Setari Cookie-uri

Prietena tradatoare...big,big,big,bitch,bitch,bitch...

Din proprie experientza,pot afirma k women are real bitches when it comes to their own well... ...eu nu prea cred k poate exista prietenie sincera...si sa va si spun de ce:...in timpul liceului aveam o colega care tot timpul was kissin' everybody's butt...acum un an ii facuse lipeala cu un rap singer,colegei mele de bank...si zikea k initzial baiatul vrusese sa se combine cu ea dar ea era deja cu cineva si ii facuse cunostintza colegei mele cu el...enfin,relatzia durase cam 2 saptamani si dupa un an in care "domnisoara Cupidon"zikea k ii pare rau si k cei doi se potriveau de minune,ii marturiseste colegei mele k de fapt la o zi de cand era ea ,cu rapper-ul, ii facuse avansuri...what a BIATCH!!! don't you think? putea linistita sa o anuntze in momentul ala dar nu o facuse... voi cum comentatzi?...
mandy_jakob
Postat pe 23 Iulie 2009 16:53
Pffff, conflicte adolescentine, stai sa vezi cand vei da de asemenea oameni cand ai probleme serioase, sa vezi cum este ! Sfatul meu : trebuie sa ramanem indiferenti la rautatea altora, eu nu raspund nimanui cu aceeasi moneda, pur si simplu demonstrez ca sunt buna !
Si pe mine m-au dezamagit prietene pe care le credeam adevarate, insa...au avut grija sa ma contrazica, fara sa fac ceva prin care sa se supere pe mine !
Oricum, trebuie sa ne bucuram unii de altii si sa lasam rautatile !

Postat pe 23 Iulie 2009 17:04
aia e romana?

on topic: ce cauti te cauta.... cu alte cuvinte alege-ti mai cu grija prietenii si ai grija si ce ai si tu de oferit (prietenia intre fete e foarte frumoasa si trainica daca amandoua sunt cu capu' pe umeri)
kitty_krieger
Postat pe 23 Iulie 2009 17:11
De la: pisicuta_razboinica, la data 2009-07-23 17:11:17aia e romana?

on topic: ce cauti te cauta.... cu alte cuvinte alege-ti mai cu grija prietenii si ai grija si ce ai si tu de oferit (prietenia intre fete e foarte frumoasa si trainica daca amandoua sunt cu capu' pe umeri)


Da,e romana,dragutza...doer k e un stil mai personalizat pentru persoane originale care stiu cum sa il descifreze... si nu era niki p departe prietena mea eu nu ma grabesc sa declar o relatie k fiind una de prietenie ci astept si intotdeauna, imi tin garda sus de aceea nu m-am "ars" cu niki o astfel de parvenita pana acum...si nu e nevoie de cap pentru a-ti construi o prietenie ci de timp si spirit de observatie,in sensul k nu trebuie sa oferi tot ci treptat...
mandy_jakob
Postat pe 23 Iulie 2009 20:05
De la: Lilith123, la data 2009-07-23 17:04:31Pffff, conflicte adolescentine, stai sa vezi cand vei da de asemenea oameni cand ai probleme serioase, sa vezi cum este ! Sfatul meu : trebuie sa ramanem indiferenti la rautatea altora, eu nu raspund nimanui cu aceeasi moneda, pur si simplu demonstrez ca sunt buna !
Si pe mine m-au dezamagit prietene pe care le credeam adevarate, insa...au avut grija sa ma contrazica, fara sa fac ceva prin care sa se supere pe mine !
Oricum, trebuie sa ne bucuram unii de altii si sa lasam rautatile !


