Setari Cookie-uri

BARBATUL BALANTA.....ESTE UN DUR SAU SE PREFACE

BALANTA MEA...............e complicata.................ce se poate face sa-l descifrezi?
Iovan_Thea
Postat pe 11 Mai 2010 11:50
sa-i gasesti codul genetic
miss_darine
Postat pe 11 Mai 2010 14:40
Buna,
dupa parerea mea, barbatu balanta nu este dur incearca sa mentina o anumita distanta chiar si in fata familiei, pentru a nu fi ranit.Nu uita ca este o persoana foarte masurata in toate.
tesio
Postat pe 17 Mai 2010 00:34
Balantza pe care am cunoscut-o eu este un prefacut si un mincinos, numai dur nu e , plangea si se plangea la orice obstacol.

Postat pe 26 Mai 2010 10:23
De la: tesio, la data 2010-05-17 00:34:59Buna,
dupa parerea mea, barbatu balanta nu este dur incearca sa mentina o anumita distanta chiar si in fata familiei, pentru a nu fi ranit.Nu uita ca este o persoana foarte masurata in toate.

Poate ai dreptate,tocmai de aceea mi-as dori sa aflu si parerile voastre.
Iovan_Thea
Postat pe 26 Mai 2010 16:28
De la: scorpio67, la data 2010-05-26 10:23:07Balantza pe care am cunoscut-o eu este un prefacut si un mincinos, numai dur nu e , plangea si se plangea la orice obstacol.

Si eu am gasit la balanta mea aceste defecte,dar m-am gandit ca nu este decat o aparenta pe care vrea sa o afiseze.tocmai de aici si intrebarea?mincinos..........da.........cred ca adora sa minta............sau sa-si creeze o alta imagine bazata pe minciuni.
Iovan_Thea
Postat pe 26 Mai 2010 16:32
Am cunoscut un singur barbat balanta si nu avea idee ce inseaamna comunicarea in cuplu,in abia 3 ani am aflat ca mai are un frate

sigur...nu am fost atat timp impreuna insa am avut tentative si in acest interval de timp am fost f apropiati


am avut senzatia ca nicioata nu puteam sti ce e in capul lui exact,daca ceea ce spune e si ceea ce gandeste,simte etc
estetique88
Postat pe 30 Mai 2010 12:31
nu e dur...nici nu se preface...
e masca pe care o ia un om cand stie ca poate fi ranit si nu vrea sa raneasca(pbbl nu stie de intb si ceea ce simti u)
stiu ca e un om bland si prea bleg(din experienta de 4 ani cu unul..) bleg in mod naiv,copilaros...nu e dur nici cand tb..iar prefacerea...nu se pricepe..il prinzi repede cu nemultumirile si lasa de la el multe..
ajuta-l sa depaseasca momentul si va veni singur:)
dragon_fly88
Postat pe 31 Mai 2010 12:30
Multumesc ptr sfat!insa crede-ma ca balanta asta e total ciudata.nu este bleg deloc,stie sa disimuleze,se preface,si minte fara nici un fel de problema.........................e dureros sa descoperi toate astea,cu toate ca sunt constienta de faptul ca nimeni nu-i perfect.Si eu am defecte,mi le asum,dar parca la el s-a rasturnat sacul cu defecte.pupici
Iovan_Thea
Postat pe 31 Mai 2010 14:21
hmm ...balantsa mea e o dulceatsa:D


pune-i un film cu caini...cu faze emotionante....al meu a avut o reactie surprinzatoare (=> ) este destul de sensibil in interior odata ce ii dovedesti k meriti incredere devine iubitor, sincer si dedicat numai persoanei tale ...:*



