Setari Cookie-uri

Credeti ca merita sa mai sufar?

De la: AlexMag, la data 2009-08-15 19:44:07A fost una dintre cele mai dure experiente traite pana acum. Nu credeam ca se poate transforma intr`o astfel de persoana. Dar sper sa am puterea sa trec peste ca am destule de invatat si sa nu mai repet greselile pe viitor. Acum toti imi rad in fata si ma mustreazaca mi`au spus cu ceva timp in urma cam ce urmareste ea si cel fel de persoana vad ei ca este. Nu le`am dat crezare atunci. Dar acum...


alex, gura lumi nu o astupa nici pamantul...lasa i pe ei cu vorbele si vezi ti tu de viata ta ..........mai grav era sa fi fost si un copil la mijloc atunci sa fi vazut suferinta ........ex: fostul sot m a inselat in seara in care ii nasteam fiul,chiar in fata spitalului cu o prostituata si tot in aceeasi seara mi a si zis.....eh inchipuieti ce amalgam de senzatii am trait in seara aia ,apoi dupa un an pur si simplu a plecat de acasa ..........bineinteles cu o alta femeie .........eu am suferit enorm ce pot sa zic mai ales prin cate m a facut sa trec dar sti cine a suferit si inca sufera? copilul.......cu toate ca era micut acum nu poate sa inteleaga de ce are 2 tatici,unul cu care vb doar la telefon si altul(actualul sot)care sta zi de zi cu el si il sustine moral si financiar......problema e ca nu as sti cum sa i explic niciodata ce s a intamplat cu adevarat,de teama sa nu i poarte ura tatalui sau biologic ...........asa ca vazand atatea exemple eu zic sa te mai linistesti sufleteste si sa te gandesti asa :Bine ca nu a fost mai rau..............
danyela_angela
Postat pe 15 August 2009 21:37
salut.. degeaba ti-as spune eu ca sa nu mai suferi si uitate mai departe.. tot ca tine vei face ... doar ca vei simti un sprijin din partea unor prieteni ca sa spun asa pe care nici nu ii cunosti.. tot ce am citit de la inceput pana la ultimul post.. parca am citit povestea pe care am traito si eu numai ca la mine a fost cu 1 an mai mult .. si pe care intrun final a trebuit sa scriu in psihicul meu.. the end.. cu litere mari de tipar.. adevarul ca 1 luna nu am iesit din casa... urlete trambitze degeaba .. ajutorul meu au fost prietenii.. acei prieteni virtuali ... care mai de care cu sfaturi.. utile sau mai putin utile cum consideram eu... important a fost ca timpul a trecut si incet incet sa asternut obisnuintza .. si nu uitarea... chiar mai devreme am scris o mica parte din povestea mea pe alt subiect aici pe site... uitarea sa asternut prea putin pot spune si a trecut un an si cateva luni de atunci.. actual sunt cu altcineva care imi va darui o fetitza peste cateva saptamani.. totushi te vei obisnui cu ideea de a nu o mai avea.. nu o vei putea uita .. va trece timpul ..vei cunoaste pe cineva care te va face sa zambesti printrun singur cuvant.. probabil voi mai citi vreun post de al tau peste cateva saptamani in care vei spune ca esti fericit si te simti bine alaturi de alta persoana.... incearca sa asculti alte melodii.. nu din acele parca iti vine sa iti iei zilele cand le auzi .. spun asta ptr ca stiu ca asta faci ... si eu am trecut prin asta .. si multi altii/altele.. nu esti primul si nici ultimul ce trece prin asta.. eu mam mutat in alt apartament numai ca sa nu ii mai simt mirosul pe perna ce dormea ea... am schimbat masina.. un timp am evitat si locurile prin care ma plimbam cu ea ... acum stau altfel lucrurile.. din fericire ptr mine... iar din fericire ptr tine iti vei gasi pe altcineva mai devreme sau mai tarziu putin... salut si numai bine ... cei al tau e pus de-o-parte
barabass
Postat pe 15 August 2009 22:18
DATI UN SFAT VA ROG .MAM INDRAGOSTIT DE UN BAIT ENORM.SUNT CU EL DE O LUNA DE ZILE .ACUM 2 SAPTAMANI MIA ZIS CA EL MAI ARE PE ALTCINEVA SI CA LOCUIESC IMPREUNA .CE SA FAC EL ESTE PLECAT CU EA INTRO VACANTA..IL IUBESC....FLORI
kudika053710
Postat pe 15 August 2009 22:29
De la: kudika053710, la data 2009-08-15 22:29:12DATI UN SFAT VA ROG .MAM INDRAGOSTIT DE UN BAIT ENORM.SUNT CU EL DE O LUNA DE ZILE .ACUM 2 SAPTAMANI MIA ZIS CA EL MAI ARE PE ALTCINEVA SI CA LOCUIESC IMPREUNA .CE SA FAC EL ESTE PLECAT CU EA INTRO VACANTA..IL IUBESC....FLORI

