Setari Cookie-uri

Adevarul despre Michael Jackson.

pamela..,te rog sa te opresti..
stef_Sultanu
Postat pe 1 Iulie 2009 13:39
De la: stef_Sultanu, la data 2009-07-01 13:38:03bara..???
te ubi puicutza mea.. ,luuuuuuuuuuuuuuuuuuung si dulce

anybody...,inger frumos..!!
cu sigurantza ne vom revedea cat de curand
trebuie sa ma retrag..:(
o zi faina !!
de kudi-katty am sa ma ocup mai tarziu..


now i got the picture....

dandanaua_reloaded
Postat pe 1 Iulie 2009 13:40
ema.........
heaven_2906
Postat pe 1 Iulie 2009 13:42
nu-mi permite sub nici o forma dandanico...
ne este dor de tine..,astept tel..!!
stef_Sultanu
Postat pe 1 Iulie 2009 13:42
De la: stef_Sultanu, la data 2009-07-01 13:42:22nu-mi permite sub nici o forma dandanico...
ne este dor de tine..,astept tel..!!


te sun acu....

dandanaua_reloaded
Postat pe 1 Iulie 2009 13:43
roses pai ma inseli ?? numa ma joc
blue07scorpion
Postat pe 1 Iulie 2009 14:22
De la: blue07scorpion, la data 2009-07-01 14:22:04roses pai ma inseli ?? numa ma joc


eu?nu pui................pe tine te pap
heaven_2906
Postat pe 1 Iulie 2009 14:23
ok , abia astept
blue07scorpion
Postat pe 1 Iulie 2009 14:25
@ lil_devil: da, evident ca m-am uitat... pe langa vocea lui, e foarte tare sa vezi cum se inregistreaza o melodie

@ kathara: vad ca nu ti-a luat mult sa-ti pui iar forumul in cap. Nu crezi ca asta spune ceva despre tine?
Se vede ca nu stii mare lucru despre MJ doar franturi desprinse de pe la TV sau vorbe aruncate de cunoscuti si le-ai luat drept bune.
Acum scormonesti netul pentru lucruri care sa-ti sustina "argumentatia" (numai tu stii ce vrei sa demonstrezi), lucru foarte vizibil pe de pagina 1 si motiv pentru care am intervenit (macar de ai citi cu atentie ceea ce gasesti)

Are dreptate lil_devil, vrei doar sa faci parte din minoritate ca sa fii altfel, ca sa atragi atentia asupra ta. Daca nu poti cu bine, cu rau sigur reusesti (este in general mecanismul psihologic care ii impinge pe adolescenti la teribilism). Ok, stim ca vrei sa fii vedeta. Fa si tu ceva valoros si-ti promit ca voi fi prima fana a ta!

@restul: ia-ti dat katharei exact ceea ce-si dorea: atentie... si ati facut-o si intr-un mod care ii permite ei sa-si justifice cuvintele taioase si jignirile mascate. Bravos natiune!
kitty_krieger
Postat pe 1 Iulie 2009 15:03
De la: Kathara, la data 2009-07-01 09:17:31

Sa vedem, eu nu mi-am pus-o pana acum cu baietei prepuberi. Deci, nicio sansa sa castig competitia asta!


Despre ce vorbesti tu acolo? Cine si-a pus-o cu "baietei prepuberi"? Ai stat tu la "coada" lui Michael sa vezi cu cine si-a pus-o?[/quote]

Ai stat tu sa vezi ca nu si-a pus-o? Din moment ce copii aia l-au acuzat, eu tind sa cred niste copii, nu unul cu clare probleme psihice.[/quote]

chiar esti culmea:.

