Setari Cookie-uri

se merita sa fiu pe locul 2?

De la: bl_de, la data 2009-06-16 13:00:03
De la: Dor_a, la data 2009-06-16 12:58:12Aha! Deci tu vrei mai mult decat "plimbari in maisni luxoase"... Suna inaltzator... poti sa dai un exemplu?



Sex,relatii cu restul din gashca,iar nimeni sa nu banuiasca pe celalalt!Moama ce tare...o viatza plina ,plina ce suspans!

ce dulce esti tu...;)...
o_parte_din_rai
Postat pe 16 Iunie 2009 13:02
De la: Dor_a, la data 2009-06-16 12:58:12Aha! Deci tu vrei mai mult decat "plimbari in maisni luxoase"... Suna inaltzator... poti sa dai un exemplu?

imi e bine asa cum e acum...daca nu ar fi tata atat de comunist ar fi totul ok...vreau mai mult,vreau s apot merge undeva si sa fiu ,,invizibila" , sa nu se mai uite toata lumea al mine sa spuna ,,uite-o pe fata lu..." sa pot fi la fel ca pustoaicele de varsta mea.Sa nu mi se mai impuna unde si cu cien sa merg.
o_parte_din_rai
Postat pe 16 Iunie 2009 13:04
De la: Soricutza, la data 2009-06-16 12:57:12
De la: valivieru96, la data 2009-06-16 12:54:27Unu are prietena , unu este fustangiu cam unde vrei sa fii in viata lor???!!!

asta care are prietena ma vrea pe locul 2 , faza e k nu m-ar impiedica nimic sa accept dar prietena lui imi este si mie prietena,adica e in gasca noastra si iesim impreuan in oras.Si nu cre dk as putea sa mi-o trag cu el si apoi sa ma duc in club cu ea sa ne destrabalam.


Aha... "in club"... Stiam eu ca "vrutul ala mai mult" nu se referea la a avea discutii instructive despre Shakespeare (sau macar Ionel Teodoreanu), impresionisti si Botero (nu te stresa prea tare, indivizi cu mai mult educatie ca tine nu-l stiu... e un pictor/sculptor sud-american, foarte la moda)...
Draga mea, parerea mea e asta: daca nu l-ai scuipat in ochi pe individu' care ti-a propus sa ti-o traga (expresia ta), desi are iubita, si tu o cunosti... constiinta ta trebuie ca e foarte elastica. Si foarte devreme, elastica... Cati ani ai? 16? 17?
Spune-mi, te rog, asa, pentru cultura mea generala: s-a intamplat pana acum sa primesti, in loc de o invitatie la f**ai, un imens buchet de flori? Sau o invitatie - in loc de suc - la o cina? Te rog sa nu-mi spui ca as fi demodata... Barbatii inca mai fac d-astea... fetelor care stiu sa le inspire atare simtamant...
Dor_a
Postat pe 16 Iunie 2009 13:06
De la: Soricutza, la data 2009-06-16 13:04:57
De la: Dor_a, la data 2009-06-16 12:58:12Aha! Deci tu vrei mai mult decat "plimbari in maisni luxoase"... Suna inaltzator... poti sa dai un exemplu?

imi e bine asa cum e acum...daca nu ar fi tata atat de comunist ar fi totul ok...vreau mai mult,vreau s apot merge undeva si sa fiu ,,invizibila" , sa nu se mai uite toata lumea al mine sa spuna ,,uite-o pe fata lu..." sa pot fi la fel ca pustoaicele de varsta mea.Sa nu mi se mai impuna unde si cu cien sa merg.


Ai vrea tu,dar daca tac'tu a vazut ca scrii asa "corect",pe bune ca il inteleg!Stiu,tu vrei ,saracutza de tine...dar nu poti,nu ai organ pentru asta! Ia misca capul in stanga ...asa,apoi in dreaptaaaa,auzi cum face....se loveste saracutzul de cutia craniana!!!
bl_de
Postat pe 16 Iunie 2009 13:09
De la: Soricutza, la data 2009-06-16 13:02:30
De la: bl_de, la data 2009-06-16 13:00:03
De la: Dor_a, la data 2009-06-16 12:58:12Aha! Deci tu vrei mai mult decat "plimbari in maisni luxoase"... Suna inaltzator... poti sa dai un exemplu?



