Setari Cookie-uri

L`am parasit,Sh` knd am vrut sa`i zik a 2 a zi s` ne impakm era deja q` o prietena dea meah` ..sh` c` a zis :((

Ma bucur ca nu am apucat anii copilariei sau ai adolescentei in perioada asta... Nu as fi stiut sa-mi traiesc tineretea, nu as fi avut ce lucruri/intamplari sa-mi amintesc mai tarziu sau ce sa le povestesc copiilor, nu as fi avut amintiri frumoase la care sa ma gandesc cu zambetul pe buze... Nu am copii inca, dar mi-e mila de ei ce vremuri vor apuca... Si voi incerca pe cat posibil sa-i educ in asa fel incat sa nu ajunga precum initiatoarea acestui topic..
Suzyca19
Postat pe 17 Septembrie 2009 16:30
De la: Suzyca19, la data 2009-09-17 16:30:00... Nu am copii inca.................


daca vrei sa iasa blond cu ochii albastri..........caaaall meee!!
geo_x
Postat pe 17 Septembrie 2009 16:34
ce somn m'o luat
Diavolyta_
Postat pe 18 Septembrie 2009 16:57
De la: geo_x, la data 2009-09-16 09:58:50pr gtr b0" fre ??? 11111 0000000 brb &W gr {{{ ))) vrin mhtr vyr deo sd sd sd.........sd sd sd................hopa, mi s-a blocat tastatura!!


NumaiTu
Postat pe 19 Septembrie 2009 01:01
crede-ma ca inca nu stii ce este iubirea,sa ai o relatie de mai mult timp atunci vei vedea,eu am avut o relatie de 3 ani si ne-am despartit,si asta chiar e foarte dureros si foarte greu,o luna-2 nu inseamna nimic tu acum nu realizezi asta,dar cu timpul vei realiza mai multe,si inca un sfat de care ar trebuii sa tii cont"nimeni nu merita sa plangem pentru ei, nu merita sa ne luam viata pentru ei ,sa suferim sau sa plangem dupa ei,nu se merita,asculta-ma ca stiu ce iti spun",gandeste-te ca ai o viata inainte,si ai destul timp sa cunosti adevarata iubire,ocupa-te de scoala si de interesele tale
dennysutza
Postat pe 20 Septembrie 2009 00:48
treci la scoala , copil. lasa baietii
KiwiEu
Postat pe 20 Septembrie 2009 14:08
Sfat: du-te la scoala si fii foarte atenta la orele de limba si literatura romana.
frozen_autumn
Postat pe 20 Septembrie 2009 14:55
De la: Alexandra1601, la data 2009-08-31 22:18:52 Ajutatzi`ma sh` p` mn` q` un sfat va rog :(( ..Aqm cateva zile mi`am parasit prietenul ..dupa o relatzie d 2 luni jumatate ..Apoi a 2a zi vo0iam s` ne impakm k nu puteam sa stau fara el ..Da` aflu k el deja e q o prietena dea meah ..da` chestia e k prietena meah` are deja iubit de vreo 1 luna sh cv` ..Sh` mai aflu k deja ii spusese ei cateva dintre secretele care i le spusesem lui Sh` mai aflu d` cateva msj` d` genu` ,,TE IUBESK DIN CE IN CE MAI MULT `` ..Msj` asta m`a omorat :(( ..,,Te iubesk din clipa in care te`am vz` la spektakol`` ..sh` spekatkolul fusese q 1 luna 2 inainte :(( ..apoi alt msj` ,,Te pwp dulke pe guritza`` ..Apoi vb la tel sh il anuntz ca ma omor :(( ..lui niki nu`i pasa ..vb` linishtit l tel q ea:(( ..apoi vb` p mess sh ne spunem cuv dure ..de draqi i`am zis k am mai fost q un bayat in timp ce eram q el,apoi k cik nu l`am iubit nikiodata,doar mi`a plaqt sa`mi bat jok d` el ..chiar dak shtiu foarte bn` k` nu trb` ..a 2 a seara ma suna da` nu voiam sa vb q el ..asha k a vb cea mai buna prietena a meah` ..sh` aflu k vrea s` ne impakm :|:|:| ..niki nush` c` s` fak` ..il iubesk atat d` mo0lt ..da` il sh` urask pt k am suferit atat d mult din cauza lui ..am inkerkt s m omor ..Spunetzi`mi v rog ce sa fak ..:((:((:((:((