"Jackson was accused of child sexual abuse by a 13-year-old child named Jordan Chandler and his father Evan Chandler.[83] The friendship between Jackson and Evan Chandler broke down. Sometime afterwards, Evan Chandler was tape-recorded saying amongst other things, "If I go through with this, I win big-time. There's no way I lose. I will get everything I want and they will be destroyed forever...Michael's career will be over"

Tribunalul l-au scos nevinovat. Stiai ca MJ i-a si platit pe parinti, ca sa termine o data cu tot scandalul si sa nu-l mai faca de ras? Daca intradevar facuse vre-un rau acelui copil,atunci parintii nu ar mai fi acceptat banii,si ar face tot posibilul ca sa-l bage in inchisoare.Dar ei au obtinut ceea ce si-au dorit,si anume bani..si normal ca i-au acceptat.Tot procesul a fost o mancatura de bani,de aceea tind sa cred ca a murit sarac.
lil_devil
Postat pe 1 Iulie 2009 15:35
Din momentul asta chiar am sa te ignor ,cel putin la subiectul acesta...
lil_devil
Postat pe 1 Iulie 2009 15:37
De la: pisicuta_razboinica, la data 2009-07-01 15:03:20@ lil_devil: da, evident ca m-am uitat... pe langa vocea lui, e foarte tare sa vezi cum se inregistreaza o melodie

@restul: ia-ti dat katharei exact ceea ce-si dorea: atentie... si ati facut-o si intr-un mod care ii permite ei sa-si justifice cuvintele taioase si jignirile mascate. Bravos natiune!


eu i-am dat atentie , nu stiam ca e asa...insa vad ca tot forumul o stie mai bine ca mine....

Ma bucur daca ti.a placut videoul acela,eu il ador....
lil_devil
Postat pe 1 Iulie 2009 15:39
De la: myeyes, la data 2009-07-01 11:31:10
cred ca tu esti aia .........atunci cand pierzi teren incepi sa insulti lumea........
chiar nu realizezi ca nici pe forum lumea nu te suporta??nu vreau sa stiu ce viata sociala ai.........


IMAO, o viata sociala normala, ca nu m-am maritat din adolescenta precum tigancile.
Kathara
Postat pe 1 Iulie 2009 15:40
De la: lil_devil, la data 2009-07-01 15:35:03
De la: Kathara, la data 2009-07-01 09:17:31

Sa vedem, eu nu mi-am pus-o pana acum cu baietei prepuberi. Deci, nicio sansa sa castig competitia asta!


Despre ce vorbesti tu acolo? Cine si-a pus-o cu "baietei prepuberi"? Ai stat tu la "coada" lui Michael sa vezi cu cine si-a pus-o?


Ai stat tu sa vezi ca nu si-a pus-o? Din moment ce copii aia l-au acuzat, eu tind sa cred niste copii, nu unul cu clare probleme psihice.[/quote]

chiar esti culmea:.

"Jackson was accused of child sexual abuse by a 13-year-old child named Jordan Chandler and his father Evan Chandler.[83] The friendship between Jackson and Evan Chandler broke down. Sometime afterwards, Evan Chandler was tape-recorded saying amongst other things, "If I go through with this, I win big-time. There's no way I lose. I will get everything I want and they will be destroyed forever...Michael's career will be over"

Tribunalul l-au scos nevinovat. Stiai ca MJ i-a si platit pe parinti, ca sa termine o data cu tot scandalul si sa nu-l mai faca de ras? Daca intradevar facuse vre-un rau acelui copil,atunci parintii nu ar mai fi acceptat banii,si ar face tot posibilul ca sa-l bage in inchisoare.Dar ei au obtinut ceea ce si-au dorit,si anume bani..si normal ca i-au acceptat.Tot procesul a fost o mancatura de bani,de aceea tind sa cred ca a murit sarac.
[/quote]

Asa, asta cu primul, dar cum ramane cu al doilea copil care l-a acuzat de pedofilie? Si de ce e singurul dintre staruri care a fost acuzat de asa ceva? De ce nu Madonna, de ce nu Tom Cruise sau cine mai vrei tu.
Kathara
Postat pe 1 Iulie 2009 15:41
De la: pisicuta_razboinica, la data 2009-07-01 15:03:20@ lil_devil: da, evident ca m-am uitat... pe langa vocea lui, e foarte tare sa vezi cum se inregistreaza o melodie

@ kathara: vad ca nu ti-a luat mult sa-ti pui iar forumul in cap. Nu crezi ca asta spune ceva despre tine?
Se vede ca nu stii mare lucru despre MJ doar franturi desprinse de pe la TV sau vorbe aruncate de cunoscuti si le-ai luat drept bune.
Acum scormonesti netul pentru lucruri care sa-ti sustina "argumentatia" (numai tu stii ce vrei sa demonstrezi), lucru foarte vizibil pe de pagina 1 si motiv pentru care am intervenit (macar de ai citi cu atentie ceea ce gasesti)

