Setari Cookie-uri

zodia rac

buna!! is cam noua pe aici dar totusi am vazut o gramada de chestii interesante.cum sta treaba cu barbatii astia ,,raci''?incerc sa ii dau de capat la unu si sincer ....e foarte greu.mai are rost sa incerc sau ii un caz pierdut?e singurul care mi-o dat batai de cap pana acum. tin sa spun ca eu sunt balantza si nu sunt nici copila sa nu stiu ce vreau....am 19 ani....deci este ceva de facut sau nu?
deoarece cu toata diplomatia mea....nu am reusit nimic...si chiar imi place de el
RoXy_Venus
Postat pe 29 Septembrie 2009 00:31
De la: RoXy_Venus, la data 2009-09-29 00:31:10buna!! is cam noua pe aici dar totusi am vazut o gramada de chestii interesante.cum sta treaba cu barbatii astia ,,raci''?incerc sa ii dau de capat la unu si sincer ....e foarte greu.mai are rost sa incerc sau ii un caz pierdut?e singurul care mi-o dat batai de cap pana acum. tin sa spun ca eu sunt balantza si nu sunt nici copila sa nu stiu ce vreau....am 19 ani....deci este ceva de facut sau nu?
deoarece cu toata diplomatia mea....nu am reusit nimic...si chiar imi place de el

La 19 ani stii ce vrei, bravo nu esti copila, bravo
atunci, eu zic sa treci la barbatii lei, pt ca urmeaza dupa raci!
miss_darine
Postat pe 3 Octombrie 2009 21:44
aoloooooooooo bine ca te-ai gandit si ai deschis totpic si cu zodia rac.....uite asta chiar lipsea din palmares....
gargaritamica
Postat pe 3 Octombrie 2009 21:48
:))) racii sunt copilasi ...ajungi la ei prin maica-sa....mai bine o lasi balta...
kudika071410
Postat pe 5 Octombrie 2009 10:56
Eu nu cred in zodii.Nici nu stiu daca voi credeti ca femeia rac se aseamana cu barbatul rac, dar daca este asa....pai eu sunt rac si iti pot raspunde la toate inrebarile legate de calitatile si defectele racilor
In rest, la faza cu picatul cu tronc un baiat o sa iti treaca repede.Imediat ce o sa apara vreun cuceritor care vrea sa te dea pe spate
r_amo88
Postat pe 5 Octombrie 2009 11:21
Fa intr-un fel sa gasesti unul cat mai repede :)
loveisblinde
Postat pe 9 Octombrie 2009 09:52
Eu sunt cu un tip care e in zodia rac si ma inteleg foarte bine cu el.Nu prea am incredere in horoscop si pot spune k am sfidat toate horoscoapele posibile....eu sunt sagetator si potrivit astrelor nu ne potrivim deloc...cica relatia noastra ar fi sortita esecului...cu toate astea suntem impreuna de un an si 3 luni si ne intelegem la fel de bine ca la inceput....partea proasta la raci e ca sunt ft schimbatori si ft ganditori....partea buna e ca sunt ft calmi......bafta
alexxa4ever2000
Postat pe 13 Octombrie 2009 22:19
De la: RoXy_Venus, la data 2009-09-29 00:31:10buna!! is cam noua pe aici dar totusi am vazut o gramada de chestii interesante.cum sta treaba cu barbatii astia ,,raci''?incerc sa ii dau de capat la unu si sincer ....e foarte greu.mai are rost sa incerc sau ii un caz pierdut?e singurul care mi-o dat batai de cap pana acum. tin sa spun ca eu sunt balantza si nu sunt nici copila sa nu stiu ce vreau....am 19 ani....deci este ceva de facut sau nu?
deoarece cu toata diplomatia mea....nu am reusit nimic...si chiar imi place de el


