Setari Cookie-uri

foarte suparata si dezamagita

Buna! Simteam nevoia sa ma destainui cuiva si sa caut anumite pareri si opinii ! Sa incep prin a spune ca am fost parasita de prietenul meu dupa o relatie de 1 an jumatate dar nu ptr cineva mai frumoasa sau mai inteligenta ca mine:D ptr o grasutza prietena lui din copilarie, doar dupa o seara de sex cu ea:( !! Era o relatie frumoasa dar parca numai eu am tras de ea, si toate certurile erau numai despre fufa asta idioata nu mi-a dat o sansa si a zis exul ca a incercat sa am iubeasca dar nu a putut:( oare corect nu ar fi fost ca sa-mi zia asta nu dupa 1 an jumate ci mult mai devreme cand inca nu ma atasasem de el ce oameni fara caracter, fara principii, de ce s-au nascut ?! sa-i faca pe altii sa sufere?! i-as fi spus cateva de "bine" sa ma descarc dar stiu ac nu merita. De cand ne-am despartit nu a dat nici macar un telefon .. de complezentza... am risipit 1 an jumatate din viatza mea, sentimente si ptr ce?!! ptr nimic:( stiu ca imi va trece dar e naspa sa traiesti sentimente din astea..de deziluzie, de dezamagire de scrba ca am putut sta 1 an jumatate cu un asemenea om?!?!?!
va poop!

Postat pe 6 Iulie 2009 11:14
nu ai ce sa faci .. se mai intampla si lucruri de genu...mergi mai departe si nu te mai gandi la el...desi acum e greu cu timpul iti trece...multa bafta la agatat...
_dulcik_
Postat pe 6 Iulie 2009 11:20
multumesc pentru incurajari
christina1982
Postat pe 6 Iulie 2009 16:13
nu stiu de ce am impresia ca o meriti..........si asta numai pentru ca judeci (desi nu ai dreptul) persoanele prin prizma felului in care arata................de cand o persoana este mai buna decat tine daca arata bine?
sincer cu un om ca tine nici eu nu as fi stat.............probabil s-a reintalnit cu o persoana cu adevarat buna si si-a dat seama ca nu poate iubi egoismul din tine.........parerea mea
_diana_
Postat pe 6 Iulie 2009 17:01
De la: _diana_, la data 2009-07-06 17:01:44nu stiu de ce am impresia ca o meriti..........si asta numai pentru ca judeci (desi nu ai dreptul) persoanele prin prizma felului in care arata................de cand o persoana este mai buna decat tine daca arata bine?
sincer cu un om ca tine nici eu nu as fi stat.............probabil s-a reintalnit cu o persoana cu adevarat buna si si-a dat seama ca nu poate iubi egoismul din tine.........parerea mea



Diana chiar ai dreptate...
on topic...cred ca esti o persoana foarte superficiala...
Andre_Ioana
Postat pe 6 Iulie 2009 17:07
De la: Andreioana, la data 2009-07-06 17:07:38
De la: _diana_, la data 2009-07-06 17:01:44nu stiu de ce am impresia ca o meriti..........si asta numai pentru ca judeci (desi nu ai dreptul) persoanele prin prizma felului in care arata................de cand o persoana este mai buna decat tine daca arata bine?
sincer cu un om ca tine nici eu nu as fi stat.............probabil s-a reintalnit cu o persoana cu adevarat buna si si-a dat seama ca nu poate iubi egoismul din tine.........parerea mea



Diana chiar ai dreptate...
on topic...cred ca esti o persoana foarte superficiala...



