Setari Cookie-uri

Trebuie sã slabesc!!!

Sunt o tipã grãsuþã. Mereu am fost aºa. Am 1.70m si 67-68-70 kg. Sunt simpaticã la faþã(nu are relevanþã acum, va avea dupã ce citiþi tot), prietenii mã adorã pentru felul în care reuºesc sã îi fac sã râdã, sunt obiºnuiþi cu silueta mea, o schimbare i-ar cam bulversa.
De un an am început sã îmi schimb stilul de viaþã renunþând încet la carne, prãjeli, paste fãinoase în exces. Mã simt mai bine acum. Am renunþat ºi la fumat sãptãmâna trecuta iar de o lunã încoace fac mai multe exerciþii fizice, alerg, ºi am o alimentaþie sãnãtoasã.
Tot cam atunci l-am cunoscut ºi pe actualul prieten. Este o diferenþã de vârstã destul de mare însã nu se simte. Eu am 21, el 39. Comunicãm perfect, mai mult decât perfect! Râdem mereu! Ne întelegem foarte bine. Este tandru ºi grijuliu cu mine de fiecare datã când ieºim, mã înþelege perfect. El este un tip care aratã bestial, se îngrijeºte, se îmbracã bine, motiv pentru care a ºi avut destule doamne prin pat.
Îl plac ºi mã place mult (nu sunt vreo tipã naivã sau oarbã), simt asta, s-a chinuit mult cu mine fiindcã fiecare lucru bun pe care îl facea i-l respingeam politicos. ªi acum fac asta uneori.
Problema este cã deºi mã place ºi îºi doreºte sã fie cu mine, îmi spune sã slabesc. De fapt nu e chiar o problemã.. La început ne tachinam pe tema asta. El cã sunt grãsuþã, eu cã e bãtrân. A spus-o de atâtea ori mai politicos sau nu încãt numai la asta am început sã mã gândesc ºi drept dovadã m-am apucat de fãcut mai mult sport.
Vreau sã fiu cu el fiindcã e tot ce mi-am dorit. ªtiu cã sunã aiurea, diferenþa e prea mare însã asta simt acum.
Ce diete miraculoase aveþi?
Washa
Postat pe 9 Februarie 2011 12:05
Cred cã am greºit locul unde trebuia postat..
Washa
Postat pe 9 Februarie 2011 12:07
De la: Washa, la data 2011-02-09 12:05:36...Problema este cã deºi mã place ºi îºi doreºte sã fie cu mine, îmi spune sã slabesc...Ce diete miraculoase aveþi?

prima parte e ... (no comment)