Sex,relatii cu restul din gashca,iar nimeni sa nu banuiasca pe celalalt!Moama ce tare...o viatza plina ,plina ce suspans!

ce dulce esti tu...;)...


Multumesc!
bl_de
Postat pe 16 Iunie 2009 13:10
Concluzie: iti este bine asa cum este acum si apropos este la moda sa schimbati parteneri dintr-o gasca
valivieru96
Postat pe 16 Iunie 2009 13:23
De la: Soricutza, la data 2009-06-16 09:40:55Am o relatie de 3 ani in ascuns cu un tip.El a fost primul baiat din viata mea si s-a legat o legatura intre noi,eu am preferat sa fie singurul cu care fac sex , si chiar daca mai avem si alte relatii noi mereu tinem legatura , suntem prieteni , mergem in gasca in oras dar intimitatile le stim doar cativa prieteni f apropiati.Adica sunt 4 persoane care stiu ca avem o relatie in ascuns.De curand un prieten mi-a propus tot ceva de genul.Faza e k eu oricum nu sunt dispusa sa am o relatie de care sa stie toata lumea dar cred k 2 relatii in secret...nu vor merge.
voi ce credeti fetelor se merita?Cei ce ma iau la misto sa nu se chinuie sa imi raspunda.


hai sa'ti fac un comentariu la ce am inteles yo
ai o relatie ascunsa de 3 ani,cum aduca(si chear daca mai avem si alte relati noi mereu tinem legatura)yo nu inteleg,tatal u nu ar fii deacord cu el cum naiba???(de curand un prieten mi'a propus tot ceva de genu)e un prieten din cercul ala de 4?care stie de relatia voastra!?u nu crezi ca acel asa zis prieten stie mai multe?daca u nu ai inteles,s'au nu ai realizat,ai ajuns un obiect de care incearca sa se foloseasca toti
sfaturi nu cred ca isi au rostul,ca ori cum u vei face ce vrei,asa ca bafta
scorpyoW
Postat pe 16 Iunie 2009 13:24
De la: Soricutza, la data 2009-06-16 12:55:57
De la: Dor_a, la data 2009-06-16 12:51:44Ah, pai in cazul asta ai deja raspunsul, nu? Pe "copchilu' de bani gata" il mazilesti...
Desi...sincer, eu nu am nimic cu ei... Ce e rau in a fi bine educat si a face parte ditr-o familie buna? Dar asta e doar parerea mea...

ideea e ca nici eu nua m nimic cu ei...ca din pacate suntem in aceeasi categorie.Tocmai d asta...poate daca nu as fi avut destui bani ma bagam sa stau cu unu d bani gata...dar asa...eu vreau mai mult decat plimbari in masini luxoase si sucuri la cafenele de fitze.Ideea e ca tata nu suport asta.Sunt intr-o situatie aiurea,la mama nu ma pot duce pentru ca ai mei sunt despartiti si ea nu are bani...o iubesc dar m-am obisnuit cu luxul in care traiesc si nu cred k m-as putea adapta.De asta prefer sa am o relatie pe ascuns dar sa stiu ca sunt iubita si protejata.Chiar daca nu pot tipa in gura mare asta.


