Setari Cookie-uri

esenta tare

De la: kudika023365, la data 2009-07-26 10:40:36Si .......toti promit ca nu te vor face sa suferi.

da nu stiu pe el chiar l-am iubit si stiu ca m-a iubit dar imprejurarile au facut in asa fel sa nu mai fim impreuna si totusi el nu a mai luptat pt mn in ciuda sentimentelor puternice nu regret nimic a fost foarte frumos si el zice la fel dar numai ca nu mai are rost si doare.... mult pt el am dat totul iar el zice ca nu a vazut:(
yumy
Postat pe 26 Iulie 2009 10:51
De la: dana_maria13, la data 2009-06-17 14:00:28
De la: yumalai, la data 2009-06-17 13:54:35
De la: blue07scorpion, la data 2009-06-17 13:52:38yumi , tre sa crezi in tine , si totul o s afie ok , cu timpul iti vei revenii , ca nu e om sa nu treaca prin asa ceva , daca intradevar gasesti ceea ce te inspira insemana ca esti fericita

stii uneori ma simt dezamagita pt ca mereu trebuie sa o iau de la capat oare viata asta nu e decat un cerc stramt si rece?
viata devine rece datorita noua,chiar daca nu ne dam seama.suntem doi cand iubim,tot doi suntem si cand gresim.fiecare participa cate putin.nu lasa lucrurile asa.lupta,ai timp.

nu mai am pentru ce sa mai lupt pt el numai eu gresesc eu sunt de vina..nu mi-a vb urat mi-a zis unele chestii si m-au durut i-am zis sa ramanem macar prieteni si a zis ca nu mai are rost.... il iubesc mult dar daca el nu ma mai vrea(poate nu mai iubeste si nu-si da seama) credeam ca dragostea invinge orice si nu e asa... poate nu a fost dragostea la fel de puternica sin din partea lui
yumy
Postat pe 26 Iulie 2009 12:23
Totul e sa ai rabdare.Timpul le rezolva pe toate.Important este sa inveti ceva din aceasta experienta, ca sa nu mai faci aceleasi greseli.In primul rand sa fii atenta in ce fel de om investesti sentimente.
Nu te subestima si capul sus.Meriti ceva mai bun,cu siguranta.Nu a fost sa fie,nu era pentru tine.
Ai grija de tine si iubeste te in primul rand pe tine,invata sa te cunosti si atunci ai sa vezi de ce ai nevoie.
kudika023365
Postat pe 26 Iulie 2009 12:31
De la: kudika023365, la data 2009-07-26 12:31:33Totul e sa ai rabdare.Timpul le rezolva pe toate.Important este sa inveti ceva din aceasta experienta, ca sa nu mai faci aceleasi greseli.In primul rand sa fii atenta in ce fel de om investesti sentimente.
Nu te subestima si capul sus.Meriti ceva mai bun,cu siguranta.Nu a fost sa fie,nu era pentru tine.
Ai grija de tine si iubeste te in primul rand pe tine,invata sa te cunosti si atunci ai sa vezi de ce ai nevoie.

