Setari Cookie-uri

L`am parasit,Sh` knd am vrut sa`i zik a 2 a zi s` ne impakm era deja q` o prietena dea meah` ..sh` c` a zis :((

De la: Alexandra1601, la data 2009-08-31 22:18:52 Ajutatzi`ma sh` p` mn` q` un sfat va rog :(( ..Aqm cateva zile mi`am parasit prietenul ..dupa o relatzie d 2 luni jumatate ..Apoi a 2a zi vo0iam s` ne impakm k nu puteam sa stau fara el ..Da` aflu k el deja e q o prietena dea meah ..da` chestia e k prietena meah` are deja iubit de vreo 1 luna sh cv` ..Sh` mai aflu k deja ii spusese ei cateva dintre secretele care i le spusesem lui Sh` mai aflu d` cateva msj` d` genu` ,,TE IUBESK DIN CE IN CE MAI MULT `` ..Msj` asta m`a omorat :(( ..,,Te iubesk din clipa in care te`am vz` la spektakol`` ..sh` spekatkolul fusese q 1 luna 2 inainte :(( ..apoi alt msj` ,,Te pwp dulke pe guritza`` ..Apoi vb la tel sh il anuntz ca ma omor :(( ..lui niki nu`i pasa ..vb` linishtit l tel q ea:(( ..apoi vb` p mess sh ne spunem cuv dure ..de draqi i`am zis k am mai fost q un bayat in timp ce eram q el,apoi k cik nu l`am iubit nikiodata,doar mi`a plaqt sa`mi bat jok d` el ..chiar dak shtiu foarte bn` k` nu trb` ..a 2 a seara ma suna da` nu voiam sa vb q el ..asha k a vb cea mai buna prietena a meah` ..sh` aflu k vrea s` ne impakm :|:|:| ..niki nush` c` s` fak` ..il iubesk atat d` mo0lt ..da` il sh` urask pt k am suferit atat d mult din cauza lui ..am inkerkt s m omor ..Spunetzi`mi v rog ce sa fak ..:((:((:((:((


Geo ...ce e asa greu:
ajuta ti o si pe ea cu un sfat va rog. acum cateva zile si-a parasit pr dupa 2 ani jumate. a 2a zi a vrut sa se impace ca nu putea sta fara el (iti dai seama ce mult timp a trecut) dar a aflat ca e cu o prietena de a ei de vreo luna si ceva.si el i-a zis ei cateva din secretele pe care ea i le-a zis lui. si mai alfa de niste msje "te iubesc din ce in ce mai mult" (catre aia) ...si asta a omorat-o (dar nu se vede) .."Te iubesc din clupa in care te-am vaz la spectacol " ...spectacolul fusese cu 2 luni inainte.."o pupa pe aia pe gurita" vorbeste apoi la tel cu el si ii zice ca se omoara dar lui nu-i pasa, cica vb la telefon cu aia in continuare, apoi pe mess isi adreseaza niste vorbe dure . de "draci" i-a zis ca a mai fost cu unu in timp ce era cu el , apoi ca nu l-a iubit niciodata (asta nu stiu cine zice) ca doar i-a placut sa-si bata joc de el, chiar daca stie f bine, nu trebuia... :| ....a20a seara o suna, dar ea nu vroia sa vbeasca cu el, si i-a dat-o pe prietena ei cea mai buna ....el vrea sa se impace.
nu stie ce sa faca, il iubeste mult dar il si uraste pt ca a suferit mult din cauza lui, a incercat sa se omoare. Spune -i ce sa faca....

..
an_dra_da_k
Postat pe 21 Septembrie 2009 23:45
geo_x
Postat pe 21 Septembrie 2009 23:49
De la: geo_x, la data 2009-09-21 23:49:54


exact asa ma gandeam si eu ....dar ...v-am facut traducerea...mai vedeti pe acolo niste greselute (m-am grabit)...

