Setari Cookie-uri

il iubesc pe fostul meu iubit...

De la: Monica123, la data 2009-07-20 17:56:51error :))...nu am facut sex pentru ca nu vreau s-o fac cu el fara sa am siguranta ca a2a zii ma trezesc langa el si la fel si urmatoarele....pe mine ma innebuneste o simpla atingere a lui...si la fel si pe el...ca trebuie sa fii prost sa nu simti pasiunea. cred ca o simte si cel care sta langa noi:)))
ce simt eu pentru el...e un sentiment inexplicabil...e f posibil sa fie iubire...dar si pasiune care trece peste limite cand il simt langa mine.Si daca au trecut 2 ani si eu tot cu gandul la el...nu crezi ca e ceva mai mult decat o simpla atractie fizica? :P


poate ,dar tot tind sa cred ca e un fruct interzis pe care ti-l doresti enorm...nefiind consumat tot cu gandul la el vei fi.......
pasiunea ta pt el poate deveni si obsesie
heaven_2906
Postat pe 20 Iulie 2009 17:59
De la: andy_zanika, la data 2009-07-20 17:57:56
De la: heaven_2906, la data 2009-07-20 17:42:42
De la: Monica123, la data 2009-07-20 17:41:05heaven...eu personal nu imi doresc un barbat sentimental si romantic...prefer genul mai wild...care nu-l poti invarti cum vrei si nu poti prin 2 cuvinte sa-l faci marioneta ta...in loc de o floare si o cutie de ciocolata sub clar de luna prefer ...altceva :))

tu..........eu prefer in pat un salbatic si in viata de zi cu zi un romantic


si eu am aceleasi preferinte k si tine...defapt cred k 99% din femei prefera genul asta de barbat...


depinde ce intelegem fiecare prin sex salbatic?
heaven_2906
Postat pe 20 Iulie 2009 17:59
De la: therapsong2, la data 2009-07-20 17:57:12
De la: heaven_2906, la data 2009-07-20 17:54:49
De la: therapsong2, la data 2009-07-20 17:53:48
De la: heaven_2906, la data 2009-07-20 17:50:23hai sa iti spun ceva.......una e iubirea si alta e dorinta arzatoare de a fi cu cine,de a-l lasa sa te posede....
eu inteleg si nu vreau sa fiu rea......ca intre tine si acel tip e o relatie de sex nebun......care te face sa te pierzi,s anu mai fi lucida atunci,cand esti cu el...
corecteaza-ma daca gresesc


ai gresit, dar nu te corectez


la cuvinte? am mancat sau?

si stiu ca am dreptate.....numa ca mie nu imi place sa fiu serioasa ,sa dau sfaturi......ma simt prea profunda


si eu ca toti barbatii sunt PRO fund:)))


fi si tu pro face
heaven_2906
Postat pe 20 Iulie 2009 18:00
De la: Monica123, la data 2009-07-20 17:56:51error :))...nu am facut sex pentru ca nu vreau s-o fac cu el fara sa am siguranta ca a2a zii ma trezesc langa el si la fel si urmatoarele....pe mine ma innebuneste o simpla atingere a lui...si la fel si pe el...ca trebuie sa fii prost sa nu simti pasiunea. cred ca o simte si cel care sta langa noi:)))
ce simt eu pentru el...e un sentiment inexplicabil...e f posibil sa fie iubire...dar si pasiune care trece peste limite cand il simt langa mine.Si daca au trecut 2 ani si eu tot cu gandul la el...nu crezi ca e ceva mai mult decat o simpla atractie fizica? :P


Actually, not :)

Ceea ce simti tu e o chestie care se intampla frecvent la barbati si anume atractie sexuala nesatisfacuta.

Atentie, e foarte importanta partea asta cu "nesatisfacuta". Genul asta de atractie, nefinalizata, dureaza cel mai mult, se simte cel mai intens si are sansele cele mai mici de reusita dintre "indragostiri".

