Setari Cookie-uri

Castiga o astrograma personalizata!

e ok in mare; in partea de sus abia vezi in tot albastrul acela k exista niste linkuri catre diverse topicuri; dar multi vad, putini cunosc; intra cine vede mai bine;
eu sunt in mare o norocoasa; destinul meu a avut sa-mi dea multe bune si rele in egala masura! what's next? .....
ElaElis
Postat pe 6 Iulie 2009 15:03
Eu am descoperit acest site cu ceva timp in urma.Sunt oarecum pasionata de astrologie , numerologie si mi-au fost utile informatiile descoperite.Nu am inteles insa daca pt o astrograma costul este tot de 4 euro sau se percepe alt tarif.Ar trebuie sa existe o lista cu tarife.
serene13
Postat pe 6 Iulie 2009 15:06
da, scrisul in partea de sus a paginii nu se prea vede. eu as fi vrut sa regasesc si un horoscop lunar nu numai unul zilnic. dar oricum site-ul este deosebit fata de altele pe aceeasi tema si mai ales gasesti si informatii noi oricum felicitarii
alinastefan
Postat pe 6 Iulie 2009 15:22
Buna ,
Citesc cu mare placere si cu multa pasiune articolele publicate pe astrodestin .Cred ca ating tot ce ne intereseaza , da la horoscop , la compatibilitatea in dragoste , cuplu .Multumim pentru toate articolele interesante pe care le citim .
Capsunica_dek
Postat pe 6 Iulie 2009 15:29
da...am intrat pe site de mai multe ori....ma uit acum pe compatibilitate si nu mi se pare corect sa se dea compatibilitate doar intre anumite zodii...In general e un site bun cu multe informatii pentru cei interesati de astrologie dar cred ca multa lume l-ar vizita mai des daca ar avea pentru fiecare zodie in parte horoscopul zilnic...eventual personalizat....sau horoscop saptamanal....sau lunar....sunt multe de adaugat la acest site....Pe langa seviciile cu plata ar trebui sa ofere si ceva gratuit ca sa atraga cat mai multi clienti...E foarte buna initiativa site-ului de a-si face reclama pe kudika dar ar trebui sa faca si altceva pentru a-si atrage cat mai multi clienti....
camelusha83
Postat pe 6 Iulie 2009 15:30
Salut! Am vizitat si eu site-ul si consider ca are parti bune si parti rele. In primul rand voi presupune ca este la inceput iar cantitatea de informatii se va imbogatii pe parcurs (numarul de teste, categoriile si altele)
Imaginea de sus mi se pare destul de reusita dar fontul acela tot cu albastru nu se vede. desi meniul se regaseste si mai jos ceea cel de sus iti atrage atentia dar este greu de descifrat.
Personal consider imaginea de inceput destul de reusita, dar imaginile asociate subcategoriilor din meniu, de exemplu la 'dragoste' acel trandafir in culori sepia, mi se par straine de contextsi 'ieftin'. as opta pentru ceva poate din aceeasi gama cromatica, in acelasi stil cu imaginea de sus- gen arta digitala, nu hand made, mai bine incadrat in pagina. In acelasi timp daca pentru una din categorii gasesc cate o asemenea imagine cu care sa o asociez, mi s-ar parea placut ca fiecare din categorii sa aibe cate o imagine.
Structura si modul de organizare, ramificarea categoriilor mi se pare buna, cu o singura mentionare, daca acel meniu trece sub afisarea subcategoriilor odata ce am apasat pe una din ele, pentru o utilizare mai facila a site-ului as prefera ca meniul sa il pastrez in permanenta sub articol, lista de categorii etc, nu doar in unele cazuri.
