Setari Cookie-uri

ce i-am face unui barbat cu doua foste neveste, 2 copilasi abandonati si multe amante

Am cunoscut un astfel de individ...nu avea casa...avea in schimb 8 clase...era administror de firma...lasase 2 neveste in urma...doi copilasi si se lauda ca "sede" la femei...avea o galerie vasta..avocata, contabila, casiera, vanzatoare, secretara..ba si o "excroaca"....umflat si plin de el..un fel de gogoasa goala...in general fara bani ..poate doar de o bere..si fiecare spera ...probabil ca nu stiau mare lucru despre el...Eu le-as invita pe toate la o discutie in prezenta lui ...
pacifista
Postat pe 25 August 2009 11:25
De la: sadora, la data 2009-08-25 11:25:54Am cunoscut un astfel de individ...nu avea casa...avea in schimb 8 clase...era administror de firma...lasase 2 neveste in urma...doi copilasi si se lauda ca "sede" la femei...avea o galerie vasta..avocata, contabila, casiera, vanzatoare, secretara..ba si o "excroaca"....umflat si plin de el..un fel de gogoasa goala...in general fara bani ..poate doar de o bere..si fiecare spera ...probabil ca nu stiau mare lucru despre el...Eu le-as invita pe toate la o discutie in prezenta lui ...


ignore
anybody
Postat pe 25 August 2009 11:28
l-as praji pe paie,exact cum se face porcul de craciun,de miroase a sorici
matracucu
Postat pe 25 August 2009 11:37
da...ar putea fi ignorata..dar face cateodata o fata de nevinovat, neputincios si prostalau...si bietele femei ..cu instinctul lor matern ..il ocrotesc...de fapt ce ocrotesc ???/ un penis pe cale de disparitie( in stiulul asta..nu mai are mult...) un excroc sentimental??/ ..un cate goale???
pacifista
Postat pe 25 August 2009 11:44
Las ca isi gaseste el nanasul, mai bine zis nanasa!!! Crezi ca va dura la nesfarsit? Roata se intoarce.
Num ai sa ne mai auzim noi pe totpic si sa mai auzi tu de el si sa ne povestesti cum l-a infundat vre-una...

Stii, cum isi astrene asa o sa doarma... si pana la urma va plati tot ce gresit, ca femeile si copiii aia nu sufera ca sa-i merga lui bine, sa fim seriosi...
pisicuta_trista
Postat pe 25 August 2009 11:50
De la: pisicuta_trista, la data 2009-08-25 11:50:04Las ca isi gaseste el nanasul, mai bine zis nanasa!!! Crezi ca va dura la nesfarsit? Roata se intoarce.
Num ai sa ne mai auzim noi pe totpic si sa mai auzi tu de el si sa ne povestesti cum l-a infundat vre-una...

Stii, cum isi astrene asa o sa doarma... si pana la urma va plati tot ce gresit, ca femeile si copiii aia nu sufera ca sa-i merga lui bine, sa fim seriosi...


ai dreptate...nu-ti poti cladi fericirea pe nefericirea altora....oamenii fara principii la un moment dat sucombeaza...sau gasesc pe cineva mai tari decat ei in egoism....oare poti sa fii multumit cand ai o astfel de viata????
pacifista
Postat pe 25 August 2009 20:45
De la: sadora, la data 2009-08-25 20:45:35
De la: pisicuta_trista, la data 2009-08-25 11:50:04Las ca isi gaseste el nanasul, mai bine zis nanasa!!! Crezi ca va dura la nesfarsit? Roata se intoarce.
Num ai sa ne mai auzim noi pe totpic si sa mai auzi tu de el si sa ne povestesti cum l-a infundat vre-una...

Stii, cum isi astrene asa o sa doarma... si pana la urma va plati tot ce gresit, ca femeile si copiii aia nu sufera ca sa-i merga lui bine, sa fim seriosi...


ai dreptate...nu-ti poti cladi fericirea pe nefericirea altora....oamenii fara principii la un moment dat sucombeaza...sau gasesc pe cineva mai tari decat ei in egoism....oare poti sa fii multumit cand ai o astfel de viata????