Are dreptate lil_devil, vrei doar sa faci parte din minoritate ca sa fii altfel, ca sa atragi atentia asupra ta. Daca nu poti cu bine, cu rau sigur reusesti (este in general mecanismul psihologic care ii impinge pe adolescenti la teribilism). Ok, stim ca vrei sa fii vedeta. Fa si tu ceva valoros si-ti promit ca voi fi prima fana a ta!

@restul: ia-ti dat katharei exact ceea ce-si dorea: atentie... si ati facut-o si intr-un mod care ii permite ei sa-si justifice cuvintele taioase si jignirile mascate. Bravos natiune!


O, Doamne, trebuie sa fii deranjat la bibilica sa vrei sa atragi atentia asupra ta pe un forum amarat. A exprima o parere contrarie majoritatii nu e un teribilism, asta e, nu gandim cu totii stas. Ba chiar si mi-o argumentam frumos inainte sa apare donsoara nefertiti cu argumentul suprem "esti urata si proasta, deci mihai asta n-a fost pedofil". WTF?
Kathara
Postat pe 1 Iulie 2009 15:43
De la: Kathara, la data 2009-07-01 15:41:51
De la: lil_devil, la data 2009-07-01 15:35:03
De la: Kathara, la data 2009-07-01 09:17:31

Sa vedem, eu nu mi-am pus-o pana acum cu baietei prepuberi. Deci, nicio sansa sa castig competitia asta!


Despre ce vorbesti tu acolo? Cine si-a pus-o cu "baietei prepuberi"? Ai stat tu la "coada" lui Michael sa vezi cu cine si-a pus-o?


Ai stat tu sa vezi ca nu si-a pus-o? Din moment ce copii aia l-au acuzat, eu tind sa cred niste copii, nu unul cu clare probleme psihice.


chiar esti culmea:.

"Jackson was accused of child sexual abuse by a 13-year-old child named Jordan Chandler and his father Evan Chandler.[83] The friendship between Jackson and Evan Chandler broke down. Sometime afterwards, Evan Chandler was tape-recorded saying amongst other things, "If I go through with this, I win big-time. There's no way I lose. I will get everything I want and they will be destroyed forever...Michael's career will be over"

Tribunalul l-au scos nevinovat. Stiai ca MJ i-a si platit pe parinti, ca sa termine o data cu tot scandalul si sa nu-l mai faca de ras? Daca intradevar facuse vre-un rau acelui copil,atunci parintii nu ar mai fi acceptat banii,si ar face tot posibilul ca sa-l bage in inchisoare.Dar ei au obtinut ceea ce si-au dorit,si anume bani..si normal ca i-au acceptat.Tot procesul a fost o mancatura de bani,de aceea tind sa cred ca a murit sarac.
[/quote]

Asa, asta cu primul, dar cum ramane cu al doilea copil care l-a acuzat de pedofilie? Si de ce e singurul dintre staruri care a fost acuzat de asa ceva? De ce nu Madonna, de ce nu Tom Cruise sau cine mai vrei tu.[/quote]

.....informeaza.te mai bine...ma tin de cuvant,...de acum ignor raspunsurile tale la acest subiect...fara suparare.
lil_devil
Postat pe 1 Iulie 2009 15:44
De la: smigal, la data 2009-07-01 11:58:39Eu in general imi fac griji cand sunt in majoritate. Mai mediteaza la aspectul asta.
daca unu spune ca esti beat il lasi in pace
daca si al doilea si al treilea spun acelasi lucru atunci te duci si te culci cred ca domnisoara k ar terbui cam sa te duci si sa ne lasi


Depinde de calitatea celor care spun asta. Nu ca ma compar cu Galileo, dar pamantul parca-i rotund.
Kathara
Postat pe 1 Iulie 2009 15:44
De la: smigal, la data 2009-07-01 11:41:27
De la: myeyes, la data 2009-07-01 11:31:10
De la: Kathara, la data 2009-07-01 09:15:00
De la: lil_devil, la data 2009-07-01 01:23:43
De la: myeyes, la data 2009-07-01 01:02:15Respect pentru Michael.Muzica a inceput de la el...........



ha..am "inchis-o"...vad ca nu mai imi raspunde la intrebare/i...Sau au intimidat-o insultele primite.