nu ma pot abtine,stii ce cred yo,ca u esti o materialista,fitoasa si nu sti ce vrei de la viata, in momentul cand spui ca la mamata nu te duci ca nu are bani,e clar ca buna ziua,
vreau sa te intreb:ce ....faci u cand o sa te trezesti la realitate???
scorpyoW
Postat pe 16 Iunie 2009 13:29
fetelor si baietii (in cazul in care sunt si din rasa superioara pe forum)
fata asta sufera ... de nebagare in seama
are relatie ascunsa cu unu dar se mai intalneste si cu altii
oare prietenul asta al e e imaginar?ea nu se gandeste ca si-ar insela iubitul, ci ca nu se poate destrabala in cluburi cu prietena
wake up dragutza
Andia
Postat pe 16 Iunie 2009 13:46
AI DE CAPUL MEU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ce preocupari ai tu la cei 17 anisori.raman muta de uimire cand vad ce probleme au ei la 17 ani(desi au trecut doar 8 ani de cand am fost si eu asa tinerica).si la varsta asta ai avut deja atatia prieteni si atat de profunde relatii incat tatal tau a fost asa revoltat?nu ma mir.
oricum cam incurcata povestioara asta a ta dar parerea mea este sa lasi toate balta, sa pui mana pe carte, mai usurel cu cluburile(vei avea timp si de asta dar toate la momentul lor) si cred ca ar trebui sa-ti gasesti alti prieteni normali. nu inteleg ce amici sunt din moment ce vor (fiecare pe ascuns) sa te aiba-n pat.(ca sa nu folosesc alta expresie).daca de acum baietii te vor doar pentru asta, gandeste-te pe la douazeci si ceva de ani cum vei fi catalogata...........
pitu
Postat pe 16 Iunie 2009 14:01
De la: pitu, la data 2009-06-16 14:01:23AI DE CAPUL MEU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ce preocupari ai tu la cei 17 anisori.raman muta de uimire cand vad ce probleme au ei la 17 ani(desi au trecut doar 8 ani de cand am fost si eu asa tinerica).si la varsta asta ai avut deja atatia prieteni si atat de profunde relatii incat tatal tau a fost asa revoltat?nu ma mir.
oricum cam incurcata povestioara asta a ta dar parerea mea este sa lasi toate balta, sa pui mana pe carte, mai usurel cu cluburile(vei avea timp si de asta dar toate la momentul lor) si cred ca ar trebui sa-ti gasesti alti prieteni normali. nu inteleg ce amici sunt din moment ce vor (fiecare pe ascuns) sa te aiba-n pat.(ca sa nu folosesc alta expresie).daca de acum baietii te vor doar pentru asta, gandeste-te pe la douazeci si ceva de ani cum vei fi catalogata...........


de ce vb asa?cu fata esti foarte rea
nu trebue sa mai avem si ceva pleava in societate,si daca nu stii,tin sa te anunt,ca tuta nu pre are treaba cu mama ei,nu ca nu o iubeste,dar nu are bani ca tatal ei,si nu pre are ce discuta cu ea,adica cu niste oameni inculti,fara bani,mamasa are o singura vina,ca nu a avut grija de ea cand a fost mica,si saracuta a cazut in cap,trebue s'o credem
scorpyoW
Postat pe 16 Iunie 2009 14:29
De la: scorpyoW, la data 2009-06-16 14:29:19
De la: pitu, la data 2009-06-16 14:01:23AI DE CAPUL MEU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ce preocupari ai tu la cei 17 anisori.raman muta de uimire cand vad ce probleme au ei la 17 ani(desi au trecut doar 8 ani de cand am fost si eu asa tinerica).si la varsta asta ai avut deja atatia prieteni si atat de profunde relatii incat tatal tau a fost asa revoltat?nu ma mir.
oricum cam incurcata povestioara asta a ta dar parerea mea este sa lasi toate balta, sa pui mana pe carte, mai usurel cu cluburile(vei avea timp si de asta dar toate la momentul lor) si cred ca ar trebui sa-ti gasesti alti prieteni normali. nu inteleg ce amici sunt din moment ce vor (fiecare pe ascuns) sa te aiba-n pat.(ca sa nu folosesc alta expresie).daca de acum baietii te vor doar pentru asta, gandeste-te pe la douazeci si ceva de ani cum vei fi catalogata...........


de ce vb asa?cu fata esti foarte rea
nu trebue sa mai avem si ceva pleava in societate,si daca nu stii,tin sa te anunt,ca tuta nu pre are treaba cu mama ei,nu ca nu o iubeste,dar nu are bani ca tatal ei,si nu pre are ce discuta cu ea,adica cu niste oameni inculti,fara bani,mamasa are o singura vina,ca nu a avut grija de ea cand a fost mica,si saracuta a cazut in cap,trebue s'o credem