noroc! mi-a luat si mie un an sa ajung la stadiul asta:D



alinta-l mult..asta le place la culme>:D
cretsss
Postat pe 4 Iunie 2010 23:37
De la: Iovan_Thea, la data 2010-05-31 14:21:15Multumesc ptr sfat!insa crede-ma ca balanta asta e total ciudata.nu este bleg deloc,stie sa disimuleze,se preface,si minte fara nici un fel de problema.........................e dureros sa descoperi toate astea,cu toate ca sunt constienta de faptul ca nimeni nu-i perfect.Si eu am defecte,mi le asum,dar parca la el s-a rasturnat sacul cu defecte.pupici

mai..nu stiu..eu una nu am avut asa ceva..ti-am explicat...poate ai dreptate k stai cu un alt specimen:)
balanta mea e de tb si ma ajuta..de mintit nu stie ca il prind cu intb care duc pe calea unde tb si nu stie decat sa-mi zica ce tb-fara a calcula raspunsul...stie ca sunt la fel(tot balanta) si stie ca-s sensibila la d-astea...sa-l iei cu binisorul cum s-ar zice..
sa nu fii artagoasa,k se inchide si da..devine altfel:) si fara scheme gratuite..cand nu tb..
saruta-l u cand il prinzi si ia-l de gat-in brate:)..vezi cum reactioneaza:)
dragon_fly88
Postat pe 7 Iunie 2010 22:11
minte foarte mult o balanta. ne-am despartit. imi zice ca nu mai vrea sa fim impreuna, dar il cunosc prea bine ca sa stiu ca nu e asa. nu stiu de ce isi pune masca durului, cand stie bine ca stiu ca nu e asa.
poate sa ma minta cat vrea, poate face cate prostii ii trece prin cap, cu toate ca nu le face asa usor, dar e inutil sa-mi spuna ca nu ma mai iubeste, cand cu greu se abtine in fata mea sa nu ma sarute. deci ce sa-i fac?
kudika181837
Postat pe 7 Iunie 2010 22:24
De la: kudika181837, la data 2010-06-07 22:24:59minte foarte mult o balanta. ne-am despartit. imi zice ca nu mai vrea sa fim impreuna, dar il cunosc prea bine ca sa stiu ca nu e asa. nu stiu de ce isi pune masca durului, cand stie bine ca stiu ca nu e asa.
poate sa ma minta cat vrea, poate face cate prostii ii trece prin cap, cu toate ca nu le face asa usor, dar e inutil sa-mi spuna ca nu ma mai iubeste, cand cu greu se abtine in fata mea sa nu ma sarute. deci ce sa-i fac?

fa-te ca ploua..si sa vedem ce face:) vine singur...
nu e ur...nu stie ce e aia..:)
dragon_fly88
Postat pe 7 Iunie 2010 22:33
stiu ca ignoranta doare, mai ales la el dar daca nu-i arat ca inca il mai iubesc, mi-e ca se razbuna si face prostii.
kudika181837
Postat pe 8 Iunie 2010 18:47
De la: kudika181837, la data 2010-06-08 18:47:27stiu ca ignoranta doare, mai ales la el dar daca nu-i arat ca inca il mai iubesc, mi-e ca se razbuna si face prostii.

nnu cred k e si razbunator:))
incerca o zi...apoi fii cum tb din pctul lui de vedere..ameteste-l si vezi..poate ten mai mai intb de una alta...fa-l sa vada zilnic alta tipa.:)
la mine a mers...si tine:)..fii cand ocupata..cand sociabila..cand inabordabila k ai de lucru-si lasa spatiu..si tot revine sa vada focus-pbma...:)
sa-mi zici cum a merds(fir-ar tastatura asta)...
dragon_fly88
Postat pe 8 Iunie 2010 22:19
De la: kudika181837, la data 2010-06-07 22:24:59minte foarte mult o balanta. ne-am despartit. imi zice ca nu mai vrea sa fim impreuna, dar il cunosc prea bine ca sa stiu ca nu e asa. nu stiu de ce isi pune masca durului, cand stie bine ca stiu ca nu e asa.
poate sa ma minta cat vrea, poate face cate prostii ii trece prin cap, cu toate ca nu le face asa usor, dar e inutil sa-mi spuna ca nu ma mai iubeste, cand cu greu se abtine in fata mea sa nu ma sarute. deci ce sa-i fac?

