Setari Cookie-uri

casatorita,ma tenteaza sa insel

stiu ca o sa ma blamati sau o sa ma aprobati......dar iata ce mi se intampla mie.sunt casatorita de 3 ani,avem un copilas de 2 si ceva nu mai merge......el e toata ziua la antrenament,sau la concursuri in alte orase,eu incerc sa nu dau prea mare importanta acestor lucruri.el e obosit,eu il las sa se odihneasca.......sex:1 data sau de2 ori pe luna.avem un prieten comul care de 4 luni tot imi face avansuri,verbale si vizuale... ...problema e alta:ma incita sa ii raspund la avansuri,i-am raspuns la avansuri,verbal deocamdata,chiar i-am scris un mesaj in care l-am intrebat ce gandeste atunci cand ma priveste asa intens,si mi-a raspuns ca foarte multe ganduri necurate ii trec prin minte,....... ....aceasta situatie ma pune pe jar:ma jur ca mi-as insela sotul...........dar ceva ma opreste(bunul simt)...ati trecut vreodata prin asa ceva?
mandy_moore
Postat pe 28 August 2009 14:07
De la: mandy_moore, la data 2009-08-28 14:07:25stiu ca o sa ma blamati sau o sa ma aprobati......dar iata ce mi se intampla mie.sunt casatorita de 3 ani,avem un copilas de 2 si ceva nu mai merge......el e toata ziua la antrenament,sau la concursuri in alte orase,eu incerc sa nu dau prea mare importanta acestor lucruri.el e obosit,eu il las sa se odihneasca.......sex:1 data sau de2 ori pe luna.avem un prieten comul care de 4 luni tot imi face avansuri,verbale si vizuale... ...problema e alta:ma incita sa ii raspund la avansuri,i-am raspuns la avansuri,verbal deocamdata,chiar i-am scris un mesaj in care l-am intrebat ce gandeste atunci cand ma priveste asa intens,si mi-a raspuns ca foarte multe ganduri necurate ii trec prin minte,....... ....aceasta situatie ma pune pe jar:ma jur ca mi-as insela sotul...........dar ceva ma opreste(bunul simt)...ati trecut vreodata prin asa ceva?



sincer da am fost tentata...................dar din fericire a ramas doar o simpla tentatzie..................am constatat ca tot mai bun este ce am acasa.....................iar daca te vei hotara pana la urma sa faci asta sfatul meu este sa nu fie acest prieten comun
anybody
Postat pe 28 August 2009 14:22
Adevarul e.. ca, primul gand care mi-a trecut prin minte a fost.. de ce tocmai un prieten comun??? Daca vrei sa-l inseli, cu siguranta o vei face. E posibil sa apara regrete imense.. si atunci prezenta ACELUI barbat in preajma voastra nu poate aduce decat dezastrul.
Nu-ti voi face morala.. (nu sunt genul ...), dar tot vreau sa te intreb: de ce adulter si nu divort? E un drum pe care daca intri.. nu-i tocmai placut sa mergi.
rashela
Postat pe 28 August 2009 14:27
De la: mandy_moore, la data 2009-08-28 14:07:25stiu ca o sa ma blamati sau o sa ma aprobati......dar iata ce mi se intampla mie.sunt casatorita de 3 ani,avem un copilas de 2 si ceva nu mai merge......el e toata ziua la antrenament,sau la concursuri in alte orase,eu incerc sa nu dau prea mare importanta acestor lucruri.el e obosit,eu il las sa se odihneasca.......sex:1 data sau de2 ori pe luna.avem un prieten comul care de 4 luni tot imi face avansuri,verbale si vizuale... ...problema e alta:ma incita sa ii raspund la avansuri,i-am raspuns la avansuri,verbal deocamdata,chiar i-am scris un mesaj in care l-am intrebat ce gandeste atunci cand ma priveste asa intens,si mi-a raspuns ca foarte multe ganduri necurate ii trec prin minte,....... ....aceasta situatie ma pune pe jar:ma jur ca mi-as insela sotul...........dar ceva ma opreste(bunul simt)...ati trecut vreodata prin asa ceva?