ops...scumpa mea..cum sa te omori...wow.. ..la naiba...sunteti ff plapande si naive,nu s-a terminat lumea si barbatii la el...in genere barbatii sunt ff parsivi si exploateaza sentimentele femeilor la maximum daca au ocazia,tu sincer ai gresit din start spunandu-i lui ca te omori..nu mai face asta niciodata in tot viitorul tau,pt ca in primul rand te autosugestionezi singura in a face ceva ff grav si consecintele le vei suporta tu si cei dragi tie,asa ca lasa naibi ideile astea si gandeste-te ca ai viitorul in fata si vei avea ocazia de a cunoaste multi baieti care te vor iubi pt ceea ce esti si vor fi alaturi de tine sa te faca fericita....ok...
parerea mea,tu nu faci decat sa-ti faci singura rau gandind negativ,fi mai optimista si incearca sa gandesti pozitiv pt a nu mai atrage energiile si gandurile negative in viata ta...ok...hay fruntea sus si curaj,viata merita traita si nu curmata din cine stie ce motiv ,invata sa te iubesti pe tine in primul rand si pe urma sa oferi dragoste celor din jur,asa-ti vei castiga respectul de sine...si vei intelege ca totul se invarte in jurul tau,nu invers...
vio_miha66
Postat pe 20 Septembrie 2009 15:47
De la: vio_miha66, la data 2009-09-20 15:47:21
ops...scumpa mea..cum sa te omori...wow.. ..la naiba...sunteti ff plapande si naive,nu s-a terminat lumea si barbatii la el...in genere barbatii sunt ff parsivi si exploateaza sentimentele femeilor la maximum daca au ocazia,tu sincer ai gresit din start spunandu-i lui ca te omori..nu mai face asta niciodata in tot viitorul tau,pt ca in primul rand te autosugestionezi singura in a face ceva ff grav si consecintele le vei suporta tu si cei dragi tie,asa ca lasa naibi ideile astea si gandeste-te ca ai viitorul in fata si vei avea ocazia de a cunoaste multi baieti care te vor iubi pt ceea ce esti si vor fi alaturi de tine sa te faca fericita....ok...
parerea mea,tu nu faci decat sa-ti faci singura rau gandind negativ,fi mai optimista si incearca sa gandesti pozitiv pt a nu mai atrage energiile si gandurile negative in viata ta...ok...hay fruntea sus si curaj,viata merita traita si nu curmata din cine stie ce motiv ,invata sa te iubesti pe tine in primul rand si pe urma sa oferi dragoste celor din jur,asa-ti vei castiga respectul de sine...si vei intelege ca totul se invarte in jurul tau,nu invers...



cu singuranta, nici tu n-ai putut descifra mesajul ei!
geo_x
Postat pe 20 Septembrie 2009 16:39
De la: Alexandra1601, la data 2009-08-31 22:18:52 Ajutatzi`ma sh` p` mn` q` un sfat va rog :(( ..Aqm cateva zile mi`am parasit prietenul ..dupa o relatzie d 2 luni jumatate ..Apoi a 2a zi vo0iam s` ne impakm k nu puteam sa stau fara el ..Da` aflu k el deja e q o prietena dea meah ..da` chestia e k prietena meah` are deja iubit de vreo 1 luna sh cv` ..Sh` mai aflu k deja ii spusese ei cateva dintre secretele care i le spusesem lui Sh` mai aflu d` cateva msj` d` genu` ,,TE IUBESK DIN CE IN CE MAI MULT `` ..Msj` asta m`a omorat :(( ..,,Te iubesk din clipa in care te`am vz` la spektakol`` ..sh` spekatkolul fusese q 1 luna 2 inainte :(( ..apoi alt msj` ,,Te pwp dulke pe guritza`` ..Apoi vb la tel sh il anuntz ca ma omor :(( ..lui niki nu`i pasa ..vb` linishtit l tel q ea:(( ..apoi vb` p mess sh ne spunem cuv dure ..de draqi i`am zis k am mai fost q un bayat in timp ce eram q el,apoi k cik nu l`am iubit nikiodata,doar mi`a plaqt sa`mi bat jok d` el ..chiar dak shtiu foarte bn` k` nu trb` ..a 2 a seara ma suna da` nu voiam sa vb q el ..asha k a vb cea mai buna prietena a meah` ..sh` aflu k vrea s` ne impakm :|:|:| ..niki nush` c` s` fak` ..il iubesk atat d` mo0lt ..da` il sh` urask pt k am suferit atat d mult din cauza lui ..am inkerkt s m omor ..Spunetzi`mi v rog ce sa fak ..:((:((:((:((

