Setari Cookie-uri

Castiga o astrograma personalizata!

buna ziua,va felicit pentru aceasta initiativa ,curajoasa sunt o cititoare fidela a site-ului astrodestin,imi plac toate articolele legate de horoscop si compatibilitatii,mi se potrivesc foarte bine,iar raspunsurile date la intrebari sunt foarte exacte,inca odata mult succes si tineti-o tot asa ...va felicit...!!!
kudika029282
Postat pe 6 Iulie 2009 08:56
E un site interesant,chiar asteptat ! Singura sugestie:meniul nu se distinge ,combinatia de culori ar trebui sa fie mai contrastanta.Succes!
velea
Postat pe 6 Iulie 2009 08:57
Buna dimineata. Concretizez in cateva cuvinte tot ceea ce am de spus, despre acest site www.astrodestin.ro. Este unicat si complex. Imaginea, ca si vizualizare este clara iar continutul este absolut complex. Sunt pasionata de "stele" iar acest site este exact ce imi doresc pentru a-mi dezvolta cunostintele. Multumesc.
cipicrisa
Postat pe 6 Iulie 2009 08:57
Imi place mult siteul,si poza acestuia care lasa un fel de mister atunci cand o vizualizezi...un mister cu care ne confruntam cu totii in viata aceasta deoarece nu stim ce va urma si ce se va intampla.Imi plac articolele doar culoarea literelor de sus ar trebui schimbate intr-o alta culoare,eventual negru.
o_floare
Postat pe 6 Iulie 2009 09:04
am vizitzt siteul,am constatat ca aceste subiecte sunt pe placul meu,este evident ca in decursul vietii mele m-au framantat o serie de intrebari referitoare la destinul,menirea mea pe acest pamant si caut raspunsuri,pe care sa le inteleg si sa le pot aplica in practica. Evident sa invat ce am de invatat. Doresc si eu o astrograma. datele mele sunt: Rus Aurica Mia.nascuta in localitatea Pomi, jud.Satu Mare, la data de 04.06.1967, ora 3,30 dis de dimineata.
Va multumesc,astept cu nerabdare raspunsul detailat si complex.
Toate cele bune.
rica
Postat pe 6 Iulie 2009 09:12
mi se pare destul de ok site-ul, contine foarte multe informatii,e complex si destul de usor de parcurs!!
SYMY19
Postat pe 6 Iulie 2009 09:13
Daca imi este greu sa intampin dificulati sau alte evenimente neasteptate, ma face foarte fericita sa citesc pe acest site ca sa aflu mai multe lucruri.
Foarte buna inspiratia de culori ( albastru si negru) albastrul precum cerul ( unde sunt aflate planetele ce ne guverneaza) impreuna cu negrul formeaza un contrast foarte bun.Siteul ma face curioasa, si atunci cand citest ma face fericita ca aflu mai multe despre persoana insusi.
Este siteul de care am nevoie !!!!!

Postat pe 6 Iulie 2009 09:13
Buna,
M-am uitat si eu pe site si ideea e draguta dar, meniul din partea de sus nu este foarte vizibil. Eu cred ca poza cu cerul ar trebui un pic micsorata, dar doar pe lungime, data mai jos, pentru a nu se mai suprapune cu meniul, si pus o dunga neagra ca fundal pentru meniul, dar dunga sa fie atat de lunga cat are latime di poza cu cerul. Sau as opta pentru aceeasi nuanta de albastru din zona in care apare optiunea selectata din meniu in loc de cea neagra, iar meniul ar fi scris cu alb,iar atunci cand treci cu mouse-ul peste s-ar face negru, in acest caz.
Partea paginii cu negru: meniul de subscribe e mult prea colorat, ca si cum prima atentie cand intri pe acest site se duce la el, iar butonul de search e mult prea clasic, macar putin rotund la colturi sau cu efect de 3-D ar fi fost mai bine. Presupun ca restul locului ramas liber din zona cu negru e lasat pentru reclame, dar pana atunci ar trebui umplut cu ceva...un desen, oricum ceva simplu care sa nu incarce pagina. Partea paginii cu alb...nu cred ca aparitia unui nou meniu usureaza cautarea optiunii dorite, eu cred ca ar fi de ajuns daca pe bannerul albastru este afisata optiunea aleasa iar in zona cu alb ar exista un motto, sau o explicatie la ce ar trebui sa ne asteptam atunci cand alegem optiunea respectiva.
Ultima parte...meniul cu albastru de jos,mie imi place asa cum e ea si nu cred ca ar trebui schimbata.
Va doresc succes in modificarile pe care le veti face si astept cu nerabdare sa citesc informatiile de pe site.
Succes!
badoana
Postat pe 6 Iulie 2009 09:14