Acel sentiment "inexplicabil" pe care il simti tu nu este iubire. Ci este iluzia pe care creierul tau, sub influenta hormonilor, o furnizeaza mentalului tau pentru a se putea justifica.


Eu in locul tau as descatusa aceasta energie...
AndreiD
Postat pe 20 Iulie 2009 18:07
De la: heaven_2906, la data 2009-07-20 18:00:21
De la: therapsong2, la data 2009-07-20 17:57:12
De la: heaven_2906, la data 2009-07-20 17:54:49
De la: therapsong2, la data 2009-07-20 17:53:48
De la: heaven_2906, la data 2009-07-20 17:50:23hai sa iti spun ceva.......una e iubirea si alta e dorinta arzatoare de a fi cu cine,de a-l lasa sa te posede....
eu inteleg si nu vreau sa fiu rea......ca intre tine si acel tip e o relatie de sex nebun......care te face sa te pierzi,s anu mai fi lucida atunci,cand esti cu el...
corecteaza-ma daca gresesc


ai gresit, dar nu te corectez


la cuvinte? am mancat sau?

si stiu ca am dreptate.....numa ca mie nu imi place sa fiu serioasa ,sa dau sfaturi......ma simt prea profunda


si eu ca toti barbatii sunt PRO fund:)))


fi si tu pro face


Sunt PRO:)
therapsong2
Postat pe 20 Iulie 2009 18:07
De la: therapsong2, la data 2009-07-20 18:07:24
De la: heaven_2906, la data 2009-07-20 18:00:21
De la: therapsong2, la data 2009-07-20 17:57:12
De la: heaven_2906, la data 2009-07-20 17:54:49
De la: therapsong2, la data 2009-07-20 17:53:48
De la: heaven_2906, la data 2009-07-20 17:50:23hai sa iti spun ceva.......una e iubirea si alta e dorinta arzatoare de a fi cu cine,de a-l lasa sa te posede....
eu inteleg si nu vreau sa fiu rea......ca intre tine si acel tip e o relatie de sex nebun......care te face sa te pierzi,s anu mai fi lucida atunci,cand esti cu el...
corecteaza-ma daca gresesc


ai gresit, dar nu te corectez


la cuvinte? am mancat sau?

si stiu ca am dreptate.....numa ca mie nu imi place sa fiu serioasa ,sa dau sfaturi......ma simt prea profunda


si eu ca toti barbatii sunt PRO fund:)))


fi si tu pro face


Sunt PRO:)


asa....mai vii de acasa
heaven_2906
Postat pe 20 Iulie 2009 18:12
si la ce te referi cand zici sa descatusez aceasta energie? ...scuza-mi ignoranta:)) da nu am inteles :)
Monica123
Postat pe 20 Iulie 2009 18:19
De la: Monica123, la data 2009-07-20 18:19:16si la ce te referi cand zici sa descatusez aceasta energie? ...scuza-mi ignoranta:)) da nu am inteles :)

sa te eliberezi.......
heaven_2906
Postat pe 20 Iulie 2009 18:21
adica uita-l...adica culca-te cu el si-ti trece?...:))))
Monica123
Postat pe 20 Iulie 2009 18:22
De la: Monica123, la data 2009-07-20 18:22:46adica uita-l...adica culca-te cu el si-ti trece?...:))))



si asta e o idee
heaven_2906
Postat pe 20 Iulie 2009 18:23
si crezi ca merita sa fie el primul barbat din viata mea? (adica sunt virgina)
Monica123
Postat pe 20 Iulie 2009 18:26
De la: Monica123, la data 2009-07-20 18:26:38si crezi ca merita sa fie el primul barbat din viata mea? (adica sunt virgina)