Am incercat si narianta asta si pe moment a dat rezultate,se lasa imbratisat dar cu greu,adora asta ptret de oora dupa care revine la starea lui de indiferenta de raceala.................intelegi.................si de cate pri sa oiau de la capat................sunt si eu om..............poate si eu am nevoie de afectiune.........
Iovan_Thea
Postat pe 9 Iunie 2010 11:33
am scris la nervi.......................si ce a iesit..............greseli gramaticale....................sper sa se inteleaga.pupici
Iovan_Thea
Postat pe 9 Iunie 2010 11:38
Si eu am scris cu multe greseli
Da, stiu ca merge varianta cu ,,arata cat mai multe fete,, pentru ca la cat e el de zapacit, nu stie ce sa mai creada.
Vreau un sfat si eu acum: in aproape 5 ani ne-am despartit de 2 ori mai serios, cam cate o luna jumate, doua. De fiecare data ne-am impacat in momentul in care i-am spus ca nu-l mai vreau, ca vreau sa stau cu altul si la cat e de gelos nu a suportat ideea. Dar de data asta nu vreau sa ma impac cu el din cauza geloziei lui, ci sper sa-si dea seama de iubirea si legatura dintre noi si sa ma aprecieze pe MINE( cam greu chestiile astea ). Ce ziceti sa fac? Sa-l mai las putin liber sau sa fortez iar nota
kudika181837
Postat pe 9 Iunie 2010 17:15
De la: kudika181837, la data 2010-06-09 17:15:21Si eu am scris cu multe greseli
Da, stiu ca merge varianta cu ,,arata cat mai multe fete,, pentru ca la cat e el de zapacit, nu stie ce sa mai creada.
Vreau un sfat si eu acum: in aproape 5 ani ne-am despartit de 2 ori mai serios, cam cate o luna jumate, doua. De fiecare data ne-am impacat in momentul in care i-am spus ca nu-l mai vreau, ca vreau sa stau cu altul si la cat e de gelos nu a suportat ideea. Dar de data asta nu vreau sa ma impac cu el din cauza geloziei lui, ci sper sa-si dea seama de iubirea si legatura dintre noi si sa ma aprecieze pe MINE( cam greu chestiile astea ). Ce ziceti sa fac? Sa-l mai las putin liber sau sa fortez iar nota

sunt grei de cap..tb sa le zici pe de-a dreptul...ca se prind greu...
dak lasi loc..nu stiu ce va face..dak fortezi nota...esti ok:)merge:).tb sa fii directa.:)
parerea mea..:)
dragon_fly88
Postat pe 9 Iunie 2010 21:51
schimba zodia
gogu_lu_goga
Postat pe 10 Iunie 2010 19:31
De la: gogu_lu_goga, la data 2010-06-10 19:31:13schimba zodia