imi cer mii de scuze stimabile domn(m-am uitat la profil sa stiu cum sa ma adresez)am omis chestia cu mama sincera sa fiu am cam frunzarit comentariile.si permite-mi sa ma scuz si pentru faptul ca am fost rea eu defapt nu sunt asa, sunt
si iar iti spun : daca taticu are finante restul mai putin conteaza.sunt atatea exemple la tv, radio, ziare etc.acum ii inteleg preocuparile si termin cu comentariile(cel putin azi ca s-a terminat programul la munca si ore suplimentare nu se platesc).
pitu
Postat pe 16 Iunie 2009 15:06
De la: pitu, la data 2009-06-16 15:06:41
De la: scorpyoW, la data 2009-06-16 14:29:19
De la: pitu, la data 2009-06-16 14:01:23AI DE CAPUL MEU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ce preocupari ai tu la cei 17 anisori.raman muta de uimire cand vad ce probleme au ei la 17 ani(desi au trecut doar 8 ani de cand am fost si eu asa tinerica).si la varsta asta ai avut deja atatia prieteni si atat de profunde relatii incat tatal tau a fost asa revoltat?nu ma mir.
oricum cam incurcata povestioara asta a ta dar parerea mea este sa lasi toate balta, sa pui mana pe carte, mai usurel cu cluburile(vei avea timp si de asta dar toate la momentul lor) si cred ca ar trebui sa-ti gasesti alti prieteni normali. nu inteleg ce amici sunt din moment ce vor (fiecare pe ascuns) sa te aiba-n pat.(ca sa nu folosesc alta expresie).daca de acum baietii te vor doar pentru asta, gandeste-te pe la douazeci si ceva de ani cum vei fi catalogata...........


de ce vb asa?cu fata esti foarte rea
nu trebue sa mai avem si ceva pleava in societate,si daca nu stii,tin sa te anunt,ca tuta nu pre are treaba cu mama ei,nu ca nu o iubeste,dar nu are bani ca tatal ei,si nu pre are ce discuta cu ea,adica cu niste oameni inculti,fara bani,mamasa are o singura vina,ca nu a avut grija de ea cand a fost mica,si saracuta a cazut in cap,trebue s'o credem

imi cer mii de scuze stimabile domn(m-am uitat la profil sa stiu cum sa ma adresez)am omis chestia cu mama sincera sa fiu am cam frunzarit comentariile.si permite-mi sa ma scuz si pentru faptul ca am fost rea eu defapt nu sunt asa, sunt
si iar iti spun : daca taticu are finante restul mai putin conteaza.sunt atatea exemple la tv, radio, ziare etc.acum ii inteleg preocuparile si termin cu comentariile(cel putin azi ca s-a terminat programul la munca si ore suplimentare nu se platesc).
scorpyoW
Postat pe 16 Iunie 2009 19:21
De la: donttouch, la data 2009-06-16 10:04:10
De la: Soricutza, la data 2009-06-16 09:40:55Am o relatie de 3 ani in ascuns cu un tip.El a fost primul baiat din viata mea si s-a legat o legatura intre noi,eu am preferat sa fie singurul cu care fac sex , si chiar daca mai avem si alte relatii noi mereu tinem legatura , suntem prieteni , mergem in gasca in oras dar intimitatile le stim doar cativa prieteni f apropiati.Adica sunt 4 persoane care stiu ca avem o relatie in ascuns.De curand un prieten mi-a propus tot ceva de genul.Faza e k eu oricum nu sunt dispusa sa am o relatie de care sa stie toata lumea dar cred k 2 relatii in secret...nu vor merge.
voi ce credeti fetelor se merita?Cei ce ma iau la misto sa nu se chinuie sa imi raspunda.


io in locul tau nici nu as mai iesi din casa as sta numai ascunsa sa vezi ce palpitant este



Nu mai pot de ras...Ce tare ai fost :)) Scuze dar nu ma pot abtine
Frumushica59
Postat pe 17 Iunie 2009 00:38
cine alearga dupa 2 iepuri nu prinde nici unul asa ca ai grija sa nu ramai cu buzele umflate
R_F
Postat pe 17 Iunie 2009 01:13
dar cati ani ai draguto?solutia cea mai buna e sa te ascunzi de tot si asa ti-ai rezolvat "problema" noi numaram pana la + infiniti si apoi te cautam
no_more
Postat pe 17 Iunie 2009 07:53
De la: Soricutza, la data 2009-06-16 12:19:46.