da-ti un cap in gura si revino-ti ,,,,,,ce mama dracului nu mai sunt si altii????
sarutama
Postat pe 15 August 2009 22:31
De la: kudika053710, la data 2009-08-15 22:29:12DATI UN SFAT VA ROG .MAM INDRAGOSTIT DE UN BAIT ENORM.SUNT CU EL DE O LUNA DE ZILE .ACUM 2 SAPTAMANI MIA ZIS CA EL MAI ARE PE ALTCINEVA SI CA LOCUIESC IMPREUNA .CE SA FAC EL ESTE PLECAT CU EA INTRO VACANTA..IL IUBESC....FLORI


adica obez,nu?
mitura
Postat pe 15 August 2009 22:33
De la: kudika053710, la data 2009-08-15 22:29:12DATI UN SFAT VA ROG .MAM INDRAGOSTIT DE UN BAIT ENORM.SUNT CU EL DE O LUNA DE ZILE .ACUM 2 SAPTAMANI MIA ZIS CA EL MAI ARE PE ALTCINEVA SI CA LOCUIESC IMPREUNA .CE SA FAC EL ESTE PLECAT CU EA INTRO VACANTA..IL IUBESC....FLORI[/quote


asteapta-l sa vina din vacanta
aylla
Postat pe 15 August 2009 22:47
fara gluma mai flori... cauta sa te indragostesti de altcineva
barabass
Postat pe 15 August 2009 22:50
BUNA ALEX.CUM SA FAC SAL UIT PENTRU CA ESTE VECINUL MEU .CREDEMA CAND IL VAD IMI TRMURA PICIARELE CHIAR NUSTIU CE SA FAC
kudika053710
Postat pe 15 August 2009 22:53
daca el tia spus acum 2 saptamani ca mai are pe altcineva.. tu acum pui piciorul in prag cand vine si iti iei inima in dinti sii spui.. ba nauzi da io te iubesc tu esti orb .. vezi cum reactioneaza daca este uimit merita si zii so uite pe cea cu care este... daca reactioneaza sictirit atunci uital tu pe el.. caci nu vei fi decat o **alt trofeu** in palmaresul lui.. :) .. nush cum cei ca tine pot accepta cestia asta.. probabil ca incita sa stii ca esti in copetitie cu cineva.. nush... mereu mam intrbat ce o fi in capul unei femei ... nu am gasit raspunsul inca.. nu condamn pe nimeni cu scuzele de rigoare
barabass
Postat pe 15 August 2009 22:58
De la: kudika053710, la data 2009-08-15 22:53:32BUNA ALEX.CUM SA FAC SAL UIT PENTRU CA ESTE VECINUL MEU .CREDEMA CAND IL VAD IMI TRMURA PICIARELE CHIAR NUSTIU CE SA FAC