Sau m-am dus la culcare. Din pacate, sunt obisnuita ca oamenii sa incepe sa o dea pe langa in momentul in care nu mai au argumente. Vezy myeyes.


cred ca tu esti aia .........atunci cand pierzi teren incepi sa insulti lumea........
chiar nu realizezi ca nici pe forum lumea nu te suporta??nu vreau sa stiu ce viata sociala ai.........
"Kathara,"individa asta cred ca e manelista ea il plange pe "salam" in viziunea ei ala e o personalitate nu v ati gandit la asta eu cred ca nimeni nu are dreptul la comentarii daca vrei sa apreciezi pe cineva bine daca nu stai in banca ta nu e obligatoriu sa il placi dar cred ca nu este nimeni in masura nici sa il critice poate ca Kathara esti mult mai javra decat multa lume de ce arunci cu pietre? te crezi superioara cu ceva, ai facut ceva in lumea asta maret si noi nu stim,
crezi ca te va plange cineva sau te va mai tine minte dupa ce nu vei mai fi hahahahah fetito mai invata sa asculti sa cantaresti si apoi sa comentazi


Superioara moral unui pedofil sunt. Am si eu pacatele mele, poate mai multe decat ale altora, dar unui copil nu i-am facut rau pana acum asa ca, da, pot sa-i judec pe cei care o fac.

PS- preferintele mele muzicale au fost deja enuntate, se indreapta spre Pavarotti (au auzit mataluta de el)?
Kathara
Postat pe 1 Iulie 2009 15:46
eu am primit un link de la un amic..in legatura cu povestea lui M...
totul a fost o inscenare ! michael jakson traieste ! http://www.killerjo.net/
roz5blue6lila7
Postat pe 1 Iulie 2009 15:49
De la: Kathara, la data 2009-07-01 15:43:44
De la: pisicuta_razboinica, la data 2009-07-01 15:03:20@ lil_devil: da, evident ca m-am uitat... pe langa vocea lui, e foarte tare sa vezi cum se inregistreaza o melodie

@ kathara: vad ca nu ti-a luat mult sa-ti pui iar forumul in cap. Nu crezi ca asta spune ceva despre tine?
Se vede ca nu stii mare lucru despre MJ doar franturi desprinse de pe la TV sau vorbe aruncate de cunoscuti si le-ai luat drept bune.
Acum scormonesti netul pentru lucruri care sa-ti sustina "argumentatia" (numai tu stii ce vrei sa demonstrezi), lucru foarte vizibil pe de pagina 1 si motiv pentru care am intervenit (macar de ai citi cu atentie ceea ce gasesti)

Are dreptate lil_devil, vrei doar sa faci parte din minoritate ca sa fii altfel, ca sa atragi atentia asupra ta. Daca nu poti cu bine, cu rau sigur reusesti (este in general mecanismul psihologic care ii impinge pe adolescenti la teribilism). Ok, stim ca vrei sa fii vedeta. Fa si tu ceva valoros si-ti promit ca voi fi prima fana a ta!

@restul: ia-ti dat katharei exact ceea ce-si dorea: atentie... si ati facut-o si intr-un mod care ii permite ei sa-si justifice cuvintele taioase si jignirile mascate. Bravos natiune!


O, Doamne, trebuie sa fii deranjat la bibilica sa vrei sa atragi atentia asupra ta pe un forum amarat. A exprima o parere contrarie majoritatii nu e un teribilism, asta e, nu gandim cu totii stas. Ba chiar si mi-o argumentam frumos inainte sa apare donsoara nefertiti cu argumentul suprem "esti urata si proasta, deci mihai asta n-a fost pedofil". WTF?