Exact, vine si vremea cand li se infunda... si atunci o sa plateasca de 100 de ori mai mult si mai nasol decat ce au facut...
pisicuta_trista
Postat pe 26 August 2009 16:57
Acu´, serios.. de ce ar trebui sa ii fac EU ceva.. cand e pus pe piedestal de atatea alte femei? Spune-i unei femei indragostite . ca iubeste un nenorocit.. sa vedem cine iese sifonat de acolo ...
E plina lumea de gretosi din astia.. "cu papagal", dar e plina lumea si de cucoane...cu bani, plictisite de vesnica prezenta a sotului, mai mereu tacut...
Acu´, daca un individ... seduce si abandoneaza o fata tanara... mai dai cu huoo, dar daca am ceva ani in plus... si imi iau o teapa ca la carte.... sa suport consecintele.
rashela
Postat pe 26 August 2009 17:26
De la: rashela, la data 2009-08-26 17:26:28Acu´, serios.. de ce ar trebui sa ii fac EU ceva.. cand e pus pe piedestal de atatea alte femei? Spune-i unei femei indragostite . ca iubeste un nenorocit.. sa vedem cine iese sifonat de acolo ...
E plina lumea de gretosi din astia.. "cu papagal", dar e plina lumea si de cucoane...cu bani, plictisite de vesnica prezenta a sotului, mai mereu tacut...
Acu´, daca un individ... seduce si abandoneaza o fata tanara... mai dai cu huoo, dar daca am ceva ani in plus... si imi iau o teapa ca la carte.... sa suport consecintele.

..draga mea...nu trebuie sa-i faci sau sa-i fac nimic,,,,,este o discutie de principii....nici macar nu ma refer la varsta, desi si aici sunt situatii diferite, implicatii diferite.OK sa inteleg ca-l ignori??? ca nu ai avea nici o reactie daca ai intalni asa un personaj???? De ce sa le spunem lor ??? discutia trebuie purtata cu el..cred....clar o femeie indragostita este oarba....In general ridic aceste probleme nu ptr ca eu sunt implicata direct...ca ar fi trairea mea...dar ma gandesc ca sunt femei acre trec prin asta..si mie nu mi-ar placea....atunci reactionez ca o prevenire...sper sa intelegi...cu simpatie
pacifista
Postat pe 27 August 2009 20:20
Cu siguranta ca inteleg... iar intrebarea mea.. "de ce sa ma obosesc eu..?" era mai mult retorica.. cunoscand foarte bine reactiile care ar fi putut aparea in urma unei interventii de-a mea, de orice natura (cu vorba sau cu paru´)...
Stim foarte bine ca asemenea parazit.. nu poatefi strivit (scos din circulatie) de vorbele noastre, cu atat mai putin cu o solutie pentru paraziti .
Era un film .. e posibil sa fi fost comedie.. in care ele se intalnesc in final si-l pedepsesc ca la carte. Adevarul e ca a trage la raspundere un escroc sentimental, asa cum spuneam mai sus.. la o varsta apreciabila... ar fi cam de tot rasul. Asemenea oameni nu forteaza pe nimeni sa-i intretina... Nu conteaza ce sistem de seductie folosesc. De cele mai multe ori si ele stiu ca sunt mintite.... dar sa nu uitam ca stie sa-si aleaga foarte bine prada...
Nu stiu, sa zic si eu ca numai timpul......poate sa lucreze in defavoarea lui?
Sigur ca as prefera de o mie de ori sa o previn pe ea, sa o sfatuiesc sa ia atitudine... decat sa-mi pierd timpul sa-l "educ" pe el.. Si cam ce sa-i spun? "Rusine, Gogule, asa ceva nu se face "la femei".. Meriti bataita la fundul gol"? Extrem de dificil e sa o convingi pe ea.. (ele) ca tocmai a dat peste un tepar.
rashela
Postat pe 27 August 2009 20:50
De la: rashela, la data 2009-08-27 20:50:37Cu siguranta ca inteleg... iar intrebarea mea.. "de ce sa ma obosesc eu..?" era mai mult retorica.. cunoscand foarte bine reactiile care ar fi putut aparea in urma unei interventii de-a mea, de orice natura (cu vorba sau cu paru´)...
Stim foarte bine ca asemenea parazit.. nu poatefi strivit (scos din circulatie) de vorbele noastre, cu atat mai putin cu o solutie pentru paraziti .
Era un film .. e posibil sa fi fost comedie.. in care ele se intalnesc in final si-l pedepsesc ca la carte. Adevarul e ca a trage la raspundere un escroc sentimental, asa cum spuneam mai sus.. la o varsta apreciabila... ar fi cam de tot rasul. Asemenea oameni nu forteaza pe nimeni sa-i intretina... Nu conteaza ce sistem de seductie folosesc. De cele mai multe ori si ele stiu ca sunt mintite.... dar sa nu uitam ca stie sa-si aleaga foarte bine prada...
Nu stiu, sa zic si eu ca numai timpul......poate sa lucreze in defavoarea lui?
Sigur ca as prefera de o mie de ori sa o previn pe ea, sa o sfatuiesc sa ia atitudine... decat sa-mi pierd timpul sa-l "educ" pe el.. Si cam ce sa-i spun? "Rusine, Gogule, asa ceva nu se face "la femei".. Meriti bataita la fundul gol"? Extrem de dificil e sa o convingi pe ea.. (ele) ca tocmai a dat peste un tepar.