a doua parte, nu vad la ce iti mai trebuie diete daca mananci sanatos si faci si miscare? vrei sa faci foamea?
battleofwits
Postat pe 9 Februarie 2011 12:11
cel mai bine slabesti in timp astfel o sa ai o greutate constanta...eu iti recomand mult sport ...rezultatele se vad in 2-3 luni dar se vad,ambitia si dorinta de a slabi te va ajuta.Multa bafta!
roz5blue6lila7
Postat pe 9 Februarie 2011 12:11
De la: Washa, la data 2011-02-09 12:05:36Sunt o tipã grãsuþã. Mereu am fost aºa. Am 1.70m si 67-68-70 kg. Sunt simpaticã la faþã(nu are relevanþã acum, va avea dupã ce citiþi tot), prietenii mã adorã pentru felul în care reuºesc sã îi fac sã râdã, sunt obiºnuiþi cu silueta mea, o schimbare i-ar cam bulversa.
De un an am început sã îmi schimb stilul de viaþã renunþând încet la carne, prãjeli, paste fãinoase în exces. Mã simt mai bine acum. Am renunþat ºi la fumat sãptãmâna trecuta iar de o lunã încoace fac mai multe exerciþii fizice, alerg, ºi am o alimentaþie sãnãtoasã.
Tot cam atunci l-am cunoscut ºi pe actualul prieten. Este o diferenþã de vârstã destul de mare însã nu se simte. Eu am 21, el 39. Comunicãm perfect, mai mult decât perfect! Râdem mereu! Ne întelegem foarte bine. Este tandru ºi grijuliu cu mine de fiecare datã când ieºim, mã înþelege perfect. El este un tip care aratã bestial, se îngrijeºte, se îmbracã bine, motiv pentru care a ºi avut destule doamne prin pat.
Îl plac ºi mã place mult (nu sunt vreo tipã naivã sau oarbã), simt asta, s-a chinuit mult cu mine fiindcã fiecare lucru bun pe care îl facea i-l respingeam politicos. ªi acum fac asta uneori.
Problema este cã deºi mã place ºi îºi doreºte sã fie cu mine, îmi spune sã slabesc. De fapt nu e chiar o problemã.. La început ne tachinam pe tema asta. El cã sunt grãsuþã, eu cã e bãtrân. A spus-o de atâtea ori mai politicos sau nu încãt numai la asta am început sã mã gândesc ºi drept dovadã m-am apucat de fãcut mai mult sport.
Vreau sã fiu cu el fiindcã e tot ce mi-am dorit. ªtiu cã sunã aiurea, diferenþa e prea mare însã asta simt acum.
Ce diete miraculoase aveþi?
bleahhh,e mos pe langa tine sport,sport,sport
Valy90
Postat pe 9 Februarie 2011 12:46
De la: Washa, la data 2011-02-09 12:05:36Sunt o tipã grãsuþã. Mereu am fost aºa. Am 1.70m si 67-68-70 kg. Sunt simpaticã la faþã(nu are relevanþã acum, va avea dupã ce citiþi tot), prietenii mã adorã pentru felul în care reuºesc sã îi fac sã râdã, sunt obiºnuiþi cu silueta mea, o schimbare i-ar cam bulversa.
De un an am început sã îmi schimb stilul de viaþã renunþând încet la carne, prãjeli, paste fãinoase în exces. Mã simt mai bine acum. Am renunþat ºi la fumat sãptãmâna trecuta iar de o lunã încoace fac mai multe exerciþii fizice, alerg, ºi am o alimentaþie sãnãtoasã.
Tot cam atunci l-am cunoscut ºi pe actualul prieten. Este o diferenþã de vârstã destul de mare însã nu se simte. Eu am 21, el 39. Comunicãm perfect, mai mult decât perfect! Râdem mereu! Ne întelegem foarte bine. Este tandru ºi grijuliu cu mine de fiecare datã când ieºim, mã înþelege perfect. El este un tip care aratã bestial, se îngrijeºte, se îmbracã bine, motiv pentru care a ºi avut destule doamne prin pat.
Îl plac ºi mã place mult (nu sunt vreo tipã naivã sau oarbã), simt asta, s-a chinuit mult cu mine fiindcã fiecare lucru bun pe care îl facea i-l respingeam politicos. ªi acum fac asta uneori.
Problema este cã deºi mã place ºi îºi doreºte sã fie cu mine, îmi spune sã slabesc. De fapt nu e chiar o problemã.. La început ne tachinam pe tema asta. El cã sunt grãsuþã, eu cã e bãtrân. A spus-o de atâtea ori mai politicos sau nu încãt numai la asta am început sã mã gândesc ºi drept dovadã m-am apucat de fãcut mai mult sport.
Vreau sã fiu cu el fiindcã e tot ce mi-am dorit. ªtiu cã sunã aiurea, diferenþa e prea mare însã asta simt acum.
Ce diete miraculoase aveþi?