PS ....spre sfarsit e a 2-a seara....s-a dus degetul pe zero :D
an_dra_da_k
Postat pe 21 Septembrie 2009 23:51

la naiba, inca una. relatia a fost de 2 luni jumate... (nu stiu unde mi-a fost capu sa scriu ani
an_dra_da_k
Postat pe 21 Septembrie 2009 23:55
Ajutatzi`ma sh` p` mn` q` un sfat va rog :(( ..Aqm cateva zile mi`am parasit prietenul ..dupa o relatzie d 2 luni jumatate ..Apoi a 2a zi vo0iam s` ne impakm k nu puteam sa stau fara el ..Da` aflu k el deja e q o prietena dea meah ..da` chestia e k prietena meah` are deja iubit de vreo 1 luna sh cv` ..Sh` mai aflu k deja ii spusese ei cateva dintre secretele care i le spusesem lui Sh` mai aflu d` cateva msj` d` genu` ,,TE IUBESK DIN CE IN CE MAI MULT `` ..Msj` asta m`a omorat :(( ..,,Te iubesk din clipa in care te`am vz` la spektakol`` ..sh` spekatkolul fusese q 1 luna 2 inainte :(( ..apoi alt msj` ,,Te pwp dulke pe guritza`` ..Apoi vb la tel sh il anuntz ca ma omor :(( ..lui niki nu`i pasa ..vb` linishtit l tel q ea:(( ..apoi vb` p mess sh ne spunem cuv dure ..de draqi i`am zis k am mai fost q un bayat in timp ce eram q el,apoi k cik nu l`am iubit nikiodata,doar mi`a plaqt sa`mi bat jok d` el ..chiar dak shtiu foarte bn` k` nu trb` ..a 2 a seara ma suna da` nu voiam sa vb q el ..asha k a vb cea mai buna prietena a meah` ..sh` aflu k vrea s` ne impakm :|:|:| ..niki nush` c` s` fak` ..il iubesk atat d` mo0lt ..da` il sh` urask pt k am suferit atat d mult din cauza lui ..am inkerkt s m omor ..Spunetzi`mi v rog ce sa fak ..:((:((:((:((

mai sus ...textu scris in limba pitzipoancelor....mai jos subtitrarea in limba romana...doamne ce face plictiseala din mine valeu ....=))))


