Setari Cookie-uri

comportament diferentiat

pt adina black: din pacate nu avem prieteni comuni, abia am inceput sa-i cunosc prietenii...de la un timp in coace m-am calmat destul de mult, am inceput sa fac alte activitati interesante si sa nu ma gandesc la el, un lucru care imi cam lipseste sunt prietenii-pt a comunica mai mult, in rest ce sa zic -decat sa ma lamentez cu intrebari :dece? cum asa? mai bine imi vad de treburi ...apropo...recent am avut o discutie despre relatia noastra si mi a spus ca este foarte sincer cu mine si ca el se implica mai greu intr-o relatie pt ca avut de suferit, in fine nu il justifica treaba asta-yo nu am suferit in nici o relatie si m-am simtit mereu iubita si respectata, dar ma rog scuze si motive se gasesc mereu daca esti un las....
dianushka86
Postat pe 22 Octombrie 2009 12:32

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
E ciudat el, sau doar modul meu de-a gandi ?? 59 De la: felixcat 15 Iunie 2011 12:02
ce parare aveti despre basescu? 12 De la: SweetHappyButterfly 28 Februarie 2009 17:02
Sunt foarte derutata 26 De la: r_girl 20 Mai 2009 14:36
Lucruri care se intampla si care nu le spune nimeni....E subiect TABU 0 De la: 18 Septembrie 2010 14:41
Sex vs tratamente cosmetice 71 De la: roz5blue6lila7 22 Decembrie 2010 19:12