nu cred k e nevoie..dak ei ii place tipu'...
poate n-ar tb sa se intb si sa analizeze asa mult..ci doar sa ia ansamblul..ma rog..e grea partea asta,pt k e femeie:)
poate nu e nevoie sa iei tot zodiacul din moment ce te poti la o adica intelege cu cineva..chiar si cu 14 stari..mai depinde si de serviciu-reusite/nereusite, de o cearta cu familia..de mai multe..
intr-o zi poti fi mereu un zambet k asa merg toate de nu-ti vine sa crezi si sa fii dragutz cu toata lumea si alteori merg asa de prost toate de-ti vine sa te intb cum de numai in halul asta pot merge toate...
cat despre prefacut sau dur..chiar e funny:) si am repet-poaye par k slavesc pe tipu' balanta,dar e mai usor sa-ti dai seama de starile lui decat de vreun alt tip din alta zodie. nu stie sa disimuleze si e scrupulos..iar cand greseste..are defectul k dupa 3 zile isi aduce aminte k a gresit:))
dragon_fly88
Postat pe 10 Iunie 2010 19:42
Merci mult de sfaturi. Nu vreau sa generalizez, dar p balanta mea, daca vreau sa o ametesc de cap, nu trebuie decat sa-i propun sa facem dragoste, sex, spune-tii cum vreti. Asa am reusit iar sa o fac sa se razgandeasca si sa vrea sa ne impacam. Problema a fost ca dupa ce ne-a impacat, nu l-am mai vrut inapoi si nici el nu era sigur daca asta chiar vrea. Mi se pare absurd ca doi oameni care se iubesc sa decida sa se desparta, dar macar odata am ajuns si noi la acelasi punct comun. Suntem amandoi prea confuzi( intre doua balante nehotararea e inimaginabila), asa ca il las liber si imi acord si mie libertate.
Asa ca fetelor care mai vreti o balanta langa voi, incarcati-va cu o infinita rabdare, dar eu zic ca merita, pentru ca are foarte multe de oferit
kudika181837
Postat pe 11 Iunie 2010 10:17
Ai dreptate ca starile omului difera in functie de contextul social,de anturaj,de cariera sau chiar familia din care provine.si asta ni se intampla tuturor.problema mea........asa zisa problema nu are legatura cu nici una dintre aceste trairi.acest el..............balanta..............e dur,inabordabil,(bine asa lasa impresia),apoi discutam pe diverse teme,participa la discutie,il ating anumite aspecte,pe care nu le recunoaste dar il le citesc in ochi,apoi................revine la normal,parca obosit,parca pre lenes,sfidator.si nu mai comunica de loc.INTREBARE.................CE SA FAC SA-I MENTIN STAREA DE BINE?...............AM impresia uneori,ca ii e frica sa se lase descoperit.
Mai stiu deasemenea ca renuntand rezolv orice problema...............dar niciodata nu mi-a placut sa renunt.pupici tuturor
Iovan_Thea
Postat pe 11 Iunie 2010 11:52
De la: Iovan_Thea, la data 2010-06-11 11:52:03Ai dreptate ca starile omului difera in functie de contextul social,de anturaj,de cariera sau chiar familia din care provine.si asta ni se intampla tuturor.problema mea........asa zisa problema nu are legatura cu nici una dintre aceste trairi.acest el..............balanta..............e dur,inabordabil,(bine asa lasa impresia),apoi discutam pe diverse teme,participa la discutie,il ating anumite aspecte,pe care nu le recunoaste dar il le citesc in ochi,apoi................revine la normal,parca obosit,parca pre lenes,sfidator.si nu mai comunica de loc.INTREBARE.................CE SA FAC SA-I MENTIN STAREA DE BINE?...............AM impresia uneori,ca ii e frica sa se lase descoperit.
Mai stiu deasemenea ca renuntand rezolv orice problema...............dar niciodata nu mi-a placut sa renunt.pupici tuturor


