Setari Cookie-uri

Adevarul despre Michael Jackson.

Kathara

Ai perfecta dreptate!

Restul, mai cautati si altceva pe google nu numai articole pro MJ.
micabis
Postat pe 1 Iulie 2009 18:26
ia-o cum vrei. dar sa stii ca :

esti fara argumente,si jignesti un om care a realizat ceea ce tu n-ai sa poti realiza vreodata
esti ignoranta,iti aduce omul dovezi ,si tu tot pe a ta o ti..
esti prost informata...
te agati de orice speculatie ca sa iasa ca tine...dar nu ieseee...

Imi trimite lumea mesaje sa nu te mai iau in seama...Deja imi pusesem in cap sa nu te mai iau in seama...dar..am crezut ca totusi esti mai cu logica in tine...dar cred ca-ti place ssa te contrazici cu oricine , in orice.

PS: De ce Doamne ,nu s-au nascut mai multi "pedofili" ca Michael Jackson?
lil_devil
Postat pe 1 Iulie 2009 18:30
Unii au ochi, dar degeaba. Ti-am aduc contraargumente TUTUROR agumentelor tale.
Kathara
Postat pe 1 Iulie 2009 18:32
De la: Kathara, la data 2009-07-01 18:32:46Unii au ochi, dar degeaba. Ti-am aduc contraargumente TUTUROR agumentelor tale.


da?..poate ca n-am vazut bine. Da-mi te rog de exemplu un site unde scrie ca Michael nu avea Vitiligo.Undeva unde sa scrie, ca da dom-ne si-a facut depigmentare ca sa devina alb pt ii era rusine sa fie negru. Imi gasesti?..
lil_devil
Postat pe 1 Iulie 2009 18:41
Si cum crezi tu ca un negru o sa recunoasca in fata lumii cit de mult isi uraste rasa si cit de mult vrea sa fie alb?
Ca a avut vitiligo e adevarat dar de aici si pina la nebunia operatiilor estetice doar ca sa arate altfel e mare distanta.
Dar ce mai conteaza ce a fost si ce a facut? S-a dus! He's gone for good!
Acum mai trebuie sa i se vinda ce mai are ca sa se acopere partial datoriile lasate in urma.
Cit priveste baietelul ala blond cu buze rosii (stii tu care) cred ca mai sti ca e gay, nu? Oare de ce?
micabis
Postat pe 1 Iulie 2009 19:04
http://4life-romania.blogspot.com
silviu_m74
Postat pe 1 Iulie 2009 19:06
De la: micabis, la data 2009-07-01 19:04:25Si cum crezi tu ca un negru o sa recunoasca in fata lumii cit de mult isi uraste rasa si cit de mult vrea sa fie alb?
Ca a avut vitiligo e adevarat dar de aici si pina la nebunia operatiilor estetice doar ca sa arate altfel e mare distanta.
Dar ce mai conteaza ce a fost si ce a facut? S-a dus! He's gone for good!
Acum mai trebuie sa i se vinda ce mai are ca sa se acopere partial datoriile lasate in urma.
Cit priveste baietelul ala blond cu buze rosii (stii tu care) cred ca mai sti ca e gay, nu? Oare de ce?


te referi la Macaulay Culkin?...e prima oara cand aud chestia asta. In wikipedia scrie ca a fost insurat chair,iar prietena lui actuala e o alta actrita..pe nume Mila si numai stiu cum....O alta persoana care asculata barfele,in loc sa vada faptele..
lil_devil
Postat pe 1 Iulie 2009 19:18
De la: silviu_m74, la data 2009-07-01 19:06:31http://4life-romania.blogspot.com


nu am stat sa citesc ditamai articolul...Are legatura cu subiectul topicului?
lil_devil
Postat pe 1 Iulie 2009 19:19
Si te-ai gandit tu, mare iubitoare a lui Michael sa deschizi UN ASEMENEA TOPIC. CINE VA DA VOUA DREPTUL SA VORBITI DESPRE EL SI SA FACETI PRESUPUNERI???????? CINE ITI DA TIE DREPTUL SA DAI ALTORA POSIBILITATEA DE A-SI EXPRIMA FRUSTRARILE DESPRE UN ASEMENEA OM??????????????????????????????