In spirit de gluma taie`le si nu mai are ce sa`ti tremure.
Sincer chiar nu stiu, pot spune ca si fost imi este vecina doar ca ne despart aprox 500 de m, am invatat de la niste prieteni virtuali ca ignoranta e o arma buna. Acum depinde de fiecare in parte cum o folosim.
AlexMag
Postat pe 15 August 2009 23:02
MARSI .PRIMUL BAIAT LA CARE PRIMESC SFATURI.ASA AM SA FAC CAND O SA SE INTOARCA .SI O SATI ZIC CUM A REACTIONAT..MERSI..
kudika053710
Postat pe 15 August 2009 23:05
In fine sa revin la teme "topicului"...
In seara asta am fost sa o iau pe mama mea de la munca din costinesti. Nu stiu daca am precizat ca fosta lucreaza si ea tot in costinesti in fata magazinului unde lucreaza mama mea.
Bineanteles ca fosta era cu actualu`, si cel din urma vine la mine ma ia deoparte si`mi zice: "Auzi, las`o pe M. in pace si n`o mai jigni", raspunsu` a fost "E cumva a amenintare ca asta cam suna." la care el imi raspunde "nu ca eu nu stiu sa amenint"...i`am zis sa`i dea cu praf de mers si sa aibe grija pe unde calca sa nu se impiedice. Am ajuns acasa si i`am trimis mesaj ca si`a trimis latraul sa miaune la mine si ca de jignit o voi jigni ca asta merita. Raspunsu` primit a fost simplu "Mars"....replica a fost ca mars se zice doar la niste jigodii ca ei si asa ca ciocu` mic si joc de glezne zdrentelor....
Poate ca nu`i bine ca o jignesc, dar pentru ca mi`a jignit mie sentimentele o voi face in continuare, mai stiu ca un proverb zice ca razbunarea e arma prostului, dar uneori e bine sa o faci pe prostu`. Sincer va zic ca ma simt extraordinar de bine cand ii zic chestiile asta...iar de el nu`mi este si nu`mi va fi niciodata frica...
AlexMag
Postat pe 16 August 2009 04:23
Aaa...si uneori e chiar amuzant sa enervezi oamenii si sa`i vezi ca mor de oftica ca nu pot face nimik si la orice le intorci vorba..
Cum am zis stiu ca poate nu`i bine dar ea m`a adus in situatia asta si asta`i o descarcare nervoasa de`a mea, si din pacate pentru ea vor mai urma multe altele. Si`a sapat singura groapa iar eu o voi ajuta sa cada in ea...
AlexMag
Postat pe 16 August 2009 04:26
Mda, no comment! Topicul tau si-a pierdut interesul pentru mine...
Te poti umfla in pene ce grozav esti cand jignesti o femeie... DOAR PENTRU CA TE-A PARASIT!!!
rashela
Postat pe 16 August 2009 05:08
De la: rashela, la data 2009-08-16 05:08:02Mda, no comment! Topicul tau si-a pierdut interesul pentru mine...
Te poti umfla in pene ce grozav esti cand jignesti o femeie... DOAR PENTRU CA TE-A PARASIT!!!