Ce rele sunteti..........si voi poate la nervi si la suferintza ati zice la fel........:( hay sa nu fim rele si sa ne gandim din alta perspectiva ......fata este cea parasita....o avea motivele lui .sa o lase..........dar sa nu judecam dupa ceea ce a scris....pt ca e ceva normal..........nu poate zice despre cea care "s bagat" in rel ei ca e frumoasa si arata bine na .................
denys_
Postat pe 6 Iulie 2009 17:13
da,e normal sa vb asa despre rivala ei. toate prietenele mele fac asa cand sufera,se simt mai bine,se simt mai bune daca le gasesc celorlalte macar un defect.
eu te sfatuiesc doar sa nu tii ura in tine. asta e viata, dragostea doare,dar nu ne omoara.
buburuza22
Postat pe 7 Iulie 2009 15:15
De la: denys_, la data 2009-07-06 17:13:40
De la: Andreioana, la data 2009-07-06 17:07:38
De la: _diana_, la data 2009-07-06 17:01:44nu stiu de ce am impresia ca o meriti..........si asta numai pentru ca judeci (desi nu ai dreptul) persoanele prin prizma felului in care arata................de cand o persoana este mai buna decat tine daca arata bine?
sincer cu un om ca tine nici eu nu as fi stat.............probabil s-a reintalnit cu o persoana cu adevarat buna si si-a dat seama ca nu poate iubi egoismul din tine.........parerea mea



Diana chiar ai dreptate...
on topic...cred ca esti o persoana foarte superficiala...



Ce rele sunteti..........si voi poate la nervi si la suferintza ati zice la fel........:( hay sa nu fim rele si sa ne gandim din alta perspectiva ......fata este cea parasita....o avea motivele lui .sa o lase..........dar sa nu judecam dupa ceea ce a scris....pt ca e ceva normal..........nu poate zice despre cea care "s bagat" in rel ei ca e frumoasa si arata bine na .................


nu, nu sunt nici rea, si nici nu e normal sa vorbeasca asa........
daca zicea doar ca a parasit-o pentru una care nu e mai buna ca ea, nu comentam nimic....mi-a sarit in ochi ca o considera inferioara pentru ca era 'grasuta'..........oricat de parasita ai fi, ai dreptul sa te intrebi oare cu ce e mai buna cealalta ca mine, niciodata sa zici ca cealalta persoana e mai putin buna sau frumoasa doar pentru ca tie nu-ti place...........poti sa zici ca tu nu vezi cu ce ar fi mai buna, dar nu poti zice ca e mai rea..................NU ai dreptul sa judeci cealalta fata...........poti zice ce vrei de barbatul care te-a parasit...dar fata aia ce vina are?
_diana_
Postat pe 7 Iulie 2009 16:37
De la: buburuza22, la data 2009-07-07 15:15:09da,e normal sa vb asa despre rivala ei. toate prietenele mele fac asa cand sufera,se simt mai bine,se simt mai bune daca le gasesc celorlalte macar un defect.
eu te sfatuiesc doar sa nu tii ura in tine. asta e viata, dragostea doare,dar nu ne omoara.

aici ai dreptate...ca mereu comparam...nu siu atunci cand comparam parca ne simtim mai bine desi suferim ca ne-a parasit pentru o fata mai urata ca noi...dar de suntem fete
_dulcik_
Postat pe 8 Iulie 2009 09:36
De la: Andreioana, la data 2009-07-06 17:07:38
De la: _diana_, la data 2009-07-06 17:01:44nu stiu de ce am impresia ca o meriti..........si asta numai pentru ca judeci (desi nu ai dreptul) persoanele prin prizma felului in care arata................de cand o persoana este mai buna decat tine daca arata bine?
sincer cu un om ca tine nici eu nu as fi stat.............probabil s-a reintalnit cu o persoana cu adevarat buna si si-a dat seama ca nu poate iubi egoismul din tine.........parerea mea



Diana chiar ai dreptate...
on topic...cred ca esti o persoana foarte superficiala...

Atentie, atacul balenelor a inceput!
Maxam
Postat pe 8 Iulie 2009 09:49
De la: Maxam, la data 2009-07-08 09:49:48
De la: Andreioana, la data 2009-07-06 17:07:38
De la: _diana_, la data 2009-07-06 17:01:44nu stiu de ce am impresia ca o meriti..........si asta numai pentru ca judeci (desi nu ai dreptul) persoanele prin prizma felului in care arata................de cand o persoana este mai buna decat tine daca arata bine?
sincer cu un om ca tine nici eu nu as fi stat.............probabil s-a reintalnit cu o persoana cu adevarat buna si si-a dat seama ca nu poate iubi egoismul din tine.........parerea mea



Diana chiar ai dreptate...
on topic...cred ca esti o persoana foarte superficiala...