Nu esti cam micuta pentru el? Sunt totusi atatia ani care va despart... Daca vrei sa slabesti, fa-o pentru tine, nu pentru ca-ti cere un barbat care, fie vorba-ntre noi, n-ar trebui sa indrazneasca asta. Ce, tu-i ceri lui sa intinereasca?
kitty_na
Postat pe 9 Februarie 2011 22:47
De la: kitty_na, la data 2011-02-09 22:47:26... fie vorba-ntre noi, n-ar trebui sa indrazneasca asta ...


de ce?

tie daca ti-ar spune barbatetu sa slabesti ...nu ai slabi?
battleofwits
Postat pe 9 Februarie 2011 23:05
Cred ca faci o mare greseala crezand sau chiar gandind cu adevarat ca, slabesti pentru el. Cand te va parasi vei avea o depresie si vei incepe sa bagi in tine tot ce-ti cade in mana, te vei reapuca de fumat, te vei lasa de sport si tot asa pentru ca, vezi Doamne, nu mai ai pentru cine sa fii frumoasa.
Da, am spus "cand te va parasi". Un barbat care pune pe primul loc fizicul, atat la el cat si la femeia de langa el, e un crai. Si daca tot spui ca au trecut multe femei prin patul lui, inca o dovada in plus.

Ca vrei sa ai o viata sanatoasa, e foarte bine. Ca vrei s-o faci la sugestia unui barbat, cu care n-ai nici in clin nici in maneca, e foarte rau. Dar fa cum crezi.
rashela
Postat pe 10 Februarie 2011 00:20
De la: battleofwits, la data 2011-02-09 23:05:40
De la: kitty_na, la data 2011-02-09 22:47:26... fie vorba-ntre noi, n-ar trebui sa indrazneasca asta ...


de ce?

tie daca ti-ar spune barbatetu sa slabesti ...nu ai slabi?

Eu nu stiu cum sa fac sa mai pun macar un kil si tu-mi vorbesti de slabit? Uf... In situatia ipotetica (eheiii...) in care as avea 60 de kile probabil as tine cura. Crezi ca daca barbata-miu mi-ar spune sa ma ingras, m-as ingrasa peste noapte? In niciun caz! Nu pentru ca nu vreau, ci pentru ca nu pooot!
kitty_na
Postat pe 10 Februarie 2011 22:05
De la: battleofwits, la data 2011-02-09 23:05:40
De la: kitty_na, la data 2011-02-09 22:47:26... fie vorba-ntre noi, n-ar trebui sa indrazneasca asta ...


de ce?

tie daca ti-ar spune barbatetu sa slabesti ...nu ai slabi?








... dar daca ti-ar spune tie ... nu ai slabi ?
marco918
Postat pe 10 Februarie 2011 22:09
De la: kitty_na, la data 2011-02-10 22:05:11
De la: battleofwits, la data 2011-02-09 23:05:40
De la: kitty_na, la data 2011-02-09 22:47:26... fie vorba-ntre noi, n-ar trebui sa indrazneasca asta ...


de ce?

tie daca ti-ar spune barbatetu sa slabesti ...nu ai slabi?

Eu nu stiu cum sa fac sa mai pun macar un kil si tu-mi vorbesti de slabit? Uf... In situatia ipotetica (eheiii...) in care as avea 60 de kile probabil as tine cura. Crezi ca daca barbata-miu mi-ar spune sa ma ingras, m-as ingrasa peste noapte? In niciun caz! Nu pentru ca nu vreau, ci pentru ca nu pooot!