Mi se pare foarte interesant site-ul.
Imi place astrologia si sper ca voi avea" noroc " si voi castiga o astrograma personalizata!!!
Va multumesc pentru concurs!!!
ellejolie
Postat pe 6 Iulie 2009 09:15
buna , dragut site, imi doresc ff mult o astrograma personalizata cu multe detalii,

kudika015284
Postat pe 6 Iulie 2009 09:17
Am vizitat site-ul si din punct de vedere al proportionalitatii si al incadrarii unui site pentru a da o impresie placuta ochiului ar trbui ca link-urile sa nu fie facute doar pe partea stanga a site-ului,iar culoarea nu este tocmai portivita deoarece impiedica vizulizarea rapida a unui site,nu se recomanda o astfel de combinatie cum este prezenta in partea de sus a site-ului.As recomanda o altfel de proportionalitate,cu link-uri un pic mai ordonate deoarece link-urile separatae doar printr-un semn duc la o citire greoaie.Din punct de vedere al utilizarii acestui site,eu l-am folosit destul de des pentru ca mi se pare interesant si am aflat lucruri noi care s-au dovedit in anumite momente adevarate. As recomanda ca actualizare de noi informatii sa se faca zilnic,cu mai multe informatii ce pot ghida oamenii. Eu de obicei sunt o persoana foarte superstitioasa,iar de fiecare data cand imi incep ziua cu un eveniment mai putin placut,incep sa-mi citesc horoscopul. De multe ori se dovedeste ca in mare este adevarat.
alexutza_yoyo
Postat pe 6 Iulie 2009 09:21
intr-adevar dragut site-ul. e complex, usor de parcurs , interesant ,, dar totusi pe fondul albastru scrisul se vede f rau . cel putin eu nu am reusit sa citesc partea de sus a paginii.in rest e ok si spor la treaba pe mai departe.
roxirose
Postat pe 6 Iulie 2009 09:22
imi pare rau ca trebuie sa fac critici, dar site-ul nu este unul tocmai reusit.....ochiul se acomodeaza foarte greu cu culorile de pe site...de aceea vizitatorul este tentat sa-l paraseasca repede....
site-ul contine text ba in romana, ba in engleza...nu e estetic si e chiar enervant(Home Page, Search etc....astea chiar puteau fi traduse)


nu pot sa atasez aici un fisier, dar cred ca va da-ti seama despre ce o sa vb in continuare...de obicei un link se pune pe tot cuvantul, si doar pe dragoste atunci cand cuvantul e "dragostea" sau pe contact cand in text cuvantul e "contacte"

nu exista nici o animatie care sa atraga....

meniul orizontal de sus poti sa il accesezi numai pe ghicite...ca de vazut nu vezi nimic .....

nu stiu ce e cu data din dreptul titlului, dar nu e data curenta si nici macar aceeasi data.......poate e data in care a fost updatat textul...habar nu am ...dar nu are nici o logica