Atentie, atacul balenelor a inceput!


_dulcik_
Postat pe 9 Iulie 2009 10:22
De la: Maxam, la data 2009-07-08 09:49:48
De la: Andreioana, la data 2009-07-06 17:07:38
De la: _diana_, la data 2009-07-06 17:01:44nu stiu de ce am impresia ca o meriti..........si asta numai pentru ca judeci (desi nu ai dreptul) persoanele prin prizma felului in care arata................de cand o persoana este mai buna decat tine daca arata bine?
sincer cu un om ca tine nici eu nu as fi stat.............probabil s-a reintalnit cu o persoana cu adevarat buna si si-a dat seama ca nu poate iubi egoismul din tine.........parerea mea



Diana chiar ai dreptate...
on topic...cred ca esti o persoana foarte superficiala...

Atentie, atacul balenelor a inceput!



imi pare bine sa te anunt ca nu m-ai nimerit la faza cu balena..........dar nu suport schiloadele care cred ca daca nu ai 1.72 si 47 de kg esti mai rea ca ele, la fel cum nu suport barbatii care ar putea iubi enorm o femeie anume daca ar avea mai putina celulita.........
_diana_
Postat pe 9 Iulie 2009 16:21
deci daca e grasuta nu e mai inteligenta ca tine?

esti intr-adevar superficiala.... si nu pricep de ce trebuie sa te sune dupa ce s-a despartit de tine? esti chiar culmea la faza asta.

Sorry, dar eu chiar nu te pot compatimi, avand in vedere ceea ce ai spus
kitty_krieger
Postat pe 9 Iulie 2009 16:41
pai normal... se stie ca femeile mai grasutze / voluptoase sunt mai pe placul barbatilor... e si un topic pe subiectu asta... pffff
DieMann
Postat pe 9 Iulie 2009 18:47
De la: Maxam, la data 2009-07-08 09:49:48
De la: Andreioana, la data 2009-07-06 17:07:38
De la: _diana_, la data 2009-07-06 17:01:44nu stiu de ce am impresia ca o meriti..........si asta numai pentru ca judeci (desi nu ai dreptul) persoanele prin prizma felului in care arata................de cand o persoana este mai buna decat tine daca arata bine?
sincer cu un om ca tine nici eu nu as fi stat.............probabil s-a reintalnit cu o persoana cu adevarat buna si si-a dat seama ca nu poate iubi egoismul din tine.........parerea mea



Diana chiar ai dreptate...
on topic...cred ca esti o persoana foarte superficiala...

Atentie, atacul balenelor a inceput!


esti un prost
aish
Postat pe 9 Iulie 2009 18:53
De la: Maxam, la data 2009-07-08 09:49:48
De la: Andreioana, la data 2009-07-06 17:07:38
De la: _diana_, la data 2009-07-06 17:01:44nu stiu de ce am impresia ca o meriti..........si asta numai pentru ca judeci (desi nu ai dreptul) persoanele prin prizma felului in care arata................de cand o persoana este mai buna decat tine daca arata bine?
sincer cu un om ca tine nici eu nu as fi stat.............probabil s-a reintalnit cu o persoana cu adevarat buna si si-a dat seama ca nu poate iubi egoismul din tine.........parerea mea



Diana chiar ai dreptate...
on topic...cred ca esti o persoana foarte superficiala...

Atentie, atacul balenelor a inceput!


zise Intunecimea sa, Prezervativ Gaurit
kitty_krieger
Postat pe 10 Iulie 2009 01:00
De la: , la data 2009-07-06 11:14:36ce oameni fara caracter, fara principii, de ce s-au nascut ?! sa-i faca pe altii sa sufere?!