... nu poti ? ... inca esti cu sorcova ...
marco918
Postat pe 10 Februarie 2011 22:10
nu cred ca ar trebui sa te influenteze asta.Daca cineva te place,te place asa cum esti.Si iti spun eu ca esti frumoasa asa,prin felul tau de a fi,nu trebuie neaparat sa fii slaba pt a fi frumoasa si ku atat mai putin sa slabesti pt un barbat.Am si eu un prieten..de fapt e mai mare k mn ku 2,5 ani.eu am 1.60 h si 52-53-54 kg.Eu il bat la kap mereu k sunt grasa si k vreau sa slabesc..si el mereu imi spune k nu sunt grasa,k mi se pare..k sunt obsedata de chestia asta...k el ma place asa cum sunt...imi spune sa pap sa nu ma infometez,k si dac as fi grasa sa am 100 kg el tot ma iubeste,intr-un fel ma obliga sa manank...ca daca nu pap se supara si stie f bn..ma cunoaste pt k noi nu ne mintim si nu pot sa il mint k pap cand de fapt nu e asa...El ma iubeste...vrea sa fiu sanatoasa..imi vrea binele...Il iubesc..ne cunoastem de miki si de miki ne placem,avem inkredere unul in altul si asta e important..Deci daca el te place,o sa te placa si asa cum ziki u k esti..grasuta..mai ales k esti tanara si el trebuie sa se mandreasca cu asta..:-)fii asa cum esti u de obikei,nu te lasa influentata;-)
crazy_mire
Postat pe 20 Februarie 2011 13:17
POFTIMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM ????!!!! Daca te iubea asa mult cum arata...te-ar accepta scumpa mea asa cum esti. Daca nu ii convine pa si drum bun ar trebui sa-i zici..ce iubire e asta? ziceai ca nu esti oarba? chiar esti :) esti indragostita si e normal sa fii oarba...tu incearca sa slabesti pentru tine..nu pentru prietenul tau.
Sfatul meu : trimite-l la plimbare..nu trebuie facut doar cum vor baietii..veziti de viata ta si cauta unu care sa te accepte asa cum esti..fara comentarii la adresa ta..:) stii tu..in orice gluma e un strop de adevar.
Suferi la inceput ..nu zic nu..si e normal..dar DEMNITATEA ta unde ti? ce iubire e asta din partea luiiiiii?
Adryyoyo
Postat pe 20 Februarie 2011 13:23
nu i adevarat. daca iubesti pe cineva, incerci sa fii ...mai bun pentru el, te motiveaza. ar fi trebuit sa incerci tu fara sa ti spuna el, si el e un idiot, daca nu a stiut cum sa ti spuna , putea sa ti zica ceva gen sa mergi cu el la sala, si avea el grija de tine sa slabesti , si va simteati bine amandoi.

acuma varsta nu e niciodata o scuza, asa ca, daca vrei fa o, e f usor, daca esti indragostita oricum nu ti e prea foame, asa ca mananca putin de multe ori, 5-6 ori pe zi , dar putin 200 g max, multe legume, putine fructe, carne fara grasime. poti da jos fusor 1 kg pe saptamana , mai ales ca esti fata si nu conteaza prea mult remodelarea corporala, in sensul ca vei avea aceleasi forme, dar mai putine kg....

ce noroc au fetele astea
rockk
Postat pe 20 Februarie 2011 13:37
De la: rockk, la data 2011-02-20 13:37:58nu i adevarat. daca iubesti pe cineva, incerci sa fii ...mai bun pentru el, te motiveaza. ar fi trebuit sa incerci tu fara sa ti spuna el, si el e un idiot, daca nu a stiut cum sa ti spuna , putea sa ti zica ceva gen sa mergi cu el la sala, si avea el grija de tine sa slabesti , si va simteati bine amandoi.

acuma varsta nu e niciodata o scuza, asa ca, daca vrei fa o, e f usor, daca esti indragostita oricum nu ti e prea foame, asa ca mananca putin de multe ori, 5-6 ori pe zi , dar putin 200 g max, multe legume, putine fructe, carne fara grasime. poti da jos fusor 1 kg pe saptamana , mai ales ca esti fata si nu conteaza prea mult remodelarea corporala, in sensul ca vei avea aceleasi forme, dar mai putine kg....