Meniul ala din "Home Page" (de la mijloc)...este execrabil....nu vreau sa fiu rautacioasa...dar designerii de la site-ul asta parca sunt orbi....sau nu au mai navigat pe net de vreo 10 ani


as mai avea multe critici, dar mi-e teama ca o sa ma da-ti afara din concurs ...sper sa nu se intample asta

va duresc o zi buna tuturor si poate dupa concurs o sa tineti cont si de sfaturile vizitatorilor

im_maneasa
Postat pe 6 Iulie 2009 09:26
da , foarte interesant ........acum fiecare a scris cate ceva,a laudat site-ul........din toate punctele de vedere este super OK. pe mine ma intereseaza ff mult horoscopul si deja m-am abonat sa-l primesc in fiecare zi...........asa ca mi-ar placea sa primesc si o astrograma.........
gongonica
Postat pe 6 Iulie 2009 09:27
Site-ul este foarte complex, chiar mi-a placut... multe lucruri interesante am descoperit acolo... Felicitari pt site!!!
giullya88
Postat pe 6 Iulie 2009 09:29
Buna!
e interesant site-ul, dar pe mine m-ar interesa cum sa-mi fac singura astrograma si cum sa citesc harta astrala
dara2506
Postat pe 6 Iulie 2009 09:30
Pagina cu astrograma e buna de citit asa in general.Eram si eu curioasa cum arata astrograma mea personala.Trebuia sa astept cum scrie"minim" 2 saptamani.Dar surpriza.....in jumatate de ora am primit-o.
Nu va spun ca am primit astrograma dar nu si INTERPRETAREA ei. Asa ca am o poza ,pot s-o pun pe perete ca eu nu stiu s-o descifrez. In rest ce parere am ? Is generalitati,daca gasesti ceva care sa se apropie de viata ta,zici: Wauw...cata dreptate are...alteori ramai dezamagit....nimic nu corespunde. De horoscop ce sa mai zic.....prostii.....un pic iti atrage atentia ,ba ai grija la bani,ba sa nu ai accidente,celalt la sanatate,apoi luna urmatoare se inverseaza......Oricum chiar si in cadrul unei zodii,suntem atat de diferiti. Asa ca ce sa zic...lectura buna.
ZanaZanelor
Postat pe 6 Iulie 2009 09:30
Buna ziua!
Am vizitat site-ul..si m-am gandit sa raspund provocarii, asadar:

Ce mi-a placut:
-subiectul abordat
-materialul afiliat,din punct de vedere al prezentarii, limbajul folosit fiind unul accesibil tuturor

Ce nu mi-a placut si sugestii:
-modul expunerii, in sensul ca se repeta de prea multe ori link-urile, pe aceeasi pagina.As sugera sa se foloseasca link-urile de legatura catre celelalte pagi doar in subsol,/antent(oricum in antet e mai greu de descifrat), care se repeta pe fiecare pagina..Poate ca mai trebuia aici lucrat, la legaturi.
-culorile..desi sunt nuante diferite de albastru, albastru pe albastru e obositor.
-functia "search" nu ofera informatiile necesare, redirectionand vizitatorul catre "intrebarea zilei".
-"asezarea in pagina" este de asemenea inestetica..trebuia oarecum centrat textul, aliniat, acordata mai multa atentie bolduirii textului, care de multe ori nu cuprinde toata sintagma ce se urmarea a fi scoasa in evidenta.
-acel calendar..sugerez sa fie inlocuit cu unul pe tot anul/pe toata luna in curs, nu doar afisarea unei zile, de care nu-ti dai seama ce reprezinta

Continutul este ok..materialul este interesant, insa probelema consta in modul de expunere.Pentru a fi citit un material, conteaza foarte mult modul de prezentare al acestuia!

