Setari Cookie-uri

sa plec sau nu?

Sunt casatorita de 9 ani si avem un copil de 7 ani cls 1-a. In feb am aflat ca sotul meu are o legatura cu cineva si din ce am reusit sa aflu at dura de ceva vreme. Am discutat cu el,in final a recunoscut(fusese vazut de prea multe pers),mi-a spus ca intelege ca a gresit dar si-a dat seama in final ca nu vrea sa ne piarda. pe ea a cunoscut-o pe net,e mai mica decat el cu 10 ani,a mintit-o la inceput,apoi cand a vazut ca relatia devine prea serioasa i-a spus de noi. Dar au continuat relatia. Am hotarit totusi at in feb sa mai dam o sansa relatiei noastre. Si o per a fost bine,reusisem sa am sperante iar.Dar in aug i-am prins impreuna.Nu stiu de ce nu am plecat de atunci.Il inscrisesem pe copil la scoala si ne pregateam de inceperea ei.Nu stiam cum e mai bine sa fac pt el.Sotul imi tot spunea ca se terminase totul intre ei si doar s-au intalnit ca amici.Am vb si cu ea.Spunea acelasi lucru si chiar ca nu mai vrea sa stie de el,ca s-a hot sa-si refaca viata.Si am ramas.Dar nu mai era ca inainte.Eu nu mai puteam sa am incredere,iar el ma acuza de lucrul asta.Am gasit apoi multe poze cu ei,mi-am dat seama ca unele lucruri din casa erau cadouri de la ea,unele confectionate de easi puse pe pereti.Am descoperit ca mai vb cu o alta fta din alta loc.de multa vreme pe net.Mult mai tanara.Cu ea s-a vazut doar de 2ori,s-a dus el la ea.Mi-a spus ca nu am de ce sa consider ca ma inseala cu ea pt ca nu s-a intamplat nimic intre ei pana at,iar cu cealalta nu mai e nimic,ea are deja pe altcineva.Eram oricum in stare de soc.Nu mai credeam nimic si nu stiam ce sa fac.Apoi am gasit in tf lui mesaje sterse,dar se vedea nr si datele cand isi trimiteau unul altuia.Si nr dd tf al mamei fetei.Stiam ca parintii ei nu stiau ca el este insurat si cu copil.Si am sunat-o.Si am vb acum2zile cu ea.Relatia era de5 ani era f serioasa.Parintii ei se hot chiar sa vb de sarbatori ce ganduri serioase are cu fata lor.doar numele si locul de munca erau adev din tot ce le spusese despre el.Am mai aflat ca venea des la poarta lor si nu pleca ore pana nu iesea ea.Ca ultima dat s-au vz pe14 dec cand mie imi spunea ca e la munca.Acum chiar nu stiu ce e mai bine sa fc.Stm intr-un ap luat de 3 ani cu credit. eu mi-am inceput o mica afacere dar deocamdata nu castig nimic.Am inca datorii de restitui. Copilul e la scoala.Parintii mei stau intr-o loc mai mica la 15 km de orasul nostru.Nu am masina si nici ei.Nu au nici bani sa ma ajute sa stau cu chirie pana imi revin.Daca plec la ei tb sa transfer copilul la scoala acolo.Cred ca pierdem si ap. Eu nu am cum sa platesc ratele,iar el nu cred ca le va ati nici daca raman eu cu copil colo nici dc plecam.Dar mi-e greu sa stau acum in aceesi casa cu el.Mai ales ca se comporta ca si cum nj a facut nimic grv.Ca in primul rand e vina mea ca a cautat pe altcineva pt ca ma transfofmasem dupa nastere si eram prea nervoasa.Apoi vopilul s-a imbolnavit si m- acuzat pe mine de astaMa tot gandesc la copil.Si in acelasi timp imi dau seama ca inca mi-s dori sa intaleaga raul facut si poate asa mai putem incerca sa fim o familie.M-as dori dar nu stiu dc pot si nu stiu dc e bine.Si mai ales nu stiu ce sa fac acum.Sa plec su nu?
hq
Postat pe 18 Decembrie 2011 08:21
Imi pare rau pt tine. Nu-ti ramane decat sa astepti momentul potrivit. Distanteaza-te de el si incearca sa-ti vezi de copil si de afacere, s-o faci productiva. Cand iti revii cu banii, poti lua o decizie desi...e complicat nu numai din cauza apartamentului ci si din cauza sentimentelor ce le ai pt sotul tau. Nu doresc la nimeni sa fie in pielea ta.
ilumax_76
Postat pe 18 Decembrie 2011 08:31
De la: ilumax_76, la data 2011-12-18 08:31:18Imi pare rau pt tine. Nu-ti ramane decat sa astepti momentul potrivit. Distanteaza-te de el si incearca sa-ti vezi de copil si de afacere, s-o faci productiva. Cand iti revii cu banii, poti lua o decizie desi...e complicat nu numai din cauza apartamentului ci si din cauza sentimentelor ce le ai pt sotul tau. Nu doresc la nimeni sa fie in pielea ta.