ce noroc au fetele astea

stii ce..daca ar iubi i-ar placea de ea asa cum e ;) + ca fizicul conteaza prea putin..mai ales la 39 de ani..sa fim seriosi..:) la varsta aia ar trebui sa fie cel mai fericit cu o fata de 21..daca ar fi de aceasi varsta asa mai zice..dar dupa ce ca e mult mai tanaraca el..si il accepta asa cum e..mai face si pretentii? :) ma lasi? peste 5 ani o sa aibe proteza si lui i trebuie fete de 50 de kg..asta NU E IUBIREEE
Adryyoyo
Postat pe 20 Februarie 2011 13:43
Draguta ... exact cum spuneau si cei care au postat inaintea mea .. daca vrei sa slabesti .. fa-o pt tine nu ptr el .. fa-o sa te simtit tu bine in pielea ta .. nu ptr ca asa doreste el ... eu iti pot da o cura de slabire care pe mine m-a ajutat foarte mult si nu m-am infometat cu ea .. dar inainte de toate .. inca o data .. ptr tine trebuie sa iti doresti acest lucru .. daca doresti regimul da-mi un mesaj privat :)
MadaCrisu
Postat pe 20 Februarie 2011 16:56
De la: Adryyoyo, la data 2011-02-20 13:43:02
De la: rockk, la data 2011-02-20 13:37:58nu i adevarat. daca iubesti pe cineva, incerci sa fii ...mai bun pentru el, te motiveaza. ar fi trebuit sa incerci tu fara sa ti spuna el, si el e un idiot, daca nu a stiut cum sa ti spuna , putea sa ti zica ceva gen sa mergi cu el la sala, si avea el grija de tine sa slabesti , si va simteati bine amandoi.

acuma varsta nu e niciodata o scuza, asa ca, daca vrei fa o, e f usor, daca esti indragostita oricum nu ti e prea foame, asa ca mananca putin de multe ori, 5-6 ori pe zi , dar putin 200 g max, multe legume, putine fructe, carne fara grasime. poti da jos fusor 1 kg pe saptamana , mai ales ca esti fata si nu conteaza prea mult remodelarea corporala, in sensul ca vei avea aceleasi forme, dar mai putine kg....

ce noroc au fetele astea

stii ce..daca ar iubi i-ar placea de ea asa cum e ;) + ca fizicul conteaza prea putin..mai ales la 39 de ani..sa fim seriosi..:) la varsta aia ar trebui sa fie cel mai fericit cu o fata de 21..daca ar fi de aceasi varsta asa mai zice..dar dupa ce ca e mult mai tanaraca el..si il accepta asa cum e..mai face si pretentii? :) ma lasi? peste 5 ani o sa aibe proteza si lui i trebuie fete de 50 de kg..asta NU E IUBIREEE


pai da, mise pare clar. e vorba de fizic deci automat ceva e in neregula. cand iubesti pe cineva, e prea putin important, bine cat timp nu e la extreme, ca atunci chiar dimpotriva, ai responsabilitatea, s o trezesti sau sa l trezesti pe cel de langa tine ca nu e bine ce face sau ce nu face. cel putin eu asa cred. sinceritatea mai presus de toate.
rockk
Postat pe 20 Februarie 2011 17:07
poti da jos fusor 1 kg pe saptamana , mai ales ca esti fata si nu conteaza prea mult remodelarea corporala, in sensul ca vei avea aceleasi forme, dar mai putine kg....
ce noroc au fetele astea