N`am zis ca ma umflu in pene si ca`s grozav cand jugnesc o femeie...
Am RECUNOSCUT ca nu este bine ceea ce am facut...dar daca ea a trecut intr`o zi peste 4 ani petrecuti impreuna si se arunca in bratele (sa nu zic in alta parte) altuia...lucru` care m`a durut enorm de tare, asa si eu trebuie sa trec intr`un fel peste asta...cu siguranta se vor stopa injuriile la adresa ei/lor dar va mai trece un timp, poate scurt, pana atunci. Iar daca eram parasit din motive bine intemeiate, nu unele puerile, chiar intelegeam ca a fost greseala mea si stiam ca mi`am facut`o cu manuta mea.
Nu`mi sta in fire sa jignesc persoane, mai ales femei, dar ea ma adus in stadiul de fata, pot spune ca sunt consecintele faptelor ei...incarcatura mea nervoasa se rasfrange asupra ei desi nu intr`un mod tocmai placut sau ortodox...cel putin asta`i punctul meu de vedere...
AlexMag
Postat pe 16 August 2009 05:33
Hai, sa o luam de la inceput, ok?
Ai deschis un topic in care iti plangeai suferinta.. pentru ca IUBEAi. Ai vorbit despre o femeie pe care o adorai, cu care ai fi vrut sa-ti petreci restul zilelor, sa fie mama copiilor tai ...si asa mai departe. Ai cautat aici intelegere, compasiune.. sfaturi .. punand o simpla intrebare: sa mai sufar?
La nici doua zile... iubirea ta se transforma in ura. Aici nu e vorba de nervozitate (cum spui tu).. Da cu pumnul in perete daca esti nervos!!! Nici macar de suferinta din iubire nu mai e vorba.. de vreme ce afirmi intr-un post ulterior ca URASTI. Prin urmare... facand un joc de termeni. ea trece peste 4 ani intr-o zi, tu treci peste 4 ani ... in doua zile.
Cu siguranta ca acesti 4 ani nu au fost doar lapte si miere, cum ai spus si tu mai sus.... recunoscandu-ti gelozia si posesivitatea. Faptul ca nu accepti ca dragoste cu sila nu se poate, faptul ca nu accepti ca femeia asta.. nu te mai vrea in viata ei..... nu te face deloc o persoana mai buna si, nicidecum.. nu-mi trezseste mie. compasiunea si intelegerea pe care o cereai cand ai gandit topicul.
Nu stiu ce varsta ai, banuiesc ca nu ai avut destule experiente ca sa intelegi ca te poti desparti cu demnitate de cineva. Nu cu zambetul pe buze, doar cu demnitate.
Din 4 ani ai vostri va ramane doar o scarba imensa dupa comportamentul tau. Nici mcar tu, cel care o adorai... nu vei pastra amintiri frumoase. De ea.. nici nu mai vorbesc. Vei deveni cosmarul ei.

Din toate sfaturile primite aici... nici macar unul nu-ti sugera sa treci la injurii. Tu ai ales calea ta. Proasta alegere! Din fericire (!!!) e plina lumea de "mimoze" care te vor aplauda...
rashela
Postat pe 16 August 2009 05:52
Hai sa iti zic ceva, uita-te si tu la tine cat de mult te-a transformat femeia asta. Sunt convinsa ca merita, chiar mult, dar faptul ca tu ii aduci asemena injurii o satisface. Mult. Pentru ca ea asta se astepta de la tine. A facut ce a vrut din tine si tu chiar nu poti sa renunti la jocul ei? Las-o in viata ei, fa-ti alta, ia-o de la zero. Iar in ceea ce o priveste, se va intoarce roata. Nu te gandi ca va fi fericita la nesfarsit. Persoane ca ea intotdeauna sunt predispuse la ghinioane. Treci peste astea "FEMEI" ca ea nu merita nimic pe lumea asta si crede-ma pe cuvant ca in momentul de fata, nu are parte de absolut nimic bun. Este doar o iluzie pentru ea. Dar un lucru iti zic, nu face din ea centrul universului tau, pentru ca ii dai mai mare incredere ei ca femeie si nu are asa ceva. Nu se poate numi femeie.
andryme4u
Postat pe 16 August 2009 06:19
De la: andryme4u, la data 2009-08-16 06:19:19Hai sa iti zic ceva, uita-te si tu la tine cat de mult te-a transformat femeia asta. Sunt convinsa ca merita, chiar mult, dar faptul ca tu ii aduci asemena injurii o satisface. Mult. Pentru ca ea asta se astepta de la tine. A facut ce a vrut din tine si tu chiar nu poti sa renunti la jocul ei? Las-o in viata ei, fa-ti alta, ia-o de la zero. Iar in ceea ce o priveste, se va intoarce roata. Nu te gandi ca va fi fericita la nesfarsit. Persoane ca ea intotdeauna sunt predispuse la ghinioane. Treci peste astea "FEMEI" ca ea nu merita nimic pe lumea asta si crede-ma pe cuvant ca in momentul de fata, nu are parte de absolut nimic bun. Este doar o iluzie pentru ea. Dar un lucru iti zic, nu face din ea centrul universului tau, pentru ca ii dai mai mare incredere ei ca femeie si nu are asa ceva. Nu se poate numi femeie.