ma bucur ca ai reusit sa citesti. eu n-am putut.
buna dimineata ilumax
guru_ion
Postat pe 18 Decembrie 2011 08:45
De la: guru_ion, la data 2011-12-18 08:45:55
De la: ilumax_76, la data 2011-12-18 08:31:18Imi pare rau pt tine. Nu-ti ramane decat sa astepti momentul potrivit. Distanteaza-te de el si incearca sa-ti vezi de copil si de afacere, s-o faci productiva. Cand iti revii cu banii, poti lua o decizie desi...e complicat nu numai din cauza apartamentului ci si din cauza sentimentelor ce le ai pt sotul tau. Nu doresc la nimeni sa fie in pielea ta.


ma bucur ca ai reusit sa citesti. eu n-am putut.
buna dimineata ilumax


De ce nu ai reusit?

Neata, Sexy!
ilumax_76
Postat pe 18 Decembrie 2011 08:52
Din pacate multe femei se afla in situatia ta, dupa ce sotii trec prin toate etapele .. casatorie, casa, copil, credite, de ce ar lipsi amanta din peisaj ca sa fie implinit, probabil la ei este un refugiu, o relaxare. Si eu am trecut prin aceeasi experienta si privind in urma imi dau seama ca eram obsedata, daca lipsea o ora deja il vedeam in bratele celeilalte, gelozia ne poate imbolnavi. De comportamentul tau depinde daca el va ramane cu tine sau cu cealalta, cearta si acuzele il vor arunca direct in bratele ei. E greu sa dai sfaturi, pune-te pe tine si copilul in fruntea gandurilor si incearca sa accepti situatia asa cum este, da are o femeie cu care isi face de cap unde merge sa se relaxeze ca si cand ar merge la sala. Mai asteapta, teama de viitor si gandul la despartire vor atrage catre tine chiar aceste evenimente.
KAMAKAMA
Postat pe 18 Decembrie 2011 09:06
De la: ilumax_76, la data 2011-12-18 08:52:35
De la: guru_ion, la data 2011-12-18 08:45:55
De la: ilumax_76, la data 2011-12-18 08:31:18Imi pare rau pt tine. Nu-ti ramane decat sa astepti momentul potrivit. Distanteaza-te de el si incearca sa-ti vezi de copil si de afacere, s-o faci productiva. Cand iti revii cu banii, poti lua o decizie desi...e complicat nu numai din cauza apartamentului ci si din cauza sentimentelor ce le ai pt sotul tau. Nu doresc la nimeni sa fie in pielea ta.


ma bucur ca ai reusit sa citesti. eu n-am putut.
buna dimineata ilumax


De ce nu ai reusit?

Neata, Sexy!


pentru ca sunt prescurtari inutile la foarte multe cuvinte. incerci sa ghicesti ce a vrut sa scrie
guru_ion
Postat pe 18 Decembrie 2011 09:10
Imi cer scuze pt exrimare si pt greseli.Mi-e tare greu sa-mi pun ordine in ganduri.Scriu de pe telefon.Si am ochii obositi.
hq
Postat pe 18 Decembrie 2011 09:14
De la: hq, la data 2011-12-18 09:14:38Imi cer scuze pt exrimare si pt greseli.Mi-e tare greu sa-mi pun ordine in ganduri.Scriu de pe telefon.Si am ochii obositi.


e duminica dimineata. cat poti sa fi de obosita intr-o duminica dimineata??
guru_ion
Postat pe 18 Decembrie 2011 09:17
De la: guru_ion, la data 2011-12-18 09:17:43
De la: hq, la data 2011-12-18 09:14:38Imi cer scuze pt exrimare si pt greseli.Mi-e tare greu sa-mi pun ordine in ganduri.Scriu de pe telefon.Si am ochii obositi.


e duminica dimineata. cat poti sa fi de obosita intr-o duminica dimineata??