Textul mi se pare bun, am citit cu interes. Fontul, culorile mi se par putin cam 'scolaresti', negru pe alb e cam banal. Sunt convinsa ca se poate ceva mai rafinat.
deasemenea mi se pare mult loc liber neuitilizat pe pagina. doua benzi laterale albastre si una neagra toate late. as prefera sa am mai mult text in imagine sau sa arate si spatiul acela intr-un fel. sa includa tag-uri, link-uri.... poate sa reia acele simboluri grafice ale zodiilor din acel rand de sub imainea principala...
Sper ca v-am fost de ajutor.
Mult succes!
dona_13
Postat pe 6 Iulie 2009 15:30
Nu-mi place site-ul din urmatoarele motive:
-este mai mult pentru reclama si nu intelegi cum functioneaza,trimiti email si citesti niste raspunsuri cifrate pe site!!!
-nu inveti nimic ,
-consultatii prin sms,adica platite!!!
-anumite capitole sunt in lucru;
-este un site in lucru sau foarte superficial scris.
ClaudiaLungu
Postat pe 6 Iulie 2009 15:31
site-ul este ok, chiar destul de complex in comparatie cu alte site uri de specilitate, insa scrisul albastru de pe fundalul albastru este destul de greu de descifrat!
bibistrocel2008
Postat pe 6 Iulie 2009 15:39
Buna tuturor,
mi-a facut placere sa descopar acest site si sincer, in comparatie cu altele de acelasi gen, este mult mai complex, oferind informatii (pentru cei interesati) din diferite sfere ale astrologiei. Mi-a placut ... dar daca s-ar modifica putin paleta cromatica sa se poata diferentia scrisul de imaginea de fond, cred ca ar fi ok ! Felicitari colectivului care se ocupa de acest site si le doresc ... la cat mai multe idei ingenioase, ca noi, "cei interesati", sa ne putem bucura !!!!
O zi placuta tuturor !
angelred
Postat pe 6 Iulie 2009 15:46
totul este ok
197307
Postat pe 6 Iulie 2009 15:51
Super frumos sit-ul toata lumea ar trebuii sa creada in destin... mai ales in astrologie.....
alproto
Postat pe 6 Iulie 2009 15:59
Imi place ca acest site este destul de complex din punctul de vedere al astrologiei...arata destul de bine ...albastrul este destul de bine ales pentru ca este una din culorile linistitoare,relaxante din cercul cromatic,inspira creativitate...dar am o sugestie...fiind studenta la psihologie am invatat despre psihologia culorilor si de aceea imi permit sa va sugerez sa includeti si culoarea rosie care capteaza atentia si o mentine asupra cuvantului."Culoarea in mod deosebit influenteaza asupra starii psihointelectuale ale individului. Acestea nu se adreseaza logicii oamenilor, ci sentimentelor acestuia. Prin culori se creeaza componenta emotionala a publicitatii, prin intermediul careia se poate de creat anumite emotii publicului."
allyona_69
Postat pe 6 Iulie 2009 16:02
buna tuturor,este super site-ul,eu sunt o fana al acestui site,imi place tot ce tine de astrologie,destine,karma,numerologie,horoscop si as vrea sa stiu ce-mi rezerva viitorul pe linie sentimentala si locul de munca!!!
simoneta1969
Postat pe 6 Iulie 2009 16:16
Buna ziua tuturor,