Poate ma lamuresti si pe mine CE A FACUT fata asta ca eu nu pricep de unde atata venin impotriva unei femei si pace?! So...?
rashela
Postat pe 16 August 2009 07:40

Din cate am citit s-a despartit de un barbat pe care nu il iubeste (ca oricare dintre noi) si isi incerarca norocul cu un altul (ca oricare dintre noi)...
Unde cititi, voi fratilor, ca e o femeie care "nu merita nimic"????
rashela
Postat pe 16 August 2009 07:42
Corect.Dar nici chiar pe toti, ca nu face fata.Poate doar daca isi mai schimba pozitia.
kudika023770
Postat pe 16 August 2009 08:38
De la: rashela, la data 2009-08-16 07:42:34
Din cate am citit s-a despartit de un barbat pe care nu il iubeste (ca oricare dintre noi) si isi incerarca norocul cu un altul (ca oricare dintre noi)...
Unde cititi, voi fratilor, ca e o femeie care "nu merita nimic"????


Am trecut peste foarte multe chestii pentru ea si am facut multe compromisuri doar sa`i fie ei bine, chiar daca nu agream acea idee si nu ma facea sa ma simt bine, dar stiind ca ii este ei bine ma linisteam.Cateva le`am scris aici.
In fine...asta este parerea ta, oricine are dreptul la una, pro sau contra, si eu le apreciez pe toate pt ca stiu ca nu vin din rautate...
AlexMag
Postat pe 16 August 2009 11:06
mai fratzilor........nu ai cum sa fi ci bun-simt cand cineva isi bate joc d tine sincer....eu i-as crapa capul.....dc nu a avut curajul sa spuna k are pe altcineva serios?dak tot vb d bun-simt!!!o despartire e grea intotdeauna si in momentele d furie nu ai cum sa lasi loc d buna-ziua....mai ales dupa 4 ani....sa mai vb si in nas....pe bune deci e ......stiu k indiferenta face minuni dar nu ai cum in cazul lui!!!scz dak am deranjat pe cineva dar e parerea mea!pwp!
icekiss
Postat pe 16 August 2009 11:28
Alex,invata sa pierzi,sa dai drumul,sa-ti vezi de treaba ta.
Si da,cam asta denota ce ai zis , o anume mandrie ca-i poti arata tu ei (prin jigniri-cea mai proasta metoda)ce fel de femeie este.Si pana la urma ce fel?! Adevarul e relativ,sa stii,si cum bine s-a mai zis pe-aici,daca am fi ascultat varianta ei,probabil EI i-am fi luat partea!
Hai sa ne maturizam un pic,sa nu omoram ce a fost frumos(ca a fost mult,sau putin)doar pentru ca ea a ales un alt drum.
Uite,vezi cum situatia asta scoate lucruri negre si din tine,te determina sa faci sau sa spui lucruri pe care nu ai fi crezut sau nu ai fi vrut sa le spui.Din nou,situatia asta iti demonstreaza tie ca si tu poti fi de nerecunoscut,in sensul rau.Probabil si ea e mirata de felul cum ripostezi,dar nu ii alimenta dispretul.
Mai bine sa fii regretat de ea,decat sa fii urat,dispretuit,sa ajungi un cosmar pentru ea.
Daca ai fost un partener bun in relatie,ai respectat-o si ai iubit-o asta pentru ca ASA E CARACTERUL TAU ,atunci fii asa pana la capat,cu toata lumea,indiferent cum degenereaza situatia.Asta ar insemna acum sa te porti cu diplomatie,sa-ti vezi de treaba,sa-i respecti alegerea.
Didona
Postat pe 16 August 2009 11:33
De la: icekiss, la data 2009-08-16 11:28:21mai fratzilor........nu ai cum sa fi ci bun-simt cand cineva isi bate joc d tine sincer....eu i-as crapa capul.....dc nu a avut curajul sa spuna k are pe altcineva serios?dak tot vb d bun-simt!!!o despartire e grea intotdeauna si in momentele d furie nu ai cum sa lasi loc d buna-ziua....mai ales dupa 4 ani....sa mai vb si in nas....pe bune deci e ......stiu k indiferenta face minuni dar nu ai cum in cazul lui!!!scz dak am deranjat pe cineva dar e parerea mea!pwp!



