Setari Cookie-uri

AMANT SAU AMANTA, NU ESTE DE DURATA..

De la: valita76, la data 2009-07-07 11:45:17
De la: heaven_2906, la data 2009-07-07 11:32:46esti fantoma bestiutza?habar nu am avut...................

vali..pt unii suntem una si aceeasi persoana ............asa cred ele...... cica...........


Am inteles asta. Dar "ele" sunt mai multe sau doar una , ca sunt derutata . Sau una in mai multe?

3 in 1????
mkdisk
Postat pe 8 Iulie 2009 14:52
De la: kudika027522, la data 2009-06-27 19:33:13Problema principala a acestor fenomene este ,,FEMEIA,,unui barbat daca ii place de o femee si ea nu accepta,nu devine amanta.O femee,daca ii place de un barbat,pina la urma barbatul accepta,,ca altfel femeea il crede prost..DAR aici intervine dragostea,,daca se iubesc cu adevarat se cupleaza,iar daca unul din amanti i-si iubeste mai mult sotia sau sotul,aceasta relatie ia sfirsit si ramine ca o amintire placuta..Acest lucru mi-sa intimplat si mie dar i-mi iubesc mai mult sotia..De unele aventuri scurte stie si sotia.,,dar eu m-am purtat frumos cu sotia si nici nu baga de seama ca eu am mers pe alaturi..,,NU vreau sa critic dar in toate aceste relatii--AMANT SI AMANTA,,de vina este femeea,daca ea nu accepta ,,relatiile nu au loc..

bun, ideea ta era ca omul mai poate calca pe de laturi fara sa-si neglijeze familia. ce-ai zice daca ai afla ca nevasta a avut si ea vreo 2-3 si tu nu ai stiut?adica, egalitate vrem, dar nu pentru catei....e de acum 1001 de ani gandirea ta....
mkdisk
Postat pe 8 Iulie 2009 14:55
De la: kudika027522, la data 2009-06-27 19:33:13Problema principala a acestor fenomene este ,,FEMEIA,,unui barbat daca ii place de o femee si ea nu accepta,nu devine amanta.O femee,daca ii place de un barbat,pina la urma barbatul accepta,,ca altfel femeea il crede prost..DAR aici intervine dragostea,,daca se iubesc cu adevarat se cupleaza,iar daca unul din amanti i-si iubeste mai mult sotia sau sotul,aceasta relatie ia sfirsit si ramine ca o amintire placuta..Acest lucru mi-sa intimplat si mie dar i-mi iubesc mai mult sotia..De unele aventuri scurte stie si sotia.,,dar eu m-am purtat frumos cu sotia si nici nu baga de seama ca eu am mers pe alaturi..,,NU vreau sa critic dar in toate aceste relatii--AMANT SI AMANTA,,de vina este femeea,daca ea nu accepta ,,relatiile nu au loc..

ANALFABETULE...MI S-A RIDICAT TENSIUNEA CAND TI-AM CITIT POSTAREA...DE ERAI SOTUL MEU,ITI ZBURAU LUCRURILE PE GEAM AFARA DOBITOC NENOROCIT CE ESTI !!!
kudika007253
Postat pe 19 Octombrie 2009 21:12
De la: dandanaua_reloaded, la data 2009-06-27 19:53:37hai masi cocalarului cine-i mia raspunde???
ca dupa cum scrie sigur e de pe la cuca macaii.... fara comentarii belicoase la adresa taranilor dar... si bunicu are conceptii mai deschise si el a fost mare gagicar la viata lui....asa ca un specimen ca asta din epoca dinozaurilor mai ca ma face sa mi se zbrleasca parul ....pe ceafa ...



Lasati fonfelurile ca pana la urma are chiar dreptate! De ce conceptii invechite? Din contra...sunt mai actuale decat oricand. De vreme ce 95% din barbati gandesc asa...asta e lumea in care traim. Buna rea...get use to it!
Au ales vreodata barbatii vreo femeie?
Pe dracu! Asa cred ei! Ele aleg, chiar daca barbatilor li se pare ca au ceva de spus in asta. Sa ma contrazica pe mine vreo tipa, cand e vb sa recunoasca daca ar fi existat macar ceva intre ea si (orice iubit sau sot) omul ei ...asta pana ce nu a dat ea verde! E vreo una?
Ca de gura mare si de sarit la beregata altora (dar fara argumente)...sunt satula. Si mai vad si cate un naiv (sa nu spun fraier)...ca se baga in discutiile de aici de parca el nu ar fi vreun barbat (care oricum n-are drept de vot). Face parte din cei care au doar dreptul sa astepte un semn...dar n-a realizat inca! O sa mai treaca apa pe garla pana ce sa dea barbatii noua unda verde!
cristinarudi
Postat pe 19 Octombrie 2009 23:14
asa este....cei care sunt casatoriti tin la casa....
kudika062191
Postat pe 20 Octombrie 2009 10:45

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Incertitudinea ma innebuneste,help me please 20 De la: pushyk 30 Septembrie 2009 22:20
Need some advice 34 De la: geo_geo822000 11 Iunie 2009 14:33
ce sa mai cred?? 25 De la: fantasie 26 Iunie 2012 23:01
Sa mai sper intr-o schimbare? sa ma mai mint singura? 29 De la: kudika_23629 18 Decembrie 2012 09:17
cum capat incredere in mine? 23 De la: dyyd 28 Ianuarie 2010 17:24