Da,ma repet o prietenie se construieste in timp,dar de multe ori si o astfel de prietenie se poate rupe si de cele mai multe ori din cauza unui tip... si sunt de acord cu tine ca nu trebuie sa platim cu aceeasi moneda,ba mai mult inainte de a actiona eu am obiceiul de a ma pune in locul celorlalti,dar dak vreau sa fac ceva si cred ca persoana respectiva merita nu ma gandesc a doua oara...
P.S.asta cu rautatile e valabila pentru ea...sa lase ea rautatile si fetele care reprezinta genul
mandy_jakob
Postat pe 23 Iulie 2009 20:16
De la: mandy_jakob, la data 2009-07-23 20:05:57
De la: pisicuta_razboinica, la data 2009-07-23 17:11:17aia e romana?

on topic: ce cauti te cauta.... cu alte cuvinte alege-ti mai cu grija prietenii si ai grija si ce ai si tu de oferit (prietenia intre fete e foarte frumoasa si trainica daca amandoua sunt cu capu' pe umeri)


Da,e romana,dragutza...doer k e un stil mai personalizat pentru persoane originale care stiu cum sa il descifreze... si nu era niki p departe prietena mea eu nu ma grabesc sa declar o relatie k fiind una de prietenie ci astept si intotdeauna, imi tin garda sus de aceea nu m-am "ars" cu niki o astfel de parvenita pana acum...si nu e nevoie de cap pentru a-ti construi o prietenie ci de timp si spirit de observatie,in sensul k nu trebuie sa oferi tot ci treptat...


bine, cum zici tu
sper ca nu scrii asa si in teza

si daca nu-i prietena ta, ce te stresezi in halu' asta?
kitty_krieger
Postat pe 23 Iulie 2009 22:03
de fapt a vrut sa arate lumii ca ea stie o limba straina!
geo_x
Postat pe 24 Iulie 2009 13:56
De la: geo_x, la data 2009-07-24 13:56:54de fapt a vrut sa arate lumii ca ea stie o limba straina!


Stiu mai multe limbi straine...apropo e vreo regula care spune ca trebuie sa scriem doar in romana aici p site???... dak nu va dati seama consultati dictionarul...nu urzica ...va spun din proprie experienta... nu era prietene mea dar imi pasa pentru ca stiu cat de mult a suferit cealalta si ma pun in locul ei si ma gandesc la cum m-as fi simtit eu...
mandy_jakob
Postat pe 24 Iulie 2009 19:59
da. e un forum romanesc.
daca vrei sa-ti folosesti limbile, exista topice espesiale!!
geo_x
Postat pe 24 Iulie 2009 20:17
De la: geo_x, la data 2009-07-24 20:17:52da. e un forum romanesc.
daca vrei sa-ti folosesti limbile, exista topice espesiale!!


Limba am doar una ...limbi straine, stiu sa folosesc mai multe... simpaticule!!
mandy_jakob
Postat pe 24 Iulie 2009 20:28
termina, ca aici ne certam!!
nu mai poate omu' sa zica ceva in contradictoriu' ca hop cu pupaturi!
geo_x
Postat pe 24 Iulie 2009 20:29
De la: geo_x, la data 2009-07-24 20:29:50termina, ca aici ne certam!!
nu mai poate omu' sa zica ceva in contradictoriu' ca hop cu pupaturi!


Nu e niki o pupatura eventual muscatura letala din partea mea ...anyway nu eu am avatar cu nishte buze intr-o postura care mie imi seamana cu o pupatura...ai dreptate ...is not worth...
mandy_jakob
Postat pe 25 Iulie 2009 17:25

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
dar de barbatii in zodia pesti ce ziceti fetelor??? 6 De la: angelo_micnegrusiurat 26 Mai 2011 17:54
buna dimineata 84 De la: Cristina___ 21 Iulie 2009 07:37
o mica curiozitare dar in acelasi timp si o dilema 12 De la: albinutzza 25 Iunie 2010 16:37
merita barbatii increderea noastra? 39 De la: ella_totdy 24 Iulie 2009 18:10
barbati si sentimentele lor!!! 15 De la: r_girl 20 Mai 2009 13:18