sa crezi tu asta, ce mi-as dori sa fiu barbat, sa nu mai stau zilnic sa imi fac parul, sa ma machiez, demachiez, sa nu mai dau banii pe jde mii de creme lotiuni tratamente, sa nu mai stau sa imi fac mani si pedi french, sa nu ma deranjeze parul de pe picioare, voi nu aveti nevoie de nu stiu cate haine si pantofi si gentute, voi sunteti norocosi
visan_georgiana
Postat pe 20 Februarie 2011 18:10
De la: Washa, la data 2011-02-09 12:05:36Sunt o tipã grãsuþã. Mereu am fost aºa. Am 1.70m si 67-68-70 kg. Sunt simpaticã la faþã(nu are relevanþã acum, va avea dupã ce citiþi tot), prietenii mã adorã pentru felul în care reuºesc sã îi fac sã râdã, sunt obiºnuiþi cu silueta mea, o schimbare i-ar cam bulversa.
De un an am început sã îmi schimb stilul de viaþã renunþând încet la carne, prãjeli, paste fãinoase în exces. Mã simt mai bine acum. Am renunþat ºi la fumat sãptãmâna trecuta iar de o lunã încoace fac mai multe exerciþii fizice, alerg, ºi am o alimentaþie sãnãtoasã.
Tot cam atunci l-am cunoscut ºi pe actualul prieten. Este o diferenþã de vârstã destul de mare însã nu se simte. Eu am 21, el 39. Comunicãm perfect, mai mult decât perfect! Râdem mereu! Ne întelegem foarte bine. Este tandru ºi grijuliu cu mine de fiecare datã când ieºim, mã înþelege perfect. El este un tip care aratã bestial, se îngrijeºte, se îmbracã bine, motiv pentru care a ºi avut destule doamne prin pat.
Îl plac ºi mã place mult (nu sunt vreo tipã naivã sau oarbã), simt asta, s-a chinuit mult cu mine fiindcã fiecare lucru bun pe care îl facea i-l respingeam politicos. ªi acum fac asta uneori.
Problema este cã deºi mã place ºi îºi doreºte sã fie cu mine, îmi spune sã slabesc. De fapt nu e chiar o problemã.. La început ne tachinam pe tema asta. El cã sunt grãsuþã, eu cã e bãtrân. A spus-o de atâtea ori mai politicos sau nu încãt numai la asta am început sã mã gândesc ºi drept dovadã m-am apucat de fãcut mai mult sport.
Vreau sã fiu cu el fiindcã e tot ce mi-am dorit. ªtiu cã sunã aiurea, diferenþa e prea mare însã asta simt acum.
Ce diete miraculoase aveþi?
draguto...trezestete....tipul e vulpe batrina.stie sa te manipuleze psihic,si probabil asa a facut si cu celelalte....unde tie orgoliu de femeie,care va fi urmatorul ordin,....el vrea o papusa cu care sa se afiseze,nu o femeie,iar daca tie iti place atit de mult....atunci....ciocul mic ..si executarea,,,de nu vrei sa fii si tu una din alea multe.dieta miraculoasa...dimineata un mar,amiaza apa cu otet,seara o frunza de salata.succes
lilu_67
Postat pe 20 Februarie 2011 18:20
De la: Washa, la data 2011-02-09 12:05:36Sunt o tipã grãsuþã. Mereu am fost aºa. Am 1.70m si 67-68-70 kg. Sunt simpaticã la faþã(nu are relevanþã acum, va avea dupã ce citiþi tot), prietenii mã adorã pentru felul în care reuºesc sã îi fac sã râdã, sunt obiºnuiþi cu silueta mea, o schimbare i-ar cam bulversa.
De un an am început sã îmi schimb stilul de viaþã renunþând încet la carne, prãjeli, paste fãinoase în exces. Mã simt mai bine acum. Am renunþat ºi la fumat sãptãmâna trecuta iar de o lunã încoace fac mai multe exerciþii fizice, alerg, ºi am o alimentaþie sãnãtoasã.
Tot cam atunci l-am cunoscut ºi pe actualul prieten. Este o diferenþã de vârstã destul de mare însã nu se simte. Eu am 21, el 39. Comunicãm perfect, mai mult decât perfect! Râdem mereu! Ne întelegem foarte bine. Este tandru ºi grijuliu cu mine de fiecare datã când ieºim, mã înþelege perfect. El este un tip care aratã bestial, se îngrijeºte, se îmbracã bine, motiv pentru care a ºi avut destule doamne prin pat.
Îl plac ºi mã place mult (nu sunt vreo tipã naivã sau oarbã), simt asta, s-a chinuit mult cu mine fiindcã fiecare lucru bun pe care îl facea i-l respingeam politicos. ªi acum fac asta uneori.
Problema este cã deºi mã place ºi îºi doreºte sã fie cu mine, îmi spune sã slabesc. De fapt nu e chiar o problemã.. La început ne tachinam pe tema asta. El cã sunt grãsuþã, eu cã e bãtrân. A spus-o de atâtea ori mai politicos sau nu încãt numai la asta am început sã mã gândesc ºi drept dovadã m-am apucat de fãcut mai mult sport.
Vreau sã fiu cu el fiindcã e tot ce mi-am dorit. ªtiu cã sunã aiurea, diferenþa e prea mare însã asta simt acum.
Ce diete miraculoase aveþi?