buna!!!da-mi mai mute detalii...el cati ani are?sunteti impreuna?ce fel se comporta el?:)eu sunt rac si de 7 ani sunt cu un baiat tot rac:) si inainte de el am iubit tot un baiat rac,cu care am fost doar o saptamana dar dupa care am umblat apoi aproape un an ,dar eram mica si mai fara minte;)) iar el era un "cuceritor",fiind foarte dragut se tineau mai multe fete dupa el si se simtea foarte bine in aceasta postura...nu cred ca are vreo importanta ce zodie este persoana iubita sau daca exista compatibilitate(pentru ca daca ar fi sa ma iau dupa zodii-rac cu rac no way!!!asa zic expertii;))...daca lui ii place de tine atunci trebuie sa se comporte ca atare...racilor le place sa umble lumea dupa ei ,sa fie cuceriti,dar daca tu nu ii mai dai asa multa importanta si nu ii mai arati ca iti place de el atunci daca lui chiar ii place de tine va incerca sa faca si el ceva!iti spun eu baietii raci sunt foarte senzuali,la inceput timizi,introvertiti,dar cand ii cunosti mai bine si au incredere in persoana de langa ei,sunt total diferiti decat par,se dezlantuie:)si toti racii pe care i-am cunoscut saruta super bine;)
mult succes!!!
andreea_3
Postat pe 14 Octombrie 2009 10:35
Buna,ceea ce-ti pot spune este ca si mie mi a dat de cap un rac.. ...nici eu nu i pot intelege,sunt foarte neincrezatori in ceea ce vor si in ceea ce simt,acum te iubeste maine te uita..in fine sunt intr un razboi cu el de 2 ani de zile...dak descoperi ceva nou...anunta-ma ;)
kudika021162
Postat pe 14 Octombrie 2009 11:50
B una fetelor,am vazut ca dezbateti subiectul RACILOR si eu sint tot rac sint casatorita cu un taur-ce pot sa spun este ca de fiecare data femeia rac trebuie sa lase foarte mult de la ea in relatia cu taurii.Este adevarat ca si eu sint foarte schimbatoare si tot timpul vreau altceva,dar pot spune ca mi-am gasit perechea.Viata este mult mai frumoasa in compania barbatilor tauri pt. ca sint mai aventurieri in comparatie cu racii care sint statornici si vor tot timpul altceva.Ne completam tot timpul cu exceptie atunci cind le vin dracii RACILOR-Nu-i poti multumi NICIODATA.Tebuie sa lasi tot timpul de la tine si sa ii lasi pe ei sa decida ce vor,nu incerca sa te impui prea mult in fata racilor-vei pierde la fel de mult.Asa ca fi cu bagare de seama.VA KISSSSSSSSSSSS
aleculelia
Postat pe 14 Octombrie 2009 15:26
mult timp am incercat sa dau de cap unui rac.tot ce-ti pot spune e ca este foarte greu,dupa cum ti-ai dat si tu seama. mie mi se par ca racul este cel mai dificil barbat. dar sa stii ca sunt si foarte schimbatori,si ascunsi. nu-i mai da atentie si abia atunci o sa reactioneze si el. eu asa am patit;)
kudika070012
Postat pe 14 Octombrie 2009 19:31
Si eu sunt rac si pot confirma ca racii sunt mai introvertiti si mai rezervati la inceput, dar dupa ce prind incredere isi dau frau liber sentimentelor.
cat despre varbatii raci, consider (ca si la oricare alta zodie) ca sunt doua extreme: tipii f schimbatori si care nu stiu ce vor, trec pir si simplu de la o stare la alta si tipii stabili, loiali, familisti.
Oricum, RACII sunt foarte imprevizibili si trec usor de la o stare la alta. Important este sa nu-i pui la suflet toanele, pt ca ii trec repede si nu face ceva din rautate. Asa sunt ei....
Bafta!
pisicuta_trista
Postat pe 14 Octombrie 2009 20:54

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
placererea de-o parte si de alta,, 21 De la: v_raluca_c 5 Iunie 2009 11:03
vreau sa il cuceresc! 3 De la: Shhh 27 Martie 2010 19:36
Neincrederea in propria persoana 24 De la: kudika_21593 12 Decembrie 2012 21:05
PARERI 33 De la: one_size 8 Mai 2010 18:35
sunt mult mai inalt fata de prietena mea 9 De la: kudika_29124 26 Mai 2014 07:36