STITI CA FRAIERUL DE L-A ACUZAT CA L-AR FI VIOLAT A IESIT ACUM 2 ZILE SI A SPUS CA A MINTIT SI L-A PUS TAICA-SU???????????? DACA AI UN PIC DE DECENTA O SA INCHIZI TOPICUL ASTA DE RAHAT IN 5 SECUNDE.
liliana2005
Postat pe 1 Iulie 2009 19:26
De la: liliana2005, la data 2009-07-01 19:26:02Si te-ai gandit tu, mare iubitoare a lui Michael sa deschizi UN ASEMENEA TOPIC. CINE VA DA VOUA DREPTUL SA VORBITI DESPRE EL SI SA FACETI PRESUPUNERI???????? CINE ITI DA TIE DREPTUL SA DAI ALTORA POSIBILITATEA DE A-SI EXPRIMA FRUSTRARILE DESPRE UN ASEMENEA OM??????????????????????????????

STITI CA FRAIERUL DE L-A ACUZAT CA L-AR FI VIOLAT A IESIT ACUM 2 ZILE SI A SPUS CA A MINTIT SI L-A PUS TAICA-SU???????????? DACA AI UN PIC DE DECENTA O SA INCHIZI TOPICUL ASTA DE RAHAT IN 5 SECUNDE.


hai scuteste-ma!
lil_devil
Postat pe 1 Iulie 2009 19:28
Doamne fereste, zici ca era Papa sau vreun sfant.
Kathara
Postat pe 1 Iulie 2009 19:32
De la: liliana2005, la data 2009-07-01 19:26:02Si te-ai gandit tu, mare iubitoare a lui Michael sa deschizi UN ASEMENEA TOPIC. CINE VA DA VOUA DREPTUL SA VORBITI DESPRE EL SI SA FACETI PRESUPUNERI???????? CINE ITI DA TIE DREPTUL SA DAI ALTORA POSIBILITATEA DE A-SI EXPRIMA FRUSTRARILE DESPRE UN ASEMENEA OM??????????????????????????????

STITI CA FRAIERUL DE L-A ACUZAT CA L-AR FI VIOLAT A IESIT ACUM 2 ZILE SI A SPUS CA A MINTIT SI L-A PUS TAICA-SU???????????? DACA AI UN PIC DE DECENTA O SA INCHIZI TOPICUL ASTA DE RAHAT IN 5 SECUNDE.


care e problema ta???
cu ce e de vina lil_devil ca au intrat fetele acelea cu injurii!
a, sau tu esti vreo sfanta si numai tu stii cum trebuie cinstita memoria lui Michael Jackson??

ia o bere si calmeaza-te

apoi poate o sa-ti dai seama ca un topic nu se poate inchide, el nu poate fi decat sters si decat de catre Kudika
kitty_krieger
Postat pe 1 Iulie 2009 19:34
BAI EU INTELEG CA VA PORCAITI PE SUBIECTE AMPOOLEA, DAR PE MEMORIA UNUI ASEMENEA OM MAI????????????????
CUM VA MAI SUPORTATI???????????????

CATE LUCRURI A FACUT OMUL ASTA IN LUME CA SA VENITI VOI SA VA DATI CU PRESUPUSUL CA A FOST ASA SAU ALTFEL????????? UITATI-VA LA FILMULTE PE YOUTUBE SI NU MAI SPECULATI AIUREA CA OMUL ASTA CHIAR NU MERITA ASA CEVA!!!!!!!!!!!
CRED CA AS FI FOST IN STARE SA STRANG PE CINEVA DE GAT INAINTE DE A DESCHIDE UN ASEMENEA TOPIC!!!!!!!!
liliana2005
Postat pe 1 Iulie 2009 19:34
De la: roz5bule6lila7, la data 2009-07-01 15:49:50eu am primit un link de la un amic..in legatura cu povestea lui M...
totul a fost o inscenare ! michael jakson traieste ! http://www.killerjo.net/