imi amintesc ..cred ca juca Jack Nicolson..super film.....eu nu le pot invinui pe femei in totalitate...fiecare spera sa intalnesca fericirea...echilibrul..poate nici el nu esta asa vinovat...as dori sa inteleg in profunzime un astfel de personaj...sa fie din copilarie??? sa fi avut deceptii nenumarate??? sa fi investit intr-o femeie si ....
pacifista
Postat pe 27 August 2009 21:15
De la: rashela, la data 2009-08-27 20:50:37Cu siguranta ca inteleg... iar intrebarea mea.. "de ce sa ma obosesc eu..?" era mai mult retorica.. cunoscand foarte bine reactiile care ar fi putut aparea in urma unei interventii de-a mea, de orice natura (cu vorba sau cu paru´)...
Stim foarte bine ca asemenea parazit.. nu poatefi strivit (scos din circulatie) de vorbele noastre, cu atat mai putin cu o solutie pentru paraziti .
Era un film .. e posibil sa fi fost comedie.. in care ele se intalnesc in final si-l pedepsesc ca la carte. Adevarul e ca a trage la raspundere un escroc sentimental, asa cum spuneam mai sus.. la o varsta apreciabila... ar fi cam de tot rasul. Asemenea oameni nu forteaza pe nimeni sa-i intretina... Nu conteaza ce sistem de seductie folosesc. De cele mai multe ori si ele stiu ca sunt mintite.... dar sa nu uitam ca stie sa-si aleaga foarte bine prada...
Nu stiu, sa zic si eu ca numai timpul......poate sa lucreze in defavoarea lui?
Sigur ca as prefera de o mie de ori sa o previn pe ea, sa o sfatuiesc sa ia atitudine... decat sa-mi pierd timpul sa-l "educ" pe el.. Si cam ce sa-i spun? "Rusine, Gogule, asa ceva nu se face "la femei".. Meriti bataita la fundul gol"? Extrem de dificil e sa o convingi pe ea.. (ele) ca tocmai a dat peste un tepar.


Personal l-as pune sa le intretina pe toate...2 luni.....fara sa puna nici o conditie....
pacifista
Postat pe 1 Septembrie 2009 10:05
De la: pacifista, la data 2009-08-25 11:25:54Am cunoscut un astfel de individ...nu avea casa...avea in schimb 8 clase...era administror de firma...lasase 2 neveste in urma...doi copilasi si se lauda ca "sede" la femei...avea o galerie vasta..avocata, contabila, casiera, vanzatoare, secretara..ba si o "excroaca"....umflat si plin de el..un fel de gogoasa goala...in general fara bani ..poate doar de o bere..si fiecare spera ...probabil ca nu stiau mare lucru despre el...Eu le-as invita pe toate la o discutie in prezenta lui ...