Nu cred ca e normal sa ma chinuiesc ca sa inteleg ce vrei sa spui..de aceea nici nu ma chinuiesc...scrie romaneste si vei primi raspunsuri...
_Vecina_
Postat pe 20 Septembrie 2009 19:09
am inteles tot acu si traducerea te rog
Bleifuss
Postat pe 20 Septembrie 2009 20:21
un sfat draga : eu la 16 ani ma gandeam sa-mi fac o cariera si tu te gandeste la ....altele ....doamne ce a ajuns romania:)
kudika049039
Postat pe 21 Septembrie 2009 02:26
De la: geo_x, la data 2009-09-20 16:39:25
De la: vio_miha66, la data 2009-09-20 15:47:21
ops...scumpa mea..cum sa te omori...wow.. ..la naiba...sunteti ff plapande si naive,nu s-a terminat lumea si barbatii la el...in genere barbatii sunt ff parsivi si exploateaza sentimentele femeilor la maximum daca au ocazia,tu sincer ai gresit din start spunandu-i lui ca te omori..nu mai face asta niciodata in tot viitorul tau,pt ca in primul rand te autosugestionezi singura in a face ceva ff grav si consecintele le vei suporta tu si cei dragi tie,asa ca lasa naibi ideile astea si gandeste-te ca ai viitorul in fata si vei avea ocazia de a cunoaste multi baieti care te vor iubi pt ceea ce esti si vor fi alaturi de tine sa te faca fericita....ok...
parerea mea,tu nu faci decat sa-ti faci singura rau gandind negativ,fi mai optimista si incearca sa gandesti pozitiv pt a nu mai atrage energiile si gandurile negative in viata ta...ok...hay fruntea sus si curaj,viata merita traita si nu curmata din cine stie ce motiv ,invata sa te iubesti pe tine in primul rand si pe urma sa oferi dragoste celor din jur,asa-ti vei castiga respectul de sine...si vei intelege ca totul se invarte in jurul tau,nu invers...



cu singuranta, nici tu n-ai putut descifra mesajul ei!



mmda merci pt pont...am vreo datorie la tine..cumva neachitata...
vio_miha66
Postat pe 21 Septembrie 2009 16:41
absolut deloc! dimpotriva, nici macar nu te cunosc si nu te-am vazut in viata mea, pana la mesaju' de mai sus!
asa ca nu te mai gandii la razbunare!
legat de mesajul scris de tine, este un mesaj standard, folosit in special in reviste glossy pentru tineretu' progresiv messengerist, iubitor de pasiuni flacarande.
atrage doar prin cursivitatea lui, forma italica si putin aplecat spre stanga, dovedind o inteligenta nativa!
numa ca acelasi mesaj spune e scris doar de dragu' de a fi scris, pentru ca imi vine greu sa cred ca ai reusit sa descifrezi mesajul initiatoarei topicului.
geo_x
Postat pe 21 Septembrie 2009 16:53
De la: Alexandra1601, la data 2009-08-31 22:18:52 Ajutatzi`ma sh` p` mn` q` un sfat va rog :(( ..Aqm cateva zile mi`am parasit prietenul ..dupa o relatzie d 2 luni jumatate ..Apoi a 2a zi vo0iam s` ne impakm k nu puteam sa stau fara el ..Da` aflu k el deja e q o prietena dea meah ..da` chestia e k prietena meah` are deja iubit de vreo 1 luna sh cv` ..Sh` mai aflu k deja ii spusese ei cateva dintre secretele care i le spusesem lui Sh` mai aflu d` cateva msj` d` genu` ,,TE IUBESK DIN CE IN CE MAI MULT `` ..Msj` asta m`a omorat :(( ..,,Te iubesk din clipa in care te`am vz` la spektakol`` ..sh` spekatkolul fusese q 1 luna 2 inainte :(( ..apoi alt msj` ,,Te pwp dulke pe guritza`` ..Apoi vb la tel sh il anuntz ca ma omor :(( ..lui niki nu`i pasa ..vb` linishtit l tel q ea:(( ..apoi vb` p mess sh ne spunem cuv dure ..de draqi i`am zis k am mai fost q un bayat in timp ce eram q el,apoi k cik nu l`am iubit nikiodata,doar mi`a plaqt sa`mi bat jok d` el ..chiar dak shtiu foarte bn` k` nu trb` ..a 2 a seara ma suna da` nu voiam sa vb q el ..asha k a vb cea mai buna prietena a meah` ..sh` aflu k vrea s` ne impakm :|:|:| ..niki nush` c` s` fak` ..il iubesk atat d` mo0lt ..da` il sh` urask pt k am suferit atat d mult din cauza lui ..am inkerkt s m omor ..Spunetzi`mi v rog ce sa fak ..:((:((:((:((