Poate a plans aseara
ilumax_76
Postat pe 18 Decembrie 2011 09:22
De la: ilumax_76, la data 2011-12-18 09:22:44
De la: guru_ion, la data 2011-12-18 09:17:43
De la: hq, la data 2011-12-18 09:14:38Imi cer scuze pt exrimare si pt greseli.Mi-e tare greu sa-mi pun ordine in ganduri.Scriu de pe telefon.Si am ochii obositi.


e duminica dimineata. cat poti sa fi de obosita intr-o duminica dimineata??


Poate a plans aseara


poate.
sau poate a fost in club.
guru_ion
Postat pe 18 Decembrie 2011 09:24
asa se intampla cand va ddicati prea mult copiilor in detrimentul sotilor si al vostru personal.nu toti barbatii isi incheie viata odata cu nasterea copilului asa cum s-ar crede.exemplu sunt multitudinea de barbati insurati si cu copii care bantuie pe nett la agatat
PICCKARD
Postat pe 18 Decembrie 2011 09:30
De la: PICCKARD, la data 2011-12-18 09:30:50 asa se intampla cand va ddicati prea mult copiilor in detrimentul sotilor si al vostru personal.nu toti barbatii isi incheie viata odata cu nasterea copilului asa cum s-ar crede.exemplu sunt multitudinea de barbati insurati si cu copii care bantuie pe nett la agatat



esti dus.
adica tu trebuie sa fi prioritatea intr-o familie???
guru_ion
Postat pe 18 Decembrie 2011 09:34
De la: PICCKARD, la data 2011-12-18 09:30:50 asa se intampla cand va ddicati prea mult copiilor in detrimentul sotilor si al vostru personal.nu toti barbatii isi incheie viata odata cu nasterea copilului asa cum s-ar crede.exemplu sunt multitudinea de barbati insurati si cu copii care bantuie pe nett la agatat







... pikarde ... ai zbircito de tot ... inca copilaresti ...
marco918
Postat pe 18 Decembrie 2011 09:38
De la: guru_ion, la data 2011-12-18 09:34:32
De la: PICCKARD, la data 2011-12-18 09:30:50 asa se intampla cand va ddicati prea mult copiilor in detrimentul sotilor si al vostru personal.nu toti barbatii isi incheie viata odata cu nasterea copilului asa cum s-ar crede.exemplu sunt multitudinea de barbati insurati si cu copii care bantuie pe nett la agatat



esti dus.
adica tu trebuie sa fi prioritatea intr-o familie???