liliana, iti recomad sa intri pe site-ul de mai sus
kitty_krieger
Postat pe 1 Iulie 2009 19:36
De la: pisicuta_razboinica, la data 2009-07-01 19:34:11
De la: liliana2005, la data 2009-07-01 19:26:02Si te-ai gandit tu, mare iubitoare a lui Michael sa deschizi UN ASEMENEA TOPIC. CINE VA DA VOUA DREPTUL SA VORBITI DESPRE EL SI SA FACETI PRESUPUNERI???????? CINE ITI DA TIE DREPTUL SA DAI ALTORA POSIBILITATEA DE A-SI EXPRIMA FRUSTRARILE DESPRE UN ASEMENEA OM??????????????????????????????

STITI CA FRAIERUL DE L-A ACUZAT CA L-AR FI VIOLAT A IESIT ACUM 2 ZILE SI A SPUS CA A MINTIT SI L-A PUS TAICA-SU???????????? DACA AI UN PIC DE DECENTA O SA INCHIZI TOPICUL ASTA DE RAHAT IN 5 SECUNDE.


care e problema ta???
cu ce e de vina lil_devil ca au intrat fetele acelea cu injurii!
a, sau tu esti vreo sfanta si numai tu stii cum trebuie cinstita memoria lui Michael Jackson??

ia o bere si calmeaza-te

apoi poate o sa-ti dai seama ca un topic nu se poate inchide, el nu poate fi decat sters si decat de catre Kudika


Cred ca problema mea e ca nu beau bere ca voi.

Problema mea e ca daca iubesti si respecti un om nu dai ocazia tuturor analfabetilor din lumea asta sa-l faca de rahat. Ii cinstesti memoria si TACI naibii din gura. STII CE INSEAMNA ASTA??? STII CA NU VORBESTI DESPRE UN OM MORT ASA DECAT DACA AR FI FOST DRACUL IMPIELITAT??? STII CA TE BATE DUMNEZEU?? E STRIGATOR LA CER CE ATI FACUT AICI!!!!!!!
liliana2005
Postat pe 1 Iulie 2009 19:38
De la: Kathara, la data 2009-07-01 19:32:19Doamne fereste, zici ca era Papa sau vreun sfant.


dupa mine,papa e un om simplu...ce a facut papa pt lumea asta?...In fine,nu vreau sa dau in alte alea,si sa ma acuze lumea de ateism.
lil_devil
Postat pe 1 Iulie 2009 19:39
De la: pisicuta_razboinica, la data 2009-07-01 19:36:45
De la: roz5bule6lila7, la data 2009-07-01 15:49:50eu am primit un link de la un amic..in legatura cu povestea lui M...
totul a fost o inscenare ! michael jakson traieste ! http://www.killerjo.net/


liliana, iti recomad sa intri pe site-ul de mai sus


E mort, stati linistit. E chiar mort, mai mort de asa nu putea fi.
liliana2005
Postat pe 1 Iulie 2009 19:40
De la: Kathara, la data 2009-07-01 16:57:06Discreditarea nu merge asa de usor, pasarica. DIn pacate pentru tine am mult prea multa experienta. Vei afla, poate, ca cel care ti-a recomandat subiectul a fost si banat din cauza limbajului cu pricina. Te sfatuiesc, in consecinta, sa iti masori cuvintele, deoarece deocamdata nu m-am pronuntat cu privire la capacitaile tale intelectuale.

Eu nu ii port niciun fel de respect lui M. Ce-i asa de greu de inteles? Era un pedofil si putea sa cante precum sirenele, asta nu-i scuza comportamentul in niciun fel.




Bla Bla Bla.mie nu imi este frica sa arat cine sunt,asa cum m-a lasat d-zeu,cu fizic,minte,suflet....tu in schimb???????
Ma repet dupa ce ca esti urata,mai esti si proasta( si acuma sa dau un alt sens cuvantului urata- ma refer la suflet ,de data asta )
nefertitiafrodita
Postat pe 1 Iulie 2009 19:40
De la: liliana2005, la data 2009-07-01 19:38:31STII CA TE BATE DUMNEZEU??


nu, nu stiam... Dumnezeu bate?

ma rog, lasand mistoul la o parte....
calmeaza-te, da? nu rezolvi nimic daca tipi si-ti faci nervi
kitty_krieger
Postat pe 1 Iulie 2009 19:43
De la: liliana2005, la data 2009-07-01 19:34:39BAI EU INTELEG CA VA PORCAITI PE SUBIECTE AMPOOLEA, DAR PE MEMORIA UNUI ASEMENEA OM MAI????????????????
CUM VA MAI SUPORTATI???????????????