Asta e un cod ?
fluturas_
Postat pe 21 Septembrie 2009 17:08
De la: geo_x, la data 2009-09-21 16:53:25absolut deloc! dimpotriva, nici macar nu te cunosc si nu te-am vazut in viata mea, pana la mesaju' de mai sus!
asa ca nu te mai gandii la razbunare!
legat de mesajul scris de tine, este un mesaj standard, folosit in special in reviste glossy pentru tineretu' progresiv messengerist, iubitor de pasiuni flacarande.
atrage doar prin cursivitatea lui, forma italica si putin aplecat spre stanga, dovedind o inteligenta nativa!
numa ca acelasi mesaj spune e scris doar de dragu' de a fi scris, pentru ca imi vine greu sa cred ca ai reusit sa descifrezi mesajul initiatoarei topicului.[/quote
cum...ce?...de cand judeci tu oamenii...si care-i treaba cu mesajul meu ????mmm ce te deranjeaza,eu nu intru aici...ca tu sa-ti etalezi sau nu cunostintele asa ca nu-ti permit ca sa-ti dai cu parerea..ok...nu judeca ca sa nu fi si tu la randu-ti judecat..punct.
oare ai varsta la care sa-ti permiti a face comentariile astea...???oare de tine vb cineva intrun topic ca esti misogin..mmm..sunt si eu curioasa...deh...zodia-i de vina...maybe..
vio_miha66
Postat pe 21 Septembrie 2009 18:33
doamna, ma iertati ca d-abia acu' vazui ca sunteti olecuta mai mare dicat mini, sa-mi fie cu iertare da' io nu v-am judecat. doar am constatat!!
si, ca sa inchei glorios muribund, n-aveti cum sa nu-mi permiteti, public fiind forumul si nefolosind decat un limbaj normal!
curiozitatea este valabila tuturor zodiilor, asa ca.....................!!
geo_x
Postat pe 21 Septembrie 2009 19:29
De la: Alexandra1601, la data 2009-08-31 22:18:52 Ajutatzi`ma sh` p` mn` q` un sfat va rog :(( ..Aqm cateva zile mi`am parasit prietenul ..dupa o relatzie d 2 luni jumatate ..Apoi a 2a zi vo0iam s` ne impakm k nu puteam sa stau fara el ..Da` aflu k el deja e q o prietena dea meah ..da` chestia e k prietena meah` are deja iubit de vreo 1 luna sh cv` ..Sh` mai aflu k deja ii spusese ei cateva dintre secretele care i le spusesem lui Sh` mai aflu d` cateva msj` d` genu` ,,TE IUBESK DIN CE IN CE MAI MULT `` ..Msj` asta m`a omorat :(( ..,,Te iubesk din clipa in care te`am vz` la spektakol`` ..sh` spekatkolul fusese q 1 luna 2 inainte :(( ..apoi alt msj` ,,Te pwp dulke pe guritza`` ..Apoi vb la tel sh il anuntz ca ma omor :(( ..lui niki nu`i pasa ..vb` linishtit l tel q ea:(( ..apoi vb` p mess sh ne spunem cuv dure ..de draqi i`am zis k am mai fost q un bayat in timp ce eram q el,apoi k cik nu l`am iubit nikiodata,doar mi`a plaqt sa`mi bat jok d` el ..chiar dak shtiu foarte bn` k` nu trb` ..a 2 a seara ma suna da` nu voiam sa vb q el ..asha k a vb cea mai buna prietena a meah` ..sh` aflu k vrea s` ne impakm :|:|:| ..niki nush` c` s` fak` ..il iubesk atat d` mo0lt ..da` il sh` urask pt k am suferit atat d mult din cauza lui ..am inkerkt s m omor ..Spunetzi`mi v rog ce sa fak ..:((:((:((:((