eu n-am copii!
dar dupa cate vad si aud cam asa e.cunosc multe familii destramate dupa nasterea copiilor din cauza neatentiei acordate barbatului.vorbesc in general.
uita-te la tine geo! ce cauti aici,cu avatarul ala provocator pentru naive dar cu nevasta si copii?! esti un pervers la agatat!
PICCKARD
Postat pe 18 Decembrie 2011 09:48
De la: hq, la data 2011-12-18 08:21:50Sunt casatorita de 9 ani si avem un copil de 7 ani cls 1-a. In feb am aflat ca sotul meu are o legatura cu cineva si din ce am reusit sa aflu at dura de ceva vreme. Am discutat cu el,in final a recunoscut(fusese vazut de prea multe pers),mi-a spus ca intelege ca a gresit dar si-a dat seama in final ca nu vrea sa ne piarda. pe ea a cunoscut-o pe net,e mai mica decat el cu 10 ani,a mintit-o la inceput,apoi cand a vazut ca relatia devine prea serioasa i-a spus de noi. Dar au continuat relatia. Am hotarit totusi at in feb sa mai dam o sansa relatiei noastre. Si o per a fost bine,reusisem sa am sperante iar.Dar in aug i-am prins impreuna.Nu stiu de ce nu am plecat de atunci.Il inscrisesem pe copil la scoala si ne pregateam de inceperea ei.Nu stiam cum e mai bine sa fac pt el.Sotul imi tot spunea ca se terminase totul intre ei si doar s-au intalnit ca amici.Am vb si cu ea.Spunea acelasi lucru si chiar ca nu mai vrea sa stie de el,ca s-a hot sa-si refaca viata.Si am ramas.Dar nu mai era ca inainte.Eu nu mai puteam sa am incredere,iar el ma acuza de lucrul asta.Am gasit apoi multe poze cu ei,mi-am dat seama ca unele lucruri din casa erau cadouri de la ea,unele confectionate de easi puse pe pereti.Am descoperit ca mai vb cu o alta fta din alta loc.de multa vreme pe net.Mult mai tanara.Cu ea s-a vazut doar de 2ori,s-a dus el la ea.Mi-a spus ca nu am de ce sa consider ca ma inseala cu ea pt ca nu s-a intamplat nimic intre ei pana at,iar cu cealalta nu mai e nimic,ea are deja pe altcineva.Eram oricum in stare de soc.Nu mai credeam nimic si nu stiam ce sa fac.Apoi am gasit in tf lui mesaje sterse,dar se vedea nr si datele cand isi trimiteau unul altuia.Si nr dd tf al mamei fetei.Stiam ca parintii ei nu stiau ca el este insurat si cu copil.Si am sunat-o.Si am vb acum2zile cu ea.Relatia era de5 ani era f serioasa.Parintii ei se hot chiar sa vb de sarbatori ce ganduri serioase are cu fata lor.doar numele si locul de munca erau adev din tot ce le spusese despre el.Am mai aflat ca venea des la poarta lor si nu pleca ore pana nu iesea ea.Ca ultima dat s-au vz pe14 dec cand mie imi spunea ca e la munca.Acum chiar nu stiu ce e mai bine sa fc.Stm intr-un ap luat de 3 ani cu credit. eu mi-am inceput o mica afacere dar deocamdata nu castig nimic.Am inca datorii de restitui. Copilul e la scoala.Parintii mei stau intr-o loc mai mica la 15 km de orasul nostru.Nu am masina si nici ei.Nu au nici bani sa ma ajute sa stau cu chirie pana imi revin.Daca plec la ei tb sa transfer copilul la scoala acolo.Cred ca pierdem si ap. Eu nu am cum sa platesc ratele,iar el nu cred ca le va ati nici daca raman eu cu copil colo nici dc plecam.Dar mi-e greu sa stau acum in aceesi casa cu el.Mai ales ca se comporta ca si cum nj a facut nimic grv.Ca in primul rand e vina mea ca a cautat pe altcineva pt ca ma transfofmasem dupa nastere si eram prea nervoasa.Apoi vopilul s-a imbolnavit si m- acuzat pe mine de astaMa tot gandesc la copil.Si in acelasi timp imi dau seama ca inca mi-s dori sa intaleaga raul facut si poate asa mai putem incerca sa fim o familie.M-as dori dar nu stiu dc pot si nu stiu dc e bine.Si mai ales nu stiu ce sa fac acum.Sa plec su nu?






... un lucru ai gresit ... trebuia sa ii faceti mai multi copii si nu cred ca ii mai trebuia amanta ... in general barbatii cu foarte mult timp liber si bani ajung sa se plictiseasca ... in cazul de fatza cred ca pierzi vremea ... minte de 5 ani de zile ... si poate nu e prima data ... poate ti-a adus si ceva boli de prin pelegrinarile lui cu altele ... nu e cazul sa te agatzi de un apartament la care mai aveti oricum de platit multi ani ... o sa ajungi sa inghiti multe porcarii doar pentru a plati o rata la un apartament ... mai bine ia in considerare varianta cu parintii si scoala pentru copil ... nu te agatza de aparentze ca nu or sa iti faca deloc bine ... si nici nu cred in reveniri miraculoase ... unii sint ca porcii care odata ce maninca prima gaina nu se mai pot opri ...
marco918
Postat pe 18 Decembrie 2011 09:48
Nu sunt o persoana geloasa.Urasc gelozia.I-am acordat mereu pina in august toata increderea.Mi-e greu acum pt ca nu stiu cum sa imi recapat increderea in mine si daca mai pot sa mi-o recapat si in el.
hq
Postat pe 18 Decembrie 2011 09:49
De la: marco918, la data 2011-12-18 09:38:23
De la: PICCKARD, la data 2011-12-18 09:30:50 asa se intampla cand va ddicati prea mult copiilor in detrimentul sotilor si al vostru personal.nu toti barbatii isi incheie viata odata cu nasterea copilului asa cum s-ar crede.exemplu sunt multitudinea de barbati insurati si cu copii care bantuie pe nett la agatat