ma doare pt ca stiu ca m-a iubit...si inca ma iubeste dar au fost unele chestii care m-au desp si m-a dezamagit ca nu mai lupta si considera ca nu mai merita sa lupte
yumy
Postat pe 26 Iulie 2009 12:43
ma doare pt ca a zis ca nu mai merita sa lupte ca eu m-am schimbat ca i-am promis ceva si n-am facut desi stia bine ca nu i-am promis ci i-am zis ca va fii altfel dar el cred ca vroia totul peste noapte am luptat mult pt el i-am aratat iubirea mea intr-un mod in care putine femei ar face-o iar el nu m-a apreciat ba mi-a zis ca nu a vezut ca am factu nimci ca nu am venit cu nici o propunere asta e eu am facut atat cat mi-am permis mai mult nu pot face pt el am luptat cu tot ce am avut cu toata iubirea mea care imi inunta sufletul, inima si corpul
yumy
Postat pe 26 Iulie 2009 13:05
poate nu a fost pt tine,sau poate e doar o pasa trecatoare,stii si tu cum e o relatie-cu suisuri,coborasuri,dar nu stiu,sa nu te mai vezi cu cineva drag-hmmm-de la discutii simple sau chiar "certuri",nu cred ca finalitatea ar trebui sa fie supararea sau despartirea-daca cei doi se iubesc sau vor impreuna.La noi orice discutie sau "cearta" se termina cu un luat in brate si asigurarea ca totul va fi bine! !Fara resentimente,fara suspiciuni-doar dragoste si asa cum ai spus si tu-daruire cum nu multi stiu sa daruiasca.
Iti doresc putere multa si cine stie-maine e o alta zi,poate mai frumoasa,poate mai vesela pt tine si de ce nu-poate si cu vesti pe care ti le doresti tu!
luyyzz
Postat pe 26 Iulie 2009 16:28
De la: luyyzz, la data 2009-07-26 16:28:45 poate nu a fost pt tine,sau poate e doar o pasa trecatoare,stii si tu cum e o relatie-cu suisuri,coborasuri,dar nu stiu,sa nu te mai vezi cu cineva drag-hmmm-de la discutii simple sau chiar "certuri",nu cred ca finalitatea ar trebui sa fie supararea sau despartirea-daca cei doi se iubesc sau vor impreuna.La noi orice discutie sau "cearta" se termina cu un luat in brate si asigurarea ca totul va fi bine! !Fara resentimente,fara suspiciuni-doar dragoste si asa cum ai spus si tu-daruire cum nu multi stiu sa daruiasca.
Iti doresc putere multa si cine stie-maine e o alta zi,poate mai frumoasa,poate mai vesela pt tine si de ce nu-poate si cu vesti pe care ti le doresti tu!

o ms mi-ai dat o raza de speranta recunosc in sinea mea sper sa se razgandesca sa vina sa ma ia in brate exact cum as face-o acum totul depinde de el dar knd el imi refuza si prietenia si mi-a cerut sa nu-l mai sun zice ca si-a pierdut increderea in mine dar eu eu oare cum mai am , iubirea ce o simt pt el ma face sa am incredere in el iar el mi-e teama ca o sa isi bata joc de mn eu am fost buna sincera cu el i-am oferit tot ce am avut mai bun cu toate ca mi-a fost teama iar el nici un ms nu mi-a mai zis....
yumy
Postat pe 26 Iulie 2009 16:48
De la: yumalai, la data 2009-07-26 16:48:42
De la: luyyzz, la data 2009-07-26 16:28:45 poate nu a fost pt tine,sau poate e doar o pasa trecatoare,stii si tu cum e o relatie-cu suisuri,coborasuri,dar nu stiu,sa nu te mai vezi cu cineva drag-hmmm-de la discutii simple sau chiar "certuri",nu cred ca finalitatea ar trebui sa fie supararea sau despartirea-daca cei doi se iubesc sau vor impreuna.La noi orice discutie sau "cearta" se termina cu un luat in brate si asigurarea ca totul va fi bine! !Fara resentimente,fara suspiciuni-doar dragoste si asa cum ai spus si tu-daruire cum nu multi stiu sa daruiasca.
Iti doresc putere multa si cine stie-maine e o alta zi,poate mai frumoasa,poate mai vesela pt tine si de ce nu-poate si cu vesti pe care ti le doresti tu!

o ms mi-ai dat o raza de speranta recunosc in sinea mea sper sa se razgandesca sa vina sa ma ia in brate exact cum as face-o acum totul depinde de el dar knd el imi refuza si prietenia si mi-a cerut sa nu-l mai sun zice ca si-a pierdut increderea in mine dar eu eu oare cum mai am , iubirea ce o simt pt el ma face sa am incredere in el iar el mi-e teama ca o sa isi bata joc de mn eu am fost buna sincera cu el i-am oferit tot ce am avut mai bun cu toate ca mi-a fost teama iar el nici un ms nu mi-a mai zis....