Nu vreau sa te contrazic pentru ca intr-un fel da,ai dreptate.Dar pe ea n-ar schimba-o deloc,si-ar consuma degeaba energia.Poate pe moment s-ar simti satisfacut,dar e ca o anestezie.Dupa ce va trece efectul,isi va da seama ca s-a agitat pentru o cauza pierduta,ca asta nu il face in prezent fericit.
Didona
Postat pe 16 August 2009 11:40
Te inteleg destul de bine prin ce treci Alex. Si eu am avut o relatie de 3 ani si jumatate cu bune si cu rele ,cu planuri mari, ani in care am dat tot ce am avut de oferit,era frumos ,eram fericita...eram. cat ma doare totusi ca vb la trecut. a trecut o luna de cand ne-am despartit,motivul fiind doar simplul fapt ca brusc ne certam, nu ne mai intelegeam...dc? pt ca aparuse o "ea" iar baiatu de acum voia altceva. am incercat sa imi revin in toata perioada asta si f putin mai imi trecuse...ca acum cateva zile sa aflu...ce-i drept fara sa vreau..ca baiatul pe care l-am iubit mai mult decat pe mine si individa( ca nu stiu cum sa o numesc) s-au si mutat impreuna. am simtit ca o iau razna,am avut un soc si am inceput sa tremur involuntar...asta se intampla acum cateva zile. incerc din rasputeri sa nu ma mai gandesc pt ca sunt constienta ca singura care sufera in momentul de fata sunt doar eu. din pacate mi-am pierdut increderea in mine si ma gandesc intruna ..in timp ce ei sunt fericiti, lacrimile mele nu se mai opresc...oare chiar asta merit? cu siguranta nu....trebuie sa imi revin. iar tu alexincearca sa rupi orice legatura cu ea pt ca mai rau iti faci:(
kudika_aly
Postat pe 16 August 2009 12:17
De la: AlexMag, la data 2009-08-09 06:28:46 nu pot sa spun ca am iubit`o cel mai potrivit ar fi sa zic ca am venerat`o, a fost totul pentru mine si inca este. Tot ceea ce am scris, am scris cu ochii in lacrimi gandindu`ma la ceea ce a fost. Poate veti vorbi de orgoliul meu, nu mai am asa ceva iar daca am este undeva sub mediocru. Ultima oara cand ne`am certat dintr`un motiv relativ banal i`am cazut efectiv in genunchi si i`am cerut iertare si deabea deabea a acceptat.
Desi o iubesc atat de mult merit toate astea? Astept un sfat, o ceva care sa ma faca sa incep sa trec peste, desi va fi o munca titanica pt ca o iubesc si aproape totul ma conduce cu gandul la ea.
Va multumesc anticipat!


Alex, Alex... unde e iubirea despre care scriai cu doua zile in urma atat de frumos? Se pare ca a fost coplesita de orgoliu... deloc mediocru (cum afirmi mai sus). Ti-am recitit prima postare pentru a putea intelege unde s-a rupt filmul... Nicaieri nu spui ca fata asta te-ar fi inselat vrreodata, ba mai mult, afirmi ca in ultmul an.. din motive numai de voi doi stiute... viata sexuala nu a existat. Sau nu suficient. Acum incerci sa prezinti o femeie care a avut probleme de natura asta ca fiind o c.. va. Off!!!
Trecem si peste asta!
Stiu ca iubirea e egoista, dar ceea ce faci tu. nu e iubire. Nu te prefer nici in genunchi, dar nici cu ochii injectati de furie in fata unei femei doar pentru ca a ales o alta cale. Te prefer rational, demn, trist (e firesc)... si cu ochii atintiti spre viitor.


rashela
Postat pe 16 August 2009 12:37
De la: icekiss, la data 2009-08-16 11:28:21mai fratzilor........nu ai cum sa fi ci bun-simt cand cineva isi bate joc d tine sincer....eu i-as crapa capul.....dc nu a avut curajul sa spuna k are pe altcineva serios?dak tot vb d bun-simt!!!o despartire e grea intotdeauna si in momentele d furie nu ai cum sa lasi loc d buna-ziua....mai ales dupa 4 ani....sa mai vb si in nas....pe bune deci e ......stiu k indiferenta face minuni dar nu ai cum in cazul lui!!!scz dak am deranjat pe cineva dar e parerea mea!pwp!