ajutati-ma si pe mine cu un sfat va rog:((---acum cateva zile mi-am parasit prietenul...dupa o relatie de 2 luni jumate..apoi a doua zi vroiam sa ne impacam ca nu puteam sa stau fara el...dar aflu ca el deja este cu o prietena de a mea..dar chestia este ca prietena mea are deja iubit de vreo luna si ceva..si mai aflu ca deja ii spusese ei cateva dintre secretele care i le spusesem lui si mai aflu de cateva mesaje de genu "te iubesc din ce in ce mai mult..."mesajul asta m-a omorat:((...."te iubesc din clipa in care te-am vazut la spectacol"... si spectacolul fusese cu o luna doua inainte :((...apoi alt mesaj "te pup dulce pe gurita" apoi vorbesc cu el la telefon si il anunt ca ma omor :((...lui nici nu-i pasa...vorbea linistit la telefon cu ea:((...apoi vorbim pe messenger si ne spunem cuvinte dureroase ... de draci i-am zis ca am mai fost cu un baiat in timp ce eram cu el, apoi ca cica nu l-am iubit niciodata, doar mi-a placut sa-mi bat joc de el ..chiar daca stiu foarte bine ca nu trebuia...a doua seara m-a sunat dar nu vroiam sa vorbesc cu el...asa ca a vorbit cea mai buna prietena a mea ...si aflu ca vrea sa ne impacam...nici nu stiu ce sa fac...il iubesc atat de mult..da il si urasc pentru ca am suferit atat de mult din cauza lui...am incercat sa ma omor ....spuneti-mi va rog ce sa fac ....:((:((:((
anca_smira
Postat pe 22 Septembrie 2009 00:06
si acum un raspuns special ptr domnisoara in cauza....fata draga impusca-te te rog....... .....vai de capu tau ...fata unde traiesti revino cu picioarele pe pamant .....dupa 2 luni il iubesti de mori ...vrei sa te omori .....ptr el la 16 ani ???...ma fata lasa prostiile si pune dracu mana pe o carte ceva mai invata ceva folositor ca daca ramai asa si la 18 -20 de ani si doamne fereste mai incolo o sa fii numai buna de o partida de sex si atat ...si o sa te intrebi de ce ....in primu rand te rog lasa scrisu de mess pentru mess aici vorbeste romaneste dak se poate ....te rugam ......dak tu dupa 2 luni nu mai poti si vai doamne etc ....dar ce zici dupa relatii de 3 sau 4 ani atunci ce faci ma ???te omori pe bune atunci creca nu??.....ia si traieste-ti copilaria cum trebuie pentru ca mai tarziu o sa regreti amarnic!! as fi vrut sa zic mai multe da mai bine nu ....oricum ar trebui sa te scuture careva bine de tot si sa intalnesti unu care chiar sa-l iubesti de mori si sa nu te bage deloc in seama atunci sa vezi cu adevarat ce inseamna.....invata sa fii cu picioarele pe pamant si nu mai fabula daca vrei citeste povesti da nu face chestii de astea....pa
anca_smira
Postat pe 22 Septembrie 2009 00:20
copila..
issa12
Postat pe 24 Septembrie 2009 01:08
incerc sa inteleg si eu ce scrii tu aici dar nu inteleg nimic,am citit de vre'o trei ori dar nu imi iese...hmm oare am uitat sa citesc???
sweet_strungareata
Postat pe 24 Septembrie 2009 15:28
mi se pare mie sau u esti o pustoaica in care ink nu a dat pubertatea care dupa primul sarut cade in extaz pe spate...dak esti la fel de cum e modul tau de exprimare nu e de mirare ca ti s-a intamplat asta...mai esti si brainiac...e logik faptul k tipul nu merita...bine k nici cu u nu mi-e rushine
LARISSA_ROCKON
Postat pe 28 Septembrie 2009 18:20
da! da! impusca-te! incearca daca inca mai traiesti.... insista si vei reusi
adina_black
Postat pe 29 Septembrie 2009 11:05
De la: kudika041681, la data 2009-09-22 00:06:00Ajutatzi`ma sh` p` mn` q` un sfat va rog :(( ..Aqm cateva zile mi`am parasit prietenul ..dupa o relatzie d 2 luni jumatate ..Apoi a 2a zi vo0iam s` ne impakm k nu puteam sa stau fara el ..Da` aflu k el deja e q o prietena dea meah ..da` chestia e k prietena meah` are deja iubit de vreo 1 luna sh cv` ..Sh` mai aflu k deja ii spusese ei cateva dintre secretele care i le spusesem lui Sh` mai aflu d` cateva msj` d` genu` ,,TE IUBESK DIN CE IN CE MAI MULT `` ..Msj` asta m`a omorat :(( ..,,Te iubesk din clipa in care te`am vz` la spektakol`` ..sh` spekatkolul fusese q 1 luna 2 inainte :(( ..apoi alt msj` ,,Te pwp dulke pe guritza`` ..Apoi vb la tel sh il anuntz ca ma omor :(( ..lui niki nu`i pasa ..vb` linishtit l tel q ea:(( ..apoi vb` p mess sh ne spunem cuv dure ..de draqi i`am zis k am mai fost q un bayat in timp ce eram q el,apoi k cik nu l`am iubit nikiodata,doar mi`a plaqt sa`mi bat jok d` el ..chiar dak shtiu foarte bn` k` nu trb` ..a 2 a seara ma suna da` nu voiam sa vb q el ..asha k a vb cea mai buna prietena a meah` ..sh` aflu k vrea s` ne impakm :|:|:| ..niki nush` c` s` fak` ..il iubesk atat d` mo0lt ..da` il sh` urask pt k am suferit atat d mult din cauza lui ..am inkerkt s m omor ..Spunetzi`mi v rog ce sa fak ..:((:((:((:((

mai sus ...textu scris in limba pitzipoancelor....mai jos subtitrarea in limba romana...doamne ce face plictiseala din mine valeu ....=))))


ajutati-ma si pe mine cu un sfat va rog:((---acum cateva zile mi-am parasit prietenul...dupa o relatie de 2 luni jumate..apoi a doua zi vroiam sa ne impacam ca nu puteam sa stau fara el...dar aflu ca el deja este cu o prietena de a mea..dar chestia este ca prietena mea are deja iubit de vreo luna si ceva..si mai aflu ca deja ii spusese ei cateva dintre secretele care i le spusesem lui si mai aflu de cateva mesaje de genu "te iubesc din ce in ce mai mult..."mesajul asta m-a omorat:((...."te iubesc din clipa in care te-am vazut la spectacol"... si spectacolul fusese cu o luna doua inainte :((...apoi alt mesaj "te pup dulce pe gurita" apoi vorbesc cu el la telefon si il anunt ca ma omor :((...lui nici nu-i pasa...vorbea linistit la telefon cu ea:((...apoi vorbim pe messenger si ne spunem cuvinte dureroase ... de draci i-am zis ca am mai fost cu un baiat in timp ce eram cu el, apoi ca cica nu l-am iubit niciodata, doar mi-a placut sa-mi bat joc de el ..chiar daca stiu foarte bine ca nu trebuia...a doua seara m-a sunat dar nu vroiam sa vorbesc cu el...asa ca a vorbit cea mai buna prietena a mea ...si aflu ca vrea sa ne impacam...nici nu stiu ce sa fac...il iubesc atat de mult..da il si urasc pentru ca am suferit atat de mult din cauza lui...am incercat sa ma omor ....spuneti-mi va rog ce sa fac ....:((:((:((