Am vizitat acum cateva zile site-ul http://www.astrodestin.ro pentru ca ma intereseaza domeniul astrologiei. Ca urmare a acestei pasiuni, am cautat mereu pe Internet orice informatie pertinenta legata de acest subiect si, marturisesc, acesta mi se pare cel mai bine organizat, cu foarte multe informatii, utile si deosebit de interesante. Partea de noutate o constituie testele puse la dispozitia vizitatorilor, posibilitatea calcularii ascendentului, aflarii carmei si destinului si oportunitatea, pentru cei initiati, de a impartasi si celorlalti din experienta si cunostintele lor.
Am si o sugestie pentru detinatorii site-ului: din cauza ca, pe pagina principala, fondul este pe nuante de albastru, iar scrisul de sus este mic si tot pe culoare albastra, vizibilitatea este destul de mica si este destul de obositor pentru ochi. Sunt convinsa ca, urmare a profesionalismului de care ati dat dovada, veti remedia foarte repede problemele acestea.

Fericitari astrodestin si va doresc sa nu va dezamagiti niciodata vizitatorii!
Doamne ajuta!

Cu deosebita consideratie,

Luminita graur
kudika041398
Postat pe 6 Iulie 2009 16:23
mie imi place site-ul dar si eu sper ca se va mai imbunatati....inca ii lipsesc multe....
Io_n_
Postat pe 6 Iulie 2009 16:28
SUPER!!!!! tineti tot asa!
D
Postat pe 6 Iulie 2009 16:49
in afara scrisului albastru pe albastru totul e ok estetic
dar o chestie ma deranjeaza....deoarece citesc mult horoscoape...si nu imi place cand apare un horoscop la fel pe inca cateva site-uri....fiti un pic originali, chiar daca intelesul e acelasi,schimbati formularea
kudl
Postat pe 6 Iulie 2009 16:58
mi se pare cam intunecat, destul de greu de urmarit scrisul , prea mult albastru(chiar daca mie imi place f mult culoarea
max_17062002
Postat pe 6 Iulie 2009 17:06
Este f interesant mai ales ca sint fascinata de tot ce tine de astrologie,tarot ,destin.......culoarea albastra se potriveste de minune.Mie imi place .
Toate cele bune!!!
krystayl
krystayl
Postat pe 6 Iulie 2009 17:18
Buna.E super tare revista voastra si ma bucur ca primesc zilnic mailuri de la voi si asta inseamna ca va pasa,ca existam uni fata de alti.Tineti-o tot asa.
roxancic
Postat pe 6 Iulie 2009 17:26
Buna!E interesant site-ul si contine informatii destul de complete.Nu prea se intelege bine scrisul din cauza ca e aceeasi culoare cu fondul dar in rest e ok.Insa ar fi bine sa se scrie si la comanda astrogramelor daca sunt gratuite sau nu fiindca sunt anumite site-uri care fac astrograme contra cost.Per ansamblu site-ul e unul bun si complet in privinta informatiilor legate de zodia noastra si adevarate
bebelo06
Postat pe 6 Iulie 2009 17:33
Este destul de interesant site-ul dar cred ca mai trebuie lucrat..Eu sunt foarte pasionata de tarot si observ ca inca nu poati fi accesata acea sectiune.Tot ce spuneti legat de zodii este foarte adevarat(cel putin in cazul meu) dar poate ar trebui sa ne oferiti mai multe optiuni pentru previziuni cat mai personalizate.In principiu e un site ok si abia astept sa se dezvolte cat mai mult impreuna cu noi...kiss
claudine07
Postat pe 6 Iulie 2009 17:35
acest site este binevenit , mai ales ca sunt o impatimita a stiintelor de genul acesta.. ce naiba, doar sunt pesti Sunt nascuta pe 15 martie 1985 intre 07:30 loc. Iasi.
zyca19
Postat pe 6 Iulie 2009 17:40
Hola! super fain sit-ul, dar ar trebui culori mai deschise in fundal.
Sunt pasionata de tot ce inseamna astrologie, zilnic imi citesc previziunile, mai multe informatii nu strica.Norocul nu mi-a fost alaturi si asta ma facut mai atenta la astrologie.
Sunteti super tariiiiiiiiiiiiii.
Bafta
kudika014285
Postat pe 6 Iulie 2009 17:41
destul de interesant site-ul, multe chestii haioase si interesante...unele adevarate, altele nu....parerea mea este ca soarta ti-e scrisa dar ti-o mai faci si cu mana ta....
19841007
Postat pe 6 Iulie 2009 17:47
am vizitat, nu o data, acest site de astrologie si pot spune ca pare f interesant, dar un inconvenient totusi exista, si anume faptul ca, meniul acestuia e scris tot cu albastru pe un fond albastru si din aceasta cauza e greu de citit...in rest e bine.
lili_r
Postat pe 6 Iulie 2009 17:58
citesc zi de zi kudika si imi place absolut totul....chiar daca uneori ,,viata''unora bate chiar si platoul de filmare
babycosmina
Postat pe 6 Iulie 2009 18:16
buna...e super saitul ...Sincer nu ma asteptam sa mai apara unul despre astrograme,dar oricate ar fi is bune.Sper sa se faca astrograme si in functie de ascendent. Baftaaaaaaaaaaaaaaaa...
roxanalaurene
Postat pe 6 Iulie 2009 18:17
da, e ok site-ul...nu am gasit in schimb nici o sectiune in care sa iti poti trece datele si sa ti se genereze automat anumite informatii care sa te caracterizeze....
ancacupunct
Postat pe 6 Iulie 2009 18:22
Site-ul e OK, culorile sunt un pic cam țipãtoare pentru gustul meu, te cam dor ochii. In rest imi place
Toate cele bune!
crryss
Postat pe 6 Iulie 2009 18:25

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Concurs Love Etc 519 De la: concursKudika 29 Octombrie 2009 15:04
Concurs: Castiga un roman cu autograf de Paulo Coelho! 678 De la: concursKudika 24 Februarie 2012 21:18
Castiga unul dintre cele doua locuri in Tabara Coolturala BookLand oferite de BookLand! 80 De la: concursKudika 21 Aprilie 2015 17:53
Castiga una din cele doua rochii semnate Catalin Botezatu oferite de Quelle/Quick24 703 De la: nistorroxana 25 Noiembrie 2010 15:40
Castiga unul dintre cele 5 seturi de premii Dr. Oetker! 667 De la: concursKudika 9 Iulie 2014 15:13