Eu l-as obliga sa traiasca cu toate in aceeasi casa,...hi,hi,hi.......vai de pielicica lui.

Postat pe 1 Septembrie 2009 16:05
De la: scorpio67, la data 2009-09-01 16:05:44
De la: pacifista, la data 2009-08-25 11:25:54Am cunoscut un astfel de individ...nu avea casa...avea in schimb 8 clase...era administror de firma...lasase 2 neveste in urma...doi copilasi si se lauda ca "sede" la femei...avea o galerie vasta..avocata, contabila, casiera, vanzatoare, secretara..ba si o "excroaca"....umflat si plin de el..un fel de gogoasa goala...in general fara bani ..poate doar de o bere..si fiecare spera ...probabil ca nu stiau mare lucru despre el...Eu le-as invita pe toate la o discutie in prezenta lui ...


Eu l-as obliga sa traiasca cu toate in aceeasi casa,...hi,hi,hi.......vai de pielicica lui.
pacifista
Postat pe 1 Septembrie 2009 16:08
eu i-as face statuie!!!! el e destept ele sunt proaste cu P mare si isi merita soarta
bruneagra25
Postat pe 1 Septembrie 2009 16:08
De la: bruneagra25, la data 2009-09-01 16:08:56eu i-as face statuie!!!! el e destept ele sunt proaste cu P mare si isi merita soarta
de acord ..o statuie cu inscriptia: NU FACETI CA EL !!! sau faceti????...da, o statuie din gheta...sa se topeasca repede...femeile nu cunosc situatia reala...asta inseamna ca investesc incredere in el....si apoi te apuci sa faci anchete cand incepi o relatie???..apoi singura mare calitate a acestui barbat este ca tace mult..nu are ce spune....pana la urma si el este nefericit...sa umbli din casa in casa neavand nimic al tau....sa fii dat afara cand ea constata ca ai inselat-o sau ca nu-i daruiesti stabilitate....Consiindu-l i-am sugerat sa se impace cu una din sotii..copii au nevoie de el: raspunsul lui : Nu am ce sa le ofer!!!....fetita are 10 ani si baietelul 7 luni.....am renuntat sa-l mai convingem..poate se trezeste singur....
pacifista
Postat pe 3 Septembrie 2009 11:12
cunosc si eu un astfel de individ... bine ca am tinut distanta de la inceput, ca altfel ma ardeam si eu..ce e surprinzator cu adevarat..ca le-a prostit pe atatea femei..si tot mai gaseste altele sa prosteasca ..niciodata nu se va termina ...
astia merita sa-i chemi la tine acasa...sa-l pui sa se dezbrace si sa-i arunci hainele pe geam...dupa care sa-l dai afara din casa, ..asa dezbracat cum e..
cantafabule
Postat pe 3 Septembrie 2009 12:12
Vorbesti de tata cumva? El are si facultate si are ceva mai multi bani dar fetele nu si le ajuta, mie mi-a zis ca imi trimite un ruj strident ca sa ma pot intretine la facultate. Am uitat sa zic ca iubita lui are 25 de ani si eu ca fiica cea mare am aproape 23
adardna
Postat pe 4 Septembrie 2009 17:19
Eu stiu ce i-as face l-as lasa fara organul pretios sa se sature si sa se invete minte
capriciosa
Postat pe 4 Septembrie 2009 17:24
De la: dara_andrada, la data 2009-09-04 17:19:13Vorbesti de tata cumva? El are si facultate si are ceva mai multi bani dar fetele nu si le ajuta, mie mi-a zis ca imi trimite un ruj strident ca sa ma pot intretine la facultate. Am uitat sa zic ca iubita lui are 25 de ani si eu ca fiica cea mare am aproape 23