call me!
geo_x
Postat pe 28 August 2009 14:44
De la: geo_x, la data 2009-08-28 14:44:29
De la: mandy_moore, la data 2009-08-28 14:07:25stiu ca o sa ma blamati sau o sa ma aprobati......dar iata ce mi se intampla mie.sunt casatorita de 3 ani,avem un copilas de 2 si ceva nu mai merge......el e toata ziua la antrenament,sau la concursuri in alte orase,eu incerc sa nu dau prea mare importanta acestor lucruri.el e obosit,eu il las sa se odihneasca.......sex:1 data sau de2 ori pe luna.avem un prieten comul care de 4 luni tot imi face avansuri,verbale si vizuale... ...problema e alta:ma incita sa ii raspund la avansuri,i-am raspuns la avansuri,verbal deocamdata,chiar i-am scris un mesaj in care l-am intrebat ce gandeste atunci cand ma priveste asa intens,si mi-a raspuns ca foarte multe ganduri necurate ii trec prin minte,....... ....aceasta situatie ma pune pe jar:ma jur ca mi-as insela sotul...........dar ceva ma opreste(bunul simt)...ati trecut vreodata prin asa ceva?


call me!


el nu e gelos si nu ii plac complicatiile
Andia
Postat pe 28 August 2009 15:00
n-ai scris tot mesaju' sau ai uitat sa bagi niste semne?
geo_x
Postat pe 28 August 2009 15:03
De la: mandy_moore, la data 2009-08-28 14:07:25stiu ca o sa ma blamati sau o sa ma aprobati......dar iata ce mi se intampla mie.sunt casatorita de 3 ani,avem un copilas de 2 si ceva nu mai merge......el e toata ziua la antrenament,sau la concursuri in alte orase,eu incerc sa nu dau prea mare importanta acestor lucruri.el e obosit,eu il las sa se odihneasca.......sex:1 data sau de2 ori pe luna.avem un prieten comul care de 4 luni tot imi face avansuri,verbale si vizuale... ...problema e alta:ma incita sa ii raspund la avansuri,i-am raspuns la avansuri,verbal deocamdata,chiar i-am scris un mesaj in care l-am intrebat ce gandeste atunci cand ma priveste asa intens,si mi-a raspuns ca foarte multe ganduri necurate ii trec prin minte,....... ....aceasta situatie ma pune pe jar:ma jur ca mi-as insela sotul...........dar ceva ma opreste(bunul simt)...ati trecut vreodata prin asa ceva?


ai incercat sa vorbesti cu martalogu disperat de sport?

daca vrei neaparat sa inseli,cauta ceva mai departe de casa .....exista posibilitatea sa puta.

cauta pe cineva care daca se indragosteste de tine sa nu te poata gasi.....prieten comun nu e bine
angelo_micnegrusiurat
Postat pe 28 August 2009 15:08
gandeste te si tu un pic daca merita ...
daca o faci si afla sotul .....merita?
ai face fata unui divort? .....sau crezi ca el te va vrea daca sotul te va lasa? va accepta si copilul? ....
gandeste te bine ca pe urma vii si deschizi alt topic cum ca il vrei inapoi pe sot.....
morticia_adams
Postat pe 28 August 2009 15:12
Eu in locul tau as vb cu sotul. Nu i-as spune din start ca vreau sa il insel, ca sunt tentata, dar i-as spune ce ma nemultumeste. Pana la urma el daca este preocupat de sport poate ca nici nu se gandeste, nici nu a observat ca tie nu iti convine viata pe care o duceti. Nu oricine are capacitatea de a sesiza cand o persoana se schimba.

