!


joke

Dan_aida
Postat pe 11 Iunie 2009 22:48
De la: Dan_aida, la data 2009-06-11 22:43:31
De la: Kathara, la data 2009-06-11 22:38:20De ce neaparat sex? Doar va vedeti, ai dreptul sa te razgandesti oricand.



nu stiu...isi doreste foarte mult sa faca sex cu mine..doar cand ii spun ca vin la el...incepe cu fanteziile....
si asta ma sperie...cu toate ca-mi doresc...dar nu asa....ca e musai..ca vrea el




Ia da-i peste nas, ca doar nu te-o viola. Sa vina, sa-l vezi si daca-ti place, bine, daca nu, stie unde e gara de Nord.
Kathara
Postat pe 11 Iunie 2009 22:48
De la: Kathara, la data 2009-06-11 22:48:55
De la: Dan_aida, la data 2009-06-11 22:43:31
De la: Kathara, la data 2009-06-11 22:38:20De ce neaparat sex? Doar va vedeti, ai dreptul sa te razgandesti oricand.



nu stiu...isi doreste foarte mult sa faca sex cu mine..doar cand ii spun ca vin la el...incepe cu fanteziile....
si asta ma sperie...cu toate ca-mi doresc...dar nu asa....ca e musai..ca vrea el




Ia da-i peste nas, ca doar nu te-o viola. Sa vina, sa-l vezi si daca-ti place, bine, daca nu, stie unde e gara de Nord.



dar tocmai..el n-o sa vina.....o tzinem asa 100 de ani ...pana o sa vina el.....adica niciodata

si stiu ca ar trebui sa incetez cu el..dar pur si simplu nu pot

Dan_aida
Postat pe 11 Iunie 2009 22:59
De la: Dan_aida, la data 2009-06-11 22:59:18
De la: Kathara, la data 2009-06-11 22:48:55
De la: Dan_aida, la data 2009-06-11 22:43:31
De la: Kathara, la data 2009-06-11 22:38:20De ce neaparat sex? Doar va vedeti, ai dreptul sa te razgandesti oricand.



nu stiu...isi doreste foarte mult sa faca sex cu mine..doar cand ii spun ca vin la el...incepe cu fanteziile....
si asta ma sperie...cu toate ca-mi doresc...dar nu asa....ca e musai..ca vrea el




Ia da-i peste nas, ca doar nu te-o viola. Sa vina, sa-l vezi si daca-ti place, bine, daca nu, stie unde e gara de Nord.



dar tocmai..el n-o sa vina.....o tzinem asa 100 de ani ...pana o sa vina el.....adica niciodata

si stiu ca ar trebui sa incetez cu el..dar pur si simplu nu pot





aaaa si intr-o vreme imi zicea ca se muta in timisoara,daca totul e ok intre noi,ca acum sa-mi spuna
ca el trebuie sa-si faca o cariera...si sa asteptam 2 ani pana imi termin facultatea..ca sa ma mut eu.....si noi nici macar nu ne-am intalnit......nu mai vad nici o solutie..daca omul nu vrea...s-a razgandit dupa 'doar' 2 ani...
Dan_aida
Postat pe 11 Iunie 2009 23:10
Du-te tu atunci. Nu-i prea salon, dar asta e, macar iti satisfaci curiozitatea.
Kathara
Postat pe 11 Iunie 2009 23:11
De la: Kathara, la data 2009-06-11 23:11:18Du-te tu atunci. Nu-i prea salon, dar asta e, macar iti satisfaci curiozitatea.


poate in cele din urma iti voi asculta sfatul..in caz ca o sa ma mai caute..poate totusi...o sa ma lase in pace de data asta :D si-mi va trece si mie toata indragosteala
Dan_aida
Postat pe 11 Iunie 2009 23:16
si ce zici... te asteapta pe u sa si-o mai pune din cand in cand?
mirogow
Postat pe 12 Iunie 2009 01:00
De la: mirogow, la data 2009-06-11 20:37:11
De la: monaram, la data 2009-06-11 20:35:39
De la: deea19_89, la data 2009-06-11 20:29:34ce parere aveti despre persoanele care vb pe messenger cu necunoscuti si isi declara iubirea si cred ca au dat de persoana cu care isi vor petrece restul vietii. Si nici nu iasa cu altcineva, stau toata ziua pe net in asteptarea celuilalt. Si asta desi nu se cunosc unul pe celalalt.


cunosc o gramada de fete sau baieti care si-au cunoscut actualii parteneri pe hi5 sau noi2 sau mai stiu eu ce alte site-uri mai sunt...si chiar uhn caz in care el a plecat de la iasi pt iubita lui in nush ce oras...deci cred ca se poate...DAR e posibil si sa nu mearga,sa speri la un Fat Frumos..si de fapt sa fie cine stie ce...caricatura...pozele de multe ori iti inseala ochiu...mai bine ii ceri web...;))


ce le stii u pe toate:P


n-am atatia ani degeaba...
monaq
Postat pe 12 Iunie 2009 09:59
De la: Dan_aida, la data 2009-06-11 21:31:31aaa ..referitor la acest subiect...eu vorbesc de 2 ani cu un tip,pe mess,mail,telefon..zilnic vreau sa zic...insa nu ne-am vazut real niciodata...am facut planuri,ca ne casatorim....etc...dar el nu e in stare nici macar sa vina sa ma vada...el e in bucuresti,eu in timisoara....acuma ne-am spus adio..pentru a mia oara....sunt curioasa ce parere aveti....nu e greu de ghicit....prostie cat casa....dar nu-mi dau seama de ce imi e atat de greu sa ii dau drumul....n-am ochi pentru nici un alt barbat....


:O:O:O:O:O:O:O cum e posibil asa ceva/??????????si tu sperai in a te marita cu un individ virtual???????oi doamne.......cum poti fi atat de credula?????????
monaq
Postat pe 12 Iunie 2009 10:42
nu cred ca se numeste relatie asta.....nus de acord...acum fiecare crede ce vrea..face cum vrea...
pamela_1
Postat pe 12 Iunie 2009 11:08

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Oare fac bine??? 29 De la: valita76 28 Iulie 2009 12:46
cel mai bun prieten al prietenului tau se da la tine 15 De la: ionyy88 23 Februarie 2009 14:34
NU AM ORGASM ~!~ 71 De la: aqnana 27 Februarie 2009 22:54
Nu inteleg..... 27 De la: lilu_67 12 Iunie 2011 11:40
Idei pt un id nou 13 De la: dulcyka 15 Noiembrie 2009 14:10