daca un alt prieten ti-a propus tot asa..nu crezi ca cercul de prieteni care va stiu relatia ..s-a cam largit?
si apoi este insurat de aveti relatia pe ascuns?sau tu maritata?..a dezvolta ca sigur este mai mult [/quote]
El are prietena de vre-o jumatate de an , acesta care mi-a propus de curand.ideea e ca celalalt e fustangiu,dar cu mine e special.Are grija de mine si suntem f apropiati..in fatza celor din jur suntem prieteni dar in spate suntem si confidenti , si tinem unul la altul,dar parintii mey nu ar fi de acord cu relatia dintre noi pentru ca tata vrea numai baieti cu o situatie materiala f buna, ca cica e vb de statut social si rahaturi.Eu nu vreau asa ceva, de asta pereferam sa ne ascunde.Pe de o parte ii fac hatarul tatalui meu si pe de alta ma simt eu bine si stiu ca e cineva care tine la mine.
Ca sa mai raspund la un post...nu se foloseste de mine,nu vad un baiat care ar sta 3 ani cu o fata...si ar trebui sa precizez ca el poate sa aiba fete muuult mai frumoase ca mine , doar ca sa o foloseasca.Si daca ar fi asa, nu mi-ar mai purta de grija.[/quote]
Si de unde stii ca nu are, nu una, nu doua... poate mai multe????
kudi_onutsa
Postat pe 17 Iunie 2009 08:00
De la: Soricutza, la data 2009-06-16 12:57:12
De la: valivieru96, la data 2009-06-16 12:54:27Unu are prietena , unu este fustangiu cam unde vrei sa fii in viata lor???!!!

asta care are prietena ma vrea pe locul 2 , faza e k nu m-ar impiedica nimic sa accept dar prietena lui imi este si mie prietena,adica e in gasca noastra si iesim impreuan in oras.Si nu cre dk as putea sa mi-o trag cu el si apoi sa ma duc in club cu ea sa ne destrabalam.

GANG BANG
kudi_onutsa
Postat pe 17 Iunie 2009 08:04
De la: no_more, la data 2009-06-17 07:53:48dar cati ani ai draguto?solutia cea mai buna e sa te ascunzi de tot si asa ti-ai rezolvat "problema" noi numaram pana la + infiniti si apoi te cautam


sa nu uitam sa spunem"cine nu'i gata il iau cu lopata"
scorpyoW
Postat pe 17 Iunie 2009 17:13
De la: scorpyoW, la data 2009-06-17 17:13:54
De la: no_more, la data 2009-06-17 07:53:48dar cati ani ai draguto?solutia cea mai buna e sa te ascunzi de tot si asa ti-ai rezolvat "problema" noi numaram pana la + infiniti si apoi te cautam


sa nu uitam sa spunem"cine nu'i gata il iau cu lopata"


ce, unde, cum...jucam ascunsea?
buna tuturor
ScorpiutsA
Postat pe 17 Iunie 2009 17:16
De la: ScorpiutsA, la data 2009-06-17 17:16:59
De la: scorpyoW, la data 2009-06-17 17:13:54
De la: no_more, la data 2009-06-17 07:53:48dar cati ani ai draguto?solutia cea mai buna e sa te ascunzi de tot si asa ti-ai rezolvat "problema" noi numaram pana la + infiniti si apoi te cautam


sa nu uitam sa spunem"cine nu'i gata il iau cu lopata"