sincer tu stii asta daca merita sau nu.....in primul rand dupa acest act nu stii daca va mai fi cu tine.....si atunci vei avea mustrari de constiinta
sau poate ramane cu tine dar pana cand............
sau astepti si vezi de fapt daca merita el totul sau nu........
o discutie intre voi ,sa lamuriti anumite aspecte care te macina pe tine ar fi cel mai bine....
daca iti incepi viata sexuala o faci ca simti tu,ca vrei asta.....nu pt el...
heaven_2906
Postat pe 20 Iulie 2009 18:33
sincer nu am citit tot ce ai scris dar dupa mine nu ai mai lult de 16 ani si doi parca ai fi virgina si nu cred ca o femeie matura sufera 2 ani dupa o relatie de 2 luni dc intrebi pe cienva in 2 luni nici macar nu ajungi sa il cunosti pe fraier dar no u poate esti mai speciala si ala dc dupa 2 ani a inceput sa se intoarca la tine inseamna ca saracul se plictiseste tare de tot si alta mai buna nu are si dc nu esti suficient de puternica in fata lui el o sa se obisnuiasca sa vine la tine si maine sa disara eu zic sa nu iti pierzi timpul am trecut si eu prin deste .... nu e ultimul asa ca cel mai bn ii zici pa ca dc te simte slaba o sa te lucreze pe partea asta si o sa te faca sa ii manaci din mana si nu e bn ....mai bine o sa iei un motto in lista:" pe unde scuipi numai dai cu limba "e un pic dureres dar mai bn asa
askimrebe
Postat pe 20 Iulie 2009 18:38
Vai...deci nah nu judec parerile unora dar...in primul rand aaaam mai mult de 16 ani :) :)) in a2lea rand nu are relevanta ce zici...nu am priceput mai nimic...si poti in 2 luni sa te indragostesti mai tare ca in 4 ani de relatie...si nu sunt numai alea 2 luni...ne stiam inainte sa fim impreuna si dupa ce ne-am despartit ne-am avzut zilnic si petreceam ore in sir impreuna...chiar si zile deci nah...sa-ti raspund si tie...si oricum inainte sa-ti dai cu pararea poti invata sa scrii corect s-au cel putin lizibil :)
Monica123
Postat pe 20 Iulie 2009 18:42
in fine multumesc de sfaturi si pareri bune sau proaste :).....pot sa inchid topicul? :)) canu mai vreau sa vorbesc despre asta:)))
Monica123
Postat pe 20 Iulie 2009 18:46
De la: Monica123, la data 2009-07-20 18:46:54in fine multumesc de sfaturi si pareri bune sau proaste :).....pot sa inchid topicul? :)) canu mai vreau sa vorbesc despre asta:)))


poti dar trebuie sa lasi mesaj la kudika......si sa specifici dc vrei sa il inchizi......
heaven_2906
Postat pe 20 Iulie 2009 18:48
De la: Monica123, la data 2009-07-20 18:26:38si crezi ca merita sa fie el primul barbat din viata mea? (adica sunt virgina)



Eu daca as avea posibilitatea sa ma intorc in timp si sa aleg intre a-mi pierde virginitatea cu tipa de care eram indragostit (cam ca tine asa) dar de care sa nu fiu sigur ca voi putea sa am o relatie si a o pierde cu una cu care stiu ca voi avea o relatie dar nu la fel de exciting as alege prima varianta fara nici o urma de regret.

Gandeste-te la avantaje:
- sa faci sex cu o persoana la care tii foarte mult, chestie care te va face sa te simti in al noualea cer
- sa iti vindeci obsesia
- vei avea o sansa sa ai o relatie cu el

si la dezavantaje:
- el s-ar putea sa plece dupa aia'

Si fa ceva.
CU cat intarzii rezultatul mai mult cu atat sunt sanse mai mari sa se transforme in obsesie.