Stiu ca e greu sa renunti la o balanta, nu stiu dc, dar au ceva aparte. Aceleasi probleme le-am avut si eu cu fostul (e impropriu spus fostul, nici macar acum nu sunt convinsa ca vreau sa renunt la el). Trebuie sa discuti cu el, pentru ca undeva in el sta sa erupa un vulcan. Din proprie experienta, cand il simti un pic mai distant si mai ezitant are o problema. Cu multa rabdare, tact, spune-i cum vrei ajuta-l sa-ti spuna ce are. Nu-l cicali ca nu o sa scoata nici o vorba, ci de exemplu daca e usor ametit dupa o petrecere, il poti intreba ce se intampla. Eu una de la al meu, asa mai scoteam 2-3 vorbe sau nu stiu, gaseste un context in care poti aduce vb despre nelinistile tale, despre asteptarile lui etc. Bafta!
kudika181837
Postat pe 11 Iunie 2010 17:18
De la: kudika181837, la data 2010-06-11 17:18:12
De la: Iovan_Thea, la data 2010-06-11 11:52:03Ai dreptate ca starile omului difera in functie de contextul social,de anturaj,de cariera sau chiar familia din care provine.si asta ni se intampla tuturor.problema mea........asa zisa problema nu are legatura cu nici una dintre aceste trairi.acest el..............balanta..............e dur,inabordabil,(bine asa lasa impresia),apoi discutam pe diverse teme,participa la discutie,il ating anumite aspecte,pe care nu le recunoaste dar il le citesc in ochi,apoi................revine la normal,parca obosit,parca pre lenes,sfidator.si nu mai comunica de loc.INTREBARE.................CE SA FAC SA-I MENTIN STAREA DE BINE?...............AM impresia uneori,ca ii e frica sa se lase descoperit.
Mai stiu deasemenea ca renuntand rezolv orice problema...............dar niciodata nu mi-a placut sa renunt.pupici tuturor


Stiu ca e greu sa renunti la o balanta, nu stiu dc, dar au ceva aparte. Aceleasi probleme le-am avut si eu cu fostul (e impropriu spus fostul, nici macar acum nu sunt convinsa ca vreau sa renunt la el). Trebuie sa discuti cu el, pentru ca undeva in el sta sa erupa un vulcan. Din proprie experienta, cand il simti un pic mai distant si mai ezitant are o problema. Cu multa rabdare, tact, spune-i cum vrei ajuta-l sa-ti spuna ce are. Nu-l cicali ca nu o sa scoata nici o vorba, ci de exemplu daca e usor ametit dupa o petrecere, il poti intreba ce se intampla. Eu una de la al meu, asa mai scoteam 2-3 vorbe sau nu stiu, gaseste un context in care poti aduce vb despre nelinistile tale, despre asteptarile lui etc. Bafta!


luati bere sau vin:) scoti si ce a supt la mama-sa:). mie asta imi propunea el de parca eu nu vb..
in fine..ca o mica completare-mai surprinde-l cateodata cu complimente si mai propune-i cate ceva mai..indecent-aparent:)) dar la care ar vrea si el sa participe..fara multe cuvinte:)) stii u..
dragon_fly88
Postat pe 11 Iunie 2010 17:32
De la: dragon_fly88, la data 2010-06-11 17:32:39
De la: kudika181837, la data 2010-06-11 17:18:12
De la: Iovan_Thea, la data 2010-06-11 11:52:03Ai dreptate ca starile omului difera in functie de contextul social,de anturaj,de cariera sau chiar familia din care provine.si asta ni se intampla tuturor.problema mea........asa zisa problema nu are legatura cu nici una dintre aceste trairi.acest el..............balanta..............e dur,inabordabil,(bine asa lasa impresia),apoi discutam pe diverse teme,participa la discutie,il ating anumite aspecte,pe care nu le recunoaste dar il le citesc in ochi,apoi................revine la normal,parca obosit,parca pre lenes,sfidator.si nu mai comunica de loc.INTREBARE.................CE SA FAC SA-I MENTIN STAREA DE BINE?...............AM impresia uneori,ca ii e frica sa se lase descoperit.
Mai stiu deasemenea ca renuntand rezolv orice problema...............dar niciodata nu mi-a placut sa renunt.pupici tuturor


Stiu ca e greu sa renunti la o balanta, nu stiu dc, dar au ceva aparte. Aceleasi probleme le-am avut si eu cu fostul (e impropriu spus fostul, nici macar acum nu sunt convinsa ca vreau sa renunt la el). Trebuie sa discuti cu el, pentru ca undeva in el sta sa erupa un vulcan. Din proprie experienta, cand il simti un pic mai distant si mai ezitant are o problema. Cu multa rabdare, tact, spune-i cum vrei ajuta-l sa-ti spuna ce are. Nu-l cicali ca nu o sa scoata nici o vorba, ci de exemplu daca e usor ametit dupa o petrecere, il poti intreba ce se intampla. Eu una de la al meu, asa mai scoteam 2-3 vorbe sau nu stiu, gaseste un context in care poti aduce vb despre nelinistile tale, despre asteptarile lui etc. Bafta!