Scumpo, m-ai naucit cu prescurtarile si abrevierile astea....Fereasca Dzeu sa vorbiti tot asa....O sa planga profii vostri de romana sa scrieti asa la teze...Chiar asa greu e sa scrieti in limba romana? Asta e o pasareasca pentru mess ce nu e gustata de aproape nimeni...
ariana14
Postat pe 21 Septembrie 2009 19:40
De la: geo_x, la data 2009-09-21 19:29:32doamna, ma iertati ca d-abia acu' vazui ca sunteti olecuta mai mare dicat mini, sa-mi fie cu iertare da' io nu v-am judecat. doar am constatat!!
si, ca sa inchei glorios muribund, n-aveti cum sa nu-mi permiteti, public fiind forumul si nefolosind decat un limbaj normal!
curiozitatea este valabila tuturor zodiilor, asa ca.....................!!



ce puii mey ai constatat ...si de unde sti tu ce am inteles eu din mesajul ei?...te rog canta la alta masa ca eu sunt satula de astfel de ciudati ok...asa ca pas...nu-ti dau satisfactie.....
asa cum ai afirmat fiecare are dreptul de a-si spune o parere iar cel in cauza o poate lua ca atare sau nu...care-i baiul... si fara laude..sti tu cum sta treaba cu lauda de sine nu miroase a bine...mmda...glorios muribund...ma faci sa rad...unde te crezi d-nule in parlament..
vio_miha66
Postat pe 21 Septembrie 2009 20:23
va rog, transcrieti in romaneste mesajul initiatoarei!
geo_x
Postat pe 21 Septembrie 2009 20:37
De la: geo_x, la data 2009-09-21 20:37:32va rog, transcrieti in romaneste mesajul initiatoarei!


gya01
Postat pe 21 Septembrie 2009 20:47
De la: geo_x, la data 2009-09-21 20:37:32va rog, transcrieti in romaneste mesajul initiatoarei![/quote


am incercat ttttttttttttt cu toate dictionarele.........in toate limbile....... nu se poate traduce !!!!!!!!!!!!!

ar fi bine sa apelam la ''Organe specializate'' cu mult creier ............!!!!!!!!!!!
anastasia_m
Postat pe 21 Septembrie 2009 20:49
De la: geo_x, la data 2009-09-21 20:37:32va rog, transcrieti in romaneste mesajul initiatoarei!



ma plateste cineva pt asta...mmmm....???? da...este desul de greu foloseste un limbaj destul de ciudat cum se vb acum pe mess...mai toti pustanii vb asa...eu am intalnit astfel de dialoguri deci sincer destul de greu ,l-am citit de cateva ori pana am inteles ce are draguta noastra...
le este lene sa scrie corect ca limbaj si folosesc prescurtari plus emoticoane care tin loc de expesia in sine...oameni buni noi, este adevarat ca nu suntem obisnuiti cu asa ceva dar deh ...ce sa le faci astia sunt in secolul vitezei..puii mey...iar eu incerc sa ma acomodez...cu asta..desi recunosc ca este mai greu pt varsta noastra, ceea ce lor li se pare simplu...doamne sa vedeti cum isi iau notite de la scoala..wow..nici ei nu mai stiu ce mama masii scriu acolo...avem intr-adevar o problema de comportament la nivelul adolescentilor pe care nimeni nu o sesiseaza nicaieri...guvernul are altele de rezolvat nu si problemele de genul asta si este ff adevarat ca nu se mai face carte in scoala romaneasca, decat aceia care vor ceva de la viata invata si au de unde lua exemplu.
cer scuze poate am fost putin rautacioasa mai devreme dar atata timp cat eu nu judec sau atac pe cineva nu este ok..sa fiu atacata..fara motiv..sau sa primesc comentarii genul d-nului geo...ok...
o seara minunata va urez si ....Keep in touch
vio_miha66
Postat pe 21 Septembrie 2009 21:29
De la: geo_x, la data 2009-09-21 20:37:32va rog, transcrieti in romaneste mesajul initiatoarei!

si eu vreau transcrierea in pui mei
andreea1976
Postat pe 21 Septembrie 2009 21:52
De la: vio_miha66, la data 2009-09-21 21:29:20
De la: geo_x, la data 2009-09-21 20:37:32va rog, transcrieti in romaneste mesajul initiatoarei!



ma plateste cineva pt asta...mmmm....????