AndreiD
Postat pe 20 Iulie 2009 19:11
mersi frumos andrei :)....ma gandesc oricum de ceva timp la posibilitatea da a o face pt prima oara cu el....pentru ca stiu ce ar iesi:))))...dar cred ca m-ar refuza...si nu pentru ca nu ar vrea si el f mult...ci pentru ca se gandeste ca as suferi...sunt apr sigura :) dar daca ma voi hotara sa o fac cu el...n-ar rezista tentatiei ca orice barbat...plus ca fizic stiu ca il incit si il atrag enorm :D
Monica123
Postat pe 20 Iulie 2009 19:31
Girls...dar poate vreti sa stiti povestea mea:))...eu am avut o relatie de 2 ani jumate...ne am desp de 4 luni(adica pe 2 mai implinim 4 luni de desp)....au fost 2 anu jumate ff frumosi....cu excursii...etc....stat impreuna....fara inselat....fara minciuni....n am avut niciodata probleme din asta....dar...ptr ca eu in ultiele 6 luni ale relatiei devenisem cam irascibila..plictisita poate.....nervoasa mai mereu...il cma neglijam pe iubitul meu...si el s a indepartat de mine...s a racit...Ca sa nu mai amintesc ca devenisem constransa de probleme de familie..in ultimele 2 luni....sincer ma transf intr-o talentata...si...usor usor ...el s-a racit mai spre de tot....si eu nesuportand chestia asta.(desi sufeream ff mult si puneam intrebari etc etc..el fara s a mi raspunda...)....am decis p 2 ian sa ne desp. Ei bine ne am desp...dupa desp el a inceput cu mersul in cluburi....eu deja aveam o luna de bocete....au mai urmat 2 jumate....si in timpul asta....nu ne am cautat...in februarie in schimb mai spre final ...ne am int la o cabana...la nister prieteni de -ai nostri...unde el se comporta ff rece...distant...cu ura mai mereu....nuj....sincer...ce povesti i-au bagat in cap pariniti dar au fost multe...si numai minciuni,,,,, ne am tot vazut timp de 3 weekenduri consecuritve la cabane...(imparteam aleasi dormitor...si sincer nu am inteles un fenomen.....cand eram toti prietenii ...atat de urat ma privea..cu ura....ma urmarea....in camera cand eram amn2....eu ma apropiam de el incepeam sa -l iau cu frumosul...si usor usor se m ai domolea....incepea sa ma ia in brate etc..)....dupa ....am lasat-o moale ..o luna nu ne am mai vazut.Vreau sa zic ca mereu la cabana il itnrebam cum ii este fara mine si imi zicea ca ii place viata pe care o duce(adica beat...cu sesiunea pierduta....cu cluburi)..atat doar ca fete...nu.. Si dupa o luna...nu am rezistat dorului...si l am sunat...si i am zis sa ne vedem,.....ne am vazut...acum insa...s a mai pototlit cu iesitul in discoteci....prietena cat am fost desp nu a avut....cum nici eu....e mai calm....ne intalnim p ascuns...in masina....mai vb radem....ne iubim.....si sincera sa fiu imi doresc mult de tot sa ne impacam...si sa ne iubim chiar si p ascuns...(p;tr ca ai mei nu sunt deacord ca eu sa ma impac cu el)... dar il iubesc...si sincer am suferit o groaza.....
luyzane
Postat pe 12 Aprilie 2010 16:51
Buna!

Am citit tot ce ai scris si raspunsurile celorlalti...

De asementea,printr`o situatie asemanatoare trec si eu .....

Uite,iti dau id-ul meu
Si sa vorbim pe mess....

Nu vreau sa fac publica situatia mea.....

bya.skump

Te`am pupat.....

Astept sa vorbim
kudika320047
Postat pe 6 Septembrie 2010 14:44

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Raporteaza abuz de limbaj 8 De la: Diavolyta_ 28 August 2009 00:44
un sfat..pls... 14 De la: DiavolytaTa 13 Martie 2009 12:32
oareil iubesc prea mult?cum sa fac sa scap de sentimente? 7 De la: ankpoly 15 Iulie 2009 13:01
nu stiu cum sa procedez :( 12 De la: yumalai 19 Mai 2009 16:21
dau o tura prin oras dupa domnisoare 7 De la: kudika_23843 15 Ianuarie 2013 11:49