Asa ca din respect pt sotul tau si pt casnicia voastra, trebuie sa joci cu cartile pe fata...Daca el nu reactioneaza in niciun fel la nemultumirile tale, nu este de inselat, este de lasat...sa raman cu sportul !
Summer_
Postat pe 28 August 2009 15:17
De la: geo_x, la data 2009-08-28 14:44:29
De la: mandy_moore, la data 2009-08-28 14:07:25stiu ca o sa ma blamati sau o sa ma aprobati......dar iata ce mi se intampla mie.sunt casatorita de 3 ani,avem un copilas de 2 si ceva nu mai merge......el e toata ziua la antrenament,sau la concursuri in alte orase,eu incerc sa nu dau prea mare importanta acestor lucruri.el e obosit,eu il las sa se odihneasca.......sex:1 data sau de2 ori pe luna.avem un prieten comul care de 4 luni tot imi face avansuri,verbale si vizuale... ...problema e alta:ma incita sa ii raspund la avansuri,i-am raspuns la avansuri,verbal deocamdata,chiar i-am scris un mesaj in care l-am intrebat ce gandeste atunci cand ma priveste asa intens,si mi-a raspuns ca foarte multe ganduri necurate ii trec prin minte,....... ....aceasta situatie ma pune pe jar:ma jur ca mi-as insela sotul...........dar ceva ma opreste(bunul simt)...ati trecut vreodata prin asa ceva?


call me!



banuiesc ca vrei sa te imprietenesti si cu ea
anybody
Postat pe 28 August 2009 15:20
in marinimia mea nemarginita, ma gandesc sa-i ofer, printre altele, si prietenia mea neconditionata si nealterata!


any:
geo_x
Postat pe 28 August 2009 15:23
De la: geo_x, la data 2009-08-28 15:23:44in marinimia mea nemarginita, ma gandesc sa-i ofer, printre altele, si prietenia mea neconditionata si nealterata!


any:


.................da prieten comun esti?..................distantza este suficient de mare?
anybody
Postat pe 28 August 2009 15:25
inca nu sunt prieten comun. da' daca imi face cunostinta cu sotu', se rezolva!
geo_x
Postat pe 28 August 2009 15:27
De la: geo_x, la data 2009-08-28 15:27:07inca nu sunt prieten comun. da' daca imi face cunostinta cu sotu', se rezolva!


nu poate este prea ocupat cu sportul sotzul.......................apropo ce sport o practica ?................eu in locul tau nu m-as risca geo pana nu aflu exact ce sport practica...................
anybody
Postat pe 28 August 2009 15:29
parca-i in reclama la romtelecom:
stii ce-i fimiu!!? badigaaaaard
geo_x
Postat pe 28 August 2009 15:32
De la: anybody, la data 2009-08-28 15:29:09
De la: geo_x, la data 2009-08-28 15:27:07inca nu sunt prieten comun. da' daca imi face cunostinta cu sotu', se rezolva!


nu poate este prea ocupat cu sportul sotzul.......................apropo ce sport o practica ?................eu in locul tau nu m-as risca geo pana nu aflu exact ce sport practica...................


poate e sahist
angelo_micnegrusiurat
Postat pe 28 August 2009 15:34
De la: geo_x, la data 2009-08-28 15:32:24parca-i in reclama la romtelecom:
stii ce-i fimiu!!? badigaaaaard



hotzul neprins negustor cinstit
anybody
Postat pe 28 August 2009 15:34
sotzul meu e atlet...... ,si sincer acum,in momentul asta e la sibiu,iar eu undeva la 500 km distanta de el.....si cam odata pe luna cam asa e plecat(variaza oarecum distanta)
mandy_moore
Postat pe 28 August 2009 16:26
De la: rashela, la data 2009-08-28 14:27:51Adevarul e.. ca, primul gand care mi-a trecut prin minte a fost.. de ce tocmai un prieten comun??? Daca vrei sa-l inseli, cu siguranta o vei face. E posibil sa apara regrete imense.. si atunci prezenta ACELUI barbat in preajma voastra nu poate aduce decat dezastrul.
Nu-ti voi face morala.. (nu sunt genul ...), dar tot vreau sa te intreb: de ce adulter si nu divort? E un drum pe care daca intri.. nu-i tocmai placut sa mergi.





