Setari Cookie-uri

chiar vreau sa mor???chiar nu mai am loc in viatza asta ?

Hai sa-ti spun ceva la care poate nu te-ai gandit.Indiferent de viata pe care ai avut-o pana acum,tu ai fost cel mai bun prieten al tau.Te cunosti de o viata intreaga.Pe el doar de ceva timp.Nu trebuie sa te chinui sa il intelegi mereu si sa faci totul pentru el,ptr ca cea mai importanta persoana ptr tine trebuie sa fii TU.La relatia cu TINE trebuie sa lucrezi,sa revii cu picioarele pe pamant.Noi,femeile,facem o mare greseala.Dupa ce gasim un barbat care sa ne suceasca mintile,ajungem sa facem orice ptr el.Noi cautam iubirea in oricine altcineva,dar mai putin in noi insine.Nu trebuie NICIODATA sa te subestimezi.Esti desteapta,cu un viitor in fata...fa-ti prieteni noi!Simte-te bine! Iti urez multa bafta!Si...cheer up!
nicoleta_boblea
Postat pe 18 Septembrie 2009 19:44
hmmm...era de asteptat finalul din moment ce a acceptat sa se int cu matusa lui....
oops_flory
Postat pe 18 Septembrie 2009 20:48
De la: oops_flory, la data 2009-09-18 20:48:43hmmm...era de asteptat finalul din moment ce a acceptat sa se int cu matusa lui....


asta spuneam si eu..:D
amondineeee
Postat pe 19 Septembrie 2009 15:26
vreau continuarea? Cum adica nu te-a inselat? Dar ce a facut....amanunte, sa intelegem si noi.
taiko_delia
Postat pe 30 Septembrie 2009 15:55
draga viata ti a dat o dumnezeu si doar el ti o poate lua.acum ceva timp eram in situatia ta dispusa sa mi iau viata ptr cineva...si de ce?mi am dat seama ca nu merita.o sa ti dai si u seama ca in lumea asta plina de barbati cineva te asteapta acolo in umbra,te asteapta sa l descoperi.nu dispera,esti tanara,esti la facultate o sa ti gasesti noi prieteni si cine stie poate pe cineva care sa te iubeasca si care in primul rand sa te merite.
denize
Postat pe 30 Septembrie 2009 17:14
continuarea: http://www.kudika.ro/comunitate/forum/view_topic/28425/niciodata-nu-ejaculeaza-de-ce.html

el nu poate ejacula cand o face cu ea si ea are un nou motiv de stres care poate duce la sinucidere
adina_black
Postat pe 8 Octombrie 2009 17:36
De la: inocentafurata, la data 2009-09-17 16:01:17mda...sa scriu continuarea povestii aici..k dupa aia se intzelege gresit :))


deci...ne`am impacat....nimic mai mult,nimic mai putzin...am descoprit ca de fapt nu ma inselase...iar in legatura cu comportamentul...deh,nu este tocmai usor sa intretzii o relatie la distanta asa cum a fost a noastra pana acum. ar fi fost pacat sa renuntzam tocmai acum...si am observat ca ne intelegem extraordinar de bine atunci cand suntem aproape...la distanta lucrurile nu`s tokmai roz...dar sa speram ca va fi totul ok.