luati bere sau vin:) scoti si ce a supt la mama-sa:). mie asta imi propunea el de parca eu nu vb..
in fine..ca o mica completare-mai surprinde-l cateodata cu complimente si mai propune-i cate ceva mai..indecent-aparent:)) dar la care ar vrea si el sa participe..fara multe cuvinte:)) stii u..

multumesc din suflet ptr sfaturi.asa e uneori reactioneaza,alteori nu.lucrurile inedite ii plac tot daca are el dispozitia necesara sa le faca si daca nu,nu le face.parca vorbind cu voi descopar ca e si mai complicat decat il credeam.eu zici ca sunt gigi contra la toti le spun ca am incercat si nu a mers...............dar credeti-ma pe cuvant asta e adevarul................ pupici
Iovan_Thea
Postat pe 14 Iunie 2010 16:13
Draga mea, m-am tot mintit singura pana acum ca ma iubeste, de 2 ani incoace am sperat ca o sa ne fie bine, ca sa-mi spuna defapt ca nu ma mai iubeste de mult, dar pt. ca ma vedea ca imi e greu fara el, m-a lasat sa-mi fac iluzii. Deci concluzia mea: un mincinos, un las, un profitor, un manipulator. Ai mare grija, mai p romaneste e o c... de om, cel putin al meu asa s-a dovedit a fi, nu nehotarat asa cum credeam eu.
Un om care si-a batut joc de iubirea mea, nu mai valoreaza si nici nu o sa mai valoreze nimic, niciodata. Tocmai el, cel p care il credeam cel mai cinstit si onest om pe care l-am cunoscut vreodata.
Sper ca macar alte balante sa fie mai cinstite decat cel de care am avut eu parte. Bafta multa!
kudika181837
Postat pe 14 Iunie 2010 17:06
De la: Iovan_Thea, la data 2010-06-14 16:13:47
De la: dragon_fly88, la data 2010-06-11 17:32:39
De la: kudika181837, la data 2010-06-11 17:18:12
De la: Iovan_Thea, la data 2010-06-11 11:52:03Ai dreptate ca starile omului difera in functie de contextul social,de anturaj,de cariera sau chiar familia din care provine.si asta ni se intampla tuturor.problema mea........asa zisa problema nu are legatura cu nici una dintre aceste trairi.acest el..............balanta..............e dur,inabordabil,(bine asa lasa impresia),apoi discutam pe diverse teme,participa la discutie,il ating anumite aspecte,pe care nu le recunoaste dar il le citesc in ochi,apoi................revine la normal,parca obosit,parca pre lenes,sfidator.si nu mai comunica de loc.INTREBARE.................CE SA FAC SA-I MENTIN STAREA DE BINE?...............AM impresia uneori,ca ii e frica sa se lase descoperit.
Mai stiu deasemenea ca renuntand rezolv orice problema...............dar niciodata nu mi-a placut sa renunt.pupici tuturor


Stiu ca e greu sa renunti la o balanta, nu stiu dc, dar au ceva aparte. Aceleasi probleme le-am avut si eu cu fostul (e impropriu spus fostul, nici macar acum nu sunt convinsa ca vreau sa renunt la el). Trebuie sa discuti cu el, pentru ca undeva in el sta sa erupa un vulcan. Din proprie experienta, cand il simti un pic mai distant si mai ezitant are o problema. Cu multa rabdare, tact, spune-i cum vrei ajuta-l sa-ti spuna ce are. Nu-l cicali ca nu o sa scoata nici o vorba, ci de exemplu daca e usor ametit dupa o petrecere, il poti intreba ce se intampla. Eu una de la al meu, asa mai scoteam 2-3 vorbe sau nu stiu, gaseste un context in care poti aduce vb despre nelinistile tale, despre asteptarile lui etc. Bafta!