Nu voi comenta ceea ce ai face tu... E jenant!
Te intreb doar... ce metoda folosesti sa legi un barbat cu de-a sila de tine? Si te mai intreb UNDE in postarile lui Alex.. scrie ca a fost inselat???

Ce face o femeie cand se desparte de un barbat. e doar problema ei. Cu cine se culca, cu cati se culca, unde si cum umbla.. e doar problema ei. Lucrurile sunt valabile si pentru un barbat.... desigur.
Da, eu vorbesc de bun simt... acel minim bun simt pe care ar trebui sa-l avem cu totii cand vorbim despre o situatie care ne depaseste in totalitate si despre care stim doar o farama.
rashela
Postat pe 16 August 2009 12:43
ok rashela m`ai convins sa`ti spun si care a fost motivul pentru care nu am mai facut dragoste timp de un an...
Tatal ei lucra ca sofer pe microbuz, si avea un taxator care urma sa plece si s`a gandit sa o ia pe ea in locu` aluia. Cateva zile au mers amandoi si taxatorul si ea ca sa invete preturile si toate cele...se pare ca in timpu` asta lui i s`a "pus pata" pe ea...ea`mi povestea ce facea pe zi la "munca" si discutiile cu ala (si sunt sigur acum ca nu`mi zicea totul) si i`am zis sa o termine cat mai repede cu individu`.
Intr`o seara, pe la 12 noapte, primesc un telefon de la niste amici cu care nu prea am mari tangente care`mi spun ca ala i`a rugat sa`l duca sa ia pe cineva de acasa, si ca acea persoana a fost chiar ea, si ca i`au dus undeva langa un hotel...m`am urcat in masina si m`am dus sa o caut, n`am gasit`o si am asteptat`o in fata casei in jur de 2 ore. Cand a venit si m`a vazut a izbucnit in plans si mi`a zis ca a fost violata...i`am zis sa mergem la politie sa depuna plangere...a zis ca nu vrea sa afle taiksu` si ca mai bine ramane asa...de la asta a pornit perioada nefasta...iar eu am inchis ochii si am mers mai departe impreuna crezand ca poate are in primu` rand nevoie de ajutor...
Deci concluzia ta de aici care ar fi?
AlexMag
Postat pe 16 August 2009 13:08
E PAREREA MEA!SI CN A ZIS D TINUTUL CU SILA?E PRB EI C FACE DUPA C SE DESPARTE,DAR CAT AU FOST IMPREUNA C A FACUT?
icekiss
Postat pe 16 August 2009 13:41
VIOL PE NAIBA?IN PRIMUL RAND S-AR FI DUS GLONT LA PRIMA SECTIE!MAI BN K S-A TERMINAT ALEX PT K MIE UNA MI SE PARE JOSNIC C A FACUT EA!OARE CATE "VIOLURI"DIN ASTEA A SUPORTAT?TE-AI GANDIT?
icekiss
Postat pe 16 August 2009 13:44

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
sex oral 1 De la: ghita1989 8 Octombrie 2011 17:06
Cum si cand trece? 21 De la: roz5blue6lila7 23 Decembrie 2010 20:14
e cva gresit in asta??? 35 De la: pisy_dulshe16 24 Noiembrie 2009 21:51
Cum supravietuiesti in dupa moartea persoanei iubite? 44 De la: michon_11_71 25 Octombrie 2013 14:35
In cat timp se uita o iubire? 41 De la: porumbitza25 30 Septembrie 2009 14:47