Yumyyyyyyyyy!!!!

Nu mai suferi dupa fraieri care nu stiu sa aprecieze ce au , si vino pe fazanu' in engleza ca ma plictisesc numai cu luyzz acolea!

amr2009
Postat pe 26 Iulie 2009 16:52
Cred ca e foarte dureros sa auzi asta si sa vezi ca omul pe care-l iubesti atat de mult ,se schimba si se transforma intr-o persoana rece,care pare ca nu te mai cunoaste!Ce se intampla de fapt?Cu ce ai "gresit" atat de mult incat s-a schimbat pe loc si nu mai vrea nici sa-ti vorbeasca?Poate a "obosit" din cauza "luptei",cu ceilalti,cu el?Sau a gasit altceva?Trebuie sa iti explice,nu?Sa poti intelege si mai apoi accepta sfarsitul!Scuze Yumi,dar si eu de fel sunt asa pesimista si pur si simplu uneori pt mine lucrurile sunt albe sau negre-adica-te iubeste-vrea cu tine,in ciuda tuturor si a oricaror piedici;nu te mai iubeste-isi gaseste scuze "aiurea" sa se indeparteze!
Cine stie ce-o fi in mintea lui,sau in sufletul lui?Ar "trebui" sa fie sincer si sa-ti vorbeasca deschis-de ce nu considera el ca mai merita sa luptati!
luyyzz
Postat pe 26 Iulie 2009 16:56
De la: amr2009, la data 2009-07-26 16:52:19
De la: yumalai, la data 2009-07-26 16:48:42
De la: luyyzz, la data 2009-07-26 16:28:45 poate nu a fost pt tine,sau poate e doar o pasa trecatoare,stii si tu cum e o relatie-cu suisuri,coborasuri,dar nu stiu,sa nu te mai vezi cu cineva drag-hmmm-de la discutii simple sau chiar "certuri",nu cred ca finalitatea ar trebui sa fie supararea sau despartirea-daca cei doi se iubesc sau vor impreuna.La noi orice discutie sau "cearta" se termina cu un luat in brate si asigurarea ca totul va fi bine! !Fara resentimente,fara suspiciuni-doar dragoste si asa cum ai spus si tu-daruire cum nu multi stiu sa daruiasca.
Iti doresc putere multa si cine stie-maine e o alta zi,poate mai frumoasa,poate mai vesela pt tine si de ce nu-poate si cu vesti pe care ti le doresti tu!

o ms mi-ai dat o raza de speranta recunosc in sinea mea sper sa se razgandesca sa vina sa ma ia in brate exact cum as face-o acum totul depinde de el dar knd el imi refuza si prietenia si mi-a cerut sa nu-l mai sun zice ca si-a pierdut increderea in mine dar eu eu oare cum mai am , iubirea ce o simt pt el ma face sa am incredere in el iar el mi-e teama ca o sa isi bata joc de mn eu am fost buna sincera cu el i-am oferit tot ce am avut mai bun cu toate ca mi-a fost teama iar el nici un ms nu mi-a mai zis....


Yumyyyyyyyyy!!!!

Nu mai suferi dupa fraieri care nu stiu sa aprecieze ce au , si vino pe fazanu' in engleza ca ma plictisesc cu luyzz acolea!