CATE LUCRURI A FACUT OMUL ASTA IN LUME CA SA VENITI VOI SA VA DATI CU PRESUPUSUL CA A FOST ASA SAU ALTFEL????????? UITATI-VA LA FILMULTE PE YOUTUBE SI NU MAI SPECULATI AIUREA CA OMUL ASTA CHIAR NU MERITA ASA CEVA!!!!!!!!!!!
CRED CA AS FI FOST IN STARE SA STRANG PE CINEVA DE GAT INAINTE DE A DESCHIDE UN ASEMENEA TOPIC!!!!!!!!


Cum multi isi permit sa vorbeasca de rau,pe idolul meu,nah poftim, asa imi permit eu sa deschid un topic unde sa-i i-au apararea...clar?Nu cred ca ai inteles bine subiectul topicului..nu mai abera.
lil_devil
Postat pe 1 Iulie 2009 19:45
De la: pisicuta_razboinica, la data 2009-07-01 19:43:47
De la: liliana2005, la data 2009-07-01 19:38:31STII CA TE BATE DUMNEZEU??


nu, nu stiam... Dumnezeu bate?

ma rog, lasand mistoul la o parte....
calmeaza-te, da? nu rezolvi nimic daca tipi si-ti faci nervi


Eu rar imi fac nervi crede-ma dar asta e mai mult decat pot suporta. Si da, Dumnezeu bate!!! Si raaaau bate!! Nu e nevoie sa ma crezi pe cuvant, fiecare o sa avem ocazia sa vedem exact cum o face.
liliana2005
Postat pe 1 Iulie 2009 19:46
De la: nefertitiafrodita, la data 2009-07-01 19:40:37
De la: Kathara, la data 2009-07-01 16:57:06Discreditarea nu merge asa de usor, pasarica. DIn pacate pentru tine am mult prea multa experienta. Vei afla, poate, ca cel care ti-a recomandat subiectul a fost si banat din cauza limbajului cu pricina. Te sfatuiesc, in consecinta, sa iti masori cuvintele, deoarece deocamdata nu m-am pronuntat cu privire la capacitaile tale intelectuale.

Eu nu ii port niciun fel de respect lui M. Ce-i asa de greu de inteles? Era un pedofil si putea sa cante precum sirenele, asta nu-i scuza comportamentul in niciun fel.




Bla Bla Bla.mie nu imi este frica sa arat cine sunt,asa cum m-a lasat d-zeu,cu fizic,minte,suflet....tu in schimb???????
Ma repet dupa ce ca esti urata,mai esti si proasta( si acuma sa dau un alt sens cuvantului urata- ma refer la suflet ,de data asta )


Pe mine nu ma intereseaza sa ma arat, asa cum m-a lasat Dumnezeu. Iar cine este proasta dintre noi e destul de clar pentru oricine nu-i intepat de viespi.
Kathara
Postat pe 1 Iulie 2009 19:47
De la: lil_devil, la data 2009-07-01 19:45:46
De la: liliana2005, la data 2009-07-01 19:34:39BAI EU INTELEG CA VA PORCAITI PE SUBIECTE AMPOOLEA, DAR PE MEMORIA UNUI ASEMENEA OM MAI????????????????
CUM VA MAI SUPORTATI???????????????

CATE LUCRURI A FACUT OMUL ASTA IN LUME CA SA VENITI VOI SA VA DATI CU PRESUPUSUL CA A FOST ASA SAU ALTFEL????????? UITATI-VA LA FILMULTE PE YOUTUBE SI NU MAI SPECULATI AIUREA CA OMUL ASTA CHIAR NU MERITA ASA CEVA!!!!!!!!!!!
CRED CA AS FI FOST IN STARE SA STRANG PE CINEVA DE GAT INAINTE DE A DESCHIDE UN ASEMENEA TOPIC!!!!!!!!