diete miraculoase chiar nu am...insa incearca sa nu tii regimuri severe....eu iti propun sa manaci la fel ca si pana acum, dar numai jumatate de portii.
de ex iti scoti in farfurie o portie cu care esti tu obisnuita...si mananci doar jumatate .
evita dulciurile, in loc de dulciuri mai bine cate un fruct.
dupa ora 18 incearca sa nu mananci, si fa mai multa miscare.
toate cunostintele mele care au tinut regimuri dupa o perioada s-au ingrasat la loc, si au mai si pus cateva kg in plus...deci nu e ok sa iti chinui organismul doar cu fructe si legume....manaca normal, numai ca injumatateste portiile. si fara sucuri dulci si acidulate...mai bine apa plata cu lamaie.
( chestia asta nu am inventat-o eu....a spus un dr la tv!)
iza_aradeanca
Postat pe 20 Februarie 2011 20:25
De la: kudika355503, la data 2011-02-20 18:20:33 draguto...trezestete....tipul e vulpe batrina.stie sa te manipuleze psihic,si probabil asa a facut si cu celelalte....unde tie orgoliu de femeie,care va fi urmatorul ordin,....el vrea o papusa cu care sa se afiseze,nu o femeie,iar daca tie iti place atit de mult....atunci....ciocul mic ..si executarea,,,de nu vrei sa fii si tu una din alea multe.dieta miraculoasa...dimineata un mar,amiaza apa cu otet,seara o frunza de salata.succes


ce repede sari cu judecata ...care e problema ca vrea ca femeia sa slabeasca si sa aibe un corp sanatos, ce e asa grav in asta?
battleofwits
Postat pe 20 Februarie 2011 20:31
De la: TIGRA, la data 2011-02-20 18:10:46 poti da jos fusor 1 kg pe saptamana , mai ales ca esti fata si nu conteaza prea mult remodelarea corporala, in sensul ca vei avea aceleasi forme, dar mai putine kg....
ce noroc au fetele astea

sa crezi tu asta, ce mi-as dori sa fiu barbat, sa nu mai stau zilnic sa imi fac parul, sa ma machiez, demachiez, sa nu mai dau banii pe jde mii de creme lotiuni tratamente, sa nu mai stau sa imi fac mani si pedi french, sa nu ma deranjeze parul de pe picioare, voi nu aveti nevoie de nu stiu cate haine si pantofi si gentute, voi sunteti norocosi


de parca nu noi tre sa suportam toate mood change urile voastre...

noi suntem mai naturali, rough!, de aia ne iubiti si nu puteti fara

si oricum, sa te barbieresti, sa faci macar un sport, sa fii atent la toate detaliile daca e vb de ea, sa fii responsabil, sa nu te enervezi cand isi schimba starea de la o secunda la alta, sa nu uiti sa te trezesti sau sa te mbraci cand iesi din casa... avem o multime de responsabilitati despre care voi habar n aveti!

oricum, gentutele alea ale voastre is de 10 ori mai mari inauntru decar pe dinafara, intotdeauna am fost fascinat de cate mii de lucruri are o femeie la ea si cum poate incapea parca un sat de somalezi inauntrul ei.
bine nteles, 90% sunt absolut inutile, sau pt situatii de gen, daca vine sf lumii in 15 minute, sigur ar fi pregatita si pt aia....
rockk
Postat pe 20 Februarie 2011 20:41
De la: battleofwits, la data 2011-02-20 20:31:51

ce repede sari cu judecata ...care e problema ca vrea ca femeia sa slabeasca si sa aibe un corp sanatos, ce e asa grav in asta?

adica sa se'nmulteasca muierile care arata bine si care's mandre de silueta lor?...ntz ntz ntz...io zic fetelor sa va duceti la fast food si sa luati toate cele 3 mese acolo...pen'ca e mai ieftin
miss_darine
Postat pe 20 Februarie 2011 20:46
De la: miss_darine, la data 2011-02-20 20:46:28
De la: battleofwits, la data 2011-02-20 20:31:51

ce repede sari cu judecata ...care e problema ca vrea ca femeia sa slabeasca si sa aibe un corp sanatos, ce e asa grav in asta?