Ganduri de bine!


za2
Postat pe 6 Iulie 2009 09:40
Mi se pare foarte interesant site-ul...ce mi-a placut cel mai mult au fost acele teste ale caror rezultate chiar mi s-au potrivit...dar toate informatiile mi-au captat atentia, incat am petrecut ceva timp pe site...critici: mi se pare obositor scrisul albastru pe fondul albastru...cam atat am avut de spus... succes in continuare!
diana_chs
Postat pe 6 Iulie 2009 09:41
Ce sa spun, eu urmaresc mereu horoscop-ul, si chiar mi se potriveste.
A Z , 31.05.1974, ora 23,45, Loc. Peris. Jud. Ilfov.
Multumesc
alecsandrudzina
Postat pe 6 Iulie 2009 09:42
Acum am descoperit site-ul, e ok, VREAU ASTROGRAMA!!!
Ce mi-a placut legat de compatibilitate, , destin si karma, chiar m-am regasit.
Mult succes!!
hojdaelena
Postat pe 6 Iulie 2009 09:45
Buna,
Am vizitat de mai multe ori site-ul astrodestin si mi se pare foarte interesant. Sunt o multime de articole care merita citite.
Felicitari!
AnetaD
Postat pe 6 Iulie 2009 09:46
Cum sunt avida de astrologie nu m-am putut stapani si am intrat pe site. OK...sunt acolo cateva lucruri in plus fata de alte pagini de profil ...insa mi s-a parut cam incomplet, informatiile sunt greu de accesat......chiar are un aer saracacios. Pacat! Mi-au placut testele si varianta de ``Intrebarea zilei``.
Mult succes!
cesicum
Postat pe 6 Iulie 2009 09:50
Site-ul are informatii utile si noi fata de alte site-uri, dar:
* scrisul albastru trebuie schimbat
* trebuie adaugate reclame pe margine
* si imagini mai multe (mai ales acolo unde e vorba de zodii - macar imaginea fiecareia)
kudika011255
Postat pe 6 Iulie 2009 09:50
Am vizitat site-ul www.astrodestin.ro si mi-a placut ce am vazut, mai ales ca poti afla mai multe despre sanatate, dragoste, previziuni, astrograme si multe altele. Un site de psecialitate complet.
kudika007629
Postat pe 6 Iulie 2009 09:51
buna...este foarte interesant site-ul, mai ales ca pot afla cat mai multe lucruri despre destin ,astrograme,karma...sper sa castig astrograma personalizata...
cristinaval20
Postat pe 6 Iulie 2009 09:56
Am intrat pe Astrodestin si l-am gasit foarte interesant. Cel mai mult mi-au placut testele pentru ca asa ma cunosc mai bine si facandu-le am realizat ca mi se potrivesc si ma caracterizeaza intru totul, cu defecte si calitati. Poate ca ar trebui adaugate ceva mai multe... Mi se pare un site bun pentru autocunoastere si de ce nu si pentru amuzament Keep up the good work!
leeleeana
Postat pe 6 Iulie 2009 09:56
e super ok. multe informatii,diverse si interesante,tineti-o tot asa sunteti super...........
kudika012217
Postat pe 6 Iulie 2009 09:57
Foarte dragut site-ul ! Imi place ca este structurat si ofera destule detalii.
Si eu vreau astrograma !
Frankie_Zuzu
Postat pe 6 Iulie 2009 09:57
In fiecare zi am vizitat site-ul astrodestin. Mia dat informati clare si precise si acuma stiu ce ma asteapta in viitor...ce profesii mi se potriveste....personalitatea. Si ce vreau sa mai apara teste de inteligenta sau IQ la fiecare zodie...dak se poate..
kati19
Postat pe 6 Iulie 2009 10:05

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Concurs Crest Whitestrips 1919 De la: concursKudika 24 August 2009 11:49
Baneasa Shopping City si Muscle Maker iti ofera 2 vouchere de 350 Euro fiecare! 89 De la: adrianas18 9 August 2011 16:11
Castiga una dintre cele 21 de bratari Diva Universal! - saptamana 3 192 De la: concursKudika 19 Noiembrie 2013 07:36
Castiga 3 truse de machiaj bio de la Benecos! 251 De la: concursKudika 2 Noiembrie 2013 21:58
Castiga un voucher Otter in valoare de 300 de lei! 204 De la: albinuta_eu 23 Noiembrie 2011 10:30