... pikarde ... ai zbircito de tot ... inca copilaresti ...


si tu!?
ce cauti aici? iti inseli nevasta cu forumul jura tu ca nu-ti fug ochii dupa duduite pe aici!
PICCKARD
Postat pe 18 Decembrie 2011 09:50
De la: PICCKARD, la data 2011-12-18 09:48:25
De la: guru_ion, la data 2011-12-18 09:34:32
De la: PICCKARD, la data 2011-12-18 09:30:50 asa se intampla cand va ddicati prea mult copiilor in detrimentul sotilor si al vostru personal.nu toti barbatii isi incheie viata odata cu nasterea copilului asa cum s-ar crede.exemplu sunt multitudinea de barbati insurati si cu copii care bantuie pe nett la agatat



esti dus.
adica tu trebuie sa fi prioritatea intr-o familie???

eu n-am copii!
dar dupa cate vad si aud cam asa e.cunosc multe familii destramate dupa nasterea copiilor din cauza neatentiei acordate barbatului.vorbesc in general.
uita-te la tine geo! ce cauti aici,cu avatarul ala provocator pentru naive dar cu nevasta si copii?! esti un pervers la agatat!


cu cine vorbesti acum?
guru_ion
Postat pe 18 Decembrie 2011 09:51
De la: hq, la data 2011-12-18 09:49:09Nu sunt o persoana geloasa.Urasc gelozia.I-am acordat mereu pina in august toata increderea.Mi-e greu acum pt ca nu stiu cum sa imi recapat increderea in mine si daca mai pot sa mi-o recapat si in el.

e clar ca nu poti avea incredere in el! cand te-ai maritat cu un gigolo trebuia sa te gandesti!
PICCKARD
Postat pe 18 Decembrie 2011 09:51
De la: guru_ion, la data 2011-12-18 09:51:32
De la: PICCKARD, la data 2011-12-18 09:48:25
De la: guru_ion, la data 2011-12-18 09:34:32
De la: PICCKARD, la data 2011-12-18 09:30:50 asa se intampla cand va ddicati prea mult copiilor in detrimentul sotilor si al vostru personal.nu toti barbatii isi incheie viata odata cu nasterea copilului asa cum s-ar crede.exemplu sunt multitudinea de barbati insurati si cu copii care bantuie pe nett la agatat



esti dus.
adica tu trebuie sa fi prioritatea intr-o familie???

eu n-am copii!
dar dupa cate vad si aud cam asa e.cunosc multe familii destramate dupa nasterea copiilor din cauza neatentiei acordate barbatului.vorbesc in general.
uita-te la tine geo! ce cauti aici,cu avatarul ala provocator pentru naive dar cu nevasta si copii?! esti un pervers la agatat!


cu cine vorbesti acum?

cu tine domnu gurist! sau cand ti-ai pus numele de GURU ai uitat ce ai acasa?!
PICCKARD
Postat pe 18 Decembrie 2011 09:52
Foarte grea decizie de luat in viata ta...mai ales ca la mijloc este si un copil,iar parintii nu te prea pot ajuta.Pt moment ideea mea e sa-l lasi in pace(daca poti)sa-ti vezi numai de casa si copil,alaturi de sotul tau.Vorbeste cu el doar strictul necesar ce este de vorbit in casa....ca si cum nu s-ar fi intamplat nimic.
Faceti planuri de craciun...mergeti la ambii parintii in vizita iar pt revelion daca este posibilitatea sa cumperi un bilet la restaurant.Singurul lucru care trebuie tu sa-l faci este sa-l ti cat mai aproape langa tine si copil.Ma gandesc ca are si el liber de la servici.
Faceti mai multe plimbari impreuna cu copilu in parc s-au la cumparaturi,in asa fel incat sa va vada cat mai multa lume,si razi tine-l de mana k o familie fericita.....stiu ca te doare si ca-ti v-a fi greu ,dar ca sa-ti apropii inapoi sotul trebuie sa mai joci si cata teatru....pt siguranta familiei tale trebuie sa incerci imposibilul....dupa aceea toate amantele vor fugi,nu de tine ,ci de el pt ca are o kortina de fier in spatele lui.
Si in primul rand trebuie sa fi temperata la vorba si sa vorbesti cu mult calm.....asta e dar trebuie.In situatia de fata sa te controlezi cat mai mult!!!
Titanika
Postat pe 18 Decembrie 2011 09:54
De la: PICCKARD, la data 2011-12-18 09:52:41
De la: guru_ion, la data 2011-12-18 09:51:32
De la: PICCKARD, la data 2011-12-18 09:48:25
De la: guru_ion, la data 2011-12-18 09:34:32
De la: PICCKARD, la data 2011-12-18 09:30:50 asa se intampla cand va ddicati prea mult copiilor in detrimentul sotilor si al vostru personal.nu toti barbatii isi incheie viata odata cu nasterea copilului asa cum s-ar crede.exemplu sunt multitudinea de barbati insurati si cu copii care bantuie pe nett la agatat