Adik eu mi's plictisitoare,da?Ia de aici un pupic -ca sa gandim mai bine cuvinte
luyyzz
Postat pe 26 Iulie 2009 16:58
ai dreptate dar ne ce sa ii fac la sufletul asta nu vrea sa asculte de ratiune a dat ce a fost mai bun din el toata esenta din el... acum sta si sufera plange....mai sper la ceva daca r fii sa scriu un roman si nu mi-ar ajunge sa imi expun trairile simt atatea lucruri, simt ca explodez....imi dau seama ca nu o sa mai fiu niciodata cu el.... mi-e dor de el, am doare, simt ca explodez, plang, ma simt abandonata, singura fara niciciun prieten( ei nu inteleg suferinta mea) ar fii simplu sa ii dau delete si sa il uit dar sulfetul e atat de complez si eu asa de sensibila si de fraiera, sunt puternica la exterior caci la interior simt ca s-au distrus multe acolo, va fii atat de greu sa uit ca oricat mi-as ocupa timpul sa am duc colo colo tot imi aduc aminte de el, imi curg lacrimile fara sa vreau.. ma apuca cateodata un dor nebun de el si sitm lacrimile fierbinti cum curg pe obraz...nu se va mai intoarce... s-a dus...
yumy
Postat pe 26 Iulie 2009 16:58
De la: luyyzz, la data 2009-07-26 16:58:19
De la: amr2009, la data 2009-07-26 16:52:19
De la: yumalai, la data 2009-07-26 16:48:42
De la: luyyzz, la data 2009-07-26 16:28:45 poate nu a fost pt tine,sau poate e doar o pasa trecatoare,stii si tu cum e o relatie-cu suisuri,coborasuri,dar nu stiu,sa nu te mai vezi cu cineva drag-hmmm-de la discutii simple sau chiar "certuri",nu cred ca finalitatea ar trebui sa fie supararea sau despartirea-daca cei doi se iubesc sau vor impreuna.La noi orice discutie sau "cearta" se termina cu un luat in brate si asigurarea ca totul va fi bine! !Fara resentimente,fara suspiciuni-doar dragoste si asa cum ai spus si tu-daruire cum nu multi stiu sa daruiasca.
Iti doresc putere multa si cine stie-maine e o alta zi,poate mai frumoasa,poate mai vesela pt tine si de ce nu-poate si cu vesti pe care ti le doresti tu!

o ms mi-ai dat o raza de speranta recunosc in sinea mea sper sa se razgandesca sa vina sa ma ia in brate exact cum as face-o acum totul depinde de el dar knd el imi refuza si prietenia si mi-a cerut sa nu-l mai sun zice ca si-a pierdut increderea in mine dar eu eu oare cum mai am , iubirea ce o simt pt el ma face sa am incredere in el iar el mi-e teama ca o sa isi bata joc de mn eu am fost buna sincera cu el i-am oferit tot ce am avut mai bun cu toate ca mi-a fost teama iar el nici un ms nu mi-a mai zis....


Yumyyyyyyyyy!!!!

Nu mai suferi dupa fraieri care nu stiu sa aprecieze ce au , si vino pe fazanu' in engleza ca ma plictisesc cu luyzz acolea!


Adik eu mi's plictisitoare,da?Ia de aici un pupic -ca sa gandim mai bine cuvinte


Da n-ai vazut ca am modificat? Am bagat " numai' ....

Of of.... si o floricica...
amr2009
Postat pe 26 Iulie 2009 17:00
De la: luyyzz, la data 2009-07-26 16:56:55Cred ca e foarte dureros sa auzi asta si sa vezi ca omul pe care-l iubesti atat de mult ,se schimba si se transforma intr-o persoana rece,care pare ca nu te mai cunoaste!Ce se intampla de fapt?Cu ce ai "gresit" atat de mult incat s-a schimbat pe loc si nu mai vrea nici sa-ti vorbeasca?Poate a "obosit" din cauza "luptei",cu ceilalti,cu el?Sau a gasit altceva?Trebuie sa iti explice,nu?Sa poti intelege si mai apoi accepta sfarsitul!Scuze Yumi,dar si eu de fel sunt asa pesimista si pur si simplu uneori pt mine lucrurile sunt albe sau negre-adica-te iubeste-vrea cu tine,in ciuda tuturor si a oricaror piedici;nu te mai iubeste-isi gaseste scuze "aiurea" sa se indeparteze!
Cine stie ce-o fi in mintea lui,sau in sufletul lui?Ar "trebui" sa fie sincer si sa-ti vorbeasca deschis-de ce nu considera el ca mai merita sa luptati!