draga mea..mi-ai amintit de fostul meu sot...si el cu ceva facultati si o iubita cu ceva ani mai mare ca el..si mare consumatoare de tuica..eram ingrozita...dar nu asta e probl...aveam fetele la facultate ...si baiatul la liceu...desteptul ii spunea fetitei de la Sibiu ( medicina ) la fel...sa-si cumpere un ruj..dar ...au terminat cu bine facultatile...a incercat un fel de relationare...a intalnit doua femei mature care nu mai erau dispuse sa-l tolereze...asa ca i-am cumparat eu un ruj..ca sa fie : NIMIC CU RUJ!!!...te rog sa mergi mai dparte...sa fii puternica...unii sunt "cuci" lasa ouale si pleaca sau sunt iresponsabili....respecta-l ca pe un parinte si atat...vine o vreme cand incepi sa -ti faci calculle...sa tragi linia...cat d stramba vei vedea...te imbratisez din tot sufletul...
pacifista
Postat pe 4 Septembrie 2009 17:48
De la: capriciosa, la data 2009-09-04 17:24:49Eu stiu ce i-as face l-as lasa fara organul pretios sa se sature si sa se invete minte

ai dreptate...de ce numai prelungirea ..si nu scurtarea..dar astia sunt inventivi..si ne trezim ca-si pun testicole sub limba
pacifista
Postat pe 4 Septembrie 2009 17:50
Pe langa chestia asta cu rujul m-a trimis si pe centura daca imi trebuie bani si mereu imi zice vacarita pentru ca fac o altfel de facultate mai murdara, a urlat ca un nebun cand a aflat ca am indraznit sa impart pliante, i-am zis ca e usor sa f***i sa faci copii si sa pleci dar sa nu uite ca la batranete tot las mine va veni avand in vedere faptul ca eu sunt cea mai mare iar sora mea care e facuta cu alta femeie are doar 10 anisori. E nebun si nu pricepe ca asta vreau si asta fac, mi-am luat viata in maini si merg mai departe pentru ca am sustinere din partea mamei si chiar sunt fericita cand nu ma cauta ani in sir
adardna
Postat pe 4 Septembrie 2009 17:52
faptul ca a avut 2 foste neveste si ca are mai multe amante nu e de judecat pentru ca difera de la barbat la barbat situatia de acasa,deceptiile in relatiile anterioare...de obicei dezbinarea famiilor provine de la neintelegeri,bani,activitate sexuala inexistenrta sau nemultumita si atunci gaseste placere,antentie in alta parte...insa inacceptabil este faptul ca si-a abandonat copii...indiferent ca se dsparte de nevassta ar trebui sa isi asume responsabilitatile de parinte...
oops_flory
Postat pe 5 Septembrie 2009 14:52
De la: oops_flory, la data 2009-09-05 14:52:16faptul ca a avut 2 foste neveste si ca are mai multe amante nu e de judecat pentru ca difera de la barbat la barbat situatia de acasa,deceptiile in relatiile anterioare...de obicei dezbinarea famiilor provine de la neintelegeri,bani,activitate sexuala inexistenrta sau nemultumita si atunci gaseste placere,antentie in alta parte...insa inacceptabil este faptul ca si-a abandonat copii...indiferent ca se dsparte de nevassta ar trebui sa isi asume responsabilitatile de parinte...

nu este in stare sa-si asume responsabilitati.....probabil in timp cand va imbatrani si va fi singur, jucaria se strica, va constientiza..poate va primi mila sau respingere toatala...niciodata insa nu va simti caldura cuvantului "tata"....intre timp lucrurile s-au mai reglat cu femeile din viata lui....3 amante l-au parasit..... da anunturi pe net si cauta alta prada....secretara lui ma tine la curent " a devenit libidinos si are o atitudine lasciva...vorbeste numai de sex"- asta inseamna ca inca ceva ii lipseste are 36 de ani...mai are timp sa se trezeasca...
pacifista
Postat pe 7 Septembrie 2009 13:06
De la: dara_andrada, la data 2009-09-04 17:52:40Pe langa chestia asta cu rujul m-a trimis si pe centura daca imi trebuie bani si mereu imi zice vacarita pentru ca fac o altfel de facultate mai murdara, a urlat ca un nebun cand a aflat ca am indraznit sa impart pliante, i-am zis ca e usor sa f***i sa faci copii si sa pleci dar sa nu uite ca la batranete tot las mine va veni avand in vedere faptul ca eu sunt cea mai mare iar sora mea care e facuta cu alta femeie are doar 10 anisori. E nebun si nu pricepe ca asta vreau si asta fac, mi-am luat viata in maini si merg mai departe pentru ca am sustinere din partea mamei si chiar sunt fericita cand nu ma cauta ani in sir