esti dus.
adica tu trebuie sa fi prioritatea intr-o familie???

eu n-am copii!
dar dupa cate vad si aud cam asa e.cunosc multe familii destramate dupa nasterea copiilor din cauza neatentiei acordate barbatului.vorbesc in general.
uita-te la tine geo! ce cauti aici,cu avatarul ala provocator pentru naive dar cu nevasta si copii?! esti un pervers la agatat!


cu cine vorbesti acum?

cu tine domnu gurist! sau cand ti-ai pus numele de GURU ai uitat ce ai acasa?!



maine o sa fiu admin iara?
guru_ion
Postat pe 18 Decembrie 2011 09:56
De la: PICCKARD, la data 2011-12-18 09:48:25
De la: guru_ion, la data 2011-12-18 09:34:32
De la: PICCKARD, la data 2011-12-18 09:30:50 asa se intampla cand va ddicati prea mult copiilor in detrimentul sotilor si al vostru personal.nu toti barbatii isi incheie viata odata cu nasterea copilului asa cum s-ar crede.exemplu sunt multitudinea de barbati insurati si cu copii care bantuie pe nett la agatat



esti dus.
adica tu trebuie sa fi prioritatea intr-o familie???

eu n-am copii!
dar dupa cate vad si aud cam asa e.cunosc multe familii destramate dupa nasterea copiilor din cauza neatentiei acordate barbatului.vorbesc in general.
uita-te la tine geo! ce cauti aici,cu avatarul ala provocator pentru naive dar cu nevasta si copii?! esti un pervers la agatat!







... auzi mai pikarde ... tu nu intelegi intotdeauna gresit ... datoria unei familii este sa faca copii ... si sa ii creasca ... asa merge regula in lumea asta ... familile de azi sint de napirstoci pirliti sau incapabili sa iubesca si pe altii in afara de ei insisi ... o familie nu e doar o adunatura de facut sex ... nu prea poti intelege lucruri pe care nu le traiesti ...

marco918
Postat pe 18 Decembrie 2011 09:56
De la: marco918, la data 2011-12-18 09:56:22
De la: PICCKARD, la data 2011-12-18 09:48:25
De la: guru_ion, la data 2011-12-18 09:34:32
De la: PICCKARD, la data 2011-12-18 09:30:50 asa se intampla cand va ddicati prea mult copiilor in detrimentul sotilor si al vostru personal.nu toti barbatii isi incheie viata odata cu nasterea copilului asa cum s-ar crede.exemplu sunt multitudinea de barbati insurati si cu copii care bantuie pe nett la agatat



esti dus.
adica tu trebuie sa fi prioritatea intr-o familie???

eu n-am copii!
dar dupa cate vad si aud cam asa e.cunosc multe familii destramate dupa nasterea copiilor din cauza neatentiei acordate barbatului.vorbesc in general.
uita-te la tine geo! ce cauti aici,cu avatarul ala provocator pentru naive dar cu nevasta si copii?! esti un pervers la agatat!