el mi-a zis ca nu il mai atrag ca inainte.... asta e ma doare ncii ai mei nu-l prera placeau nici mama lui nu ma place s-a certat cu ea si daca pleaca de acasa nu are unde sa se duca ne lucreaza la sora lui.... e greu sa isi gas alt loc de munca el de fire e foarte pesimist a fost odata o chestie si eu a trebuit sa iau o decizie pe care pe el l-a durut dar am crezut ca va intelege ca altfel nu am cum sa fac eu zic ca atunci cand iubesti pe persoana aia o evzi cea mai frumoasa, el nu e asa frumos dar cand am inceput sa tin la el l-am vazut ca fiind cel mai frumos, printul meu nu m-au deranjat defectele in schimb nu stiu cred ca iar s-a certat cu maica-sa si a inventat motive sa ne desp, cand m-am vazut cu el m-a imbratisat asa tare vroiam sa plec de la el de la munca si nu m-a lasat, knd am ajuns acasa peste 2 zile mi-a zis ca mai bine nu veneam:(:(:(:(
yumy
Postat pe 26 Iulie 2009 17:02
Eh glumeam si eu....ia vezi acolo ca am mai scris ceva!Greu ma mai misc pe aici prin atatea subiecte...of !
luyyzz
Postat pe 26 Iulie 2009 17:06
Yumyyyyyyyyyyyy!!!!

Helllloooooo!!!!!

Pe mine nu ma veeeeeziiii?
Ma transform acusi in baiat de ciuda!!! Si te bantui!
amr2009
Postat pe 26 Iulie 2009 17:07
draga mea eu te inteleg...chiar te inteleg ptr ca si eu am trecut printr-o situatie asemanatoare
dar din toata experientza asta am invatat un singur lucru
SA AM GRIJA DE IN MANA CUI IMI INCREDINTEZ INIMA
si mie imi zicea ca ma iubeste si asa chiar si acum dupa ce neam despartit dar am hotarat ca nu mai vreau sa sufar
asa ca ai grija ce faci in continuare 'timpul vindeca toate
kudika050572
Postat pe 26 Iulie 2009 17:07
draga mea eu te inteleg...chiar te inteleg ptr ca si eu am trecut printr-o situatie asemanatoare
dar din toata experientza asta am invatat un singur lucru
SA AM GRIJA DE IN MANA CUI IMI INCREDINTEZ INIMA
si mie imi zicea ca ma iubeste si asa chiar si acum dupa ce neam despartit dar am hotarat ca nu mai vreau sa sufar
asa ca ai grija ce faci in continuare 'timpul vindeca toate
kudika050572
Postat pe 26 Iulie 2009 17:07
timpul trece dar vindeca greu vor ramane cicatrici mi-a spulberat niste visuri, daca nu il iubeam asa mult nu as mai fii facut atatea sacrificii nici nu are rost sa ii zic ce am facut daca el nu a vazut...mi-a fost greu sa ma cert cu ai mei pt el, l-am considerat inainte de toate cel mai bun prieten i-am destanuit secretele mele am avut incredere in el chiar daca au fost unele chestii care mi-au trezit suspiciuni, l-am iubit neconditionat nu m-a interesat ca nu avea bani ca nu si-a permis sa imi ia un cadou de ziua mea tot la pieptul meu l-am strans l-am iubit si noaptea l-am visat m-am rugat sa nu pateasca niciodata ceva si knd se certa cu sora sau ma-sa mereu am incercat sa fiu langa el in ciuda distantei care ne-a departat si el acum e rece evita sa ne intalnim pt ca stiu nu suporta sa ma vada asa mai bine ma evita cand il vad asa las...sunt profund dezamagita
yumy
Postat pe 26 Iulie 2009 17:08
De la: amr2009, la data 2009-07-26 17:07:02Yumyyyyyyyyyyyy!!!!