Cum multi isi permit sa vorbeasca de rau,pe idolul meu,nah poftim, asa imi permit eu sa deschid un topic unde sa-i i-au apararea...clar?Nu cred ca ai inteles bine subiectul topicului..nu mai abera.


Mai fata, nu stiu cati anisori ai tu dar daca e idolul tau IL RESPECTI SI TAAACI!!! ASA SE RESPECTA OAMENII, NU PANGARINDU-LE MEMORIA!!! CA NU ARE EL NEVOIE SA II IEI APARAREA PROVOCAND OAMENII SA SPUNA AIURELI, ARE NEVOIE SA TACI!!!!!!!!!1
liliana2005
Postat pe 1 Iulie 2009 19:49
De la: Kathara, la data 2009-07-01 19:47:50
De la: nefertitiafrodita, la data 2009-07-01 19:40:37
De la: Kathara, la data 2009-07-01 16:57:06Discreditarea nu merge asa de usor, pasarica. DIn pacate pentru tine am mult prea multa experienta. Vei afla, poate, ca cel care ti-a recomandat subiectul a fost si banat din cauza limbajului cu pricina. Te sfatuiesc, in consecinta, sa iti masori cuvintele, deoarece deocamdata nu m-am pronuntat cu privire la capacitaile tale intelectuale.

Eu nu ii port niciun fel de respect lui M. Ce-i asa de greu de inteles? Era un pedofil si putea sa cante precum sirenele, asta nu-i scuza comportamentul in niciun fel.




Bla Bla Bla.mie nu imi este frica sa arat cine sunt,asa cum m-a lasat d-zeu,cu fizic,minte,suflet....tu in schimb???????
Ma repet dupa ce ca esti urata,mai esti si proasta( si acuma sa dau un alt sens cuvantului urata- ma refer la suflet ,de data asta )


Pe mine nu ma intereseaza sa ma arat, asa cum m-a lasat Dumnezeu. Iar cine este proasta dintre noi e destul de clar pentru oricine nu-i intepat de viespi.


Pai ce ai putea sa arati tu???????? cat esti de urata atat la suflet cat si la fizic????? si dupa ca mai esti asa ,mai esti si proasta,incercand sa denigrezi memoria unui om mare....ia uite ,cine se gasi....
nefertitiafrodita
Postat pe 1 Iulie 2009 19:52
De la: liliana2005, la data 2009-07-01 19:49:28
De la: lil_devil, la data 2009-07-01 19:45:46
De la: liliana2005, la data 2009-07-01 19:34:39BAI EU INTELEG CA VA PORCAITI PE SUBIECTE AMPOOLEA, DAR PE MEMORIA UNUI ASEMENEA OM MAI????????????????
CUM VA MAI SUPORTATI???????????????

CATE LUCRURI A FACUT OMUL ASTA IN LUME CA SA VENITI VOI SA VA DATI CU PRESUPUSUL CA A FOST ASA SAU ALTFEL????????? UITATI-VA LA FILMULTE PE YOUTUBE SI NU MAI SPECULATI AIUREA CA OMUL ASTA CHIAR NU MERITA ASA CEVA!!!!!!!!!!!
CRED CA AS FI FOST IN STARE SA STRANG PE CINEVA DE GAT INAINTE DE A DESCHIDE UN ASEMENEA TOPIC!!!!!!!!


Cum multi isi permit sa vorbeasca de rau,pe idolul meu,nah poftim, asa imi permit eu sa deschid un topic unde sa-i i-au apararea...clar?Nu cred ca ai inteles bine subiectul topicului..nu mai abera.