... joaca, sentimente ... ce va mai place sa va jupuiti singuri ...
marco918
Postat pe 9 Octombrie 2009 04:02
spune sincer, ai plans cand ai tastat ?
lasa ca nu esti prima care pateste din astea, si n-a murit prea multa lume din asa ceva. vezi-ti de viata.
baiat_anonim
Postat pe 23 Octombrie 2009 17:44
inca ceva... ziceai ca ai crescut singura, fara parinti... atunci care parinti sunt exigenti si nu te lasa sa iesi prea des?
baiat_anonim
Postat pe 23 Octombrie 2009 17:48
eu cred ca esti prea tanara sa te gandesti la moarte.daca fostul tau prieten ti-a spus adio inseamna ca nu te-a meritat si mai ales daca zici ca s-a comportat asa urat cu tine.viata merge mai departe cu el sau fara el.invata sa te pretuiesti mai mult sa nu iti pese de el.nu te ruga de el sa fiti impreuna nu merita.ti-a demonstrat lucrul asta .mergi mai departe.si ce daca ai ajuns sa fii la o facultate doar de dragul de a fii mai aproape de el si ce daca o sa il vezi destul de des.nu ii arata ca iti pasa.prefa-te indiferenta.povesteste si tu cu alti baieti doar asa de amorul artei.mai ales cand e el de fata.fa-l sa creada ca te simti f bine si in compania altuia nu doar in alui si ai sa vezi pana la urma ca se va intoarce si iti va cere iertare.va realiza ce a pierdut.dar nu cumva sa il primesti inapoi.poate o sa faca lucrul asta tocmai ca sa isi demonstreze ca inca te poate avea si atunci ai avea iar de suferit.si sa nu crezi ca esti singura.si eu am trait aceeasi experienta de aceea te sfatuiesc;nu il baga in seama.barbatii nu suporta cand sunt ignorati.nu are rost sa iti versi lacrimile pentru un baiat atat de orb si de egoist.
desideria
Postat pe 24 Octombrie 2009 17:03
si eu sunt acum in aceasi situatie si incerc sa par indiferenta..dar e greu k lucram impreuna si nu pot sa trec peste asta ....sper sa fie bine
kudika076776
Postat pe 24 Octombrie 2009 23:31
De la: kudika076776, la data 2009-10-24 23:31:42si eu sunt acum in aceasi situatie si incerc sa par indiferenta..dar e greu k lucram impreuna si nu pot sa trec peste asta ....sper sa fie bine


clar unul din voi va trebuie. la un mom dat, sa isi schimbe serv
adina_black
Postat pe 25 Octombrie 2009 19:14
De la: inocentafurata, la data 2009-09-17 16:01:17mda...sa scriu continuarea povestii aici..k dupa aia se intzelege gresit :))


deci...ne`am impacat....nimic mai mult,nimic mai putzin...am descoprit ca de fapt nu ma inselase...iar in legatura cu comportamentul...deh,nu este tocmai usor sa intretzii o relatie la distanta asa cum a fost a noastra pana acum. ar fi fost pacat sa renuntzam tocmai acum...si am observat ca ne intelegem extraordinar de bine atunci cand suntem aproape...la distanta lucrurile nu`s tokmai roz...dar sa speram ca va fi totul ok.