Helllloooooo!!!!!

Pe mine nu ma veeeeeziiii?
Ma transform acusi in baiat de ciuda!!! Si te bantui!

da trebuie sa te metamorfozezi in tipul perfect altfel degeaba ma bantui....
yumy
Postat pe 26 Iulie 2009 17:12
Da Yumalay,iti inteleg toate trairile,of,toate lumea atrecut prin suferinte de genul asta si stii cum e-suferinta proprie e cea mai mare,simti cum se sfasie ceva acolo in interios si lacrimile de durere ustura....off,dar tu cunosti cel mai bine toate aspectele relatiei,poate cine stie,daca stai un pic si gandesti "la rece" ,il poti intelege mai bine!Asta cu atractia-e atat de mult de vorbit despre ea-nu stiu de ce unii se opresc la atractie-pai daca o sa aiba acelasi sentiment ca "nu-l mai atrage" altcineva,dupa ce nu mai e o "noutate",ce face?Toate astea-se cultiva-se intretin-iti poti da seama la timp ca trebuie sa faci ceva pt tine ,pt partener ,daca simti ca o iei pe alaturi,dar si chstia asta trebuie discutata.Eu de fel sunt o persoana foarte deschisa si cu al meu-sunt c m deschisa-deci orice simt sau cred sau mi se pare,il intreb,dezbat cu el-pt ca asa suntem noi femeile,mai sincere poate,mai directe si nu vreau sa am "surprize" de genul-ca "ne-am indepartat pt ca n-am comunicat"-dar am mai spus-o -pt asta trebuie sa fiti doi-sa construiti-nu unul sa lupte si celalalt sa se relaxeze si cand vine o lupta mai grea ,sa se predea ,pt ca asa e mai usor!Uff,am avut aici un sens,ca mi se impleticesc toate ideile si dau dintr-una in alta...
luyyzz
Postat pe 26 Iulie 2009 17:15
De la: yumalai, la data 2009-07-26 17:12:01
De la: amr2009, la data 2009-07-26 17:07:02Yumyyyyyyyyyyyy!!!!

Helllloooooo!!!!!

Pe mine nu ma veeeeeziiii?
Ma transform acusi in baiat de ciuda!!! Si te bantui!

da trebuie sa te metamorfozezi in tipul perfect altfel degeaba ma bantui....


EEEEeeee....Mai faci si pretentii acuma.

Hai sa-ti spun un banc: Se duce un mosneag la doftor si-i zice: "Domn' doctor, stiti, aseara eu mi-am inghitit proteza!"
Doctorul: " Si va doare ceva domle, avezi vreo problema?"
La care mosneagul, foarte serios: " Nu, domn' doftor, stiti, n-am nimica, numai ca , stiti, cand ma sterg ma musca de mana!"
toate º-urile se citesc s. ( ca altfel n-are farmec)
amr2009
Postat pe 26 Iulie 2009 17:18
De la: luyyzz, la data 2009-07-26 17:15:53Da Yumalay,iti inteleg toate trairile,of,toate lumea atrecut prin suferinte de genul asta si stii cum e-suferinta proprie e cea mai mare,simti cum se sfasie ceva acolo in interios si lacrimile de durere ustura....off,dar tu cunosti cel mai bine toate aspectele relatiei,poate cine stie,daca stai un pic si gandesti "la rece" ,il poti intelege mai bine!Asta cu atractia-e atat de mult de vorbit despre ea-nu stiu de ce unii se opresc la atractie-pai daca o sa aiba acelasi sentiment ca "nu-l mai atrage" altcineva,dupa ce nu mai e o "noutate",ce face?Toate astea-se cultiva-se intretin-iti poti da seama la timp ca trebuie sa faci ceva pt tine ,pt partener ,daca simti ca o iei pe alaturi,dar si chstia asta trebuie discutata.Eu de fel sunt o persoana foarte deschisa si cu al meu-sunt c m deschisa-deci orice simt sau cred sau mi se pare,il intreb,dezbat cu el-pt ca asa suntem noi femeile,mai sincere poate,mai directe si nu vreau sa am "surprize" de genul-ca "ne-am indepartat pt ca n-am comunicat"-dar am mai spus-o -pt asta trebuie sa fiti doi-sa construiti-nu unul sa lupte si celalalt sa se relaxeze si cand vine o lupta mai grea ,sa se predea ,pt ca asa e mai usor!Uff,am avut aici un sens,ca mi se impleticesc toate ideile si dau dintr-una in alta...

