Setari Cookie-uri

Asia Drama

Buna!As vrea si eu o lista cu filmele coreene la care pot gasi si subtitrare in romana,va rog muuuuuuult! :D Multumesc anticipat.
Angelina_26
Postat pe 9 Octombrie 2010 23:46
priviti Spring waltz e un serial superb coloana sonara deosebita ..o poveste de dragoste f frumoasa..20 epizoade
kudika410327
Postat pe 27 Iunie 2011 20:54
Unde mai exact l-ai gasit pe tipul asta coreean ? As vrea sa o invat si eu , insa singura este mult mai greu si de cursuri deocamdata nu am timp.
limitless
Postat pe 30 Ianuarie 2012 21:03
De la: danylor29, la data 2009-10-24 01:18:53Theo0607 - multumesc pentru ca te-ai alaturat . Eu credeam ca sunt singura super fana . Ma bucur ca am cu cine imparti pareri .
Am sa pun titlurile filmelor si seriilor pe care le-am vazut eu . Si am sa le comentez .
Dintre cele amintite de tine am vazut 200 punds beauty si I'm a cyborg but that's ok - movies
si BBF -serie

Vreau sa vad SEOUL si vreau sa intru intr-un salon KARAOKE
Deocamdata vorbesc cu un tip pe net - corean . Vrea sa ma invete coreana online . Spune ca in 5-6 ore m-as putea prinde de caractere si sa reusesc sa imi scriu numele singura . Eu am incercat dupa alfabet dar ... in zadar . Ramane de vazut pas cu pas ce reusesc sa fac . Pentru ca nu am timp de cursuri si aici nu cred ca este roman corean , iar portughez corean e cam dificil pentru mine
Dar deja stiu cateva cuvinte - salutul , regret , multurmiri
Si da , Kimchi e un fel de varza la ei care se prepara cu un anumit condiment care se gaseste doar la ei .
Acum imi pun un film corean , VA SCRIU MAINE . Desi maine e party la noi ...


Scuze am vrut initial sa te citez insa am apasat din greseala pe "adauga mesaj"
limitless
Postat pe 30 Ianuarie 2012 21:05
De la: danylor29, la data 2009-10-20 22:51:16
De la: stefanant, la data 2009-10-19 19:59:36LA SANTIERUL NAVAL MANGALIA DAEWOO LUCREAZA SI KOREENI, ASA CA POTZI VEDEA SI UN KOREAN IN CARNE SI OASE.

DRUM BUN!


Aveam nevoie de un ghid , multumesc !
Asta spune tot despre tine . Poate ca tu nu ai pasiuni .
In ceea ce priveste un raspuns mai categoric ( nu ca ar fi nevoie ) , daca vreau sa vad coreeni am sa ii caut singura . Anul viitor poate vizitez Seoul ( asa mi-am propus ) . Poate iti trimit o vedere

PS . Am prieteni coreeni pe alte forumuri .


Seoul e un oras cu adevarat frumos.
franziska_eu
Postat pe 30 Ianuarie 2012 23:43
Ma bucur ca v am gasit ,eu sunt incepatoare in vizionarea dramelor si a filmelor coreene ,pina acum cateva saptamani nu stiam de existenta lor ,insa din intamplare am vizionat LOvers in Paris care mi a placut atat de mult incat am revazut o de 2 ori deja ,am cautat si alte seriale si filme coreene si sunt impresionata de calitatea actorilor ,nu am cuvinte sa spun cat de mult a mi plac ,despre cultura coreeana ma inceput sa caut articole ,mi as dori sa vad orasul SEUL ,cred ca merita vazut .intr un cuvant ma alaur cu placere comunitatii voastre ,va multumesc ca existati si as dori sa va rog sa mi spuneti unde pot vedea seriale si filme coreene? m ar interesa si filmografia (atat filmele cat si TV drame ) actorului Park Shin Yang
kudika_16332
Postat pe 15 Septembrie 2012 16:58

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Parfumul:Povestea unei crime 42 De la: kudika_972424 19 August 2014 01:52
6D vs 3D vs Digital 1 De la: silentbody 20 Mai 2009 11:29
FILM 1 De la: kudika_987521 19 Mai 2015 15:57
Top 5 cele mai bune filme 121 De la: darius_nice_guy 12 Octombrie 2014 17:50
A vazut cineva Inger si demon? 15 De la: kudika_972424 19 August 2014 01:54