Pe forumul asta sunt cateva zeci de povesti (daca nu ma insel scrise doar de fete)... care pentru a-l uita pe fostul se implica intr-o alta relatie. Fara a iubi insa. Si stau asa.. o perioada destul de lunga inainte de a intra aici si a intreba . "cu cine raman?" Dupa spusele tale aceste fete sunt niste gunoaie... nu niste fiinte omenesti, confuze si, pana la urma, doar indragostite.
E curios cum fata grasuta a devenit "fufa asta idioata".... cand, de fapt.. AI RECUNOSCT foarte clar in mesajul tau ca numai tu ai tras de relatia ta. Prin urmare, baiatul nu te-a vrut cu adevarat niciodata, desi a fost destul de rabdator si A INCERCAT sa te iubeasca (asa cum tot tu afirmi).

Daca nu ai invatat nimic de aici. iti spun eu macar o lectie...pentru viitor: Cu sila.. dragoste nu se face!!
Iar daca iubesti... fugi de frumoasa si proasta exact acolo unde ti-e inima.. langa aia urata, grasa. fufa si idioata.
rashela
Postat pe 21 Iulie 2009 05:07
sincer, ea doar a vrut sa adauge ca era o grsuta, nu conteaza asta, pe ea o intereseaza ca a parasit-o dupa atata timp si sufera......Asta e subiectul de baza,nu mai judecati ca nu veti sti niciodata ce va rezerva viitorul..

Postat pe 21 Iulie 2009 10:26
Eu zic ca poate ar fi mai bine sa nu mai spui ca esti dezgustata sau dezamagita pt ca totusi ai stat destul timp cu baiatul respectiv ,deci nu-ti tavalii propria existenta,ci mai bine,gandeste-te la partile frumoase si invata ceva din experienta asta.Nu mai pune etichete-oamenii nu se impart in grasi si slabi,in frumosi si urati!Asta ar fi o lectie pe care ar trebui sa o inveti!E minunat ca tu esti slaba si frumoasa-dar se pare ca nu ai fost suficienta pt al tau-eh asta e-viata merge mai departe,fara el,iar tu trebuie sa-ti gasesti pe cineva cu valori si idei apropiate alor tale-pt ca daca vei avea asteptari ca el sa te iubeasca doar pt ca existi-s-ar putea sa ai o noua dezamagire-ceea ce nu-ti doresc,evident!
luyyzz
Postat pe 23 Iulie 2009 23:58
te inteleg f bine...prietenul meu mi-a cerut dupa 6luni sa ne desp....si imediat si-a facut pe altcineva...pe o rivala de a mea... o amica din copilarie...am o luna de cad nu mai sunt cu el...si tot nu mi-a trecut....e ff ciudat....eu dupa 6 luni da`poi tu dupa 1 an si.... ohh.... trebuie sa facem in asa fel sa nu le aratam ca ne pasa...fostul mai vine la mn....si cand vede ca vb cu cineva la tel..devine brusc baiatul gelos...se intereseaza pe la prieteni de mine ce fac...daca mi-am facut pe cineva...mai nou mi-a pus si un progr in calc si imi citeste conversatiile....indiferenta ii termina....incearca si tu sa fii cat se poate de rece cand il vezsi...cand va intalniti chiar si intamplator.... o sa-si dea seama... ca a lasat o pers care il iubea cu adevarat poate pt o aventura sau un simplu moft...iti dorect multa putere in continuare...fii tare.....
KudikaMea
Postat pe 25 Iulie 2009 02:08
ba, sincer, da-o-n aia a ma-sii daca au ajuns subiecte de genul asta sa fie discutate pe forum-uri
proasta sa fii sa te agati cu orice pret de el dupa ce ca te lasa pentru alta
visitor
Postat pe 25 Iulie 2009 02:30

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Hei!! 36 De la: halm 14 August 2009 22:40
Perioad ale relatiei, nevoie de un sfat 31 De la: kudika_927641 31 August 2013 17:10
O mica mare problema 6 De la: Cristinakitty 4 Ianuarie 2010 05:51
semne ca vrea sa ne despartim? 21 De la: pickard 31 Iulie 2011 19:35
AJUTOR! VA IMPLOR! CITIT TOT! VA ROG MULT!! 10 De la: kudika_22408 5 Decembrie 2012 10:05