Setari Cookie-uri

se merita sa fiu pe locul 2?

:)):)):)):)) Mama ce m`am amuzat la acest topic..:))Cred k e groaznic sa ti o relatie ascunsa...3 ANI...OMG....Da oricum fata stie dc tine relatia scunsa...Tatal ei...:D ..Ar trebui sa vorbesti cu ai tai despre prietenul tau...Sa le explici ca este de treaba,ca nu trebuie sa "il puna pe fuga"...Plus ca tatal tau te face si pe tine de ras,si pe prietenul tau...Tu sti cum este cel mai bine...Sa ti relatia ascunsa..Sau sa discuti cu parintii ... Noroc ca ai mei nu sunt asha...Si despre al 2-lea baiat...Eu nu cred ca ar trebui sa strici relatia cu acest baiat,pentru ca sunteti impr de 3 ani...Crezi ca el nu v-a afla ca esti cu altul?Depinde...Nu conteaza ce spunem noi aici...Ci ce vrei tu sa faci...Daca iti doresti iubire adevarata nu vei accepta oferta celui de`al 2-lea...iar daca esti o aventuriera vei accepta...Eu sincer nush ce ash face...Deocamdata raman la 1...:D:):)
ViSuRi_DuLcI
Postat pe 1 Iulie 2009 19:05
Ma mira ca esti de acord...nu cred ca se numeste relatie, o relatie inseamna mulkt mai mult...si de ce nu esti dispusa sa ai o relatie, oficiala? . Intr-o relatie nu se merita sa ai locul 2, absolut deloc
licuriciul_zapacit
Postat pe 6 Februarie 2010 06:20
Acum am vazut ...o sa fugi toata viata de o relatie ofciala doar din cauza tatalui tau?..nu o sa traiesti toata viata cu el si-n plus asa o sa "culegi" doar rebuturi de barbati.
licuriciul_zapacit
Postat pe 6 Februarie 2010 06:23

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
sf.mihail si gavril 2 De la: kudika_alexutza 8 Noiembrie 2009 15:49
buna 13 De la: naturally 30 Septembrie 2010 01:19
buna ..ajtati-ma si pe mine va rog 4 De la: mimi_ca29 4 Ianuarie 2011 08:55
ritual 6 De la: Barbie30_ 23 Ianuarie 2011 03:31
Nu credeti ca uneori fetele care arata bine traiesc o drama? 403 De la: kudika081126 14 Aprilie 2010 02:43