Mai fata, nu stiu cati anisori ai tu dar daca e idolul tau IL RESPECTI SI TAAACI!!! ASA SE RESPECTA OAMENII, NU PANGARINDU-LE MEMORIA!!! CA NU ARE EL NEVOIE SA II IEI APARAREA PROVOCAND OAMENII SA SPUNA AIURELI, ARE NEVOIE SA TACI!!!!!!!!!1


il respect, si pt ca il respect nu vreau sa tac in momentul cand aud povesti care mai de care mai colorate despre el. De ce sa ii las pe alti sa-si bata joc de el, si eu sa tac?,Asta nu mai e respect. Si daca te enerveaza asa rau topicul asta, te invit sa iesi din el!...Pa!
lil_devil
Postat pe 1 Iulie 2009 19:56
De la: lil_devil, la data 2009-07-01 19:56:52
De la: liliana2005, la data 2009-07-01 19:49:28
De la: lil_devil, la data 2009-07-01 19:45:46
De la: liliana2005, la data 2009-07-01 19:34:39BAI EU INTELEG CA VA PORCAITI PE SUBIECTE AMPOOLEA, DAR PE MEMORIA UNUI ASEMENEA OM MAI????????????????
CUM VA MAI SUPORTATI???????????????

CATE LUCRURI A FACUT OMUL ASTA IN LUME CA SA VENITI VOI SA VA DATI CU PRESUPUSUL CA A FOST ASA SAU ALTFEL????????? UITATI-VA LA FILMULTE PE YOUTUBE SI NU MAI SPECULATI AIUREA CA OMUL ASTA CHIAR NU MERITA ASA CEVA!!!!!!!!!!!
CRED CA AS FI FOST IN STARE SA STRANG PE CINEVA DE GAT INAINTE DE A DESCHIDE UN ASEMENEA TOPIC!!!!!!!!


Cum multi isi permit sa vorbeasca de rau,pe idolul meu,nah poftim, asa imi permit eu sa deschid un topic unde sa-i i-au apararea...clar?Nu cred ca ai inteles bine subiectul topicului..nu mai abera.


Mai fata, nu stiu cati anisori ai tu dar daca e idolul tau IL RESPECTI SI TAAACI!!! ASA SE RESPECTA OAMENII, NU PANGARINDU-LE MEMORIA!!! CA NU ARE EL NEVOIE SA II IEI APARAREA PROVOCAND OAMENII SA SPUNA AIURELI, ARE NEVOIE SA TACI!!!!!!!!!1


il respect, si pt ca il respect nu vreau sa tac in momentul cand aud povesti care mai de care mai colorate despre el. De ce sa ii las pe alti sa-si bata joc de el, si eu sa tac?,Asta nu mai e respect. Si daca te enerveaza asa rau topicul asta, te invit sa iesi din el!...Pa!


Oamenii ca voi l-au omorat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! "FANII" care NU l-au lasat sa-si traiasca viata, tot ce si-ar fi dorit a fost sa fi putut sa iasa liber pe strada si sa poata merge la cumparaturi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! DAR APOI SE TREZEA O FANA CA TINE SA IL INTREBE "ADEVARUL DESPRE MICHAEL JACKSON"
MA INGROZITI EFECTIV, CUVINTELE NU DESCRIU FELUL IN CARE VA COMPORTATI!!!

PA PA!
liliana2005
Postat pe 1 Iulie 2009 20:02
De la: nefertitiafrodita, la data 2009-07-01 19:52:22
Pai ce ai putea sa arati tu???????? cat esti de urata atat la suflet cat si la fizic????? si dupa ca mai esti asa ,mai esti si proasta,incercand sa denigrezi memoria unui om mare....ia uite ,cine se gasi....


Las' ca esti tu si desteapa si frumoasa,
Kathara
Postat pe 1 Iulie 2009 20:04
De la: liliana2005, la data 2009-07-01 20:02:51
De la: lil_devil, la data 2009-07-01 19:56:52
De la: liliana2005, la data 2009-07-01 19:49:28
De la: lil_devil, la data 2009-07-01 19:45:46
De la: liliana2005, la data 2009-07-01 19:34:39BAI EU INTELEG CA VA PORCAITI PE SUBIECTE AMPOOLEA, DAR PE MEMORIA UNUI ASEMENEA OM MAI????????????????
CUM VA MAI SUPORTATI???????????????