Da,sa stii,ca m-am gandit putin,la ce fel de persoana esti tu.
Faza cu " dupa ce ca ,esti urata,mai esti si proasta" -asta e un adevara total.
Dar sa dezvoltam putin(stiu ca iti place sa te intinzi la discutii)
Reiau- cred ca tu,cand ai inceput asa sa mai gandesti,te-ai uitat in oglinda ,si cam te-ai speriat de ce ai vazut.bun,si ce te-ai gandit tu atunci,cand ai vazut ca nimeni nu te baga in seama,sa incerci sa iti impui cu forta,cu rautate,cu invidie,cu tot ce e mai rau,parerile tale,
Pt ca ,in mintea ta ingusta,daca ai incerca sa iti exprimi parerile,cu vorba buna,sau sa stai sa asculti putin,inainte de a comenta,sau de a intelge catusi de putin pe fiecare,ti se parea o prostie,o prostie .

Ce ai zis tu,ca daca incepi sa jignesti,o sa aiba mai mare efect,parerea ta,asupra altilor,decat ,atucni,can ai vorbi frumos.

Iar 3- draga ,ma repet. Atata timp,cat nu ai fata,esti un nimeni,
Tu una fara fata,comentezi, o persoana ca si michael- care, avea si fata,avea si voce,avea si personalitate,avea si bunatate,si pot continua la nesfarsit. Tu ce ai?
Nici fata,nici personalitate,nimic bun in tine.. cred ca esti uscata pe dinauntru.
nefertitiafrodita
Postat pe 1 Iulie 2009 16:09
O daduram ca pe la Din Dragoste. Ce am eu? ARGUMENTE, adica taman ce iti lipseste. Si crede-ma, oricat de urata oi fi, sunt mult, mult mai frumoasa decat MJ. Macar de mine nu se sperie copii (asta legat de faptul ca MJ a luat locul intai ca baubau pentru copii americani - nu inventez)
Kathara
Postat pe 1 Iulie 2009 16:15
De la: Kathara, la data 2009-07-01 16:15:44 O daduram ca pe la Din Dragoste. Ce am eu? ARGUMENTE, adica taman ce iti lipseste. Si crede-ma, oricat de urata oi fi, sunt mult, mult mai frumoasa decat MJ. Macar de mine nu se sperie copii (asta legat de faptul ca MJ a luat locul intai ca baubau pentru copii americani - nu inventez)


Draga,intentia mea nu e sa te jignesc,chiar nu ma interesezi.faza e,- ok,esti frustrata,intelegem,dar mai trece omul peste aceste frustari,nu crezi?
Si 2,,nu e important fizicul,e important cum esti ca si persoana.
Iar de fata ta m-am legat,deoarece,ai avut tupeu,sa te legi de michael,cand tu nu ai nici macar curajul sa iti arati fata.( asta denota multe lucruri,nu crezi?). cum arati sau cum nu,nu este important, este important,sa ai curajul,sa arati cu adevarat cum esti,cu tot ce ai,fizic,suflet,minte.dar tu te ascunzi,ce inseamna,oare asta?
Te las pe tine ,sa te gandesti.....
nefertitiafrodita
Postat pe 1 Iulie 2009 16:33
Imi scriu aici parerea,pt ca subiectul acesta chiar m-a interesat,deoarece ii port un mare respect lu Michael.Referitor la khatara,imi cer scuze de la ceilalti utilizatori,daca am folosit cuvinte nu prea ok,dar este un subiect destul de important pt mine,si nu accept,ca o persoana ca si khatara,sa vina sa il jigneasca,doar de dragul de a se baga in seama.
Si acuma o rautate din partea mea,si imi cer scuze,dar doar asa puteti vedea ce fel de persoana este khatara, recomand si voua,subiectul " valul islamic" ( si stiu ca v-a mai recomandat cineva subiectul inaintea mea, STEF80)
nefertitiafrodita
Postat pe 1 Iulie 2009 16:50
Discreditarea nu merge asa de usor, pasarica. DIn pacate pentru tine am mult prea multa experienta. Vei afla, poate, ca cel care ti-a recomandat subiectul a fost si banat din cauza limbajului cu pricina. Te sfatuiesc, in consecinta, sa iti masori cuvintele, deoarece deocamdata nu m-am pronuntat cu privire la capacitaile tale intelectuale.