ce, unde, cum...jucam ascunsea?
buna tuturor


pup scorpiuto
scorpyoW
Postat pe 17 Iunie 2009 18:38
pup si tie scorpio
ScorpiutsA
Postat pe 17 Iunie 2009 18:41
Dumnezeule....Spui ca stai la tatal tau ptr ca are bani si mama ta nu,spui ca nu iti plac baietii cu bani dar esti obisnuita cu luxul .Parerea mea este ca esti cam luata drept fraiera de toti din grupul ala ptr ca toti stiu asta credema relatia ta nu e secreta deloc...Iar cel de-al doilea prieten nu vrea decat sa te f..a si el ce dumnezeu daca celalalt de 3 ani o tot face el de ce nu Iar primul dupa 3 ani de sex daca ar tne la tine si te-ar respecta macar putin nu s-ar afisa cu alta in fata ta su si-ar face o alta relatie...dar tu nu esti decat tipa cu cae se duce cand are chef sa se f..a iar cealalata este fata caruia ii "aduce flori."Sfatul meu e sa te trezesti cat mai repede sa iti schimbi grupul de prieteni,si poate sa gasesti si ceva de munca nu de alta dar ca sa vezi cat de greu se castiga banii si sa nu mai fi asa de snoaba.bafta
sweet_mirela2
Postat pe 22 Iunie 2009 09:59
De la: sweet_mirela2, la data 2009-06-22 09:59:56Dumnezeule....Spui ca stai la tatal tau ptr ca are bani si mama ta nu,spui ca nu iti plac baietii cu bani dar esti obisnuita cu luxul .Parerea mea este ca esti cam luata drept fraiera de toti din grupul ala ptr ca toti stiu asta credema relatia ta nu e secreta deloc...Iar cel de-al doilea prieten nu vrea decat sa te f..a si el ce dumnezeu daca celalalt de 3 ani o tot face el de ce nu Iar primul dupa 3 ani de sex daca ar tne la tine si te-ar respecta macar putin nu s-ar afisa cu alta in fata ta su si-ar face o alta relatie...dar tu nu esti decat tipa cu cae se duce cand are chef sa se f..a iar cealalata este fata caruia ii "aduce flori."Sfatul meu e sa te trezesti cat mai repede sa iti schimbi grupul de prieteni,si poate sa gasesti si ceva de munca nu de alta dar ca sa vezi cat de greu se castiga banii si sa nu mai fi asa de snoaba.bafta


asta cu munca da sa vada cum e sa traesti cu grija zilei de maine(ca doamna care ea dat viata,ca doar nu e mama ei ca nu are bani)
cat despre ea ce o sa ajunga
scorpyoW
Postat pe 22 Iunie 2009 10:32
am citit si alte posturi ale tale si sincer te compatimesc! cum mai sa te multumesti cu ramasite si sa stai drepti cind vine ala sa te .......... ...... apoi dai ochi cu prietena lui si cica prietena ta ca si cum nu sa intimplat nimic.........ai doar 19 ani si deja o predilectie de a ramine amanta pentru toata viata! cauti fel si fel de motive sa te scuzi aruncind vina pe ,parinti(unul bogat si dictator.....;;alta saraca) desi nu vad unde este problema ca mama ta nu are bani! daca ar fi plecat cu tine in urma divortului dictatorul ar fi platit pensie alimentara substantiala deci ar fi putut sa te creasca! spui ca ai bani si totodata nu platesti intrarile in cluburi etc.........;dictatorul nu te-a educat sa nu ramii datoare barbatilor????????........apoi te miri ca se mai gasii unu sa ti-o traga......Sfat final: incercati in grup (tot pe ascuns)si sigur este mai palpitant!
FRANNNCE
Postat pe 22 Iunie 2009 11:12
De la: scorpyoW, la data 2009-06-22 10:32:58
De la: sweet_mirela2, la data 2009-06-22 09:59:56Dumnezeule....Spui ca stai la tatal tau ptr ca are bani si mama ta nu,spui ca nu iti plac baietii cu bani dar esti obisnuita cu luxul .Parerea mea este ca esti cam luata drept fraiera de toti din grupul ala ptr ca toti stiu asta credema relatia ta nu e secreta deloc...Iar cel de-al doilea prieten nu vrea decat sa te f..a si el ce dumnezeu daca celalalt de 3 ani o tot face el de ce nu Iar primul dupa 3 ani de sex daca ar tne la tine si te-ar respecta macar putin nu s-ar afisa cu alta in fata ta su si-ar face o alta relatie...dar tu nu esti decat tipa cu cae se duce cand are chef sa se f..a iar cealalata este fata caruia ii "aduce flori."Sfatul meu e sa te trezesti cat mai repede sa iti schimbi grupul de prieteni,si poate sa gasesti si ceva de munca nu de alta dar ca sa vezi cat de greu se castiga banii si sa nu mai fi asa de snoaba.bafta


asta cu munca da sa vada cum e sa traesti cu grija zilei de maine(ca doamna care ea dat viata,ca doar nu e mama ei ca nu are bani)
cat despre ea ce o sa ajunga