ma bucur ca ai avut curajul sa scrii despre asta...sunt multi tineri care sufera dupa protectia si afectiunea parinteasca..majoritatea devin puternici, practici, muncesc mult pentru a reusi....nu toti barbatii sunt la fel....tu trebuie doar sa ai incredere in tine...sa te rogi in gand pentru el ( este un nefericit)...si sa-i zambesti mamei si surioarei tale....uite in acest week end au venit fetele mele acasa..cu sotii lor...a fost o atmosfera superba...ne-am jucat, ne-am amintit, a luat masa impreuna...am barfit...si culmea parca a presimtit si fiul meu care este in USA..mi-a trimis un mesaj frumos.....Stii draga mea...dupa ce a insistat cativa ani la rand , fostul meu sot a reusit sa-l convinga pe baiat saplece la el in Colorado...dupa 2 sapt l-a dat in strada...asta dupa ce de la 9 ani fiul meu a fost crescut numai de mine ...la 19 ani il convine ca el ii poate oferi tot.....si....copilul meu se descurca...la inceput ca sa termine colegiul ii trimiteam bani din Romania...il cauta sa-i ia banii..asa ca sunt situatii mult mai grave....fiecare plateste pentru faptele sale prin singuratate, boli.....se caiesc tarziu...Bunul Dumnezeu ii iarta...dar noi.......
pacifista
Postat pe 7 Septembrie 2009 13:14
acest individ este ca o cometa-atrage doar prin simpla lui prezenta pe ,,firmament '(asta cat timp rezista ca varsta)lasa in urma lui multe ,,resturi" si ... se stinge repede si este uitat de toti pt. simplu motiv ca nu e de folos nimanui in trecerea prin lumea asta. ...si cam atat...
GABYTA13
Postat pe 8 Septembrie 2009 09:37
Neata...Sunt noua aici...in fine...cred ca ma pot adapta...Ref la ultimul post...comparatia cu o cometa e, cred eu cam mult...poate o stea cazatoare ...ar fi mai potrivit...cometele au toate nume, intervale la care sunt foarte asteptate si lumea le tine minte...dar steaua cazatoare...fractiune de secunda e destul sa nu mai existe...pentru nimeni...parerea mea
luana_andreea
Postat pe 8 Septembrie 2009 09:42
De la: luana_andreea, la data 2009-09-08 09:42:18Neata...Sunt noua aici...in fine...cred ca ma pot adapta...Ref la ultimul post...comparatia cu o cometa e, cred eu cam mult...poate o stea cazatoare ...ar fi mai potrivit...cometele au toate nume, intervale la care sunt foarte asteptate si lumea le tine minte...dar steaua cazatoare...fractiune de secunda e destul sa nu mai existe...pentru nimeni...parerea mea