uffff nu stiu eu cred ca moticule altul dar lui ii e rusine sa imi zica...
yumy
Postat pe 26 Iulie 2009 17:23
Rusine?HMMM...sa fie ceva de natura "sexuala"?Nu fac presupuneri,nu mi-as permite,dar ce poate sa fie de nu-ti poate impartasii?
Acum-fara legatura cu motivul lui-aveam o colega care era cu un tip frumos ,de era invidiata de tot Mallul in care lucram.Si ce crezi-el tot evita sa ramana singuri ,pt ca avea o problemutza-se inhiba f tare si ma rog ..intelegi u...cu toate eforturile ei,nu reuseau nimic...Deci ,nu stiu -cand am aflat,ramasesem masca,adica nici macar nu-mi inchipuiam ca un tip ca el,poate avea asa probleme-dar....uite ca se poate.
Crezi ca al tau are vreo problema de gen?Sau sunt toate adunate,sau putin din fiecare?
luyyzz
Postat pe 26 Iulie 2009 17:30
De la: luyyzz, la data 2009-07-26 17:30:47Rusine?HMMM...sa fie ceva de natura "sexuala"?Nu fac presupuneri,nu mi-as permite,dar ce poate sa fie de nu-ti poate impartasii?
Acum-fara legatura cu motivul lui-aveam o colega care era cu un tip frumos ,de era invidiata de tot Mallul in care lucram.Si ce crezi-el tot evita sa ramana singuri ,pt ca avea o problemutza-se inhiba f tare si ma rog ..intelegi u...cu toate eforturile ei,nu reuseau nimic...Deci ,nu stiu -cand am aflat,ramasesem masca,adica nici macar nu-mi inchipuiam ca un tip ca el,poate avea asa probleme-dar....uite ca se poate.
Crezi ca al tau are vreo problema de gen?Sau sunt toate adunate,sau putin din fiecare?

posibil dar el se cam cearta f mult cu maica-sa iar knd il intreb zice doar ac e trist nu-mi poveste nimic mai mult si sutn sigura ca ii zicea in leg cu mn stiu ca tine la mn s-acertat cu mama lui chiar inainte de ziua mea pt ca i-a cerut bani iar el nu a mai putut sa isi permita sa ma duca unde vroia el,a facut o greseala ca s-a ang sa lucreze la sora lui....iar e e genul care se inchide in el isi pierde increderea repede sie f pesimist el o sa ma uite dar eu ce fac?
yumy
Postat pe 26 Iulie 2009 18:07
yumi...fetita dulce, ce pot sa-ti mai spun....pentru ca ti-am mai spus si altadata, si ti-au spus si fetele, daca te iubeste, se va intoarce cand va realiza ca nu te poate pierde pentru niste prostioare adunate care in nici-un caz nu depasesc iubirea voastra!
oricum, aici mereu, vor fi oameni care vor stii sa te asculte, si sa-ti mai "mangaie sufletul"...atat cat vor putea
gargaritamica
Postat pe 27 Iulie 2009 10:24
De la: gargaritamica, la data 2009-07-27 10:24:40yumi...fetita dulce, ce pot sa-ti mai spun....pentru ca ti-am mai spus si altadata, si ti-au spus si fetele, daca te iubeste, se va intoarce cand va realiza ca nu te poate pierde pentru niste prostioare adunate care in nici-un caz nu depasesc iubirea voastra!
oricum, aici mereu, vor fi oameni care vor stii sa te asculte, si sa-ti mai "mangaie sufletul"...atat cat vor putea