... auzi mai pikarde ... tu nu intelegi intotdeauna gresit ... datoria unei familii este sa faca copii ... si sa ii creasca ... asa merge regula in lumea asta ... familile de azi sint de napirstoci pirliti sau incapabili sa iubesca si pe altii in afara de ei insisi ... o familie nu e doar o adunatura de facut sex ... nu prea poti intelege lucruri pe care nu le traiesti ...



ce rau esti marco!!
guru_ion
Postat pe 18 Decembrie 2011 09:57
Daca era gigolo macar....L-am ajutat sa evolueze.Un job bun.In ceea ce priveste aspectul fizic si garderoba.Si social.De doi ani merge si la facultate. deci si mai putin timp pt familie si mai putine responsabilitati.
hq
Postat pe 18 Decembrie 2011 10:00
De la: PICCKARD, la data 2011-12-18 09:50:09
De la: marco918, la data 2011-12-18 09:38:23
De la: PICCKARD, la data 2011-12-18 09:30:50 asa se intampla cand va ddicati prea mult copiilor in detrimentul sotilor si al vostru personal.nu toti barbatii isi incheie viata odata cu nasterea copilului asa cum s-ar crede.exemplu sunt multitudinea de barbati insurati si cu copii care bantuie pe nett la agatat







... pikarde ... ai zbircito de tot ... inca copilaresti ...


si tu!?
ce cauti aici? iti inseli nevasta cu forumul jura tu ca nu-ti fug ochii dupa duduite pe aici!







... cred ca ma confunzi ... cu tine duduitzele sint ... safe ... pe mine nu ma intereseaza ... daca poti intelege asta ... ceea ce incep sa cred ca nu ai cum ...

marco918
Postat pe 18 Decembrie 2011 10:00
De la: hq, la data 2011-12-18 09:49:09Nu sunt o persoana geloasa.Urasc gelozia.I-am acordat mereu pina in august toata increderea.Mi-e greu acum pt ca nu stiu cum sa imi recapat increderea in mine si daca mai pot sa mi-o recapat si in el.



sant si femei si barbati care dupa 10 ani da casnicie intervine ceva in mariajul lor...obisnuinta....si atunci incearca sa caute in alta parte acea scanteie care s-a stins in fam.TU TREBUIE S-O REAPRINZI!!!Sa lupti ca o leoaica pt sotul tau daca e nevoie.Asta nu inseamna sa le iei de par pe celelalte....exclus!!!
Foloseste-ti DIPLOMATIA, si nu te presta la mintea lor(amantelor).
Titanika
Postat pe 18 Decembrie 2011 10:03
De la: hq, la data 2011-12-18 10:00:11Daca era gigolo macar....L-am ajutat sa evolueze.Un job bun.In ceea ce priveste aspectul fizic si garderoba.Si social.De doi ani merge si la facultate. deci si mai putin timp pt familie si mai putine responsabilitati.


din doua una!
ori l-ai neglijat, ori e prost si demn de dispret! nici grija prea mare nu e buna la ce-i trebuia facultate?
PICCKARD
Postat pe 18 Decembrie 2011 10:04
De la: hq, la data 2011-12-18 10:00:11Daca era gigolo macar....L-am ajutat sa evolueze.Un job bun.In ceea ce priveste aspectul fizic si garderoba.Si social.De doi ani merge si la facultate. deci si mai putin timp pt familie si mai putine responsabilitati.







... tu l-ai ajutat sa aiba timp si ... apetit ...
marco918
Postat pe 18 Decembrie 2011 10:05
De la: PICCKARD, la data 2011-12-18 10:04:19
De la: hq, la data 2011-12-18 10:00:11Daca era gigolo macar....L-am ajutat sa evolueze.Un job bun.In ceea ce priveste aspectul fizic si garderoba.Si social.De doi ani merge si la facultate. deci si mai putin timp pt familie si mai putine responsabilitati.


din doua una!
ori l-ai neglijat, ori e prost si demn de dispret! nici grija prea mare nu e buna la ce-i trebuia facultate?


pickard , opreste-te, ca scrii numai tampenii.
guru_ion
Postat pe 18 Decembrie 2011 10:08

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Cum sa lucrez impreuna cu fosta mea prietena? 8 De la: kudika_31341 18 Aprilie 2013 12:20
ce parere aveti? 5 De la: oana84onutza 27 Noiembrie 2009 19:35
ah ce dulce e razbunarea.... 44 De la: InDark 14 Noiembrie 2009 20:32
ce parere aveti? 6 De la: everything_for_you 11 Martie 2009 14:56
Ce s-a intamplat... 7 De la: Micaell 15 Mai 2011 18:23