Eu nu ii port niciun fel de respect lui M. Ce-i asa de greu de inteles? Era un pedofil si putea sa cante precum sirenele, asta nu-i scuza comportamentul in niciun fel.
Kathara
Postat pe 1 Iulie 2009 16:57
De la: nefertitiafrodita, la data 2009-07-01 16:33:33
De la: Kathara, la data 2009-07-01 16:15:44 O daduram ca pe la Din Dragoste. Ce am eu? ARGUMENTE, adica taman ce iti lipseste. Si crede-ma, oricat de urata oi fi, sunt mult, mult mai frumoasa decat MJ. Macar de mine nu se sperie copii (asta legat de faptul ca MJ a luat locul intai ca baubau pentru copii americani - nu inventez)


Draga,intentia mea nu e sa te jignesc,chiar nu ma interesezi.faza e,- ok,esti frustrata,intelegem,dar mai trece omul peste aceste frustari,nu crezi?
Si 2,,nu e important fizicul,e important cum esti ca si persoana.
Iar de fata ta m-am legat,deoarece,ai avut tupeu,sa te legi de michael,cand tu nu ai nici macar curajul sa iti arati fata.( asta denota multe lucruri,nu crezi?). cum arati sau cum nu,nu este important, este important,sa ai curajul,sa arati cu adevarat cum esti,cu tot ce ai,fizic,suflet,minte.dar tu te ascunzi,ce inseamna,oare asta?
Te las pe tine ,sa te gandesti.....


Doamna draga, curata melodrama. E un forum aici, nu lacas de rugaciune. Trebuie sa fii cam dus sa te descoperi total unor necunsocuti.
Kathara
Postat pe 1 Iulie 2009 17:05
De la: Kathara, la data 2009-07-01 16:57:06Discreditarea nu merge asa de usor, pasarica. DIn pacate pentru tine am mult prea multa experienta. Vei afla, poate, ca cel care ti-a recomandat subiectul a fost si banat din cauza limbajului cu pricina. Te sfatuiesc, in consecinta, sa iti masori cuvintele, deoarece deocamdata nu m-am pronuntat cu privire la capacitaile tale intelectuale.

Eu nu ii port niciun fel de respect lui M. Ce-i asa de greu de inteles? Era un pedofil si putea sa cante precum sirenele, asta nu-i scuza comportamentul in niciun fel.


Macar sa ai tu parte de pedofili ca Mickael Jackson...
lil_devil
Postat pe 1 Iulie 2009 17:19
Doamne fereste, cum poti spune asa ceva?
Kathara
Postat pe 1 Iulie 2009 17:29
De la: Kathara, la data 2009-07-01 17:29:20Doamne fereste, cum poti spune asa ceva?


zi, merci ,pt urare! altii te injura!
lil_devil
Postat pe 1 Iulie 2009 17:40
De la: Kathara, la data 2009-07-01 15:40:40
De la: myeyes, la data 2009-07-01 11:31:10
cred ca tu esti aia .........atunci cand pierzi teren incepi sa insulti lumea........
chiar nu realizezi ca nici pe forum lumea nu te suporta??nu vreau sa stiu ce viata sociala ai.........


IMAO, o viata sociala normala, ca nu m-am maritat din adolescenta precum tigancile.


daca la 20 de ani esti adolescenta e bine
myeyes
Postat pe 1 Iulie 2009 17:53
De la: lil_devil, la data 2009-07-01 17:40:08
De la: Kathara, la data 2009-07-01 17:29:20Doamne fereste, cum poti spune asa ceva?


zi, merci ,pt urare! altii te injura!


Totul e subiectiv.
Kathara
Postat pe 1 Iulie 2009 18:07

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Cursuri de muzica la Scoala de Vara Boem Club! 2 De la: kudika_970539 18 August 2014 19:19
Sa ne dam cu parerea despre taranii care opresc la stop cu muzica la maxx:) 90 De la: nico_dana2006 1 Iunie 2009 20:01
Muzica clasica 3 De la: battleofwits 8 Ianuarie 2011 23:57
Pentru iubitorii de folk:) 10 De la: bemilia 21 Iulie 2009 20:07
Cum iti dai seama care este jobul ideal pentru tine? 3 De la: AlexandraV 24 Iulie 2009 20:44