o ms dar cred caa t knd se va intoarce va fii prea tz
yumy
Postat pe 27 Iulie 2009 10:34
NICIODATA NU ESTE PREA TIRZIU DACA VA IUBITI ..IERTATI SI O LUATI DE LA CAPAT ..EU STIU CA VA IUBITI MULT...MERITA SA LUPTATI PT RELATIA VOASTRA
pamela_1
Postat pe 27 Iulie 2009 11:03
De la: pamela_1, la data 2009-07-27 11:03:40NICIODATA NU ESTE PREA TIRZIU DACA VA IUBITI ..IERTATI SI O LUATI DE LA CAPAT ..EU STIU CA VA IUBITI MULT...MERITA SA LUPTATI PT RELATIA VOASTRA

da pamy asa e dar el el numai lupta iar eu singura nu mai pot iubirea pt el am chinuie si ma chinuie el cu atitudinea trebuie sa il uit, chiar daca ma doare macar asa la suprafata caci in suflet e bine infipt de acolo nu va mai iesi niciodata la ce sentimente puternice simt pt el....sunt dezamagita ca mi-a zis sa nu-l mai sun nu a avut curaj sa imi zica pa in fata un las, un neincrezator, un pesimist, nu va fii fericit si totul e asa complicat poate suntem prea mici si nu stim cum sa luptam dar el ca barbat ar fii putut face mia mult, incercam sa am rabdare si inca mai cred ca lacrimile care le vars acum merita si poate odata se va intoarce la mine si vom lupta impreuna si nu va mai fii asa dezamagit ca nu merita sa lupti pt iubire, sper ca Dumnezeu il va aduce inapoi in viata mea daca el chiar ma iubeste la fel de mult cat il iubesc si eu daca nu atunci sa fie fericit cu alta
yumy
Postat pe 27 Iulie 2009 16:50
nu sti ce ma mai doare in dimineatza pt sugletul mi-e amortit inca mai astept sa sune sa dea macar un sms sa am intrebe ce fac... nu stiu... numai cred... ma simt foarte aiurea si am starea... bn ca azi o sa ma cu ce sa imi ocup ziua dar sunt putinele momente in care nu fac nimic si hop zboara mintea asta nebuna la el si sufletul asta la fel....
yumy
Postat pe 28 Iulie 2009 07:04
nu sti ce ma mai doare in dimineatza pt sugletul mi-e amortit inca mai astept sa sune sa dea macar un sms sa am intrebe ce fac... nu stiu... numai cred... ma simt foarte aiurea si am starea... bn ca azi o sa ma cu ce sa imi ocup ziua dar sunt putinele momente in care nu fac nimic si hop zboara mintea asta nebuna la el si sufletul asta la fel....
yumy
Postat pe 28 Iulie 2009 07:05

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
ingeri si demoni 26 De la: serena 14 Martie 2009 14:04
ajutor, viata mea sexuala este prea afectata de certurile de zi cu zi 21 De la: ferero 11 Septembrie 2009 18:24
Leu si Berbec? 25 De la: oana1111 12 Mai 2010 20:14
Dragoste si Libertate in Doi! 27 De la: maimai_no11 17 August 2011 02:48
CUM ITI DAI SEAMA CA EL/EA E "THE ONE"? 61 De la: razz 14 Noiembrie 2010 00:32