Setari Cookie-uri

nu simt placere in timpul penetrarii desi nu sunt frigida

de lunga poa' sa fie cat de groasa, de subtire sa nu fie prea scurta.
kind_er
Postat pe 14 Februarie 2013 07:44
De la: kudika_15804, la data 2013-02-13 20:35:25
De la: bleyd_nyght, la data 2013-02-13 20:29:01terminativa cu tinpeniile am intilnit cazuri ca voi,si siau dat seama ca nu neaparat ele sunt devina ,ci parteneri prin faptul ca ei se bucura de placerea satisfactia si orgasmul lor nu de al partenerei in general ,luatii de cap si muiatii bine unde trebuie sa intelega cum sta treaba ca nu numai ei au dreptul la fericire la finalizari uimitoare ,sasi dea seama ca voi aveti nevoie mai mult de acest lucru decit ei asta daca va iubeste in totalitate nu doar trupul si placerea oferita de voi


este o vorba degeaba ai femeia buna daca la tine in pantaloni se aseaza bruma .

si cu o melodie de asta care o pun eu acuma si un preludiu de neuitat si cu o uniformizae de jocuri in pereti vagi.. cu atentie si interes sa vezi atunci senzatie si mult mai multe altele si privitul jocului dintre actul partenerilor duce la senzatii asta ca idee

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=bM_7m4vTPng




Bleyd,unde ai dreptate,ai si cu asta basta!!!! Touch and go!!!!O melodie plina de senzualitate!!!!!Lips,,,fingers,,,,okay!!!!Barbatul este dirijorul ariei,femeia este solista,mereu am spus caest lucru!!Cine stie,,,pricepe!!!!!


stiu ca am dreptate si multumesc iubita doamna


buna ziua superbe flori iubite primaveri,iubite stele,deosebiteprintese,uimitore straluciri,dulci savarine,si fermecatoare femei ,va sarut va ador va respect si va pretuiesc

www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=kD9lWg1qidg
bleyd_nyght
Postat pe 14 Februarie 2013 13:07
De la: Micaell, la data 2013-02-13 13:07:40Femeia abia pe la 30 de ani se trezeste cu adevarat Nu te descuraja. Esti inca cruduta. Iar la 17 ani, nici nu stii ce-i cu tine...ce sa mai spus de ce-i ala un orgasm. Probabil ca nici n-ai gasit persoana potrivita...


Mituri si povesti de adormit copiii ca doar femeile dupa 30 de ani pot avea orgasm. Poti sa ai orgasm si la putin timp dupa debutul vietii sexuale, daca ai un partener rabdator si priceput la pat, si daca stii cum sa te detasezi, in acele momente de intimitate, de tot ce e in jur si sa traiesti doar clipa si atat.
kudika_32792
Postat pe 17 Aprilie 2013 07:23
De la: Myssy_Mysa_1, la data 2013-02-12 16:41:04 am citit cam tot ce se scrie pe aici , credema ca exact asa ziceam si eu am 24 ani si miam inceput la 17 ani nici in ziua de azi nu simt nimica , am fost la control si mau luat in ras doctorii ginecologi , mi-am puerdut speranta iar actualul meu prieten nu stie deoarece nu vreau sa-l pierd si pe el e foarte atent cu mine e mare e tot ce vreau sau ce ar vrea o fata . asta e


Problema e ori la el (e grabit in pat, nu te excita suficient etc), ori la tine (chiar si in momentele intime tu te gandesti la probleme, nu te poti relaxa, ai o parere proasta despre tine sau despre sex, in general, poate ca suferi de frigiditate etc). In orice caz, daca el este rabdator si atent cu tine in intimitate, atunci problema e la tine, iar o solutie ar fi sa mergi la un psiholog ca sa afli de ce te simti atat de inhibata in intimitate.
kudika_32792
Postat pe 17 Aprilie 2013 07:28
ash vrea si eu sati spun ceva ,,,eu am 21 de ani si miam inceput viata sexuala la 16,,,niciodata nu am simtit nimic in timpulsexului desi am nascut si un copil am avut tot timpul acelasi partener dar nu cred ca e problema din partea lui.
kudika_972955
Postat pe 28 August 2014 11:02
De la: kudika_972955, la data 2014-08-28 11:02:29ash vrea si eu sati spun ceva ,,,eu am 21 de ani si miam inceput viata sexuala la 16,,,niciodata nu am simtit nimic in timpulsexului desi am nascut si un copil am avut tot timpul acelasi partener dar nu cred ca e problema din partea lui.


Nasterea unui copil nu are nicio legatura cu libido-ul!!!Este posibil ca debutul tau timpuriu,in viata sexuala,sa-si fi lasat amprenta asupra existentei placerii din timpul actului sexual,anihiland-o!!!Si te contrazic,partenerul are un rol foarte important in desfasurarea actului sexual!!!
kudika_15804
Postat pe 28 August 2014 11:08

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
ce faceti cand aveti un sot care vrea sa va vada ca faceti sex cu un alt barbat? 98 De la: rodika_mj 16 Februarie 2020 03:02
Sotia are o fantezie sexuala cu un barbat de culoare 64 De la: kudika093781 23 Decembrie 2018 18:32
sex talk in dormitor 109 De la: kudika330602 5 Decembrie 2010 22:02
Masturbare la web 43 De la: GreenLemon 30 Martie 2011 15:33
locuri...locuri si iar locuri 103 De la: Kudicul 20 August 2009 15:25