subscriu celor de mai sus
breakingreality
Postat pe 28 August 2009 16:28
De la: mandy_moore, la data 2009-08-28 16:26:35sotzul meu e atlet...... ,si sincer acum,in momentul asta e la sibiu,iar eu undeva la 500 km distanta de el.....si cam odata pe luna cam asa e plecat(variaza oarecum distanta)



la al meu variaza altceva....nu distantza...... o fi nashpa????
matracucu
Postat pe 28 August 2009 16:30
depinde ce.....variaza.....
mandy_moore
Postat pe 28 August 2009 16:38
De la: mandy_moore, la data 2009-08-28 16:38:07depinde ce.....variaza.....


variaza....variatziune....si e alba.....
e bine ?????
matracucu
Postat pe 28 August 2009 16:39
daca variaza "treaba" e bine,inseamna ca functioneaza.....numai sa nu varieze pe minus atunci cand e in uz cat despre culoare.....eu am avut si neagra,si nu e mare diferenta
mandy_moore
Postat pe 28 August 2009 16:46
De la: mandy_moore, la data 2009-08-28 16:46:20daca variaza "treaba" e bine,inseamna ca functioneaza.....numai sa nu varieze pe minus atunci cand e in uz cat despre culoare.....eu am avut si neagra,si nu e mare diferenta


deci e de bine
multzumesc
matracucu
Postat pe 28 August 2009 16:47
tu in loc sa te gandesti la cum sa rezolvi acel ceva ce nu merge iti arde sa te freci cu altu' esti o sotie, mama si femeie remarcabila :)
felixcat
Postat pe 28 August 2009 17:23
De la: felixcat, la data 2009-08-28 17:23:42tu in loc sa te gandesti la cum sa rezolvi acel ceva ce nu merge iti arde sa te freci cu altu' esti o sotie, mama si femeie remarcabila :)


Bun, dar fii corecta pana la capat! Spune-ne cum e si sotul ei..
rashela
Postat pe 28 August 2009 17:25
sotul ei nu ma risc sa spun cum e pt ca nu am habar, stiu doar ca e atlet :/
sunt un el, am rezistat si 5-6 saptamani fara partenera mea langa mine fara sa fiu tentat macar sa ma ating de alta femeie, poate sunt eu diferit, cine stie
felixcat
Postat pe 28 August 2009 17:30
De la: felixcat, la data 2009-08-28 17:30:07sotul ei nu ma risc sa spun cum e pt ca nu am habar, stiu doar ca e atlet :/
sunt un el, am rezistat si 5-6 saptamani fara partenera mea langa mine fara sa fiu tentat macar sa ma ating de alta femeie, poate sunt eu diferit, cine stie


slabut!!
9 luni!
geo_x
Postat pe 28 August 2009 17:40
respectele mele geo, ma consider norocos ca nu am trecut prin asa ceva:)
felixcat
Postat pe 28 August 2009 17:48
apreciez sinceritatea....dar pana nu o sa te aflii in situatia mea nu o sa stii cum e.presupun k nu esti casatorit si poti visa sau o poti "face" linistit cu prietena prietenei tale sau cu vecina,sau cu o tipa din disco,fara sa treci prin discutii interminabile si mustrari de constiinta,fara sa divortezi si fara sa te deranjeze ca treci la o alta relatie cand ceva nu-ti mai convine.......esti "sexist"(discriminatory on the basis of sex (usually said of men's attitude toward women)

cat despre sotul meu,din pacate e un om bun,i'm a bich!!!!!!!!
mandy_moore
Postat pe 28 August 2009 17:50

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Am nevoie de ajutor! 4 De la: addicted_95 12 Februarie 2011 21:24
Si ingerii cad... 66 De la: kudika_nikole 27 Decembrie 2011 11:39
IARTA-MA.TOPIC PENTRU IMPACACIOSI SI IMPACACIOASE. 13 De la: Eva32 20 Octombrie 2011 00:28
TRADAT IN DRAGOSTE SAU BLESTEMAT-OARE CATA INFIDELITATE SI PERVERSITATE POATE EXISTA IN OAMENII 3 De la: heaven2007 13 Noiembrie 2009 06:51
nu reuseste oare sa il iubeasca? 6 De la: Dontyyy 8 Februarie 2010 13:23