adica sa se'nmulteasca muierile care arata bine si care's mandre de silueta lor?...ntz ntz ntz...io zic fetelor sa va duceti la fast food si sa luati toate cele 3 mese acolo...pen'ca e mai ieftin


nu cobi,
ca poate o fi un porc care s-o puna sa faca si sport
battleofwits
Postat pe 20 Februarie 2011 20:48
ce ti-e si cu barbatii astia si pretentiile lor
battleofwits
Postat pe 20 Februarie 2011 20:49
De la: battleofwits, la data 2011-02-20 20:31:51
De la: kudika355503, la data 2011-02-20 18:20:33 draguto...trezestete....tipul e vulpe batrina.stie sa te manipuleze psihic,si probabil asa a facut si cu celelalte....unde tie orgoliu de femeie,care va fi urmatorul ordin,....el vrea o papusa cu care sa se afiseze,nu o femeie,iar daca tie iti place atit de mult....atunci....ciocul mic ..si executarea,,,de nu vrei sa fii si tu una din alea multe.dieta miraculoasa...dimineata un mar,amiaza apa cu otet,seara o frunza de salata.succes


ce repede sari cu judecata ...care e problema ca vrea ca femeia sa slabeasca si sa aibe un corp sanatos, ce e asa grav in asta?
nimic grav,chiar laudabil.....cu conditia ca o face pt aspectul si sanatatea ei si nu doar pt a fi neaparat pe placul cuiva,-tipa a spus asa-a spuso de atitea ori mai politicos sau nu,incit am inceput numai la asta sa ma gindesc-aici e manipularea psi. asta ma zgiriat la urechi .dar fiecare face dupa bunu plac.asta fu parerea mea.
lilu_67
Postat pe 21 Februarie 2011 00:26
De la: battleofwits, la data 2011-02-20 20:49:21ce ti-e si cu barbatii astia si pretentiile lor
mie-mi spui.....cind e vorba de interesul vostru
lilu_67
Postat pe 21 Februarie 2011 00:44
De la: kudika355503, la data 2011-02-21 00:44:44
De la: battleofwits, la data 2011-02-20 20:49:21ce ti-e si cu barbatii astia si pretentiile lor
mie-mi spui.....cind e vorba de interesul vostru


faptul ca ea va avea un corp fara grasime...o dezavantajeaza?
battleofwits
Postat pe 21 Februarie 2011 00:48
chiar deloc .. ceea ce nu vrei tu sa vezi este ca ea nu isi doreste asta ptr ea .. ci ptr el .. si daca asa sta treaba .. sunt de acord cu fetele .. o sa se trezeasca ea la realitate in cele din urma ..
MadaCrisu
Postat pe 21 Februarie 2011 11:18
De la: MadaCrisu, la data 2011-02-21 11:18:27chiar deloc .. ceea ce nu vrei tu sa vezi este ca ea nu isi doreste asta ptr ea .. ci ptr el .. si daca asa sta treaba .. sunt de acord cu fetele .. o sa se trezeasca ea la realitate in cele din urma ..


cateodata avem nevoie de un sut in fund pentru a merge inainte

zici ca ea nu-si doreste sa aibe un corp sanatos? hmmm, oare de ce?
battleofwits
Postat pe 21 Februarie 2011 11:20

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
vreau sfaturi dati cu parerea cati mai multi 53 De la: craciun852007 12 Iunie 2012 17:16
As avea si eu nevoie de un sfat! 9 De la: ioanab90 16 Ianuarie 2011 11:49
iubiri pe net 43 De la: unicorn 11 Aprilie 2009 03:38
Intentia adulterului este infidelitate sau nu? 316 De la: northstar 15 August 2009 19:09
strigat de ajutor!! 18 De la: kudika_13773 13 August 2012 10:10