Dragele mele....cometa...steaua..fac parte din Univers....au denumiri cunoscute de orice pamantean care citeste putin sau macar are auz si ceva memorie....acesta este un personaj nefericit...simpla prezenta a sa intr-un mediu nu transmite dacat "tacere" .este tot ce poate da..ticuri nervoase si tacere..este o modalitate de a atrage femei care ar dori sa-i ofere protectie pentru aspectul de "neajutorat"...cand incepe sa vorbeasca iti dai seama ca nu a trecut pe la scoala...nu are ce sa-ti transmita... este usor de manipulat daca are un interes primar ( mancare, casa)...personal cred ca femeile "cucerite" tranzitar il vad doar fizic si le transmite initial ideea de "protectie"...in esenta el traieste fara principii.....un animalut care se aciueaza pe langa cine ii da un colt de paine si da si el ce mai poate...ceva ramane in urma lui..o scurta perioada evident..un gust amar ...un barbat care nu reprezinta NIMIC , tata, sot, amant, prieten...peste tot insa spune ca este "ADMINISTRATOR"...acesta este "principiul lui de viata"....7 clase si administrator are de fapt distruge omanei ( firma lui este de plasare forta de munca"....nu stiu efectiv cu ce personaj l-as putea compara...din orice literatura ...
pacifista
Postat pe 9 Septembrie 2009 10:42
Am cunoscut si eu un astfel de om,mai bine zis a trecut prin viata mea.Pana la mine a lasat in urma 2 neveste si 2 copii,despre care nu a mai vrut sa stie nimic-el dadea vina mereu pe fostele sotii ca nu il lasau sa faca parte din viata copiilor si atunci el s-a dat la o parte-acum le inteleg daca chiar au procedat asa,dar cred ca pe el nu l-au interesat deloc copiii,cred ca el nu i-a mai cautat;si bineinteles multe duzini de femei,caci el se considera un barbat cu succes la femei realizate;si bineinteles om de afaceri dar fara o casa,toata averea lui reducandu-se la o masina SUV cu care se deplaseaza dintr-un oras in altul in scop de business;nu stiu de ce,dar in parte recunosc ca are dreptate in ceea ce priveste aspectul "femei",eu fiind una dintre ele.Nu pot realiza ce m-a atras la el,dar stiu ca trecerea lui prin viata mea mi-a lasa un gust amar pentru ca a reusit sa-mi faca mult rau-nu fizic,ci psihic.De-a lungul "relatiei" noastre de 3 ani el a avut aventuri cu multe alte femei,si a facut si un al treilea copil ....(toate aceste lucruri le-am aflat ulterior,dupa ce s-a terminat totul intre noi).Se pare ca toata lumea stia de relatiile lui,numai eu eram singura care nu vroiam sa vad...
Si stiti cum s-a terminat totul?Dupa ce ne-am hotarat sa ne casatorim-si el dorea acest lucru spunand ca este cazul sa aiba si el copii pe care sa-i creasca alaturi de mama-domnul meu si-a gasit o avocata si a rupt relatia cu mine chiar inainte de nunta...spunand tot timpul ca eu sunt de vina in toate,ca eu nu il inteleg,ca eu nu ii sunt alaturi in afaceri....Acum,dupa tot ceea ce am aflat despre el,ii multumesc lui Dumnezeu ca nu am apucat sa ma marit cu el sau sa fac un copil care sigur ar fi crescut fara tata.Si chiar nu cred ca eu am vreo vina in relatia cu el....poate singura vina pe care mi-o recunosc este aceea ca am acceptat in viata mea un om care nu si-a asumat responsabilitatea cresterii celor doi copii ai sai....Cred ca trebuia sa inteleg ca un om care nu si-a asumat responsabilitati pana atunci,nu si le va asuma in continuare,oricat incercam eu sa-l aduc pe drumul cel bun.Acum am reusit sa trec peste acest episod.Dar tare mult mi-as dori sa ajunga si el sa simta ce este suferinta....dar la cum este de nesimtit probabil ca mai greu i se va intampla....
kudika067217
Postat pe 9 Septembrie 2009 15:50
De la: dara_andrada, la data 2009-09-04 17:19:13Vorbesti de tata cumva? El are si facultate si are ceva mai multi bani dar fetele nu si le ajuta, mie mi-a zis ca imi trimite un ruj strident ca sa ma pot intretine la facultate. Am uitat sa zic ca iubita lui are 25 de ani si eu ca fiica cea mare am aproape 23


Iubita mea nu orice barbat e facut sa fie tata.

Postat pe 9 Septembrie 2009 17:47

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
ajutatima va rog cu un sfat 117 De la: cherry30 11 Iunie 2011 08:25
Cateva idei va roog 47 De la: puiut_77 7 Martie 2011 08:46
m-am indragostit si nu stiu ce vreau sunt total dezorie1sotul meu este o persoana rea de gura si un tp afemeiatntata 57 De la: yummy_lerka 4 August 2009 14:08
Am fost înºelat/distrus de cãtre soþie. 31 De la: kudika_980264 2 Februarie 2015 12:46
a iubi o persoana casatorita 1118 De la: 6262 27 Iunie 2012 08:08