Multam de traducere ,ca altfel trebuia sa schimb ochelarii.
Le zice careva la tembelele astea ca aici nu-s pe mess?

Postat pe 29 Septembrie 2009 11:10
ASTA-I FORMUL KUDIKA, NU-I MESS!!!!!!!!
E bine, Scorpio?
Lucia38
Postat pe 29 Septembrie 2009 11:12
De la: Lucia38, la data 2009-09-29 11:12:06ASTA-I FORMUL KUDIKA, NU-I MESS!!!!!!!!
E bine, Scorpio?


Poate trebuia sa le scri in limbajul lor......sunt sanse sa nu te inteleaga
andreea1976
Postat pe 29 Septembrie 2009 12:37
v-am spus ca stiu sa citesc in stele? ..........................cred ca mi-e mult mai usor sa descifrez ce scrie in stele decat ce a vrut sa spuna fata asta
spumosu
Postat pe 29 Septembrie 2009 12:44
De la: Lucia38, la data 2009-09-29 11:12:06ASTA-I FORMUL KUDIKA, NU-I MESS!!!!!!!!
E bine, Scorpio?


Mai tare ,ca nu aud!!!!!!

Postat pe 29 Septembrie 2009 13:22
De la: andreea1976, la data 2009-09-29 12:37:36
De la: Lucia38, la data 2009-09-29 11:12:06ASTA-I FORMUL KUDIKA, NU-I MESS!!!!!!!!
E bine, Scorpio?


Poate trebuia sa le scri in limbajul lor......sunt sanse sa nu te inteleaga


Cred ca si chineza ar fi mai usor de invatat.Limbajul proastelor nu cred ca vrei sa-l inveti.

Postat pe 29 Septembrie 2009 13:23
De la: adina_black, la data 2009-09-29 11:05:57da! da! impusca-te! incearca daca inca mai traiesti.... insista si vei reusi




Postat pe 29 Septembrie 2009 13:24
De la: scorpio67, la data 2009-09-29 13:23:18
De la: andreea1976, la data 2009-09-29 12:37:36
De la: Lucia38, la data 2009-09-29 11:12:06ASTA-I FORMUL KUDIKA, NU-I MESS!!!!!!!!
E bine, Scorpio?


Poate trebuia sa le scri in limbajul lor......sunt sanse sa nu te inteleaga


Cred ca si chineza ar fi mai usor de invatat.Limbajul proastelor nu cred ca vrei sa-l inveti.


asta e limbajul pitzipoancelor si nu mersi...nu vreau sa-l invat

andreea1976
Postat pe 29 Septembrie 2009 13:42
De la: geo_x, la data 2009-09-17 16:34:39
De la: Suzyca19, la data 2009-09-17 16:30:00... Nu am copii inca.................


daca vrei sa iasa blond cu ochii albastri..........caaaall meee!!


: si eu sunt blonda, deeeeci sunt mari sanse
Suzyca19
Postat pe 29 Septembrie 2009 17:39
De la: geo_x, la data 2009-09-21 16:53:25absolut deloc! dimpotriva, nici macar nu te cunosc si nu te-am vazut in viata mea, pana la mesaju' de mai sus!
asa ca nu te mai gandii la razbunare!
legat de mesajul scris de tine, este un mesaj standard, folosit in special in reviste glossy pentru tineretu' progresiv messengerist, iubitor de pasiuni flacarande.
atrage doar prin cursivitatea lui, forma italica si putin aplecat spre stanga, dovedind o inteligenta nativa!
numa ca acelasi mesaj spune e scris doar de dragu' de a fi scris, pentru ca imi vine greu sa cred ca ai reusit sa descifrezi mesajul initiatoarei topicului.