cecuri fara acoperire acceptati?
andreea1976
Postat pe 21 Septembrie 2009 21:57
De la: andreea1976, la data 2009-09-21 21:57:22
De la: vio_miha66, la data 2009-09-21 21:29:20
De la: geo_x, la data 2009-09-21 20:37:32va rog, transcrieti in romaneste mesajul initiatoarei!



ma plateste cineva pt asta...mmmm....????

cecuri fara acoperire acceptati?


nu te-as sfatui..intri sub incidenta organului
da un BO mai bine,te scapa de neplaceri
mitura
Postat pe 21 Septembrie 2009 21:59
De la: vio_miha66, la data 2009-09-21 21:29:20
De la: geo_x, la data 2009-09-21 20:37:32va rog, transcrieti in romaneste mesajul initiatoarei!



ma plateste cineva pt asta...mmmm....???? da...este desul de greu foloseste un limbaj destul de ciudat cum se vb acum pe mess...mai toti pustanii vb asa...eu am intalnit astfel de dialoguri deci sincer destul de greu ,l-am citit de cateva ori pana am inteles ce are draguta noastra...
:


ok. va apreciez munca titanica de a intelege scrisul initiatoarei, da' nu este ceea ce v-am rugat!
cred ca sunt in asentimentul celor care viziteaza acest topic , in speranta ca se va gasii cineva sa ne lumineze creeri, sa ne spuneti ce-ati inteles din ce-a scris!
veti avea stima mea si deosebitul respect din partea-mi , daca... ........cateva randuri....acolo , asa....de pofta!!
geo_x
Postat pe 21 Septembrie 2009 22:04
De la: mitura, la data 2009-09-21 21:59:22
De la: andreea1976, la data 2009-09-21 21:57:22
De la: vio_miha66, la data 2009-09-21 21:29:20
De la: geo_x, la data 2009-09-21 20:37:32va rog, transcrieti in romaneste mesajul initiatoarei!



ma plateste cineva pt asta...mmmm....????

cecuri fara acoperire acceptati?


nu te-as sfatui..intri sub incidenta organului
da un BO mai bine,te scapa de neplaceri


varianta 1 suna mai bine
nu cred ca ar aparea neplaceri......nu nu cred....de fapt sunt sigura

andreea1976
Postat pe 21 Septembrie 2009 22:05
De la: andreea1976, la data 2009-09-21 21:57:22
De la: vio_miha66, la data 2009-09-21 21:29:20
De la: geo_x, la data 2009-09-21 20:37:32va rog, transcrieti in romaneste mesajul initiatoarei!



ma plateste cineva pt asta...mmmm....????

cecuri fara acoperire acceptati?


sorry nu accept decat cash...fara bilete la ordin sau cecuri ...astept oferta v-stra..fara money..nici nu ma gandesc....iar pe d-nul geo il sfatuiesc sa stea in banca lui..frumusel sa nu ma supere iara ca-l ciufulesc... fara aroganta..da..si treaba cu asentimentul...da...nu se potriveste asa ca nu ma tenteaza sa-ti fac pe plac...da...gata..noapte buna copi pt ca incepe BADEA SI NU VREAU SA-L PIERD..."TRAIM IN ROMANIA SI ASTA NE OCUPA TOT TIMPUL"...pe curand
vio_miha66
Postat pe 21 Septembrie 2009 23:04
sa-mi faceti pe plac!!!!???
doamna, ati dat un raspuns initiatoarei topicului.
asta presupune ca i-ati citit mesajul initial. mai presupune ca l-ati inteles, care duce la presupunerea ca l-ati descifrat.
nu v-am rugat decat sa treceti aici transcrierea textului, cu scopul samaritean de a oferii sfaturi initiatoarei topicului si de la alte persoane, care n-au reusit sa descifreze textu'.
as mai da cu presupusu' de vreo doua ori, da' deja am primit reclamatii ca ma joc de-a presupusu' prea mult!
geo_x
Postat pe 21 Septembrie 2009 23:25

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
please help me...!!!!! 18 De la: angelxxx2010 7 August 2009 00:54
Mutatul impreuna 7 De la: alizee_elis 7 August 2009 14:45
de ce inca ne/imi plac happyend-urile 8 De la: adina_black 20 Octombrie 2009 23:00
ajutati-ma va rog 7 De la: ralu_zar 11 Mai 2009 16:21
Tot distanta 3 De la: Mike_Dex 16 August 2014 07:04