luati bere sau vin:) scoti si ce a supt la mama-sa:). mie asta imi propunea el de parca eu nu vb..
in fine..ca o mica completare-mai surprinde-l cateodata cu complimente si mai propune-i cate ceva mai..indecent-aparent:)) dar la care ar vrea si el sa participe..fara multe cuvinte:)) stii u..

multumesc din suflet ptr sfaturi.asa e uneori reactioneaza,alteori nu.lucrurile inedite ii plac tot daca are el dispozitia necesara sa le faca si daca nu,nu le face.parca vorbind cu voi descopar ca e si mai complicat decat il credeam.eu zici ca sunt gigi contra la toti le spun ca am incercat si nu a mers...............dar credeti-ma pe cuvant asta e adevarul................ pupici


dap..giga contra la tot..doar ca parca dak vb cu ell se inmoaie..cu argumente bune:)
ia-l cu frumosull:)
dragon_fly88
Postat pe 15 Iunie 2010 20:54
De la: kudika181837, la data 2010-06-14 17:06:28Draga mea, m-am tot mintit singura pana acum ca ma iubeste, de 2 ani incoace am sperat ca o sa ne fie bine, ca sa-mi spuna defapt ca nu ma mai iubeste de mult, dar pt. ca ma vedea ca imi e greu fara el, m-a lasat sa-mi fac iluzii. Deci concluzia mea: un mincinos, un las, un profitor, un manipulator. Ai mare grija, mai p romaneste e o c... de om, cel putin al meu asa s-a dovedit a fi, nu nehotarat asa cum credeam eu.
Un om care si-a batut joc de iubirea mea, nu mai valoreaza si nici nu o sa mai valoreze nimic, niciodata. Tocmai el, cel p care il credeam cel mai cinstit si onest om pe care l-am cunoscut vreodata.
Sper ca macar alte balante sa fie mai cinstite decat cel de care am avut eu parte. Bafta multa! [/quote
]
Cat adevar in vorbele tale......................si ce am constatat de cdurand ca mai degraba isi reprima dorin tele decat sa fie luat drept disponibil.si mai are mania de a se face ca uita ce a spus .............sau lucrurile despre care nu are el chef sa discute.pupici multi si tine-ma la curent cu ce ti se intampla.
Iovan_Thea
Postat pe 17 Iunie 2010 10:25
Ce sa se intample, i-am facut saptamana trecuta asigurarea la masina din banii mei si acum se face ca ploua
Asta este cinstitul si onestul meu prieten, la care mai am si laptop-ul si ca am stiu ca e plecata maica-sa si nu e in stare sa-si faca nimic de mancare, m-am dus cu pizza si cu suc la el, asa din obisnuinta sa am grija de el, si el m-a dat afara din casa (bineinteles dupa ce a mancat).
Deci si in perioada asta cat am incercat eu sa fiu de buna si sa-i arat cat tin la el, nu a mers, ba ti-am spus ca si-a dat arama pe fata.
Nu pot sa mint sa zic ca mi-e usor, dar pentru ce mi-a facut in ultima vreme, nu mai pot sa-l vad in fata ochilor. Si da, sunt sigura ca o sa aiba iar momente cand o sa se intoarca la mine si o sa mai gaseasca vreo scuza stupida prin care tot eu o sa fiu vinovata.
kudika181837
Postat pe 17 Iunie 2010 17:37

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
am nevoie de sfaturi.... 36 De la: antipatica 19 Iunie 2009 00:18
Familia 38 De la: deelisha 17 Mai 2009 21:57
HELP!!!:( 11 De la: Emmilia 12 Decembrie 2013 19:42
prietenii 3 De la: iacinta 12 Aprilie 2010 11:26
O fata simpla 7 De la: kudika_997338 6 Decembrie 2015 10:16