mai scorpyow mai ai dubii? ce o sa ajunga? mai este loc de indoiala? nu am zis eu mai sus "la douazeci si ceva de ani...." daca acum are activitati asa intense iti dai seama.
mirela draga, si eu i-am sugerat sa-si schimbe grupul de prieteni dar chestia asta cu munca nu am avut curaj sa o aduc in discutie.la varsta ei nu prea are sansi si in plus....unde ai vazut tu o pitipoanca asa ca ea sa lucreze. daca ar fi dispusa sa faca asta poate ar sta cu mama ei.dar cum taticu are grosul....la ce bun sa se oboseasca fetita ca doar la varsta ei trebuie sa invete sa ajunga "cineva" in viata. nu?
pitu
Postat pe 22 Iunie 2009 11:26
Daca ar vrea ar avea unde...eu de ex am 20 de ani am ramas fara tata de la varsta de 18 ani dupa ce am intrat la facultate m-am angajat.Lucrez la Vodafone de un an si ceva si tot acolo am avut sansa sa imi fac cunostiinte si sa ajung sa cunosc oameni de invidiat cu o cariera in spate enorma lucru care ma face sa imi doresc mai mult de la viata nu sa stau intr-un grup de prieteni si sa ma gandesc cu cine mi-o mai trag...daca chiar vrea sa se schimbe ceva acum ar putea.Si mama este ff comunista insa cand vede ca incerc sa fac ceva cu viata mea ma sustine in tot deoarece are incredere in mine...tatal ei nu are incredere in ea si nici nu o sa aiba vreodata daca nu face ceva in sensul asta..poate ar fi de acord sa vb si cu un baiat mai sarac daca ar vedea ca e ok ca persoana nici un parinte nu vrea raul copilului oricat de comunist e
sweet_mirela2
Postat pe 22 Iunie 2009 13:35
De la: sweet_mirela2, la data 2009-06-22 13:35:36Daca ar vrea ar avea unde...eu de ex am 20 de ani am ramas fara tata de la varsta de 18 ani dupa ce am intrat la facultate m-am angajat.Lucrez la Vodafone de un an si ceva si tot acolo am avut sansa sa imi fac cunostiinte si sa ajung sa cunosc oameni de invidiat cu o cariera in spate enorma lucru care ma face sa imi doresc mai mult de la viata nu sa stau intr-un grup de prieteni si sa ma gandesc cu cine mi-o mai trag...daca chiar vrea sa se schimbe ceva acum ar putea.Si mama este ff comunista insa cand vede ca incerc sa fac ceva cu viata mea ma sustine in tot deoarece are incredere in mine...tatal ei nu are incredere in ea si nici nu o sa aiba vreodata daca nu face ceva in sensul asta..poate ar fi de acord sa vb si cu un baiat mai sarac daca ar vedea ca e ok ca persoana nici un parinte nu vrea raul copilului oricat de comunist e


imi pare rau pentru tine. nu ma refeream ca nu si-ar gasi de lucru, pentru ca asa cum ai putut tu, cum facem noi toti "muritorii de rand" ar fi putut si 'dansa'.ai tot respectul din partea mea si nu te compara cu ea ca nu merita.tu traiesti in realitate pe cand ea e intr-o stare de visare.sa nu fie prea tarziu pe cand se va trezi.timpul nu poti sa-l dai inapoi....
pitu
Postat pe 22 Iunie 2009 14:07
nu are rost sa te mai complici cu altu.parerea meah e k ity ajunge o relatie pe ascuns.in plus nu se merita cand nu iubesty 100%
kudika041777
Postat pe 25 Iunie 2009 01:01
nu are rost sa te complici dk nu il ubesty..cred k o relatie pe ascuns e destul
kudika041777
Postat pe 26 Iunie 2009 11:13

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
prieten 4 De la: andreea1976 4 Ianuarie 2009 02:08
Cand barbatul insista... 2 De la: roz5blue6lila7 11 Decembrie 2010 19:23
este oare ilogic ca o fata sa faca primul pas? 19 De la: carabincatalinmanuel 12 Octombrie 2010 07:45
Romantismul 104 De la: cami_goanga10 6 Aprilie 2010 16:17
URGENTA!!!!!! 1 De la: Micaell 16 Octombrie 2012 14:33