Draga Geo, nu poti intelege exact cuvant cu cuvant povestioara, dar daca citesti printre randuri prinzi ideea
NumaiTu
Postat pe 30 Septembrie 2009 11:56
Si marmota invelea ciocolata in staniol! ...ahh!! ma rog, akm vreau si eu traducerea ?! si daca iti mai vine a te omori hai la mine, iti dau eu doua de invii cu totul, ce esti proasta la 16 ani sa te omori, Doamne, copila mea, dai in fras de baieti. Nu fii si tu proasta! !! batman batman si tu??? spitalu 9 sau emo ??
ralukutzza
Postat pe 30 Septembrie 2009 20:45
De la: NumaiTu, la data 2009-09-30 11:56:49
Draga Geo, nu poti intelege exact cuvant cu cuvant povestioara, dar daca citesti printre randuri prinzi ideea


prefer sa citesc mersu' trenurilor. cica au si deraieri programate, pentru iubitorii de senzatii tari!
geo_x
Postat pe 30 Septembrie 2009 21:15
Si eu scriu prescurtat pe mess, dar nici chiar asa nu inteleg ce atatea prescurtari ca doar aici nu se scrie cu cearneala sau cu pasta ca sa zici ca se consuma si cum e criza trebuie sa faci economie auzi ca il iubeste de nu mai poate probabil de la atata dragoste respira greu si asta a impiedicat-o sa scrie cuvintele intregi...sau o alerga careva :))
anDrEEA_cristina310886
Postat pe 1 Octombrie 2009 00:35
De la: Alexandra1601, la data 2009-08-31 22:18:52 Ajutatzi`ma sh` p` mn` q` un sfat va rog :(( ..Aqm cateva zile mi`am parasit prietenul ..dupa o relatzie d 2 luni jumatate ..Apoi a 2a zi vo0iam s` ne impakm k nu puteam sa stau fara el ..Da` aflu k el deja e q o prietena dea meah ..da` chestia e k prietena meah` are deja iubit de vreo 1 luna sh cv` ..Sh` mai aflu k deja ii spusese ei cateva dintre secretele care i le spusesem lui Sh` mai aflu d` cateva msj` d` genu` ,,TE IUBESK DIN CE IN CE MAI MULT `` ..Msj` asta m`a omorat :(( ..,,Te iubesk din clipa in care te`am vz` la spektakol`` ..sh` spekatkolul fusese q 1 luna 2 inainte :(( ..apoi alt msj` ,,Te pwp dulke pe guritza`` ..Apoi vb la tel sh il anuntz ca ma omor :(( ..lui niki nu`i pasa ..vb` linishtit l tel q ea:(( ..apoi vb` p mess sh ne spunem cuv dure ..de draqi i`am zis k am mai fost q un bayat in timp ce eram q el,apoi k cik nu l`am iubit nikiodata,doar mi`a plaqt sa`mi bat jok d` el ..chiar dak shtiu foarte bn` k` nu trb` ..a 2 a seara ma suna da` nu voiam sa vb q el ..asha k a vb cea mai buna prietena a meah` ..sh` aflu k vrea s` ne impakm :|:|:| ..niki nush` c` s` fak` ..il iubesk atat d` mo0lt ..da` il sh` urask pt k am suferit atat d mult din cauza lui ..am inkerkt s m omor ..Spunetzi`mi v rog ce sa fak ..:((:((:((:((


ceee maaaaaaa???????'' tu fata proasta!!!!!!!!!!!!!!!! tu!!!!!!!! fa!!!!!!! tufa!!!!!!!!!!!!!! vaaaaaaaaiiii maiculitza mea.....ciocolata!
greierash_is_back
Postat pe 1 Octombrie 2009 00:40

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
...intrebare fara ..raspuns.. 5 De la: concordia 11 Noiembrie 2009 09:09
Ce nu vede nimeni altcineva decat noi... 18 De la: fata_healthy 7 August 2010 21:42
inselat 144 De la: Buttefflypink 5 Iunie 2009 14:30
cum ati reactiona? 61 De la: danNad 21 Decembrie 2011 00:55
Cand se termina prost... 24 De la: valy90 20 Noiembrie 2010 21:42