CATE LUCRURI A FACUT OMUL ASTA IN LUME CA SA VENITI VOI SA VA DATI CU PRESUPUSUL CA A FOST ASA SAU ALTFEL????????? UITATI-VA LA FILMULTE PE YOUTUBE SI NU MAI SPECULATI AIUREA CA OMUL ASTA CHIAR NU MERITA ASA CEVA!!!!!!!!!!!
CRED CA AS FI FOST IN STARE SA STRANG PE CINEVA DE GAT INAINTE DE A DESCHIDE UN ASEMENEA TOPIC!!!!!!!!


Cum multi isi permit sa vorbeasca de rau,pe idolul meu,nah poftim, asa imi permit eu sa deschid un topic unde sa-i i-au apararea...clar?Nu cred ca ai inteles bine subiectul topicului..nu mai abera.


Mai fata, nu stiu cati anisori ai tu dar daca e idolul tau IL RESPECTI SI TAAACI!!! ASA SE RESPECTA OAMENII, NU PANGARINDU-LE MEMORIA!!! CA NU ARE EL NEVOIE SA II IEI APARAREA PROVOCAND OAMENII SA SPUNA AIURELI, ARE NEVOIE SA TACI!!!!!!!!!1


il respect, si pt ca il respect nu vreau sa tac in momentul cand aud povesti care mai de care mai colorate despre el. De ce sa ii las pe alti sa-si bata joc de el, si eu sa tac?,Asta nu mai e respect. Si daca te enerveaza asa rau topicul asta, te invit sa iesi din el!...Pa!


Oamenii ca voi l-au omorat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! "FANII" care NU l-au lasat sa-si traiasca viata, tot ce si-ar fi dorit a fost sa fi putut sa iasa liber pe strada si sa poata merge la cumparaturi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! DAR APOI SE TREZEA O FANA CA TINE SA IL INTREBE "ADEVARUL DESPRE MICHAEL JACKSON"
MA INGROZITI EFECTIV, CUVINTELE NU DESCRIU FELUL IN CARE VA COMPORTATI!!!

PA PA!



In cazul in care te intorci sa tragi cu ochiul pe topicul meu,iti spun ca eu nu am intrebat pe nimeni "adevarul despre Mike" ci doar il afirm din ceea ce se stie si s-a demonstrat .Iar cat a fost in viata,nu m-a interesat ce zic altii despre el crezand ca mai are timp sa-si revina in forta si sa inchida gura proasta a lumii .,era de-ajuns sa stiu eu ceea ce stiu
...Si nu fanii l-au bagat in groapa,ci imbecilii care l-au purtat prin tribunale,si golit de buzunare,,plus problemele lui personale...Fanii, nu zic ca nu au si ei parti negative, dar asa cum sunt ei,posesivi, l-au sprijinit si i-au dat putere atunci cand a fost inchis si blamat ...Nu mai abera "AMPOOLEA"!!!!
lil_devil
Postat pe 1 Iulie 2009 20:17
De la: Kathara, la data 2009-07-01 20:04:50
De la: nefertitiafrodita, la data 2009-07-01 19:52:22
Pai ce ai putea sa arati tu???????? cat esti de urata atat la suflet cat si la fizic????? si dupa ca mai esti asa ,mai esti si proasta,incercand sa denigrezi memoria unui om mare....ia uite ,cine se gasi....


Las' ca esti tu si desteapa si frumoasa,



Thank You. Bine ca recunosti.... ei ,vezi ,ca se poate... nu e asa greu..
nefertitiafrodita
Postat pe 1 Iulie 2009 20:22
Pt liliana ,du-te si ia o gura de aer ,e mai bine...... pe bune......
nefertitiafrodita
Postat pe 1 Iulie 2009 20:24

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Muzica clasica 3 De la: battleofwits 8 Ianuarie 2011 23:57
-----Muzica----- 51 De la: kudika_nikole 18 Mai 2013 19:21
as vrea sa stiu.. 7 De la: iacinta 3 Decembrie 2009 12:56
RUGAMINTE !!!!!! 1 De la: cutzulache 24 Ianuarie 2009 02:38
Aici puteti castiga autografe de la acest artist!!! 4 De la: Metal_spell 27 Noiembrie 2009 18:58