deci dupa ce te-ai dat cu capul de pereti, te-ai lamentat, lumea ti-a sarit in ajutor si tu..............................tot in bratele lui ai fugit! iata de ce eu nu sar sa dau sfaturi "necajitelor"!
greierash_is_back
Postat pe 25 Octombrie 2009 19:49
De la: inocentafurata, la data 2009-09-10 10:40:22....povestea incepe asa...eu-o fata desteapta,dragutza si cu un suflet mare...el -un mare mincinos care se crede buricul pamantului. suntem de cv timp impreuna...si am ajuns sa il iubesc enorm...m`a facut sa vreau sa il iubesc din ce in ce mai mult,sa vreau sa am grija de el mereu...si mi`am otravit sufleteul. din toamna ma duc la facultate in iasi pentru el...adica la 500 de km de casa...si da...am aflat ca ma inseala..am primit si dovezile...si inka nu`mi vine sa cred..nu,nu pentru ca nu ma asteptam ci pentru ca omului asta i`am daruit viatza mea...ii zic...si el ce face ? incepe sa rada...si`mi zice ca nu e vina lui ca are "amice"..nu e vina lui ca parintii mei sunt exigenti si k nu ma lasa sa ies...k daca eu as fi fost cu el,langa el..nu ar fi facut asta :( si ma simt ca naiba...sufar,sufar enorm...dar eram dispusa sa iert...si i`am zis ca vreau sa iert din nou...el a luat decizia..nu vrea sa ma mai faca sa sufar pentru el,asa ca mi`a zis ADIO...si stiu si eu ca omul asta nu ma merita...stiu,stiu toate predicile astea...dar adevarul e ca sunt o fata care a crescut fara parinti,fara dragoste...asta m`a umanizat...ma facut sa fiu asa..sensibila,nu...proasta mai bine zis..m`a facut sa ma atasez de toata lumea...oh...si cum se poarta cu mine:| avand in vedere ca pana akum am fost oarecum la distanta..am zis sa inteleg...si sa astept pana kand vom fi doar noi,poate atunci o sa ma iubeasca...la distanta poate ii e greu...si i`am dat nou mesaj...i`am zis k nu vreau sa ma despart de el..si gata. stitzi...ma apuca groaza kand ma gandesc k o sa fiu singura acolo,depate...si nu`mi vine decat sa mor...de suparare...akum simt ca sunt prea multe pentru mine...simt ca nu pot trece peste :(( simt ca mor pe dinauntru...o sa mergem in acelasi tren de multe ori probabil...si am sa imi aduc aminte ca de fapt pentru el sunt akolo :(( am scris postul asta doar pentru ca vreau ca cineva sa`mi spuna k merit sa fiu iubita...simt nevoia sa primesc caldura..ma simt singura...si nu mai pot primi atatea lovituri :(( am nevoie de incurajari :( va rog....
Nu te mai consuma, considera ca asa a fost sa fie..Toti trec
prin asta, toti am trecut, dar important e ce invatam. Trebuie sa o iei de la capat, dar cu un gand nou: Merit sa fiu fericita, si voi fi candva.Trebuie sa inveti ca in viata trebuie sa depasesti momentele grele...si ca trebuie sa fii foarte sigura pe tine orice ar fi. Capul sus si mergi inainte
love_strike
Postat pe 25 Octombrie 2009 20:07
Gandeste-te in primul rand ca nu ai cum sa iubesti un om/barbat care iti face asa ceva si se comporta intr-un asemenea hal. Nu poate decat sa fie obisnuinta, atractie dupa atata timp petrecut cu el si este normal sa iti fie greu sa te desparti, sa nu il mai vezi in fiecare zi, sa va sarutati etc... Totul depinde de tine, trebuie sa fi tare, sa incepi sa vorbesti cu lumea din jur si mai tarziu iti vei da seama ca ai avut numai de castigat din experienta asta.
Bafta.
mihaib
Postat pe 3 Noiembrie 2009 22:12
Ofer servicii de divinatie in Tarot, probabil cele mai bune servicii de pe internet, moralitate, profesionalism. Analize personalizate realizate cu mult suflet si pasiune analizele personalizate care nu sunt generate automat de vreun program de calculator precum pe alte site-uri. Nu lasa viitorul sa te prinda nepregatit.Fii cu un pas inainte si lasa tarotul sa iti dezvaluie viitorul si de ce nu chiar sa te ajute sa iti schimbi viata in bine.
Prezicerile mele sunt intotdeauna sincere, s-ar putea sa nu fie intotdeauna ceea ce doriti sa auziti, dar intotdeauna va fi adevarul.

Confidentialitatea este respectata si garantata. pt. mai multe detalii accesati site-ul http://tarotkitty.webs.com/
Cristinakitty
Postat pe 4 Ianuarie 2010 05:54
www.vreausamor.wordpress.com
george_76
Postat pe 7 Aprilie 2010 06:33
sa nu`ti pierzi increderea in tn pt un baiat..sper ca esti constienta cum esti tu de fapt si ceea ce poti.bucura`te de succesele tale si ai incredere in tn pt k ft important
babydoll_didy
Postat pe 8 Aprilie 2010 17:34

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
dupa 8 ani, ne-am despartit... 27 De la: alexandra_sziga 17 Mai 2009 17:09
Chiar absolut toti barbatii inseala?! 280 De la: Miss_Y 15 Martie 2014 02:03
buna...listening too my story .. 37 De la: iulices 15 Aprilie 2009 02:45
cum sa dau 5 kg jos ?cum sa slabesc,,,?, 5 De la: kudika198172 26 Iulie 2010 10:27
Se spune ca in dragoste totul e permis...stiu ca gresesc:(... 15 De la: kudika_14399 14 Ianuarie 2014 07:31